Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 51 от 269 ПървиПърви ... 41495051525361101151 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 1 251 до 1 275 от общо 6709
    Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Брексит - обща дискусия

Сериозен ли си ? Документално ли гледаш на нещата ? То и БГ е независима по документи . Австралия и Канада само са половината планета .

На почивка
    Post Thanks / Like

Не прави глупави сравнения с България . УК няма нито колонии , нито нищо . Има 2 трилиона паунда дълг и печета ли печата паунди . Обезценка на паунда е 50% . Единственото което има УК е ядрен потенциал . Но не е достатъчен да влияе.. УК сега помага на Америка да разбият ЕУ с мигрантите популизма и брексита
    Последно редактирано от kanarinapred : 11-09-2018 на 13:23

Старо куче
    Post Thanks / Like

Е нали ти викаш ,че Канада,Индия,Пакистан и Австралия са независими ? Коя държава в света няма дълг ? Към кой е тоя дълг и кои са тия дето дават парите на държавите и им държат дълга ? Не са ли едни и същи американо-английски банкери ? Както и да е - много задълбаваме . Само един въпрос имам .

Искаш да кажеш ,че УК си не е направила сметка за след Брексит ли ? Демек са некви малоумни и Брексит е неква грешка която са я направили без да искат ли ? Англичаните са много добре подгрявани на вълна Брексит години още преди предложението за референдум . Искам да кажа ,че са много стабилно ежедневно манипулирани с тая конспирация за помощите и източноевропейците ,че резултата от Брексит да е такъв какъвто изнася на тия дето са измислили изобщо каквото са измислили да става по натам във времето след няколко години например !
    Последно редактирано от bmwww : 11-09-2018 на 14:53

Старо куче
    Post Thanks / Like

Между другото ако тръгна да сравнявам БГ със Западна Европа по фактора свобода ама изключа фактора пари ще я видиш по малко по различен начин !

На почивка
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от bmwww Виж мнението
    Е нали ти викаш ,че Канада,Индия,Пакистан и Австралия са независими ? Коя държава в света няма дълг ? Към кой е тоя дълг и кои са тия дето дават парите на държавите и им държат дълга ? Не са ли едни и същи американо-английски банкери ? Както и да е - много задълбаваме . Само един въпрос имам .

Искаш да кажеш ,че УК си не е направила сметка за след Брексит ли ? Демек са некви малоумни и Брексит е неква грешка която са я направили без да искат ли ? Англичаните са много добре подгрявани на вълна Брексит години още преди предложението за референдум . Искам да кажа ,че са много стабилно ежедневно манипулирани с тая конспирация за помощите и източноевропейците ,че резултата от Брексит да е такъв какъвто изнася на тия дето са измислили изобщо каквото са измислили да става по натам във времето след няколко години например !
    За 2017 година германия има 299 милиарда долара излишак . 2 Япония 200 милиарда долара излишак . 3 Холандия 110 милиарда долара излишак .щатите имат 420 милиарда долара дефицит . И така е през последните години . За това е Брексит , Доналд Тръмп . Протекционизам за икономиките им . for USA and UK . В условията на този свободен пазар с тези правила Америка и УК са губещи . Искат да променят правилата . Когато 30те години Германия въведе Раихсмарката като разплащане вместо долара . На германците им спретнаха безмилостна война .Когато Президента Кенеди тръгна да заменя Долара на ФЕД с долар на страната . Го убиха . И брат му убиха като се кандидатира за президент след това . https://www.statista.com/statistics/...ates-by-month/ . Това е само вътрешен дълг по месеци
    Последно редактирано от kanarinapred : 11-09-2018 на 19:50

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Ако има някой, дето се напъва, си ти... Затова ги направиха толкова леки изискванията, защото доста хора вече си тръгнаха. Но на нас, дето живеем тук, това не ни оказва особено влияние. Българи в Кралството е имало много преди ЕС, повечето стари емигранти в този форум са дошли точно тогава - значи е имало как и пак ще има как. Който има желание, ще дойде.

Щом пускат програма за работници в селското стопанство за страни извън ЕС, ще има начини и за работниците от ЕС.
    Това трябва да си най големият глупак да дойдеш на селскостопанска бригада в Англия, едни скоро ревяха и видяхме що за стока е тази работа, спиш по каравани, бълхи, най близкият магазин е на 10км, да не изброявам и други кошмари.
    Обожавам някой с два развода, три кредита и ипотека, да ми дава съвети как да живея

На почивка
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    Това трябва да си най големият глупак да дойдеш на селскостопанска бригада в Англия, едни скоро ревяха и видяхме що за стока е тази работа, спиш по каравани, бълхи, най близкият магазин е на 10км, да не изброявам и други кошмари.
    Англичаните ще ядат яко хурката след твърд брексит . Бедна им е фантазията кво ще стане .Поляците се изнасят с скороста на бити п....си и то в този момент

Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от kanarinapred Виж мнението
    Англичаните ще ядат яко хурката след твърд брексит . Бедна им е фантазията кво ще стане .Поляците се изнасят с скороста на бити п....си и то в този момент
    Покяците се изнасят от 3-3години, ама доста по-спокойно. И не заради BrExit, а щото стандарта в Полша се е повишил.
    Но не всички. Имам приятел, поляк - живее на Острова над 10 години и не мисли да ходи никъде.
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

9. ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Брексит - обща дискусия

то канарчето от две години а може и повече си вика куку куку, не му обръщай внимание
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

11. ХАРЕСВАМ! jhoro liked this post
    На почивка
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от jhoro Виж мнението
    Покяците се изнасят от 3-3години, ама доста по-спокойно. И не заради BrExit, а щото стандарта в Полша се е повишил.
    Но не всички. Имам приятел, поляк - живее на Острова над 10 години и не мисли да ходи никъде.
    Да бе да . Не заради брексит . Да ти падне паунда от 2.80 на 2.18 и да ти се качи наем и храна с 20% . И кво да правят v UK . 1paund=1.40 euro 1paund=1.11 euro

Старо куче
    Post Thanks / Like

Пак стигаме до моя въпрос . Кажи ми какво мислиш ,че УК не си е направила сметка какво да прави след Брексит ли ? Защо мислиш ,че политическия елит на една държава мисли за народа в нея . Напротив - мисли как да направи държавата по богата,а от там и политическия елит който я ръководи на всяка цена . Една държава не е нищо повече от една фирма . Всеки шеф мисли как да направи фирмата по богата и да заличи конкуренцията и на никой шеф не му пука особено за работниците в тая фирма ! Какво ги интересува англичаните ,че паунда е паднал спрямо еврото , все едно мен да ме интересува ,че лева е паднал спрямо долара или се е покачил което се случва около 55 пъти в годината ! Германия си е американска корпорация от 44та насам чрез която Америка изкупи Европа без пари ! Да сравним Германия с други европейски държави тогава ? Коя друга европейска държава се приближава поне малко до нейния БВП и бюджетен излишък ? Нали ЕС е демократичен съюз в който всички са равни . Що тогава другите държави нямат показател като Германия ? Между другото Германия,Япония,САЩ и Великобритания са на челни позиции по външен дълг . Не знам какво изкаш да кажеш с тоя бюджетен излишък . Бюджетен излишък означава ,че на една държава са и останали толко и толко пари в края на годината след плануваното разпределение на бюджета . Например взимаш 500лв. заплата и в края на месеца ти остават 100 . Това е бюджетен излишък който се получил я заради цената на бензина (намаляла) или заради това ,че си пазарувал на промоция целия месец !
    Последно редактирано от bmwww : 11-09-2018 на 22:17

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Пак стигаме до моя въпрос . Кажи ми какво мислиш ,че УК не си е направила сметка какво да прави след Брексит ли ? Защо мислиш ,че политическия елит на една държава мисли за народа в нея . Напротив - мисли как да направи държавата по богата,а от там и политическия елит който я ръководи на всяка цена . Една държава не е нищо повече от една фирма . Всеки шеф мисли как да направи фирмата по богата и да заличи конкуренцията и на никой шеф не му пука особено за работниците в тая фирма ! Какво ги интересува англичаните ,че паунда е паднал спрямо еврото , все едно мен да ме интересува ,че лева е паднал спрямо долара или се е покачил което се случва около 55 пъти в годината ! Германия си е американска корпорация от 44та насам чрез която Америка изкупи Европа без пари ! Да сравним Германия с други европейски държави тогава ? Коя друга европейска държава се приближава поне малко до нейния БВП и бюджетен излишък ? Нали ЕС е демократичен съюз в който всички са равни . Що тогава другите държави нямат показател като Германия ? Между другото Германия,Япония,САЩ и Великобритания са на челни позиции по външен дълг . Не знам какво изкаш да кажеш с тоя бюджетен излишък . Бюджетен излишък означава ,че на една държава са и останали толко и толко пари в края на годината след плануваното разпределение на бюджета . Например взимаш 500лв. заплата и в края на месеца ти остават 100 . Това е бюджетен излишък който се получил я заради цената на бензина (намаляла) или заради това ,че си пазарувал на промоция целия месец !
    Еми тях не ги интересува, но колко повече поевтинява £ спрямо еврото, толкова цените скачат, защото голям процент от стоките се внасят от други държави от ес.И да ти кажа усеща се това поевтиняване на паунда, преди три години с 15 кинта пълних хладиника, сега седмичното ми пазаруване е 30, абе нещо почвам да се разочаровам, от как Камерън си тръгна, всичко тръгна надолу. Майка започна вече да ми натяква да се прибирам, било станало маймунярник навсякъде, има предвид тия от Африка
    Последно редактирано от dimi_m : 12-09-2018 на 01:26
    Обожавам някой с два развода, три кредита и ипотека, да ми дава съвети как да живея

На почивка
    Post Thanks / Like

Излишак се получава когато при равни условия на свободния пазар германските стоки и услуги са по добри от американските . За това американците имат дефицит . Германските стоки и услуги заедно с японските и холандските са най търсените в света .

На почивка
    Post Thanks / Like

Мен ме интересува какво ще стане с обедняването на народа в лондон . Не ме интересува политическия елит на Англия . За това брексит е вреден заради обедняването на народа . Постъпката на английските политици бе долна и лицемерна . Излагаха народа си
    Последно редактирано от kanarinapred : 12-09-2018 на 07:03

Старо куче
    Post Thanks / Like

Усеща се падането на паунда знам . Нали затова се махнах . Все пак темата е за Брексит ,а това няма нищо общо с народа на Англия как ще е и как е сега ,а за това как ще е УК като държава . Сигурен съм , че колкото и да ми се иска нема да фалира .

На почивка
    Post Thanks / Like

Усеща се падането на паунда знам . Нали затова се махнах . Все пак темата е за Брексит ,а това няма нищо общо с народа на Англия как ще е и как е сега ,а за това как ще е УК като държава . Сигурен съм , че колкото и да ми се иска нема да фалира .
    А бе нека се стигне до хард брексит , пак ще видим какво ще стане . Трябва да си го получат мощно , за да е обица на ухото за други . https://www.independent.co.uk/news/u...-a8533766.html

Старо куче
    Post Thanks / Like

Излишак се получава когато при равни условия на свободния пазар германските стоки и услуги са по добри от американските . За това американците имат дефицит . Германските стоки и услуги заедно с японските и холандските са най търсените в света .
    Последно редактирано от deijei : 12-09-2018 на 14:48

Contrarian Аватара на mate
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Да бе да . Не заради брексит . Да ти падне паунда от 2.80 на 2.18 и да ти се качи наем и храна с 20% . И кво да правят v UK . 1paund=1.40 euro 1paund=1.11 euro
    Пишеш простотии. Ама толкова простотии пишеш, че дори хората, които принципно споделят твоето мнение, се разграничават от писанията ти.

Ти симпатизираш на ЕС и плюеш БРЕКЗИТ, но го правиш по такъв начин, че предизвикваш насмешка дори у своите съмишленици, които са също против БРЕКЗИТ.
    Руснаците наричат такива хора "полезни идиоти".

21. ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

това "полезни" нещо не ми пасва

администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

Повод за притеснения относно инструкциите за новия settle status !
    Това пише Гардиан .

Притесненията са засягането на indefinite or limited leave to remain и като цяло неяснотите които остават дори след като си прочел този документ. Според специалисти в тази статия пише, че има притеснения как хора, които работят като freelance workers или sole traders https://www.theguardian.com/politics...-status-scheme
    Лицензиран имиграционен съветник Level 1 към OISC

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

На почивка
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от mate Виж мнението
    Пишеш простотии. Ама толкова простотии пишеш, че дори хората, които принципно споделят твоето мнение, се разграничават от писанията ти.

Ти симпатизираш на ЕС и плюеш БРЕКЗИТ, но го правиш по такъв начин, че предизвикваш насмешка дори у своите съмишленици, които са също против БРЕКЗИТ.
    Не ти харесва какво пиша за брексит нали . Не съм те ободил на ,,идиот,, . боли ли боли ли . След 29 март още повече ще боли . Но не за вас европейците . Нека розовобузестите криви глави с два грама мозак в главата да разберат хубаво какво са направили . Да малко съм краен , но не съм обидил никой колега в форума . Никога първи не съм обидил никого . А ти многократно си позволяваш . Това е слабост . Имам право да харесвам ЕУ и да не харесвам брексит . това е свобода на мисленето . Това е свободно изразяване и свободна воля . А за някои хора като теб е най лесно да нанесат персонална обида . Вместо да дебатират и да убедят че примерно брексит е правилен
    Последно редактирано от kanarinapred : 14-09-2018 на 06:52

Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Не ти харесва какво пиша за брексит нали . Не съм те ободил на ,,идиот,, . боли ли боли ли . След 29 март още повече ще боли . Но не за вас европейците . Нека розовобузестите криви глави с два грама мозак в главата да разберат хубаво какво са направили . Да малко съм краен , но не съм обидил никой колега в форума . Никога първи не съм обидил никого . А ти многократно си позволяваш . Това е слабост . Имам право да харесвам ЕУ и да не харесвам брексит . това е свобода на мисленето . Това е свободно изразяване и свободна воля . А за някои хора като теб е най лесно да нанесат персонална обида . Вместо да дебатират и да убедят че примерно брексит е правилен
    В неговото мнение няма персонална обида. Прочети в нета какво е "полезен идиот", това е термин от политическия жаргон. И аз не го знаех, ама си направих труда да видя какво означава - ти, както винаги, първо бързаш да пишеш, дори когато не разбираш за какво става дума.
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    В неговото мнение няма персонална обида. Прочети в нета какво е "полезен идиот", това е термин от политическия жаргон. И аз не го знаех, ама си направих труда да видя какво означава - ти, както винаги, първо бързаш да пишеш, дори когато не разбираш за какво става дума.
    и аз не го знаех
    и кво излиза сега? в България няма журналисти има полезни идиоти, баси

На почивка
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от mate Виж мнението

Отговори ми . Нямам ли право да симпатизирам на ЕУ и да храча по брексит . И според мен това е правилната позиция . И трябва да е написано малко по арогантно

По подразбиране Re: За: Брексит - обща дискусия

Напомням на потребителите да се придържат към темата
    и в дискусията да атакуват аргументите на опонентите си, а не да преминават в лични разправии.
    Това е официално предупреждение. Благодаря за разбирането.
    Правила на форума

Страница 51 от 269 ПървиПърви ... 41495051525361101151 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 4 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 4 гости)

Подобни теми

1. Обща ограда
    От cibik във форум Общ форум
    Отговори: 18
    Последно мнение: 18-06-2018, 21:22
  2. Помощи /benefits/ - "за" и "против" - обща дискусия
    От musi във форум Benefits - Помощи
    Отговори: 126
    Последно мнение: 27-01-2016, 16:47

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми