Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 354 от 360 ПървиПърви ... 254304344352353354355356 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 8 826 до 8 850 от общо 8985
    Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Брексит - обща дискусия

https://youtu.be/WwE-WIdIzz8 . ПОКЪРТИТЕЛНО ВИДЕО .ДОНАЛД ТРЪМП СТАНА ЗА ПОДИГРАВКА

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Брексит - обща дискусия

Цитирай Първоначално написано от kanarinapred Виж мнението
    https://youtu.be/JonL8MwsIRA . КРАСОТАТА НА АНГЛИЙСКАТА ПРОВИНЦИЯ
    Най интересното е, че на арабите децата им карат най- новите модели бмв- та и мерцедеси. Да не говорим, че имат бизнеси в Англия, които им изкарват милиони.
    А ние тука се хвалим в Facebook, че можем с английската си заплатата,да си купим някоя по нова таратайка, от трети собственик.

3. БЛАГОДАРЯ Zara thanked for this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Motovilkov Виж мнението
    Много се кефя обаче как британците тихомълком (under the radar) колонизират Украйна. Измъкнаха си един сочен териоториален придатък из под носа на ЕУ. Систематично си прокарват колониални закони и разпоредби и заграбват суровини, земеделска земя и бизнеси. Отделно си таманят място за военна база там.
    Следващата страна на влияние е Турция (традиционен на британците съюзник). Вече няма Брюксел, който да прави спънки на британската екзпанзия.
    Много ли се кефиш на измислените от теб новини , само че кефа ти не е ли по голям , че не можеш да напуснеш не само Лондон , но и квартирата си . Какви тихомълком новини пускаш само , където никой в Европа не знае за тях .

Старо куче
    Post Thanks / Like

https://youtu.be/3UDiYa4Vr6g .Brexit And Trump A Shared Madness . Брекзит и Тръмп Споделена лудост!!!

Старо куче
    Post Thanks / Like

ДОНАЛД ТРЪМП НАПРАВИ РЕПУБЛИКАНСКАТА ПАРТИЯ НА ТАКИВА ПРЕЗИДЕНТИ КАТО РОНАЛД РЕЙГЪН И ДЖОРДЖ БУШ СТАРШИ ЗА ПОСМЕШИЩЕ . ПОГЛЕДНЕТЕ ТРЪМПИСТИТЕ И БРЕКСИТАРИТЕ В ГОЛЯМАТА СИ ЧАСТ ТЕ СА ЛУЗАРИТЕ НА ОБЩЕСТВОТО .
    Последно редактирано от kanarinapred : 18-01-2021 на 08:09

Старо куче
    Post Thanks / Like

https://youtu.be/8yqj96M_8co . Много съжалявам за римейнарите в Англия , но Германия и Франция няма да допуснат УК отново в ЕУ ,естествено , ако УК гласуват на референдум да станат част от ЕЕА СИНГЪЛ МАРКЕТА НА ЕУ ЩЕ БЪДАТ ПРИЕТИ ПО ПОДОБИЕ НА ШВЕЙЦАРИЯ .НО ПЪРВО БРИТАНЦИТЕ ТРЯБВА ДА ИЗСЪРБАТ ГОРЧИВАТА СУПА ДО ДЪНО
    Последно редактирано от kanarinapred : 18-01-2021 на 08:45

Старо куче
    Post Thanks / Like

https://youtu.be/94VOblRZZJc . УЖАС , В ЛОНДОН Е КАТАСТРОФА , ГЛЕДАЙТЕ ВИДЕОТО
    Последно редактирано от kanarinapred : 18-01-2021 на 09:36

Старо куче
    Post Thanks / Like

https://www.euronews.com/2021/01/16/...k-supermarkets . Брекзитната бюрокрация води до недостиг в някои супермаркети във Великобритания . ГЛЕДАЙТЕ ВИДЕОТО КЪМ СТАТИЯТА ИНТЕРЕСНО Е .

Motovilkov
    Guest

https://youtu.be/94VOblRZZJc . УЖАС , В ЛОНДОН Е КАТАСТРОФА , ГЛЕДАЙТЕ ВИДЕОТО
    Ти добре ли си с главата? В какъв контекст ни даваш туристически видео обзор на централен Лондон?

Motovilkov
    Guest

канарите съвсем го понесоха мътните, пуска безидейни клипчета на всеки 20 минути. Ало, модераторите, спите ли?

Старо куче
    Post Thanks / Like

https://youtu.be/Spv6HtZ02Ds . ВИДЕОТО Е СТРАХОТНО , ОБЯСНЯВА ПЪРВИТЕ ДВЕ СЕДМИЦИ СЛЕД БРЕКСИТ .

Старо куче
    Post Thanks / Like

https://youtu.be/WYeOOQR1Qks .Brexit Mess - Lorry Drivers Facing 50 pounds Per Hour Fines For Delays At Ports! . Брекзит бъркотия - Шофьори на камиони са изправени пред 50 pounds на час глоби за закъснения в пристанищата!

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Motovilkov Виж мнението
    канарите съвсем го понесоха мътните, пуска безидейни клипчета на всеки 20 минути. Ало, модераторите, спите ли?
    Клиповете са много идейни , ако искаш може да коментираш горните два , бъркотията брекзит .Или просто ги изгледай , много са поучителни !!!

Старо куче
    Post Thanks / Like

https://youtu.be/UiiVjBXhsRs . Brexit Supporter Admits He Was Conned By Boris Johnson! . Поддръжник на Brexit признава, че е бил измамен от Борис Джонсън!
    Последно редактирано от kanarinapred : 18-01-2021 на 14:23

Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от LexAlex Виж мнението
    "The war is over"- Nigel Farage
    M E G A + M A G A
    DONALD TRUMP 2020

Post Thanks / Like

Последно редактирано от DONALD TRUMP : 18-01-2021 на 16:33
    M E G A + M A G A
    DONALD TRUMP 2020

Post Thanks / Like

M E G A + M A G A
    DONALD TRUMP 2020

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от DONALD TRUMP Виж мнението
    ДОНАЛД ТРЪМП ЗАГУБИ ИЗБОРИТЕ И ДЖО БАЙДЪН Е НОВИЯ ПРЕЗИДЕНТ САМО ТОВА ИМА ЗНАЧЕНИЕ

Старо куче
    Post Thanks / Like

ШЕСТ МИЛИОНА СЕМЕЙСТВА В УК СА НА УНИВЕРСАЛ КРЕДИТ , ТОВА ОЗНАЧАВА ЧЕ НАД 40 % ОТ НАСЕЛЕНИЕТО СА СУПЕР БЕДНИ , АБСОЛЮТНО БЕЗИМОТНИ

Post Thanks / Like

ДОНАЛД ТРЪМП ЗАГУБИ ИЗБОРИТЕ И ДЖО БАЙДЪН Е НОВИЯ ПРЕЗИДЕНТ САМО ТОВА ИМА ЗНАЧЕНИЕ
    Доналд Тръмп не е загубил изборите а Джо БаЙдън не е никъв "нов" президент- просто измамниците демонкрати се опитват да ги спечелят чрез фалшификации които даже не крият пред света.
    M E G A + M A G A
    DONALD TRUMP 2020

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от DONALD TRUMP Виж мнението
    Доналд Тръмп не е загубил изборите а Джо БаЙдън не е никъв "нов" президент- просто измамниците демонкрати се опитват да ги спечелят чрез фалшификации които даже не крият пред света.
    КЛЕТВАТА НА ДЖО БАЙДЪН ЗА НОВ ПРЕЗИДЕНТ НА СЪЕДИНЕНИТЕ ЩАТИ Е СЛЕД ПО МАЛКО ОТ 48 ЧАСА

Старо куче
    Post Thanks / Like

Когато 2016та британците гласуваха за Брексит бях много ядосан , но сега 5 години по късно съм доволен от всичко , което се случи .Гледам го от лична егоистична страна . Реално отново съм против брексит , но дори УК да се върне в ЕЕА сингъл маркета , никога не бих се върнал в УК . Ако някой млад човек иска да живее за постоянно в УК , най добрия начин е да живее в Дъблин 5 години и да вземе ирландско поданство . С ирландско поданство можете да живеете свободно в УК
    Последно редактирано от kanarinapred : 18-01-2021 на 18:45

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Когато 2016та британците гласуваха за Брексит бях много ядосан , но сега 5 години по късно съм доволен от всичко , което се случи .Гледам го от лична егоистична страна . Реално отново съм против брексит , но дори УК да се върне в ЕЕА сингъл маркета , никога не бих се върнал в УК . Ако някой млад човек иска да живее за постоянно в УК , най добрия начин е да живее в Дъблин 5 години и да вземе ирландско поданство . С ирландско поданство можете да живеете свободно в УК
    Последно редактирано от kyncho_putkoderev : 18-01-2021 на 19:58

Нов потребител
    Post Thanks / Like

100 % съм съгласен с Вас, господине! Благодаря на Аллах, че все още има хора като Вас, осъзнаващи РЕАЛНО ИЗОЛИРАНАТА ситуация, в която се намира Обединеното Кралство и САМО КОЛКО ОЩЕ ИМА ДА СТРАДА от раздялата си с ЕС. Тепърва ще почнат да си плащат кървавите ГРЕХОВЕ, време им е да падат в бездната, заради всичкото ЗЛО, което са донесли С ПЪЛНИ ШЕПИ на ЦЕЛИЯ СВЯТ. Казвам го като вечният имигрант, скитащ по държавите, и за съжаление пак ИМИГРАНТ ЗАГУБИЛ безвъзвратно 5 години на влажния, неприветлив ВЕЧЕ ЗА ИЗТОЧНОЕВРОПЕЙЦИ остров.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

ШЕСТ МИЛИОНА СЕМЕЙСТВА В УК СА НА УНИВЕРСАЛ КРЕДИТ , ТОВА ОЗНАЧАВА ЧЕ НАД 40 % ОТ НАСЕЛЕНИЕТО СА СУПЕР БЕДНИ , АБСОЛЮТНО БЕЗИМОТНИ
    И аз самият съм на UC в момента, ама то е защото *урвите ми *баха майката...... Ама вадя лев и отстрани де, да не ме е *бал ЛУД ДА ДЕКЛАРИРАМ страничните си КЕШОВИ доходи, КОЙ ОТ КРАДЛИВИТЕ АНГЛИЧАНИ ГО ПРАВИ? Аз като съм българско ПСЕ, по-глупав ли трябва съм от тях ПО ПРЕЗУМПЦИЯ, аз от ТЯХ СЕ УЧА НА КРАЖБИ ОТ БЮДЖЕТА НА КРАЛИЦАТА.... Та, kanarinapred, тук вече не сте СЪВСЕМ ПРАВ, от тази ми гледна точка, разбира се, ПОЧТИ ВСИЧКИ го взимат тоя UC, НО СИ ИМАТ И СТРАНИЧНИ НЕДЕКЛАРИРАНИ ДОХОДИ В КЕШ! Но иначе ми се вписвате в общата картина като ПОГЛЕД ЗА ЖИВОТА ВИ В КРАЛСТВОТО. Поне досега, нямам време да ви чета предишни мнения.

Страница 354 от 360 ПървиПърви ... 254304344352353354355356 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Обща ограда
    От cibik във форум Общ форум
    Отговори: 18
    Последно мнение: 18-06-2018, 21:22
  2. Помощи /benefits/ - "за" и "против" - обща дискусия
    От musi във форум Benefits - Помощи
    Отговори: 126
    Последно мнение: 27-01-2016, 17:47

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми