Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 3 от 13 ПървиПърви 12345 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 51 до 75 от общо 307
    На почивка
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Новини около Брексит

Ти не разбра ли че Найджъл е огромен манипулатор и говори само неистини . Не го ли осъзна година и половина след референдума . Платен измамник хитър бритънец от сирийски произход . По които бритънските селяни ( в добрия смисъл на думата ) са зяпнали с отворени уста

2. Dislikes DONALD TRUMP disliked this post
    I see you... Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от kanarinapred Виж мнението
    Ти не разбра ли че Найджъл е огромен манипулатор и говори само неистини . Не го ли осъзна година и половина след референдума . Платен измамник хитър бритънец от сирийски произход . По които бритънските селяни ( в добрия смисъл на думата ) са зяпнали с отворени уста
    Може ли да посочиш източник, че е от сирийски произход? Аз чета по вестниците, че бил от германски произход?
    Пълният наръчник за емигранта във Великобритания
    Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането

Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

На почивка
    Post Thanks / Like

Самата фамилия му е такава . Неговите прародители са имигрирали от сирия в франция преди около век след което от франция се местят в великобритания. Ако потърсите по сериозно в интернет бихте открили следата . Аз го гледах в публицистичен филм по ТВ . Едно тв прдаване .Самата фамилия Farage е сирийска . Както например Димитров е българска . Няма оригинална френска фамилия Farage . Макар да звучи като френското Garage
    Последно редактирано от kanarinapred : 27-11-2017 на 09:02

Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Самата фамилия му е такава . Неговите прародители са имигрирали от сирия в франция преди около век след което от франция се местят в великобритания. Ако потърсите по сериозно в интернет бихте открили следата . Аз го гледах в публицистичен филм по ТВ . Едно тв прдаване .Самата фамилия Farage е сирийска . Както например Димитров е българска . Няма оригинална френска фамилия Farage . Макар да звучи като френското Garage
    "Гледах по телевизията" не е източник. Ако може, по кой канал и какъв беше филмът, лесно може да бъде намерен. Според всички източници, които намирам, Farage e френска фамилия, хугенотска. Във всички други източници, които намирам, пише същото. Ако не посочиш никакъв достоверен източник за сирийски произход, няма да ни остане нищо друго, освен да смятаме, че си измислил всичко останало.
    Гугъл търсачка на форума

Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

6. ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP liked this post
    На почивка
    Post Thanks / Like

Гледах го по телевизията . Източника които вие ми цитирате е даили мейл . Германски произход . Ясно е че е от френски произход . Питайте френски източници и бихте разбрали че оргинална френска фамилия като неговата няма . . Гледах предаването с сериозни учени ,които доказаха сирийския му произходПросто самата дума Farage е от сирийската лексика . сирийска дума . Както ние в българския език имаме турцизми
    Последно редактирано от kanarinapred : 27-11-2017 на 18:29

Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Гледах го по телевизията . Източника които вие ми цитирате е даили мейл . Германски произход . Ясно е че е от френски произход . Питайте френски източници и бихте разбрали че оргинална френска фамилия като неговата няма . . Гледах предаването с сериозни учени ,които доказаха сирийския му произходПросто самата дума Farage е от сирийската лексика . сирийска дума . Както ние в българския език имаме турцизми

Не си прочел статията, която цитираш, иначе нямаше да пишеш глупости за "френски произход" на Фараж. И на мен Дейли Мейл не ми е любимия вестник, затова с радост бих прочела друг източник от теб, ама както стана ясно - нямаш, не можеш и да дадеш подробности за въпросното предаване - какво да говорим... Става ясно, че само представяш желаното за действително.
    Гугъл търсачка на форума

На почивка
    Post Thanks / Like

Аз казвам истината . Заклевам се в майка mi
    Последно редактирано от kanarinapred : 27-11-2017 на 19:36

Напреднал Аватара на itso
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Български имигрант в UK почитател на Farage е също толкова абсурдно колкото циганин в България почитател на Волен Сидеров...

11. ХАРЕСВАМ! deijei, zhb liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от itso Виж мнението
    Български имигрант в UK почитател на Farage е също толкова абсурдно колкото циганин в България почитател на Волен Сидеров...
    Не знаех, че Сидеров е против циганите. Винаги нещо ново заучава човек всеки ден!

Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

Ти знаеш ли колко роми гласуваха за Сидеров? Много.....
    Последно редактирано от DONALD TRUMP : 28-11-2017 на 03:53
    https://youtu.be/nwYsVxEj_kE
    "Some ideas are so stupid that only intellectuals believe them"
    -George Orwell

deijei Norway is Not in EU!!!!!!

На почивка
    Post Thanks / Like

ицо е Прав за сидеров . Само не мога да разбера за Брексит как ви кефи . Като заради този процес паунда загуби от 2.72 до 2.19 . Цените на храните скочиха нагоре . Раборните места на хора с източно европейски имена са под въпрос . Следват много негативи . Явно омразата ви към другите българи е много голяма . НовитеДа нараните себе си . Само и само други хора да не са добре Ако се сбъдне моята прогноза да се срути имотния пазар в UK . И да фалират няколко банки . Ако останете безработни заради имената си след това
    Последно редактирано от kanarinapred : 28-11-2017 на 08:05

15. ХАРЕСВАМ! anix liked this post
    Post Thanks / Like

ицо е Прав за сидеров . Само не мога да разбера за Брексит как ви кефи . Като заради този процес паунда загуби от 2.72 до 2.19 . Цените на храните скочиха нагоре . Раборните места на хора с източно европейски имена са под въпрос . Следват много негативи . Явно омразата ви към другите българи е много голяма . НовитеДа нараните себе си . Само и само други хора да не са добре Ако се сбъдне моята прогноза да се срути имотния пазар в UK . И да фалират няколко банки . Ако останете безработни заради имената си след това
    Явно "омразата" ни е много голяма....http://В Лондон живеят 150 хиляди по...яци и литовци.
    Последно редактирано от DONALD TRUMP : 29-11-2017 на 02:03
    -George Orwell

Post Thanks / Like

Сега.... аз влязъх в тоя саит защото исках да кажа нещо- моето убеждение как аз чувствам света ....но се появи един пръдлiu и твърди че гу мразя и той си позволява да постави под един знаменател всички новопристигнали българи...... FUCK OFF U CUNT!
    -George Orwell

Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Брексит - обща дискусия

Цитирай Първоначално написано от DONALD TRUMP Виж мнението
    Няма кво да ми се изеснява- сякаш се опитваш да наложиш някво впечатление че не съм на ясно с нещо си....напротив ти не си наясно+ това ми е писнало да слушам некви клоуни да ми обесняват вкл. (Боко тиквата) че ЕС е хипер-супер-данди (за тях наистина е)
    чай да се преместиме в тая тема
    никакво впечатление нискам да налагам, мислех че те така си дърдориме а ти се палиш вече тц тц тц то и на мен ми е писнало от тоя клоун фураж ама те нА на тебе ти е любимец. тоя клоун кво направи би ли си камшика от политиката или се завърна ? че нещо му загубих следите. а па боко тиквата не го мисли глей кви неща правят , това със всички регулации от ес а пък си представи ако бг не беше в ес кво щеше да стане
    http://www.ktbfiles.com/intervyuta/i...vetan-vasilev/
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

Напреднал Аватара на cyberfan
    Град
    Walton-on -Thames
    Post Thanks / Like

Само не мога да разбера за Брексит как ви кефи . Като заради този процес паунда загуби от 2.72 до 2.19
    Кога последно паунда е бил 2.72? Струва ми се, че само глупости говориш.

YOU'LL NEVER WALK ALONE!

Старо куче Аватара на Bupyc
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от cyberfan Виж мнението
    Кога последно паунда е бил 2.72? Струва ми се, че само глупости говориш.

YOU'LL NEVER WALK ALONE!
    https://www.poundsterlinglive.com/be...-on-2015-07-31

Град
    Walton-on -Thames
    Post Thanks / Like

Значи ден преди референдума, пазара е затворил на 2.54. Седмица преди това е бил 2.45, вдигнал се е заради очаквания отрицателен вот. Канарчето да обясни сега за 2.72.

YOU'LL NEVER WALK ALONE!

22. ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP liked this post
    На почивка
    Post Thanks / Like

Какво да ви обяснявам очевидни работи . Паунда в началото на 2016 в годината на референдума бе 2.72 . След като се разбра че вота за излизане е на път да спечели паунда малко преди референдума падна около 2.50 . А само месец след референдума вече падна около 2.20 . И от тогава си стои там . А след 29.03.2019 2.05 и по надолу до към 1.85-1.95 . Ако курса на паунда стои на тези нива стават постояни нехативни промени в икономиката . Инфлация . Безработица . Срутване на имотния балон . От там фалити на някои банки . Пак безработица и се влиза в негативна спiрала и трайна рецесия Единственото спасение за UK е софтбрексит . Споразумение като това ЕС - swiss
    Последно редактирано от kanarinapred : 29-11-2017 на 14:00

24. Recommend martini recommended this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от deijei Виж мнението
    чай да се преместиме в тая тема
    никакво впечатление нискам да налагам, мислех че те така си дърдориме а ти се палиш вече тц тц тц то и на мен ми е писнало от тоя клоун фураж ама те нА на тебе ти е любимец. тоя клоун кво направи би ли си камшика от политиката или се завърна ? че нещо му загубих следите. а па боко тиквата не го мисли глей кви неща правят , това със всички регулации от ес а пък си представи ако бг не беше в ес кво щеше да стане
    http://www.ktbfiles.com/intervyuta/i...vetan-vasilev/
    И понеже сме в темата за брексит да обърна внимание на това какво се случва в момента, експлоатират се страховете на хората за да станат няколко човека милиардери. Много показателно какво правят хората акумолирали много пари в криза
    Това от интервюто на Цветан Василев, как са работели в кризата след 2008 г
    През това време се появиха много възможности на пазара в резултат и на кризата, и на отдръпването на чуждите банки. Нашата философия винаги е била да правим merchant and investment financing – тоест да търсим проектно финансиране, да търсим предизвикателства, а в условия на криза – такива много. По този начин в кризата придобихме компании, които в противен случай нямаше да оцелеят. Това са и „Рубин“ Плевен, и заводът в Парачин, и русенската корабостроителница. „Петрол“ оцеля благодарение на нас. Имали сме и целеви придобивания като „Виваком“. Аз съм смятал, че това е добра сделка, която ще донесе печалба
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

На почивка
    Post Thanks / Like

Ако това което си написал горе е истината . То UK Яко го е закъсала . Според мен плана на англосакцонците е много по голям и той е заличаването на Германия като фактор чрез разрухата на ЕС . Вече един път успяха да го направят през втората световна война Обаче според мен историята никога не се повтаря и този път Германия е в много по добра позиция от UK

Град
    Walton-on -Thames
    Post Thanks / Like

Какво да ви обяснявам очевидни работи . Паунда в началото на 2016 в годината на референдума бе 2.72 . След като се разбра че вота за излизане е на път да спечели паунда малко преди референдума падна около 2.50 . А само месец след референдума вече падна около 2.20 . И от тогава си стои там . А след 29.03.2019 2.05 и по надолу до към 1.85-1.95 . Ако курса на паунда стои на тези нива стават постояни нехативни промени в икономиката . Инфлация . Безработица . Срутване на имотния балон . От там фалити на някои банки . Пак безработица и се влиза в негативна спiрала и трайна рецесия Единственото спасение за UK е софтбрексит . Споразумение като това ЕС - swiss
    Измислици премислици канарче. Паунда е 2.50 още преди да е обявен референдума - 22.02.2016, като по това време, а и до самия край, се очакваше убедителна победа за оставане в ЕС. То Брексита спечели с 51.9%, няма как да се е знаело предварително. В края на 2015-а и началото на 2016-а е бил 2.64. Месец след референдума 2.30. Три месеца след референдума 2.25.

YOU'LL NEVER WALK ALONE!

28. ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP, Мила liked this post
    На почивка
    Post Thanks / Like

Това да казвате на черното бяло е приоритет на хора ,които не искат да се дискутират реалностите ,а изкривяват фактите . Влезте да видите колко е бил паунда януари 2016 и колко е сега . Тендеnцията е твърдо обезценяване на паунда . Като следствие от очакваното излизане на UK от ЕСОбезценяването на паунда е само един от признаците , които показва начален период на идването на сериозна криза за бритънската икономика . Инфлация , скок на цените на храни ток вода кансел такс ,канселски имоти . Следва и орязване на социалните придобивки .Приватизация на здравеопазването
    Последно редактирано от kanarinapred : 30-11-2017 на 08:07

30. Recommend martini recommended this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

Това да казвате на черното бяло е приоритет на хора ,които не искат да се дискутират реалностите ,а изкривяват фактите . Влезте да видите колко е бил паунда януари 2016 и колко е сега . Тендеnцията е твърдо обезценяване на паунда . Като следствие от очакваното излизане на UK от ЕСОбезценяването на паунда е само един от признаците , които показва начален период на идването на сериозна криза за бритънската икономика . Инфлация , скок на цените на храни ток вода кансел такс ,канселски имоти . Следва и орязване на социалните придобивки .Приватизация на здравеопазването
    Пич май единствения дето казва на черното бяло и обратно си ти!
    Голям икономист, голяма работа си мислиш че си!
    Точно англичаните да си оставят магарето в калта, държавата с империя в която слънцето не е залязвало?!
    Която все още индиректно поддържа колонии!!!
    Мислех да не се занимавам с отговори с твб щото все едно ще говоря с радиото, ама твойте простотии нарастват пропорционално!!!
    ЕС-то е капут, защото го управляват тотални капути и надменни бюрократи невиждащи по- далече от алкохолно- червените си носове!
    Като цяло идеята за обединение на различно богати държава с огромни етнически и културни особености е мнооого сбъркана и обречена на провал от самото й зачатие! Еле пък тоталитарните методи напоследък- или правите каквото сенилната германска щази пача каже или ви шокаме канчетатажа редица бюрократични изтезателни механизми! Що за демокрация е това! Отделно измукването на кадри от по- бедните членки и унищожаването на икономиките им в полза на богатите да си продават боклуците!
    Тоя брексит отдавна е обмислен и проектиран, включотелно реакцията на хората на референдума! Това да не са тикво- политиците в България които се дупят като слънчогледи към "световните господари"- нал тъй главния тиквоч се беше изразил преди време!!!!

На почивка
    Post Thanks / Like

Да но фактите показват друго . Паунд от 2.72 на 2.19 . Орязване на социалките . Цени на храните нагоре . Това за империята го разправяй на баба ми . Сега е 21 век .Цирка с брексита сега започва .UK клекнаха за 50 милиарда евро да платят . Започва голямото клякане Най зле варианта за UK е твърд брексит . За това и UK се съгласяват да платят 50 милиарда на ЕС . Но без да останат трите свободи за хора капитали и стоки ,UK няма как да получи добро търговско споразумение
    Последно редактирано от kanarinapred : 30-11-2017 на 13:45

33. ХАРЕСВАМ! martini liked this post
    Recommend martini recommended this post
    Старо куче
    Град
    У нас
    Post Thanks / Like

резултатите от брекзита са математика, ако не разбираш от цифри ще говориш врели некепели и ще правиш миш маш от полу политически внушения, а не разсъждения .... БРЕКЗИТ е посоката по която върви Великобритания от начлато на 20 век, а имено смаляване , в Европа има проблеми , но Великобритания не се измъква от проблемите само ги увеличава и своите и на Европа
    Последно редактирано от martini : 30-11-2017 на 15:57
    © ®

Страница 3 от 13 ПървиПърви 12345 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Помощи /benefits/ - "за" и "против" - обща дискусия
    От musi във форум Benefits - Помощи
    Отговори: 126
    Последно мнение: 27-01-2016, 17:47
  2. Обща ограда
    От cibik във форум Общ форум
    Отговори: 6
    Последно мнение: 08-05-2013, 22:49

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми