Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 2 от 297 ПървиПърви 12341252102 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 26 до 50 от общо 7422
    Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Новини около Брексит

Цитирай Първоначално написано от DONALD TRUMP Виж мнението
    Сега ако ти не усещаш никви симптоми по добре е да си завреш отново главата в земята......ще ги усетиш по -късно и по- долу...... малко под опашката
    Като гледам май тебе първи ще те удари кризата, ако преди това не те намеря, за да те ударя аз.

Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    Като гледам май тебе първи ще те удари кризата, ако преди това не те намеря, за да те ударя аз.
    Ще ми намериш к*ра с тоя атитюд. ти си като роберт дениро които се зъбеше на Тръмп и си на*ба залязващата кариера. Апък ако си толкова голям бабаит пиши ми на лична
    Последно редактирано от DONALD TRUMP : 16-11-2017 на 06:53
    Why is it the people who show the least respect always demand it from others?

На почивка
    Post Thanks / Like

Българите ,които гласуваха за брексит го направиха за да изгонят българи които са пристигнали по късно . Тези българи дори искат разпада на ES za da им е гадно на българите останали в българия и те да не могат свободно да работят в ЕС . Не на мен да ми е доbре , а на вуте да е зле . Това е максимата им
    Последно редактирано от kanarinapred : 16-11-2017 на 16:35

Sarah
    Guest

Извинявайте модератори но това е най- просташкото мнение и заслужава да бъде премахнато с заедно с наштоящето мнениие.

Е не е ли също просташко да си споменаваш...к.ра!!!
    Доналд, знаем кой си, колкото и да се опитваш да се правиш на зрял. За тия дето още се питат мога да подсетя

Sarah
    Guest

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението

Старо куче
    Град
    Bristol
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Sarah Виж мнението
    За тия дето още се питат мога да подсетя
    Не се питам, ама и не знам, та е интригуващо за лаиците да узнаят...

7. ХАРЕСВАМ! jhoro liked this post
    Post Thanks / Like

Доналд, знаем кой си, колкото и да се опитваш да се правиш на зрял. За тия дето още се питат мога да подсетя
    Не говори с недомлъвки, като знаете кой съм, кажи.......имаче хората остават с впечатление че ме изнудваш за нещо си

9. ХАРЕСВАМ! jhoro liked this post
    Post Thanks / Like

И кажи на клиента си (нали си му адвокат) че мога да уредя среща на която да се опита да ме удари

На почивка
    Post Thanks / Like

Бях против референдума за брексит , но бях голям фен на президента които ти харесва . След като стана президент Доналд направи серия гафове . Мислех го за новия лидер на бялата раса . Оказа се смехорко

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от kanarinapred Виж мнението
    Българите ,които гласуваха за брексит го направиха за да изгонят българи които са пристигнали по късно . Тези българи дори искат разпада на ES za da им е гадно на българите останали в българия и те да не могат свободно да работят в ЕС . Не на мен да ми е доbре , а на вуте да е зле . Това е максимата им
    До някъде не си прав. По принцип тия новите имигранти, става въпрос, които дойдоха след 2014 не им харесва тук, говоря с тия хора които съм си говорил. Например брат ми се прибра на втората година и не иска повече да идва тук, взимаше много добра заплата, но просто не му харесва. Аз например ще изкарам още една година и се прибирам, имам си планове в България

Старо куче Аватара на Bupyc
    Post Thanks / Like

С приближаването на "заветната" за UK дата Тереза кляка все повече и повече пред ЕС. Същото ще бъде и когато започнат преговорите за търговското споразумение. Накрая ще се окаже, че всичко е било waste of time и UК ще продължи да си плаща на EU, за да запази икономиката си, but never mind. Най-важното сега е да "изпълним" волята на народа и да запазим политическите си кожи. "Brexit" was all because of that.

14. ХАРЕСВАМ! Мила, itso, deijei, zhb, martini liked this post
    На почивка
    Post Thanks / Like

Вирус не е толкова просто . Няма да и се размине лесно на Великобритания . Великобритания губи всички свои привилегии дори при soft брексит . Трябва много да клекне или да направят втори референдум за оставане

Post Thanks / Like

Вирус не е толкова просто . Няма да и се размине лесно на Великобритания . Великобритания губи всички свои привилегии дори при soft брексит . Трябва много да клекне или да направят втори референдум за оставане
    Много ясно, че ще загубят привилегиите си. Въпросът е че накрая Брекси ще има, но няма да е това което се обещаваше и за което гласуваха 52% на референдума.

17. ХАРЕСВАМ! martini liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Споко, американските англичани чакат ЮК да излезе за да започнат плана си по сриването на ЕС и изкупуването на големи части от него. След 5 години няма и да познаете ЕС или каквото там е останало от него

Post Thanks / Like

Past is experience, present is experiment, future is expectations, so better use your experience in your experiment to meet your expectations.

20. ХАРЕСВАМ! Ego sum, deijei, zmei4o_pk, Мила, merry liked this post
    На почивка
    Post Thanks / Like

Не гледа това което го интересува , а имено : орязване на социали в великобритания . Нисък паунд 2.17 с тенденция надолу до 2 лева . Голямата криза в великобритания заради брексит . Не той мисли как да се разпадне ЕС .

На почивка
    Post Thanks / Like

Sorry

Старо куче
    Post Thanks / Like

Въобще не е споменал държава с неограничени ресурси, Германците са най- преебани от липса на търговско споразумение защото УК няма пак да купят 850 000 германски автомобила както миналата година на тяхно место ще купят Японски -в пъти по надеждни от Германския оверпрайст скрап.....а що се отнася до Индия те по население са долу- горе като Китай и освен това са в комонвелт... механизмите за извличане на умове от там отдавна са открити и работят безупречно така че паплач да не влиза тук...... Обаче си абсолютно прав за едно нещо: Терезка трябва да се разкара колкото се може по- бързо.......
    много едностранчиво гледаш на проблема. значи викаш само германците са най претаковани а? те немските коли и сега са достатъчно скъпи така че който иска немска кола пак ще си купи дори и по скъпи да станат. няма да реализират 850 000 / по твои думи , не съм гледал статистиката/ ще реализират 650 000 , а помисли ли за ук бизнеса на който основния купувач е ес? или тях вече ги отписа? помисли ли за японските авто производители които наляха милиарди в ук за да могат да си продават колите в ес? кой ли е по прецакан а?
    механизмите за извличане на умове може да са открити ама индия иска нещо повече от това мхм.. иначе няма споразумение
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

На почивка
    Post Thanks / Like

Доналде запомни го много добре рано или малко по късно UK кляка на условията на ЕС . Сега след 5 години все тая . Битката е не равна . Не е 18 век а 21 век . Няма колонии . Индия и тя има претенции при евентуални сделки .

На почивка
    Post Thanks / Like

На зле отиват . Аз го знам от първия ден след референдума . UK излиза без сделка и следва голяма трагедия за бритънския народ . Не клекнат ли поне за софтбрексит . Сделка като тази с Swiss Доналде ES nqma da се разпадне в близките 10 години с сигурност . До като Германия иска . За Германия опазването на ES e zadaча номер едно
    Последно редактирано от kanarinapred : 26-11-2017 на 21:58

Post Thanks / Like

На зле отиват . Аз го знам от първия ден след референдума . UK излиза без сделка и следва голяма трагедия за бритънския народ . Не клекнат ли поне за софтбрексит . Сделка като тази с Swiss Доналде ES nqma da се разпадне в близките 10 години с сигурност . До като Германия иска . За Германия опазването на ES e zadaча номер едно
    Гледам нещо меркел неможе да състави парламент.....

На почивка
    Post Thanks / Like

Аз не съм от малцинства , но незнам как българи се радват за брексит и евентуално разпадане на ЕС . Явно българската нация избива големи комплекси с такива хора

Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Уникално е това което съм написал . И като нямате аргументи . Следва нападение на личноста . Говорете с факти без лични нападки . Скоро идва 29.03.2019 да ви просветне хубаво за какво говоря .
    Уникално е нещо, което някой е казал само веднъж. Ти това си го казал около милион пъти, така че след първия няма как да е уникално, сега просто говориш едно и също, което е скучно, затова хората един по един се отказват да дискутират с тебе, на никого не му се говори с радио. И факти също нямаш, защото няма как да има факти за бъдещето. Всички факти са в миналото, а брекситът не се е случил. Когато се говори за бъдещето, това се нарича прогноза, и няма как да има факти, за да я подкрепят. Чак когато се случи, тогава става факт.

Аз не съм от малцинства , но незнам как българи се радват за брексит и евентуално разпадане на ЕС . Явно българската нация избива големи комплекси с такива хора
    То ти си самата доброта, като те чета:
    Мотовилков брекситарите са хора с особено мнение говорим за тези от български произход . Те са егоцентрични , завистливи . Те няма да помогнат на друг българин освен ,ако е за пари . За 13 години съм ги опознал много добре . Има и изключения ,но са малко
    Бог да пази и да закриля...

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

29. ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP, deijei liked this post
    Post Thanks / Like

Германски тъпак от ЗДФ се опитва да бъде "умен задник" срещу Фараж:

Post Thanks / Like

Страница 2 от 297 ПървиПърви 12341252102 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Обща ограда
    От cibik във форум Общ форум
    Отговори: 18
    Последно мнение: 18-06-2018, 21:22
  2. Помощи /benefits/ - "за" и "против" - обща дискусия
    От musi във форум Benefits - Помощи
    Отговори: 126
    Последно мнение: 27-01-2016, 16:47

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми