Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 245 от 282 ПървиПърви ... 145195235243244245246247255 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 6 101 до 6 125 от общо 7030
    Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Брексит - обща дискусия

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    Това няма как да стане , ес не е Америка, а съюз от 27 суверенни държави. То е много лесно да се иска 500лв пенсия, ако обаче държавата няма възможност за такива пенсии, кой ще ги плати? сигурно Германия.
    Ако стане 800 евро мрз западните инвеститори ще напуснат България.
    Преди време четох една статия за новият завод на vw, за който кандидатстваме, та те директно си го казват, че ще се спрат на държава, където заплащането е по ниско. Според теб защо отрязаха румънците? имат заводи за коли, народ който да работи, ама мрз е по висока от България
    Това което си написал е теория на идиоти икономисти на службичка при евреите лихвари . Тази теория не е вярна . В България е пълна стагнация заради ниски заплати . Монетата на ниско заплащане поражда стагнация на икономиката . Не може баровеца да каже че няма пари за заплати , а да си купи кола за 200 000 евро . Законите се определят от хората . Ние сме много , те са прекалено malko
    Последно редактирано от kanarinapred : 07-09-2019 на 23:15

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Айде пак подкара да се правиш на умен с цитати от други форуми и медии.... Вземи се поспри малко, стана за смях и на кокошките.

Прикачен файл 8894
    https://www.dnevnik.bg/evropa/2019/0...i_predsrochni/

Прикачен файл 8895
    https://www.dnevnik.bg/evropa/2019/0...niama_da_spre/
    Това е най-хитрото нещо което съм виждал досега . Да се четат статии за Брекзит от 3 години и да се постват мнения на други хора представени като твои не може да му се отрече , че идеята е гениална . Само ми е интересно как го хвана ?

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от bmwww Виж мнението
    Това е най-хитрото нещо което съм виждал досега . Да се четат статии за Брекзит от 3 години и да се постват мнения на други хора представени като твои не може да му се отрече , че идеята е гениална . Само ми е интересно как го хвана ?
    Първо само 2% единични случаи са постнати чужди мнения . Това са мнения ,които са ми харесали и не виждам нищо лошо и други хора да ги прочетат . Това не е престъпление че да бъда хванат . Напротив ,ако в някой форум нещо ми хареса пак ще го постна . Аз не съм в този форум да доказвам колко съм умен . Аз съм тук да докажа че тези които гласуваха за брексит са идиоти повели се по лъжите на фараж i boris . Както виждате в другите форуми е напълно нормално да се плюе по британската политическа класа .И между другото Егото го разбра това за първи път . Той е много хитър и коварен и се опита да ме уязви po този начин . Няма да успее . Представяш ли си колко трябва да си обсебен за да тръгнеш по форумите да видиш това което съм написал дали е там . Важно е съдаржанието на написаното . Там да се вникне . Да се разбере че УК пътува напред към пропаста с Брексит . А не да се казва от мен нищо не зависи . Аз само ще се приспособявам и ще чета книги за положителното мислене
    Последно редактирано от kanarinapred : 08-09-2019 на 08:40

Старо куче Аватара на Ego sum
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от kanarinapred Виж мнението
    Първо само 2% единични случаи са постнати чужди мнения . Това са мнения ,които са ми харесали и не виждам нищо лошо и други хора да ги прочетат . Това не е престъпление че да бъда хванат . Напротив ,ако в някой форум нещо ми хареса пак ще го постна . Аз не съм в този форум да доказвам колко съм умен . Аз съм тук да докажа че тези които гласуваха за брексит са идиоти повели се по лъжите на фараж i boris . Както виждате в другите форуми е напълно нормално да се плюе по британската политическа класа .И между другото Егото го разбра това за първи път . Той е много хитър и коварен и се опита да ме уязви po този начин . Няма да успее .
    Тогава беше вкарал няколко наистина умни мисли,които съгласи се,няма как да бъдат твои!Няколко пъти те питах-откъде са,а ти мълчеше като п.....Друг потребител (RIO AVE)подаде линкове да ти видим голия г.з.И никой не смее да те уязви,ти си страшен,дори “по-страшен от спина”.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Ego sum Виж мнението
    Тогава беше вкарал няколко наистина умни мисли,които съгласи се,няма как да бъдат твои!Няколко пъти те питах-откъде са,а ти мълчеше като п.....Друг потребител (RIO AVE)подаде линкове да ти видим голия г.з.И никой не смее да те уязви,ти си страшен,дори “по-страшен от спина”.
    Кажи ми kогато видиш някоя гениална мисъл в друг форум и е споделиш с хората къде е престъплението . Важното е да се вникне в написаното . Ти си човека с голямото Его
    Последно редактирано от kanarinapred : 08-09-2019 на 08:48

Напреднал
    Post Thanks / Like

По темата.. Амбър Руд напуска правителството. Нов гениален план на Джонсън в Indepedent:

https://www.independent.co.uk/news/u...-a9095976.html
    Що ли ми се струва, че на преговарящите доста отдавна им е дошло на ум, че може да очакват подобно развитие в преговорите....
    Очаква ли се след това безумно действие/по точно бездействие/, някой от ЕС да иска след Брекзит да сключва договор с тях? Само питам, че нещо не ми е ясно след това политическо харакири.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Фараж иска обединение с Торите преди предсрочните избори за да помогне на Борис да остане премиер . Които гласува за тях е класически идиот

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от zhb Виж мнението
    По темата.. Амбър Руд напуска правителството. Нов гениален план на Джонсън в Indepedent:

https://www.independent.co.uk/news/u...-a9095976.html
    Що ли ми се струва, че на преговарящите доста отдавна им е дошло на ум, че може да очакват подобно развитие в преговорите....
    Очаква ли се след това безумно действие/по точно бездействие/, някой от ЕС да иска след Брекзит да сключва договор с тях? Само питам, че нещо не ми е ясно след това политическо харакири.
    Хората ,които искат брексит са тези ,които си ядат фиш анд чипса в вестник , а ЕУ им пречели

Старо куче
    Post Thanks / Like

Фараж иска обединение с Торите преди предсрочните избори за да помогне на Борис да остане премиер . Които гласува за тях е класически идиот
    А който гласува за ЛИбералните или Лейбърите какъв е?

Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Кажи ми kогато видиш някоя гениална мисъл в друг форум и е споделиш с хората къде е престъплението . Важното е да се вникне в написаното . Ти си човека с голямото Его
    Всичко би било наред със споделянето на чужди мисли, ако беше написал нещо като "тази мисъл от друг форум ми хареса" или беше пуснал линк към другия форум. Иначе излиза, че искаш да си припишеш чужди умни мисли.

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Хората ,които искат брексит са тези ,които си ядат фиш анд чипса в вестник , а ЕУ им пречели
    А ти си представител на тези които ядат пача и шкембе чорба и викат за Боко , та тези какви са?
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

На почивка
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Няма да има държави . . ще има съединени европейски щати . Как могат да се дават пенсии по 900 лева на военни пенсионери тогава , като няма пари
    После се обиждаш като те нарекат чергар. за 900 лв пенсия не родина, ами и рода си ще прежалиш.
    За щастие, мнозинството от хората не искат такива с твоето мислене да определят съдбата на България.
    Ти си напълно увереден мисловно.

Да са живи и здрави българските батки и съндърландските селяндури още дълги години, че с такива бастуни като с твоето мислене, няма да има нормални държави и Европа ще се напълни с тарамбуки
    Фрау Меркел унищожи и зароби Германия за десетилетия напред, но с Европа няма да й се получи.

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Няма да има държави . . ще има съединени европейски щати . Как могат да се дават пенсии по 900 лева на военни пенсионери тогава , като няма пари
    Защо не стана военен тогава? В цял свят воените и полицаите имат превилегии, защото живота им е подложен на риск. А ти какво си тръгнал да гледаш в чуждата паница, нали имаш имоти, които ги даваш под наем, за какво ти е пенсия?
    Обожавам някой с два развода, три кредита и ипотека, да ми дава съвети как да живея

Старо куче
    Post Thanks / Like

Защо не стана военен тогава? В цял свят воените и полицаите имат превилегии, защото живота им е подложен на риск. А ти какво си тръгнал да гледаш в чуждата паница, нали имаш имоти, които ги даваш под наем, за какво ти е пенсия?
    Защото не е справедливо човек с 50 години трудов стаж да взима 380 лева пенсия ,а старшината с 25 години трудов стаж да взима 780 лева . Трябва да има справедливост . И като типичен българин пак намеси личния ми живот . Аз не се боря за мен ,а за хората да има справедливост . Примерно работодател . Не си платил заплатите , но си купил кола за 200 000 . Веднага му конфискувам колата и плащам заплатите с тези пари . Ако на някой в апартамента кучето му лае след 10 часа . Първия път глоба 100 лева . Втория път 500 лева . За 8 месеца може да се оправи тази държава България . Ако има воля за това и правилните хора
    Последно редактирано от kanarinapred : 08-09-2019 на 14:48

Старо куче
    Post Thanks / Like

Всичко би било наред със споделянето на чужди мисли, ако беше написал нещо като "тази мисъл от друг форум ми хареса" или беше пуснал линк към другия форум. Иначе излиза, че искаш да си припишеш чужди умни мисли.
    Така излиза според теб че искам да си препиша чужди умни мисли и да се направя на умен в някакъв анонимен форум . Няма логика . Но щом на теб ти пречи ще започвам така , видях една много хубава мисъл в единфорум ще е споделя с вас . Аз мразя да пиша дълго , но ще го направя . Наистина не виждам логика в това . Само си чупиш пръстите по клавиатурите по дълго време . За мен е важно какво е написано , а не кой го е написал в един анонимен форум . Не вярвам някой да се съревновава в категория умен и красив тук.
    Последно редактирано от kanarinapred : 08-09-2019 на 15:12

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от mate Виж мнението
    После се обиждаш като те нарекат чергар. за 900 лв пенсия не родина, ами и рода си ще прежалиш.
    За щастие, мнозинството от хората не искат такива с твоето мислене да определят съдбата на България.
    Ти си напълно увереден мисловно.

Да са живи и здрави българските батки и съндърландските селяндури още дълги години, че с такива бастуни като с твоето мислене, няма да има нормални държави и Европа ще се напълни с тарамбуки
    Фрау Меркел унищожи и зароби Германия за десетилетия напред, но с Европа няма да й се получи.
    чергар съм само в твоите задръстени мисли . всичко тече всичко се променя . Европа и балканите многократно са променяли етническия си и административен модел . през векове и хилядолетия . По нашите земи са живяли над 7000 години траки . Така че живота е твърде кратък за да съм щастлив и принадлежащ към една държава Аз съм европеец християнин и се боря за щастието на Европа и моето поколение . Смятам че заедно европейците сме по силни . От колкото разединени
    Последно редактирано от kanarinapred : 08-09-2019 на 15:27

На почивка
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Заедно - да, една държава - твърдо НЕ. Никой французин, швед или австриец няма да е съгласен на такъв вариант. Така че по-добре забрави. Това ще си остане само твоя мечта и мокър сън.

Франция може да е заедно с Белгия и Люксембург. Германия може да е заедно с Австрия и Швейцария. Скандинавците могат да са заедно.
    Вишеградската четоворка също. България може да е заедно единствено с бивша Югославия, с Гърция и Румъния. Един вид - всяка жаба да си знае гьола. Такива са реалностите.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Заедно - да, една държава - твърдо НЕ. Никой французин, швед или австриец няма да е съгласен на такъв вариант. Така че по-добре забрави. Това ще си остане само твоя мечта и мокър сън.

Франция може да е заедно с Белгия и Люксембург. Германия може да е заедно с Австрия и Швейцария. Скандинавците могат да са заедно.
    Вишеградската четоворка също. България може да е заедно единствено с бивша Югославия, с Гърция и Румъния. Един вид - всяка жаба да си знае гьола. Такива са реалностите.
    Вече 12 години е така . Всеки българин може свободно да отиде и да живее в която си иска държава в ЕУ . УК излизат и ще ядат дървото дали на хелоин или три месеца по късно . Без значение .
    Последно редактирано от kanarinapred : 08-09-2019 на 16:23

Старо куче Аватара на Bupyc
    Post Thanks / Like

Според мен шансовете UK да излезе със сделка след месец, са доста високи.
    Незнам как точно ще стане тази работа след като не преговарят. Освен да приемат сделката на Мей. На EU вече им писна особенно след изказванията на Джонсън и компания от миналата седмица. Ами който и да е няма да е доволен, ако някой който е пожелал да дойде да живее в дома ти и си му позволил с условието, че трябва да се съобразява с определени правила започне да плюе по теб и да прави каквото на него му харесва. И накрая ти казва, че ще се изнесе ама ще стане както той иска или ще разбие къщата ти, ако не е на неговото. Мен ми е интересно какво ще стане след като кралицата подпише новия закон за Брекзит без сделка, но все пак излязат без да сключат такава след като ЕС орхвърли молбата за удължаването на срока и за което вината ще си е изцяло на Борис Джонсън.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Bupyc Виж мнението
    Незнам как точно ще стане тази работа след като не преговарят. Освен да приемат сделката на Мей. На EU вече им писна особенно след изказванията на Джонсън и компания от миналата седмица. Ами който и да е няма да е доволен, ако някой който е пожелал да дойде да живее в дома ти и си му позволил с условието, че трябва да се съобразява с определени правила започне да плюе по теб и да прави каквото на него му харесва. И накрая ти казва, че ще се изнесе ама ще стане както той иска или ще разбие къщата ти, ако не е на неговото. Мен ми е интересно какво ще стане след като кралицата подпише новия закон за Брекзит без сделка, но все пак излязат без да сключат такава след като ЕС орхвърли молбата за удължаването на срока и за което вината ще си е изцяло на Борис Джонсън.
    Страхотно мнение . Но според мен ще има отлагане на брексит до януари . Предсрочни избори и ако изберат борис и фараж значи британците са истински идиоти

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Е защо пък да е силна позиция? Кой ще загуби най-много от no deal - няма ли да е ЮК, дето търговията й с ЕС е 3 пъти по-голяма от цялата й търговия със страни извън ЕС? Вярно, че и ЕС няма да спечели, но няма да загуби чак толкова.

ФУраж, както и Борис са психиатрични случаи.. ще минат спокойничко през труповете на народа, стига да имат изгода. Продажни души.

Brexit: No deal 'only acceptable' way to leave EU, says Nigel Farage
    Само не разбрах на кой са се продали? че казаха на ес да си гледат работата. Ние май си продадохме държавата на Брюксел, който умишлено се опитва да глобализира цяла европа и да затрие индетичноста и суверенитета на всяка една държава.
    Само се опитват да ни набутва някакви криворазбрана ценности, да уважаваме гейове, бежанците, разни гей паради и т.н.Добре,че ние българите сме буден народ, та не им се подаваме на глупости.
    А това, че ти не харесваш Фараж, си е твой проблем, англичаните си го харесват, видя ли какво стана на европейските избори? размаза ги всичките
    Последно редактирано от dimi_m : 09-09-2019 на 01:00
    Обожавам някой с два развода, три кредита и ипотека, да ми дава съвети как да живея

Старо куче Аватара на Bupyc
    Post Thanks / Like

Само не разбрах на кой са се продали? че казаха на ес да си гледат работата. Ние май си продадохме държавата на Брюксел, който умишлено се опитва да глобализира цяла европа и да затрие индетичноста и суверенитета на всяка една държава.
    Само се опитват да ни набутва някакви криворазбрана ценности, да уважаваме гейове, бежанците, разни гей паради и т.н.Добре,че ние българите сме буден народ, та не им се подаваме на глупости.
    А това, че ти не харесваш Фараж, си е твой проблем, англичаните си го харесват, видя ли какво стана на европейските избори? размаза ги всичките
    Те Волен Сидеров го харесваха в България. Сега къде е?

Старо куче
    Post Thanks / Like

Какво ти пречи ЕУ ,та да нямаме съдебна система . Да печели не този който има право ,а този който подкупи съдията . Стига с тези приказки за хомосексуалните . След като не ми пречат и те имат право на живот . Пречат ми кучетата по домовете които лаят вечер и за това ли е виновен ЕУ . Забравиха Виденовата зима . Точно фатмаците дето взимат 900 лева пенсия са против ЕУ . Ако сме извън ЕУ ще вземат 100 долара както в Русия . И ти кво ревеш против ЕУ ако не беше ЕУ нямаше да рабориш в УК и да имаш сeтал статус там . Родителите ти са виновни с възпитанието си Защото те много добре помнят че социализма нямахме паспорти . Помнят и лукановата и виденовата зима . Няма да те убеждавам . Българина е тъпо саществo. За това сина ми никога няма да се върне в България . А и аз на старини се махам . Да харесваш тия глупендери Русия е диагноза . Аз не искам да живея в България като губерния на Русия . Вече един път съм живял преди 1989
    Последно редактирано от kanarinapred : 09-09-2019 на 09:42

На почивка
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Какво ти пречи ЕУ ,та да нямаме съдебна система . Да печели не този който има право ,а този който подкупи съдията . Стига с тези приказки за хомосексуалните . След като не ми пречат и те имат право на живот . Пречат ми кучетата по домовете които лаят вечер и за това ли е виновен ЕУ . Забравиха Виденовата зима . Точно фатмаците дето взимат 900 лева пенсия са против ЕУ . Ако сме извън ЕУ ще вземат 100 долара както в Русия . И ти кво ревеш против ЕУ ако не беше ЕУ нямаше да рабориш в УК и да имаш сeтал статус там . Родителите ти са виновни с възпитанието си Защото те много добре помнят че социализма нямахме паспорти . Помнят и лукановата и виденовата зима . Няма да те убеждавам . Българина е тъпо саществo. За това сина ми никога няма да се върне в България . А и аз на старини се махам . Да харесваш тия глупендери Русия е диагноза
    Абе смехурко, точно в Русия военните и администрацията в силовите министерства получават по-добри пари отколкото в Швейцария. Те купуват имоти в стария град на Несебър след две-три годишна служба, докато ти цял живот на плантацията, да си купиш малък апартамент в клоаката Съни бийч, до която никой нормален сеемен човек не иска да припарва. Блясъчко.

Неграмотник столипиновски, поне научи как се пише 'българин' , че ще ти се смеят и врабчетата.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Русофренията ти е унищожила остатъчния мозък.
    На какво основание ЕС ще ни дава 900 евро мин заплата и 900лв пенсия като икономиката ни е 20 пъти по-слаба от икономиката на ЕС?
    Германците и Британците да хранят някого?!? ха ха

Страница 245 от 282 ПървиПърви ... 145195235243244245246247255 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Обща ограда
    От cibik във форум Общ форум
    Отговори: 18
    Последно мнение: 18-06-2018, 21:22
  2. Помощи /benefits/ - "за" и "против" - обща дискусия
    От musi във форум Benefits - Помощи
    Отговори: 126
    Последно мнение: 27-01-2016, 17:47

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми