Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 207 от 337 ПървиПърви ... 107157197205206207208209217257307 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 5 151 до 5 175 от общо 8411
    Yes! I am promiscuous. Аватара на korry
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Брексит - обща дискусия

Цитирай Първоначално написано от Дядо Коледа Виж мнението
    само един автомобил с включени бели скенери позволява следене и увреждане едновременно на трилиони цели за дистанция 100 километра.
    Тестове проведени чрез самолет над Европа по маршрут Лондон - София над Алпите и София Лондон над Дунав Рейн подадоха за включена обща божествена охрана над цяла Европа с цел предотвратяване на колапс на биосферата .
    Тежки увреждания има около всички дигитално холограмни уреди вкл клетки за телевизии и телефони.
    Откъде получи тази информация за да проверя достоверна ли е?
    за теп откъснах цвете
    Но то омря

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от DONALD TRUMP Виж мнението
    В Европа и Азия. Америката ти я покри остава някой да каже как е в Африка и на Антарктида но пък в Африка измират от комари а в Антарктида местното население са пингвините- императори.
    ех императоре ,,,,
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

Напреднал
    Post Thanks / Like

Пръц....
    Мина ми през ума, че простотията ходи по хората, но не искам да ги обиждам, като те приравнявам към тях, затова ще си замълча.

Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Иванка Виж мнението
    Мина ми през ума, че простотията ходи по хората, но не искам да ги обиждам, като те приравнявам към тях, затова ще си замълча.
    Най- после.......но не вярвам.
    DONALD TRUMP 2020

5. БЛАГОДАРЯ mate thanked for this post
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от deijei Виж мнението
    ех императоре ,,,,
    Абе ти си имал орлово зрение бе......
    DONALD TRUMP 2020

Старо куче
    Post Thanks / Like

Абе ти си имал орлово зрение бе......
    Както винаги пингвинското пардон императорското в теб изплува на повърхността
    Последно редактирано от deijei : 07-06-2019 на 23:37

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

В Европа и Азия. Америката ти я покри остава някой да каже как е в Африка и на Антарктида но пък в Африка измират от комари а в Антарктида местното население са пингвините- императори.
    В Африка съм бил само в една държава ЮАР, като ученик. Комари не си спомням да е имало много, но бг олигарси с лопата да ги ринеш

Contrarian Аватара на mate
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Римейнърите готвят ли се вече за новия министър-председател?

И Той е... неговото име е...

Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от deijei Виж мнението
    Както винаги пингвинското пардон императорското в теб изплува на повърхността
    С кое око го виждаш да изплува....лявото или дясното?
    DONALD TRUMP 2020

Не модерирам този форум Аватара на Мила
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Брексит - обща дискусия

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    Ти и за nhs си плащаш, процент от осигуровките, които държавата ти взима всеки месец ,отива за там. На тия доктори, кой ми плаща заплатите там? май държавата, а държавата, от къде ги взима тия пари ? май от теб и мен.
    Драга, безплатен обяд няма и престани с това безплатно здравеопазване - няма такова нещо.
    Като е безплатно, защо не поканиш някой твой приятел от България да се лекува тук или да му изпишат лекарства? като всичко тук е free
    На NHS се плаща от осигуровките, които плащаме работещите, а на частните доктори заплатата им я плащам аз и другите пациенти с частни здравни осигуровки, а не държавата. Това са елементарни неща и не се чувствай длъжен да ми обясняваш очевадни неща на всеки пост. Аз живея тук от 3 пъти по-дълъг период от тебе и системата ми е много ясна. Всеки, който дойде да живее в Шотландия по-дълго от 3 месеца, получава достъп до първична здравна грижа, т.е. джипи и безплатни лекарства - безплатни, защото той не плаща нито стотинка, дори и да не плаща осигуровки. Може да се регистрира при джипи от ден първи.

Сара, вероятно си права за нещата, които казваш, но аз преценявам качеството на здравеопазването по грижата и лечението, които получава пациентът. Другите неща не искам да ги коментирам, защото ако ги сравнявам с България, там е по-зле, с едно единствено изключение - поради по-ниската цена на труда на лекарите, в България всичко става много по-бързо. Никак не мога да твърдя обаче, че е по-качествено. Имам и много примери, поради които съм си изградила това мнение.

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Брексит - обща дискусия

Цитирай Първоначално написано от mate Виж мнението

Лийвърите друг министър-председател ли ще имате?

Гугъл търсачка на форума

В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Старо куче Аватара на Bupyc
    Post Thanks / Like

15. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
    Sarah
    Guest

По подразбиране За: Re: За: Брексит - обща дискусия

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    На NHS се плаща от осигуровките, които плащаме работещите, а на частните доктори заплатата им я плащам аз и другите пациенти с частни здравни осигуровки, а не държавата. Това са елементарни неща и не се чувствай длъжен да ми обясняваш очевадни неща на всеки пост. Аз живея тук от 3 пъти по-дълъг период от тебе и системата ми е много ясна. Всеки, който дойде да живее в Шотландия по-дълго от 3 месеца, получава достъп до първична здравна грижа, т.е. джипи и безплатни лекарства - безплатни, защото той не плаща нито стотинка, дори и да не плаща осигуровки. Може да се регистрира при джипи от ден първи.

Сара, вероятно си права за нещата, които казваш, но аз преценявам качеството на здравеопазването по грижата и лечението, които получава пациентът. Другите неща не искам да ги коментирам, защото ако ги сравнявам с България, там е по-зле, с едно единствено изключение - поради по-ниската цена на труда на лекарите, в България всичко става много по-бързо. Никак не мога да твърдя обаче, че е по-качествено. Имам и много примери, поради които съм си изградила това мнение.
    Аз не съм ги сравнявала с БГ. За качество не знам какво точно имаш в предвид, като сървис или като компетентност? Сървис тук - абсолютно съгласна с теб, но за компетентност не мога да се съглася, че е по добре тука, да не кажа че е и по-зле, особено някой джипита. Но пак казвам, не искам да сравнявам с БГ.

17. ХАРЕСВАМ! treven liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Даа, една от най-лошите здравни системи! С 2.6 доктора на глава от населението няма как да бъде иначе! При средно за ЕЮ 3.6(БГ-4)! Много тежко изоставане. За да работи в тези условия се налага много сериозна промяна. Какво ще струва това на индивида? Ами когато става въпрос за здраве нека да струва и повече! Иначе разходки и набързо претуппани приказки с високоплатени gp-ta са безсмислени....

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Kearny Виж мнението
    Даа, една от най-лошите здравни системи! С 2.6 доктора на глава от населението няма как да бъде иначе! При средно за ЕЮ 3.6(БГ-4)! Много тежко изоставане. За да работи в тези условия се налага много сериозна промяна. Какво ще струва това на индивида? Ами когато става въпрос за здраве нека да струва и повече! Иначе разходки и набързо претуппани приказки с високоплатени gp-ta са безсмислени....
    То и за това се чака с месеци да те види специалист. Пък да не дава Господ да ти се наложш да виснеш в болницата, за нещо инцидентно, пиши го денят бегал . Иначе хубави са им болниците, няма спор, рай за наркоманите и бездомниците, в това лошо време, хубаво се спи в чакалнята на топличко

20. ХАРЕСВАМ! Kearny liked this post
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: За: Брексит - обща дискусия

Лийвърите друг министър-председател ли ще имате?
    Не, но той си е ваш Кошмар. Във вашите онлайн-позиви, петиции и билбордове присъстват "неговите лъжи. На лийвърите име е все тая дали ще е Мей или Борис.

Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Re: За: Брексит - обща дискусия

Не, но той си е ваш Кошмар. Във вашите онлайн-позиви, петиции и билбордове присъстват "неговите лъжи. На лийвърите име е все тая дали ще е Мей или Борис.
    Демек, на теб като на лийвър, ти е все едно дали Борисчо ще стане премиер, ама го пишеш това да ядосваш нас, римейнърите? На мен ми се струва, че и Кукуригов Петлю да сложат за премиер торите, все тая... колкото Тереза можа да реши проблемите, толкова и другите ще могат, то няма полезен ход.

Гугъл търсачка на форума

23. ХАРЕСВАМ! deijei, Kearny, itso liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Тръмп ли ще го правите ПМ?

Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: За: Re: За: Брексит - обща дискусия

Демек, на теб като на лийвър, ти е все едно дали Борисчо ще стане премиер, ама го пишеш това да ядосваш нас, римейнърите? На мен ми се струва, че и Кукуригов Петлю да сложат за премиер торите, все тая... колкото Тереза можа да реши проблемите, толкова и другите ще могат, то няма полезен ход.
    Не съм съгласен. Досега /близо 3 години/ наблюдавахме един псевдо-BREXIT, начело на който беше римейнърката Мей.
    Ако не друго, поне сега ще видим какво е да имаш министър-председател, който вярва и който е агитирал за Brexit. Повечето хора това искат.
    Видя се и на евроизборите, които бяха спечелени от партията на Найджъл Фараж. Това отново доказва, че няма смисъл от втори референдум, понеже нагласите на хората не са се променили в сравнение с 2016-та, както ни убеждаваха форумните римейнъри тук.

Да, хората знаят какво е Brexit, разбират Brexit и искат Brexit. Независимо от това, дали на вас ви харесва този факт или не. Въпросът е какъв Brexit искат - споровете са около това, да се намери вариант, около който да се консолидират мнозинството от избирателите и хората.
    Просто тук не става дума за "компромисен вариант", а за най-добрият възможен такъв за Обединеното Кралство.

И за финал: По-добре delayed Brexit, но добър за страната, отколкото такъв, който е в срок, но не е добър. Ако бързаш за някъде, но влакът закъснява заради неизправност на единия от вагоните, бихте ли се качили на него, рискувайки здравето на децата си, или бихте изчакали тя да бъде отстранена? Същото е и Brexit.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Да де ама бъдещия пм каза че на 31/10 Ук напуска със сделка или не няма отлагане вече.

Старо куче Аватара на Bupyc
    Post Thanks / Like

Не съм съгласен. Досега /близо 3 години/ наблюдавахме един псевдо-BREXIT, начело на който беше римейнърката Мей.
    Ако не друго, поне сега ще видим какво е да имаш министър-председател, който вярва и който е агитирал за Brexit. Повечето хора това искат.
    Видя се и на евроизборите, които бяха спечелени от партията на Найджъл Фараж. Това отново доказва, че няма смисъл от втори референдум, понеже нагласите на хората не са се променили в сравнение с 2016-та, както ни убеждаваха форумните римейнъри тук.

Да, хората знаят какво е Brexit, разбират Brexit и искат Brexit. Независимо от това, дали на вас ви харесва този факт или не. Въпросът е какъв Brexit искат - споровете са около това, да се намери вариант, около който да се консолидират мнозинството от избирателите и хората.
    Просто тук не става дума за "компромисен вариант", а за най-добрият възможен такъв за Обединеното Кралство.

И за финал: По-добре delayed Brexit, но добър за страната, отколкото такъв, който е в срок, но не е добър. Ако бързаш за някъде, но влакът закъснява заради неизправност на единия от вагоните, бихте ли се качили на него, рискувайки здравето на децата си, или бихте изчакали тя да бъде отстранена? Същото е и Brexit.
    Едва ли. Мнозинство в парламента няма, няма и да има в близко бъдеще. Коалицийте в UK не вършат работа. Те са си свикнали на двуполюсният модел. Убедихме се в това при управлението на Камерън, а след това и при Мей с DUP. Либерал демократите загубиха избирателите си при коалицията на Камерън-Клег и чак сега започнаха да си връщат гласовете. Don't believe it? Just watch.

28. ХАРЕСВАМ! Мила, няма, deijei liked this post
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Хората избраха пътят на Brexit, това е.

Sarah
    Guest

Цитирай Първоначално написано от Bupyc Виж мнението
    Едва ли. Мнозинство в парламента няма, няма и да има в близко бъдеще. Коалицийте в UK не вършат работа. Те са си свикнали на двуполюсният модел. Убедихме се в това при управлението на Камерън, а след това и при Мей с DUP. Либерал демократите загубиха избирателите си при коалицията на Камерън-Клег и чак сега започнаха да си връщат гласовете. Don't believe it? Just watch.
    They will never admit fault

Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

You will never accept defeat

Страница 207 от 337 ПървиПърви ... 107157197205206207208209217257307 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 6 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 6 гости)

Подобни теми

1. Обща ограда
    От cibik във форум Общ форум
    Отговори: 18
    Последно мнение: 18-06-2018, 21:22
  2. Помощи /benefits/ - "за" и "против" - обща дискусия
    От musi във форум Benefits - Помощи
    Отговори: 126
    Последно мнение: 27-01-2016, 17:47

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми