Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 6 от общо 6
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране неизплатен overtime

Здравейте,

имам един въпрос: Към каква институция или служба да се обърна тъй като след като напуснах работа това лято(18.08.2017) от фирмата работодател не са ми изплатили някои извънредни часове?
    Преди напускането ми им дадох писмена complaint form за кои месеци и кои дати става въпрос. След две седмици си получих фиша по пощата и емаил от Porter menager(нашият отговорник незнам точно каква му е длъжноста) че парите които ми дължат са в моите holiday pay. Да ама не във holiday pay са ми точните часове които си ми дължат за отпуската.
    Писах няколко пъти до нашия отговорник Porter menager(или каквато там му е длъжноста), но той ми писа че всичко е наред. След като му пратих наново и то няколко пъти таблицата с липсващите дни и часове по емаила, той вече не ми отговаря на запитванията.

Има ли някаква служба към която да се обърна и тя да ги притисне?

Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: неизплатен overtime

Цитирай Първоначално написано от kruxo Виж мнението
    Здравейте,

имам един въпрос: Към каква институция или служба да се обърна тъй като след като напуснах работа това лято(18.08.2017) от фирмата работодател не са ми изплатили някои извънредни часове?
    Преди напускането ми им дадох писмена complaint form за кои месеци и кои дати става въпрос. След две седмици си получих фиша по пощата и емаил от Porter menager(нашият отговорник незнам точно каква му е длъжноста) че парите които ми дължат са в моите holiday pay. Да ама не във holiday pay са ми точните часове които си ми дължат за отпуската.
    Писах няколко пъти до нашия отговорник Porter menager(или каквато там му е длъжноста), но той ми писа че всичко е наред. След като му пратих наново и то няколко пъти таблицата с липсващите дни и часове по емаила, той вече не ми отговаря на запитванията.

Има ли някаква служба към която да се обърна и тя да ги притисне?
    Като начало бих се обърнал към Citizens Advice - https://www.citizensadvice.org.uk - поне услугите им са безплатни.
    Виж на сайта, къде е най-близкия им офис.

Изпратено от моят E2303 с помощта на Tapatalk
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Благодаря ти за бързия отговор, но вече бях на citizens advice на 2-ри Ноември. Питаха ме горе долу за каква сума става въпрос, казах им за около £120. Човекът ми каза така: "Ние ще те таксуваме £200 за да се свържем с тях по емаил или телефон, така че няма смисъл ти да дадеш £200, а да ти върнат £120, ще бъдеш на загуба £80." Препоръча ми пак да им пиша по емаил-а като се прибера. Писах им но нямам отговор.

Тук на сайта има едно запитване от 04-12-2012 за "Неизплатена заплата".

Някой боравил ли е преди с www.moneyclaim.gov.uk/web/mcol/welcome ?

Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от kruxo Виж мнението
    Благодаря ти за бързия отговор, но вече бях на citizens advice на 2-ри Ноември. Питаха ме горе долу за каква сума става въпрос, казах им за около £120. Човекът ми каза така: "Ние ще те таксуваме £200 за да се свържем с тях по емаил или телефон, така че няма смисъл ти да дадеш £200, а да ти върнат £120, ще бъдеш на загуба £80." Препоръча ми пак да им пиша по емаил-а като се прибера. Писах им но нямам отговор.
    Citizens Advice Bureau не взима пари, сигурен ли си, че си говорил с тях?
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Хммм... Странно!!! Ти сигурен ли си, че точно там си ходил???
    Аз съм ползвал услугите им 3 пъти и изобщо не е ставало дума да плащам.

Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от jhoro Виж мнението
    Хммм... Странно!!! Ти сигурен ли си, че точно там си ходил???
    Аз съм ползвал услугите им 3 пъти и изобщо не е ставало дума да плащам.

Може човекът който ме съветваше да ме е препратил към адвокатска агенция в която той работи и да ми е казал какви са комисионните.

Някой боравил ли е преди с www.moneyclaim.gov.uk/web/mcol/welcome ?

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Положението с overtime работата, най-вече в IT
    От Liubopitko във форум Общ форум
    Отговори: 15
    Последно мнение: 11-10-2010, 18:35
  2. Part-, full-, Overtime въпроси
    От Charlotte във форум Статут в UK, постоянно жителство, британско гражданство
    Отговори: 18
    Последно мнение: 29-03-2008, 11:06
  3. Отговори: 6
    Последно мнение: 03-03-2008, 12:24
  4. Overtime заплащане?
    От Sundance във форум Общ форум
    Отговори: 3
    Последно мнение: 11-12-2007, 23:41

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми