Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 2 от 4 ПървиПърви 1234 ПоследнаПоследна
Резултати от 26 до 50 от общо 96
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Да емигрирам ли ?

Цитирай Първоначално написано от Ivanbz Виж мнението
    Здравейте приятели.В последно време ми писна от мизерийте в България,от циганията и т.н.
    Искам да знам дали си струва да опитам да емигрирам.В момента работя като техник/механик в производството,също така хоби са ми компютрите.Имам и средно образование като електротехник.Идеята ми е да се преместя в UK и да имам нормален живот,а не да мизерувам и да пращам малкото спестени пари в България.Английския ми е сравнително добър,като за нашите стандарти,но ако реша да ходя ще си взема частен учител.Естествено,ако отида в UK след време ще мисля за курсове/образование.
    Много ще съм благодарен,ако изразите вашето мнение.
    Прочетох ти постовете и виждам сл проблеми:
    1. Не можеш да предложиш нищо над общ бачкатор на местния пазар на труда- тук такива с лопата да ги ринеш!
    2 Нямаш особена идея защо напускаш бг и къде точно се гласиш да отидеш. В Бг се оплакваш от хипотетични мутри с които нямаш никакъв досег, тук ще имаш доста обширен досег с най- ниските класи на обществото, с които ще работиш най- ниско квалифициранаъа работа! Тия са тотални простаци и най- големите расисти, koито истински мразят всичко дето не говори полу-грамотния им английски.

Както ти казват с 1500лв в бг прованса си цар- тук с £1500 ще си последната утайка в Лондон.
    Ако нямаш търсен занаят и си перфектен в него- екскурзията не си заслужава!
    Как си с езика- ако си на ниво ръкомахане или циганин- лешетар говорещ български- забрави! Идва Брексит- идеята е намаляване бройките европейци на социал и общите бачкатори та да накарат местните търтеи да излязат от социала! Дискриминацията на ниво общи работници и мераклии за социал ще нараства жестоко тепърва!

2. ХАРЕСВАМ! treven, Ka 2, Stanley9 liked this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

Между другото имам познат англичанин и той ми казвал,че ако имам перфектен английски,ще мога да си намеря почти всякаква работа в зависимост от уменията ми.Но много не му се връзвам понеже той няма досег с българи и други второкачествени народности и сигурно не знае какво е отношението на британците към нас.

променящ се Аватара на Mariana Dimitrova
    Post Thanks / Like

Между другото имам познат англичанин и той ми казвал,че ако имам перфектен английски,ще мога да си намеря почти всякаква работа в зависимост от уменията ми.Но много не му се връзвам понеже той няма досег с българи и други второкачествени народности и сигурно не знае какво е отношението на британците към нас.

Не че искам да ти разваля рахата, ама ако твоят приятел - англичанин не знае какво е отношението към българи и румънци, той сигурно ще е живял на Марс през последните има, няма десетина години.
    Be prepared to walk the extra mile...

5. ХАРЕСВАМ! Stanley9 liked this post
    Старо куче
    Град
    LLandysilio,LLanymynech,Wales
    Post Thanks / Like

Като ел. техник ако се цаниш подръжка машини ще си добре. Тук на село дават до 35 хил,но в големите градове сигурно и повече.

Времето на мен ми харесва - карам целогодишно с якенце и тениска.Зимно яке за 2 години и кусур не съм купувал.Така наречения джъмпер имам два,и те са пролетни,а не зимни.

Храната бива ако не правиш икономии. Аз имам бонус - тук на село има БГ магазин на прилични цени.

Има държава(ако ме разбираш) и хората са по културни. Джигити на пътя има,но са рядкост. Абе по-добре е.

7. ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP, Мила liked this post
    Напреднал Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

Абе ти си на село: Уговорил се с производителите яица, зеленчуци, месо, подправки ----Това е живот мечта каква е формулата....
    https://youtu.be/nwYsVxEj_kE
    "Some ideas are so stupid that only intellectuals believe them"
    -George Orwell

Старо куче Аватара на Ego sum
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Mariana Dimitrova Виж мнението
    Здравейте.

Надявам се всички да са добре.

Днес ми се четеше на български (не знам при Вас как е, ама на мен много ми помага, когато съм изморена и съм чела много на английски) и взех, че изчетох цялата тема.

Много се е променил форума след Брексит.

Помня времената, когато, ако споделиш, че нямаш социален живот или се чувстваш дискриминиран, поне двама ще ти се нахвърлят с поне един от следните доводи:

1. На крива ракета и ...каквато там глупост следва....

2. Ама, то ти си си виновна! Такава ти е средата, намери си друга!

3. Причината е в тебе! Много песимистично гледаш на нещата! В моята среда и тн.

Я да видиш ти колко реалисти има в този форум сега.

Не е чак такава прелест да си имигрант в Англията!

Ти да видиш!

За питащия: толкова много неща/фактори са важни при вземане на решение за имиграция: къде, кога, години на имиграращия, има ли време да сгреши, да 'задраска', да забрави, да започне отново. Едно е да живееш в северозападна България, друго е да си от Варна или Бургас. Все едно две различни държави!

Едно е да живееш в Лондон и да работиш нискоквалифицирана работа, ама да си висшист в България, друго е да си на Север в Англията и да работиш нискоквалифицирана работа.

Северна Англия и Лондон, две различни държави. Шотландец и англичанин, напълно различни хора.

И отношението към българи и румънци... не е за приказка! Следите ли българина, който съди Сити Банк за дискриминация по произход. Ако не, има дело след няколко дни, на 17ти, чудеса прави този човек, за да се чуе нависоко какво е отношението към българи, румънци и източноевропейци. Не че те не знаят, де...

Това от мен.

Успех и здраве на питащия, каквото и да реши.
    Цитирай Първоначално написано от Mariana Dimitrova Виж мнението
    Здравейте.

Надявам се всички да са добре.

Днес ми се четеше на български (не знам при Вас как е, ама на мен много ми помага, когато съм изморена и съм чела много на английски) и взех, че изчетох цялата тема.

Много се е променил форума след Брексит.

Помня времената, когато, ако споделиш, че нямаш социален живот или се чувстваш дискриминиран, поне двама ще ти се нахвърлят с поне един от следните доводи:

1. На крива ракета и ...каквато там глупост следва....

2. Ама, то ти си си виновна! Такава ти е средата, намери си друга!

3. Причината е в тебе! Много песимистично гледаш на нещата! В моята среда и тн.

Я да видиш ти колко реалисти има в този форум сега.

Не е чак такава прелест да си имигрант в Англията!

Ти да видиш!

За питащия: толкова много неща/фактори са важни при вземане на решение за имиграция: къде, кога, години на имиграращия, има ли време да сгреши, да 'задраска', да забрави, да започне отново. Едно е да живееш в северозападна България, друго е да си от Варна или Бургас. Все едно две различни държави!

Едно е да живееш в Лондон и да работиш нискоквалифицирана работа, ама да си висшист в България, друго е да си на Север в Англията и да работиш нискоквалифицирана работа.

Северна Англия и Лондон, две различни държави. Шотландец и англичанин, напълно различни хора.

И отношението към българи и румънци... не е за приказка! Следите ли българина, който съди Сити Банк за дискриминация по произход. Ако не, има дело след няколко дни, на 17ти, чудеса прави този човек, за да се чуе нависоко какво е отношението към българи, румънци и източноевропейци. Не че те не знаят, де...

Това от мен.

Успех и здраве на питащия, каквото и да реши.
    Добре сме,благодаря!
    И преди,и по време,и след брегзит пак ще сме добре.И в България,и в Англия,и на друго място.Една от причините да сме добре е,че си вярваме и опитваме,и падаме,и ставаме,и успяваме,и не дотам,и си живеем нашия си живот,и гледаме оптимистично,и не обвиняваме всеки срещнат,че нещата не стават по нашата,и не мърморим колко много някой(кой ли ще е сега) иска на нас да ни е зле.Може би е възпитание,може би не е,може пък и съдба да е.Днес е мрачно навън,ех ако не беше брегзит,какво слънце щеше да е!
    Аз не помня някой да ти се е нахвърлил за нещо,може би проблема е във възприятията,може би в детството.А някои спряха да помагат,може би защото им писна да преливат от пусто в празно!
    Имаш ли някакъв пример за враждебно отношение спрямо българи и румънци?Ще бъде интересно да го обсъдим,при следващата ти визита.

10. БЛАГОДАРЯ DONALD TRUMP thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP liked this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

Ето какво мисля аз , разбирам отлично как се чувстваш ..изпитах го аз и затова се махнах от БГ. Напълно си прав ..така е в момента в нашата държава за съжаление. Ако решиш да се преместиш избери провинцията. Аз съм близо до Бирмингам и много ми харесва. Но Лондон - не,била съм и там ,много е зле-същата простотия и дивотия,но пък заплащането е по-добро. Далече от Лондон живота е различен,спокоен и без простаци и мутри. Хората са приветливи,помагат си един на друг и нямат предубеждения по отношение на националността ни, дори ни харесват Ние българите все си мрънкаме и сме недоволни,все от всичко разбираме и сме недооценени хаха.
    Та , няма да ти е лесно..лесно ще намериш работа,но не очаквай чудесно заплащане поне в началото.Имаш ли хъс за работа и желание за прогрес...ще го постигнеш ,но бавно.Млад си-опитай! Ела за малко,прецени когато си тук и пробваш,едва тогава ще имаш отговор.Съвета ми е да пробваш, ела на гости или при познат,поинтересувай се,огледай се и така....Успех ,независимо какво си избрал !
    Аз се чувствам добре тук и твърдя ,че тук при мен простотията я няма,един подреден и цивилизован свят е,но българи няма в градчето в което съм аз .

I see you... Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Carlsberg Виж мнението
    Като ел. техник ако се цаниш подръжка машини ще си добре. Тук на село дават до 35 хил,но в големите градове сигурно и повече.

Времето на мен ми харесва - карам целогодишно с якенце и тениска.Зимно яке за 2 години и кусур не съм купувал.Така наречения джъмпер имам два,и те са пролетни,а не зимни.

Храната бива ако не правиш икономии. Аз имам бонус - тук на село има БГ магазин на прилични цени.

Има държава(ако ме разбираш) и хората са по културни. Джигити на пътя има,но са рядкост. Абе по-добре е.
    Да не забравим да уточним - става дума за Уелс в този пост.
    Пълният наръчник за емигранта във Великобритания
    Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането

Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Старо куче
    Град
    Manchester
    Post Thanks / Like

Културни, културни, колко да са културни ?

https://www.liveleak.com/view?i=230_1510403664
    Английски(Италиански) форум: питаш нещо и ти отговарят;
    Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
    Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп!

14. Recommend Stanley9 recommended this post
    ГРОБАРИ+ПЗ Аватара на captain caveman
    Град
    harrow on the hill,след моста първата у десно
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: За: Да емигрирам ли ?

Цитирай Първоначално написано от lordm Виж мнението
    Да ще остана чужденец, но пък децата ми и внуците ми ще са каквито си поискат!
    едва ли! ще са чужденци в българия и български ще си говорят с конете,перефразирайки георги димитров. техния български и сега е зле.
    ГРОБАРИ+ПЗ-business as usual

ГРОБАРИ+ПЗ Аватара на captain caveman
    Град
    harrow on the hill,след моста първата у десно
    Post Thanks / Like

баче,ако си се решил да пробвай,ела и виж сам кво е.най-много да загубиш година-две,а иначе ще се упрекваш цял живот че не си опитал.
    всичко е относително и най-вероятно,ако не си успял в българия,нй-вероятно няма да успееш и във юк,но пробвай,все пак си само на 24
    ГРОБАРИ+ПЗ-business as usual

17. БЛАГОДАРЯ treven thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! treven liked this post
    Старо куче
    Град
    Bristol
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: За: Да емигрирам ли ?

Цитирай Първоначално написано от captain caveman Виж мнението
    едва ли! ще са чужденци в българия и български ще си говорят с конете,перефразирайки георги димитров. техния български и сега е зле.
    Какви чужденци, каква България, имайки предвид схващанията на "дядото" по въпроса, който се е замислил чак за внуците, най-вероятно и имената/фамилиите име вече няма да са български...

Напреднал
    Post Thanks / Like

Ох избуши ме на смех . Обаче като оставим майтапа настрана незнам защо оня ден докато бех на работа се присетих точно за него и си зададох същия въпрос - "дали пък скоро нема да си смени името" !

Старо куче
    Град
    Post Thanks / Like

Набързо през гугъл

https://www.jobsite.co.uk/vacancies?...put=&radius=10

Това около мен. Ориентирай дали ги можеш тия работи. И потърси това което можеш.Виж и как се котират в района където ще ходиш.Абе проучи пазара и си прецени сам.Аз последно като си търсех работа имах доста интервюта - от проС Ярд FLT шофер за 9.41 на час,през Вайзър в склад на 12.83 та до HGV подръжка за 17(не съм ги смятал точно).

Ако имаш умения се хващай на влака и така.Пробвай.

Един път някъде да те вземат,че дори и за по-малко пари - бачкай здраво година - две и после е много по-лесно.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Единствено мога да тръгна към Шефилд(без много пари),понеже там имам братовчед и ще ми помогне(донякъде) с намирането на работа и ще делим квартира с него.Хвали ми доста града,но неговите разбирания може би са по-различни от мойте.Вие какво ще кажете ?

Старо куче
    Град
    Post Thanks / Like

Ти си по-добре от мен в това отношение.Аз покрай една игра се запознах с един,който беше в Нюкасъл и ми намери квартира(срещу заплащане)и т.н. Ама аз дойдох в тая държава с 7к кеш при платена квартира за една година(общо към 15к кеш Лири при курс 2.70+ лева към лира,абе болка).Никаква идея си нямах къде отивам и за какво се боря. Питах тук в форума когато вече бях в държавата - освен да ми обясняват колко съм тъп(с малки изключения),то друга помощ не видях. Уж бг хелп ама - а дано,ама надали. Хора като бат ристьо ми обясняваха колко съм тъп,лъжа и прочие. Общо взето хубава работа,но българска. За това съвет - ако имаш близък който те цани като човек,и е готов да ти помогне - лови се на влака.Иначе е много трудно.Аз ако имах опита който имам сега тогава,то днес щях да съм много по-добре. Но такъв е живота.

Чувал съм добри отзиви за Шефилд,но не знам как е индустиално града.А с твоята професия друго няма как.

Друг съвет - ако имаш опит в България с мотокари(така наречените counter balance & reach)се запиши тук направо на изпити. Аз с моя от БГ работих тук,но трудно го признават навсякъде.Даже рядко. Ако си за изпит директно(отнема около половин ден) е 100 кинта всеки.Аз за моите дадох 180 всичко на всичко,но бях само на изпит за британска тапия. Ако е цялостен курс,то те са по 500-600 всеки,и отнемат по 2 дни.
    Последно редактирано от Carlsberg : 13-11-2017 на 18:47

Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Единствено мога да тръгна към Шефилд(без много пари),понеже там имам братовчед и ще ми помогне(донякъде) с намирането на работа и ще делим квартира с него.Хвали ми доста града,но неговите разбирания може би са по-различни от мойте.Вие какво ще кажете ?
    Града не е лош, но ... града. Щото има доста квартали-спални. Казват му „голямото село“
    Промишленост - дал Господ. И в Шефилд, и в Родеръм (те са се сляли). Дали обаче ще те харесат ... само от теб зависи.
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

Старо куче
    Post Thanks / Like

Да, Шефилд изглежда приятен град с много по-тънки цени от Лондон.
    Преди време бях по работа в Warrington (около Manchester) и забелязох доста българи работари - изглежда има някакви индустрии наоколо и нашенци работят.

Manchester United Fan Аватара на Zara
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Motovilkov Виж мнението
    Да, Шефилд изглежда приятен град с много по-тънки цени от Лондон.
    Преди време бях по работа в Warrington (около Manchester) и забелязох доста българи работари - изглежда има някакви индустрии наоколо и нашенци работят.
    Основно са warehouse and driving jobs. Има много депа на големите превозвачи.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Набързо през гугъл

https://www.jobsite.co.uk/vacancies?...put=&radius=10

Това около мен. Ориентирай дали ги можеш тия работи. И потърси това което можеш.Виж и как се котират в района където ще ходиш.Абе проучи пазара и си прецени сам.Аз последно като си търсех работа имах доста интервюта - от проС Ярд FLT шофер за 9.41 на час,през Вайзър в склад на 12.83 та до HGV подръжка за 17(не съм ги смятал точно).

Ако имаш умения се хващай на влака и така.Пробвай.

Един път някъде да те вземат,че дори и за по-малко пари - бачкай здраво година - две и после е много по-лесно.
    това което си цитирал от гугъл ми се струва малко раничко за него, вероятно след 3-4 години ако има хъс много вероятно да стигне там

Ти си по-добре от мен в това отношение.Аз покрай една игра се запознах с един,който беше в Нюкасъл и ми намери квартира(срещу заплащане)и т.н. Ама аз дойдох в тая държава с 7к кеш при платена квартира за една година(общо към 15к кеш Лири при курс 2.70+ лева към лира,абе болка).Никаква идея си нямах къде отивам и за какво се боря. Питах тук в форума когато вече бях в държавата - освен да ми обясняват колко съм тъп(с малки изключения),то друга помощ не видях. Уж бг хелп ама - а дано,ама надали. Хора като бат ристьо ми обясняваха колко съм тъп,лъжа и прочие. Общо взето хубава работа,но българска. За това съвет - ако имаш близък който те цани като човек,и е готов да ти помогне - лови се на влака.Иначе е много трудно.Аз ако имах опита който имам сега тогава,то днес щях да съм много по-добре. Но такъв е живота.

Чувал съм добри отзиви за Шефилд,но не знам как е индустиално града.А с твоята професия друго няма как.

Друг съвет - ако имаш опит в България с мотокари(така наречените counter balance & reach)се запиши тук направо на изпити. Аз с моя от БГ работих тук,но трудно го признават навсякъде.Даже рядко. Ако си за изпит директно(отнема около половин ден) е 100 кинта всеки.Аз за моите дадох 180 всичко на всичко,но бях само на изпит за британска тапия. Ако е цялостен курс,то те са по 500-600 всеки,и отнемат по 2 дни.
    имал си късмет че някой ти е отговорил аз като питах дори никой не си направи труда да ми отговори, вероятно въпроса е бил много тъп, та тогава ми светна , опааа аз явно не питам както трябва и почнах да чета по старите теми и евентуално да питам, та идеята ми беше че е много важно и как питаш
    към @Ivanbz
    много важно е каква ти е целта. преди да дойда в ук, в бг правех между 1500 - 2000 лв , а тук почнах от 0 даже от - няколко хиляди. ако нямаш ясна цел и не си достатъчно мотивиран много бързо ще се откажеш, максимум година, тук живота е коренно различен , не че не можеш да си го направиш така както на теб ти харесва , но се иска време
    Последно редактирано от deijei : 13-11-2017 на 23:27
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

27. БЛАГОДАРЯ jhoro thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! Мила, jhoro, zhb liked this post
    Recommend jhoro recommended this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

Добре,в Шефилд какви са реалните възможности за работа.И след като нямам тяхно образование,ще мога ли да работя нещо различно от общак ?

Старо куче
    Post Thanks / Like

в каква сфера искаш да се развиваш?
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

30. ХАРЕСВАМ! jhoro liked this post
    Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Добре, в Шефилд какви са реалните възможности за работа? И след като нямам тяхно образование, ще мога ли да работя нещо различно от общак ?
    Първо - за да ти се каже какви ще са твоите реални възможности - трябва да се знаят какви са твоите знания и умения.
    В тази държава освен образованието - училищно, акадамично и друго, има и понятието „from experience“ (от опита).
    Виж, Зара ти дава джокер
    Цитирай Първоначално написано от Zara Виж мнението
    Основно са warehouse and driving jobs. Има много депа на големите превозвачи.
    Какъв е проблема да започнеш в някой склад като picker, packer или друго?
    Или да си смениш „книжката“, и да работиш в някое депо като delivery driver???

За тези позиции, не дават много пари, но пък и нямат големи очаквания и изисквания.
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

32. ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
    I see you... Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Добре,в Шефилд какви са реалните възможности за работа.И след като нямам тяхно образование,ще мога ли да работя нещо различно от общак ?
    А, защо. Ако си компютърен специалист изобщо не е необходимо да имаш тяхното образование, ще те лапнат като топъл хляб и ще ти плащат добри пари в който и град да си. И много други такива специалности има. Въпросът не е - в Шефилд какви са реалните възможности за работа, въпросът е ти в коя сфера мислиш, че можеш да работиш, след това дали ще те наемат - и дали ще ти хареса.
    Пълният наръчник за емигранта във Великобритания
    Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането

Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

34. ХАРЕСВАМ! jhoro, deijei liked this post
    Старо куче
    Град
    Bristol
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Ако си компютърен специалист изобщо не е необходимо да имаш тяхното образование, ще те лапнат като топъл хляб и ще ти плащат добри пари в който и град да си.
    То за IT специалистите навсякъде по света не е проблем да си намерят работа, интересува ги само за колко пари...

36. ХАРЕСВАМ! Мила, jhoro, Stanley9 liked this post
Страница 2 от 4 ПървиПърви 1234 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. нужда от помощ - ще емигрирам
    От tihomir_tx88 във форум За новодошли и кандидат-емигранти
    Отговори: 25
    Последно мнение: 20-11-2014, 19:19
  2. Къде да емигрирам?
    От posveteniat във форум Общ форум
    Отговори: 41
    Последно мнение: 09-01-2014, 23:19
  3. Къде да емигрирам?
    От Arthur's Sword EXCALIBUR във форум Общ форум
    Отговори: 39
    Последно мнение: 27-11-2013, 21:26
  4. Каква сума ми е необходима за да емигрирам в Англия?
    От idsomeone във форум Статут в UK, постоянно жителство, британско гражданство
    Отговори: 74
    Последно мнение: 04-11-2013, 16:41

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
Top Worktops
eXTReMe Tracker