Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 30 от общо 30
    Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: За: Re: Днес е ден на Будителите..

Цитирай Първоначално написано от Ego sum Виж мнението
    Ние кога ще прочетем?
    А ти можеш да четеш??? Конграчюлейшън!!!
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

2. ХАРЕСВАМ! deijei, lordm liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: Днес е ден на Будителите..

Цитирай Първоначално написано от Virginblack Виж мнението
    Искаш ли да помислиш за момент, че този форум го четат и хора, които се чувстват българи и да спреш именно като негов адмн да плюеш там където си исрснал и да обиждаш тези хора? Не считаш ли че с Мила сте подели някаква тотално антибългарска кампания и навирате на хората "успеля" си начин на живот и специално ти непонносимостта си към България? Просто нямам думи. После Мила ми обяснява как аз търся внимание. Истината е на милиони години от това. Много се надяам когато дойда след няколко месеца в Лондон и Манчестър да си представя книгата и театъра по нея да няма такива като вас. Лично ще се погрижа. Грозно е да обиждаш хората така. Грозно и непочтенно.
    когато обвиняваш някой хубаво би било да го подкрепиш с цитати. струва ми се че ти имаш някаква нетърпимост към тях двамата ??? поне такова впечатление оставяш в мене. човека си споделя някакви негови вълнения които не те ангажират по никакъв начин. така като гледам вероятно и аз те обиждам, не пиша граматически правилно. много отдавна ти го казах, ако толкова те гони носталгията вземи мерки така измъчваш не само тези около теб а най вече самата себе си, вредиш си. надявам се не ти е прозвучло като заяждане, много далече съм от това, виждам от това което пишеш че правиш много саможертви в името на някаква цел , за което евала , с две думи не се заяждам по никакъв повод и начин. поздрави и успех в начинанията
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

4. БЛАГОДАРЯ lordm thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! lordm, Мила liked this post
    Recommend lordm recommended this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: За: Re: Днес е ден на Будителите..

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Аз не съм съгласна, че народът ни е кофти. Ти казваш истината, ама ТВОЯТА истина. Според мен пък народът ни исконно е добър, трудолюбив и природно интелигентен. Както при всички народи, разбира се, има различни хора, но като цяло това са традиционните ценности. Защо донякъде се изгубват - причините са много, за мен народът е жертва в случая и не съм на мнение, че положението на държавата е такова, защото хората не са читави. Според мен причините са много сложни, исторически са взимани МНОГО решения не в полза на България, а народът е тъпкан и мачкан много - и е геройство, че е оцелял и дотук. За втория начин... в България доста хора живеят под чертата на бедността, затова и се опитват да получат много неща безплатно, а не защото нямат морал или нещо такова. Няма и законодателна система, която да действа нормално -
    и корупция на всички нива, а това влошава нещата. По времето на комунизма бяха унищожени много ценности и това, което виждаме, е резултат до голяма степен и на този период. Става ми болно, като видя колко свитички и вътрешно някак уплашени са доста хора, които се преселват тук - просто защото са свикнали да бъдат навиквани за щяло и нещяло и да се опитват да ги прекарат. Тук постепенно се успокояват и започват да се чувстват бели хора. Но ще минат поколения, преди това да се промени и в България. Ако се промени...

На Virginblack нямам какво да й отговоря - написала съм го в подписа си, най-отдолу.
    лееко ще те репликирам тук.
    бил е трудолюбив преди социализма и креативен преди "демокрацията" и малко след нея, сега е оле мале. виж малко статистика:
    http://www.dw.com/bg/%D0%B1%D1%8A%D0...%B0/a-41203353
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Re: За: Re: Днес е ден на Будителите..

Цитирай Първоначално написано от jhoro Виж мнението
    Недей чак толкова строго и насериозно да приемаш нещата. Много хора са „чувстват“ българи, ама когато са навън.
    Вътре - не чувстват нищо!!!

Ти пък - „искал да направи нещо по втория начин“.
    Тук постижението е, че иска - щото голяма част от БГ българите са Ок със статуквото.
    И не си бутват д-то даже да поискат някаква промяна!
    Те искат нещо, защото на тях им го искат като документ.
    Лицензиран имиграционен съветник Level 1 към OISC

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Re: За: Re: Днес е ден на Будителите..

Цитирай Първоначално написано от deijei Виж мнението
    лееко ще те репликирам тук.
    бил е трудолюбив преди социализма и креативен преди "демокрацията" и малко след нея, сега е оле мале. виж малко статистика:
    http://www.dw.com/bg/%D0%B1%D1%8A%D0...%B0/a-41203353
    И аз съм съгласен... ние рядко търсим вината у нас и си признаваме вината и се извиняваме. Виновно ни е турско робство, после руско влияние, после .. сега Герб, махнаме Бойко избрахме го, после той се махна пак си го избрахме и сега пак нещо не е както трябва.
    Лицензиран имиграционен съветник Level 1 към OISC

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

Страница 2 от 2 ПървиПърви 12

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. днес е st Patrick' day
    От steve във форум Общ форум
    Отговори: 7
    Последно мнение: 17-03-2010, 21:47
  2. ДНЕС ДА ПО4ЕРПЯТ:
    От koce във форум Общ форум
    Отговори: 1
    Последно мнение: 07-01-2009, 17:01
  3. Днес 14.09. е Кръстовден
    От Suzanne във форум Религии и Мистицизъм
    Отговори: 1