»нфо «а UK Ќовини —писание ќб€ви ѕродавалник »потеки —тарт —троители ∆ълти страници “ърси
—траница 1 от 28 12311 ... ѕоследнаѕоследна
–езултати от 1 до 25 от общо 688
    администратор Atanas Chikov јватара на lordm
    –егистриран на
    Jan 2005
    √рад
    London, United Kingdom, United Kingdom
    ћнени€
    21 309
    Post Thanks / Like

ѕо подразбиране ћои размисли и мисли

ѕиша си всеки ден и във фейса и тук ще пускам мои размисли и мисли!  ойто иска може да чете... ойто не му харесва да чете да не чете.

—танете членове на нашата Facebook група –абота в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

–егистриран на
    Jan 2005
    √рад
    ћнени€
    21 309
    Post Thanks / Like

ѕо подразбиране Re: ћои размисли и мисли

ƒнес научих че съм усп€л българин в јнгли€! ѕрочетох тази мисъл"”сп€л в јнгли€ е този, който не се прибира в Ѕългари€ , за да си оправи зъбите!"
    ѕреди около 5-6 години започна да ми се подува бузата, без да ме боли, мислих си че е нещо венец, гаргари си правих наложи се дори антибиотик да пи€ . ќказа се, че било зъб ми умъртвили преди години в Ѕългари€ и сега се получава инфекци€.
    ќтидох на мо€ NHS зъболекар прегледа ме и ми каза че тр€бва да направ€ Rooth canal процедура. ƒа изчист€т корена и после да го запълнат и коронка да се сложи.
     аза ми аз не съм специалист по тези неща ще ти струва 80 паунда за процедура и още там 30-40 за пломба и ти давам 70 процента гаранци€ за успех.  аза ми ако отидеш при специалисти които прав€т тези процедури и които са учили за това 2 години допълнително имат и микроскопи гаранци€та за успех ще е 95%. ÷ената обаче е около 600 паунда.
     ато чух, че може да ми струва колкото една седмична заплата си казох ќ Ќ≈.
    “акива пари н€ма да дам.
     онсултирах се с една при€телка медицинска сестра към зъболекар, т€ ми каза, ако искаш да си запазиш зъба не ходи при NHS зъболекар. “е и иглите ползват по н€колко пъти и други неща риска е гол€м.
    ѕослушах € и плана да го направ€ при NHS зъболеакр отпадна.
    ќстана както н€кои хора си мисл€т зъболекар в –одината. “ам щеше да ми излезе може би около 60-70 паунда, но в –одината ако не познаваш н€кой който да си сигурен, че н€ма да те излъже да ти вземе паричките, всеки ще ти каже да да ще го направим н€ма проблем. » после ако не стане както тр€бва губиш зъба.
    Ќаправих си сметка 70 паунда за зъба в Ѕългари€, билети за самолет да кажем 100 = £170 пътуване до летище тук, пътуване от и до летище Ѕългари€ станаха едно 200 паунда минимум. ще загуб€ и поне 2 дни от работа което е да кажем 300 паунда и ето ти едно 500 паунда, което се приближава до английската сума. ј тази сума тук € даваш за супер специалист и за отлично качество материали, нещо което в Ѕългари€ н€маш гаранци€. ѕресм€тайки вариантите реших да направ€ лечението си на частен лекар във ¬еликобритани€
    „астни€ лекар тук ми даде и безплатен контролен преглед след 6 месеца . Ќаправи ми процедурата успешно, след 6 месеца отидох и резултата бе перфектен. ¬ече толкова години по късно все още висчко е ќ .
    «а съжаление когато имах този проблем не познавах още доктор Maria Marcheva инаше щеше да отида при не€. ¬еднъж като си говорихме по тази тема и и показах снимката ко€то имам качена тук т€ ми каза, че съм направил правилни€ избор и че работата по зъба ми е свършена чудесно.

“а като прочетох онази мисъл за преуспели€ българин в ¬еликоритани€ си казах е разбрах днес, че и аз съм усп€л.

—танете членове на нашата Facebook група –абота в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

3. ЅЋј√ќƒј–я chikshirik thanked for this post
    ’ј–≈—¬јћ! chikshirik liked this post
    Recommend chikshirik recommended this post
    –егистриран на
    Jan 2005
    √рад
    ћнени€
    21 309
    Post Thanks / Like

Ќе е лесно, но не се отказвам! ќстават само 6.9 килограма да загуб€!
    ѕреди година и нещо б€х на килограми от 96 до 100 варирах рекорда близо 102. —ега съм в границите 82-85. излъгах уж т€лото да си хареса тази килограмова граница, но не е лесно да го излъжа да слезе още малко надолу, ама не се и отказвам!

5. ’ј–≈—¬јћ! ћила liked this post
    —таро куче јватара на Ego sum
    –егистриран на
    Sep 2016
    ћнени€
    1 633
    Post Thanks / Like

ѕо подразбиране «а: ћои размисли и мисли

останалити можели да сподел€ме наши мисли или тиритори€та е запазена само затебе

7. ЅЋј√ќƒј–я chikshirik thanked for this post
    –егистриран на
    Jan 2005
    √рад
    ћнени€
    21 309
    Post Thanks / Like

ѕо подразбиране Re: «а: ћои размисли и мисли

÷итирай ѕървоначално написано от Ego sum ¬иж мнението
    останалити можели да сподел€ме наши мисли или тиритори€та е запазена само затебе
    Ќаправете си тема за вашите си мисли и си сподел€йте.

9. ЅЋј√ќƒј–я Ego sum, chikshirik thanked for this post
    ’ј–≈—¬јћ! Ego sum liked this post
    Recommend Ego sum recommended this post
    —таро куче
    –егистриран на
    Dec 2008
    √рад
    Bristol
    ћнени€
    1 769
    Post Thanks / Like

ѕо подразбиране «а: Re: ћои размисли и мисли

÷итирай ѕървоначално написано от lordm ¬иж мнението
    ƒнес научих че съм усп€л българин в јнгли€! ѕрочетох тази мисъл"”сп€л в јнгли€ е този, който не се прибира в Ѕългари€ , за да си оправи зъбите!"
    “ова правило е манипулативно и е на крайните англофили. “во€т частен случай не е правило, защо да се омаловажават качествата на Ѕ√ зъболекари? ћнозина от т€х работ€т и в UK успешно. ƒобри/лоши зъболекари може да има и в Ѕ√ и в UK.
    Ќе мога да се съглас€ с неадекватно високите цени на тази услуга в UK и как този бранш си е извоювал това...¬еро€тно са сложили сложни процедури/пречки, за да не може лесно чужденец да си направи частна практика и да ги подбие с качество/бързина/цена.
    —пекулира се с факта, че когато те боли зъб, си притиснат и плащаш каквато и да е цена...както и да е -търсене/предлагане.
    “а аз не съм усп€л. ћо€т пример:
    ќще от Ѕ√ до сега не съм имал проблем със зъбите, но имах два липсващи кътника отдолу и преди 3-4г реших да ги оправ€, не, че ми пречеше, б€х свикнал. “р€бваше да се направ€т два моста и в UK всеки един струваше £1500. Ќе съм ходил на преглед, но питах двама различни зъболекари за груба оценка. «а времето не знам, но не ми беше важно, но веро€тно ще го разт€гат, за да оправда€т цената/сложността на работата.
    ќтидох си в Ѕ√ на редовна ваканци€ и се обадих на бившата ми лична зъболекарка от едно време (вече има собствен кабинет и оборудване). ≈дно ходене, малко пилене и м€рка, 2-3 дена за изработка, второ ходене за постав€не и така за 4 дена беше готово. ќт другата страна -същото на следващото ходене в Ѕ√ (2 пъти годишно).
    ћоста обхваща съседните 2 зъба, та общо са три- 3X50лв=150x2=300лв, т.е 10 пъти по-евтино и до сега н€мам проблеми.
    —ега в Ѕ√ цените и двойни да са станали, все едно, несъизмеримо е с тук...
    (ако н€кой има възможност, да пита дали сега цената за такъв мост е 1500 или приблизително )
    «а това разумните (не успели) хора ход€т в Ѕ√ когато не е спешно, а и чужденци ход€т в Ѕ√ на зъболекарски туризъм.

11. ЅЋј√ќƒј–я lordm thanked for this post
    ’ј–≈—¬јћ! zhb liked this post
    —таро куче
    –егистриран на
    Mar 2009
    ћнени€
    2 194
    Post Thanks / Like

ѕървото посещение на ё  зъболекар/дентист е паметен момент в живота на имигранта. ¬секи устисква както може, но все н€кога се налага вече. ¬ Boots дори продават базови зъболекарски инструменти. јз устисках около 6-7 години тук (лекувах се в Ѕългари€), но се наложи да посет€ тукашен Ћондонски зъболекар един ден по спешност.  расива клиника, внимателно отношение, модерна апаратура, асистент индиец, който усп€ да разлее хлор по тениската ми. ѕрофесионализъм на ниво. „ак да ти стане при€тно да кихнеш 500-600 паунда. Ўефа на клиниката ти разказва истории за приключени€та му с дилъра на ѕорше а ти се усмихваш и мислиш от какво да се откажа първо - от нови€т лаптоп или телефон. ≈х, спомени....

13. ’ј–≈—¬јћ! ћила, chikshirik, zhb liked this post
    —таро куче јватара на jhoro
    –егистриран на
    May 2011
    √рад
    "ѕо света и у нас"
    ћнени€
    7 419
    Post Thanks / Like

[FONT="]ƒнес научих че съм усп€л българин в јнгли€! ѕрочетох тази мисъл Д”сп€л в јнгли€ е този, който не се прибира в Ѕългари€, за да си оправи зъбите!"[/FONT]
    ≈то ти е още една мисъл - Д”сп€л в Ѕългари€ е този, който все още има зъби.У
    ДЌо, ако н€ма пломби, мостове или протези - ще бъде привлечен под административна и наказателна отговорностУ - уточн€ват от Ѕългарски€ зъболекарски съюз (Ѕ«—)

—ега малко по-сериозно. ѕреди н€колко години (в ё ) мо€ син беше ходил на зъболекар. “а той му беше казал в прав текст:
    - јко имате познати в Ѕългари€ или ѕолша - отидете да си оправите зъбите!!!
    ÷итирай ѕървоначално написано от Motovilkov ¬иж мнението
    ... а ти се усмихваш и мислиш от какво да се откажа първо - от нови€т лаптоп или телефон. ≈х, спомени....
    Ќе се отказвам нито от едното, нито от другото. ѕросто излизайки от търговски€ обект (където съм си ги напазарувал) се усмихвам и си мисл€:
    Дƒано не ме провер€т. ѕък ако ме хванат и би€т - ще го изтърп€. Ќо ако решат и да ме е@ат - дано да е он€ сладур, по-високи€!!!У
    Ќай ме кеф€т дървени философи - когато започнат да се пал€т.
    УAbout one-fifth of the people are against everything all of the time.Ф
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    Ќа този св€т тр€бва да си честен, само когато парамедиците те питат : -" акво сте взели?"
    √угъл търсачка на форума...............-...............ѕроверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

–егистриран на
    Jan 2005
    √рад
    ћнени€
    21 309
    Post Thanks / Like

ѕо подразбиране Re: «а: Re: ћои размисли и мисли

÷итирай ѕървоначално написано от cibik ¬иж мнението
    “ова правило е манипулативно и е на крайните англофили. “во€т частен случай не е правило, защо да се омаловажават качествата на Ѕ√ зъболекари? ћнозина от т€х работ€т и в UK успешно. ƒобри/лоши зъболекари може да има и в Ѕ√ и в UK.
    Ќе мога да се съглас€ с неадекватно високите цени на тази услуга в UK и как този бранш си е извоювал това...¬еро€тно са сложили сложни процедури/пречки, за да не може лесно чужденец да си направи частна практика и да ги подбие с качество/бързина/цена.
    —пекулира се с факта, че когато те боли зъб, си притиснат и плащаш каквато и да е цена...както и да е -търсене/предлагане.
    “а аз не съм усп€л. ћо€т пример:
    ќще от Ѕ√ до сега не съм имал проблем със зъбите, но имах два липсващи кътника отдолу и преди 3-4г реших да ги оправ€, не, че ми пречеше, б€х свикнал. “р€бваше да се направ€т два моста и в UK всеки един струваше £1500. Ќе съм ходил на преглед, но питах двама различни зъболекари за груба оценка. «а времето не знам, но не ми беше важно, но веро€тно ще го разт€гат, за да оправда€т цената/сложността на работата.
    ќтидох си в Ѕ√ на редовна ваканци€ и се обадих на бившата ми лична зъболекарка от едно време (вече има собствен кабинет и оборудване). ≈дно ходене, малко пилене и м€рка, 2-3 дена за изработка, второ ходене за постав€не и така за 4 дена беше готово. ќт другата страна -същото на следващото ходене в Ѕ√ (2 пъти годишно).
    ћоста обхваща съседните 2 зъба, та общо са три- 3X50лв=150x2=300лв, т.е 10 пъти по-евтино и до сега н€мам проблеми.
    —ега в Ѕ√ цените и двойни да са станали, все едно, несъизмеримо е с тук...
    (ако н€кой има възможност, да пита дали сега цената за такъв мост е 1500 или приблизително )
    «а това разумните (не успели) хора ход€т в Ѕ√ когато не е спешно, а и чужденци ход€т в Ѕ√ на зъболекарски туризъм.
    Ќикой не омаловажава качеството на бг зъболекари. ƒаже напротив сега ако ми се наложи да го направ€ в јнгли€ ще отида на бг зъболекар тук. »де€та е друга. ћоже би не € разбираш.
    “емата € пуснах на шега заради мисълта ко€то вид€х, ко€то не е мо€...

16. ЅЋј√ќƒј–я chikshirik thanked for this post
    –егистриран на
    Jan 2005
    √рад
    ћнени€
    21 309
    Post Thanks / Like

ѕо подразбиране Re: «а: ћои размисли и мисли

÷итирай ѕървоначално написано от Motovilkov ¬иж мнението
    ѕървото посещение на ё  зъболекар/дентист е паметен момент в живота на имигранта. ¬секи устисква както може, но все н€кога се налага вече. ¬ Boots дори продават базови зъболекарски инструменти. јз устисках около 6-7 години тук (лекувах се в Ѕългари€), но се наложи да посет€ тукашен Ћондонски зъболекар един ден по спешност.  расива клиника, внимателно отношение, модерна апаратура, асистент индиец, който усп€ да разлее хлор по тениската ми. ѕрофесионализъм на ниво. „ак да ти стане при€тно да кихнеш 500-600 паунда. Ўефа на клиниката ти разказва истории за приключени€та му с дилъра на ѕорше а ти се усмихваш и мислиш от какво да се откажа първо - от нови€т лаптоп или телефон. ≈х, спомени....
    «а пръв път посетих зъболекар в јнгли€, когато б€х на една година тук и изкарвах около 200 паунда на седмица. ядох дъвчащ бонбон( «ъболекарите много ги обичат, ба€ работа им отвар€т) и малката ми полмба ко€то имах падна привлечена от дъвчащи€ бонбон.
    ядосах се много и май не €м вече дъвчащи бонбони. ќтидох на най близки€ зъболекар до м€стото където живех и платих около 30 паунда за пломба. ѕри заплата от 200 паунда на седмица да платиш 30 е ќк.
    ƒа чукна на дърво имам здрави зъби и още от ученик вс€ка година съм на зъболекар профилактично.
    —ега ход€ вс€ка година на контролен почистване на събен камък и това е нищо друго не ми е правено освен този корен и коронка.

18. ЅЋј√ќƒј–я chikshirik thanked for this post
    ebahnaskoshikov
    –егистриран на
    Aug 2017
    ћнени€
    212
    Post Thanks / Like

[FONT="]ƒнес научих че съм усп€л българин в јнгли€! ѕрочетох тази мисъл"”сп€л в јнгли€ е този, който не се прибира в Ѕългари€ , за да си оправи зъбите!"[/FONT]
    [FONT="]ѕреди около 5-6 години започна да ми се подува бузата, без да ме боли, мислих си че е нещо венец, гаргари си правих наложи се дори антибиотик да пи€ . ќказа се, че било зъб ми умъртвили преди години в Ѕългари€ и сега се получава инфекци€.[/FONT]
    [FONT="]ќтидох на мо€ NH[/FONT][FONT="]S зъболекар прегледа ме и ми каза че тр€бва да направ€ Rooth canal процедура. ƒа изчист€т корена и после да го запълнат и коронка да се сложи.
     аза ми аз не съм специалист по тези неща ще ти струва 80 паунда за процедура и още там 30-40 за пломба и ти давам 70 процента гаранци€ за успех.  аза ми ако отидеш при специалисти които прав€т тези процедури и които са учили за това 2 години допълнително имат и микроскопи гаранци€та за успех ще е 95%. ÷ената обаче е около 600 паунда.
     ато чух, че може да ми струва колкото една седмична заплата си казох ќ Ќ≈.
    “акива пари н€ма да дам.
     онсултирах се с една при€телка медицинска сестра към зъболекар, т€ ми каза, ако искаш да си запазиш зъба не ходи при NHS зъболекар. “е и иглите ползват по н€колко пъти и други неща риска е гол€м.
    ќстана както н€кои хора си мисл€т зъболекар в –одината. “ам щеше да ми излезе може би около 60-70 паунда, но в –одината ако не познаваш н€кой който да си сигурен, че н€ма да те излъже да ти вземе паричките, всеки ще ти каже да да ще го направим н€ма проблем. » после ако не стане както тр€бва губиш зъба.
    Ќаправих си сметка 70 паунда за зъба в Ѕългари€, билети за самолет да кажем 100 = £170 пътуване до летище тук, пътуване от и до летище Ѕългари€ станаха едно 200 паунда минимум. ще загуб€ и поне 2 дни от работа което е да кажем 300 паунда и ето ти едно 500 паунда, което се приближава до английската сума. ј тази сума тук € даваш за супер специалист и за отлично качество материали, нещо което в Ѕългари€ н€маш гаранци€. ѕресм€тайки вариантите реших да направ€ лечението си на частен лекар във ¬еликобритани€
    „астни€ лекар тук ми даде и безплатен контролен преглед след 6 месеца . Ќаправи ми процедурата успешно, след 6 месеца отидох и резултата бе перфектен. ¬ече толкова години по късно все още висчко е ќ .
    «а съжаление когато имах този проблем не познавах още доктор Maria Marcheva инаше щеше да отида при не€. ¬еднъж като си говорихме по тази тема и и показах снимката ко€то имам качена тук т€ ми каза, че съм направил правилни€ избор и че работата по зъба ми е свършена чудесно.

“а като прочетох онази мисъл за преуспели€ българин в ¬еликоритани€ си казах е разбрах днес, че и аз съм усп€л.

[/FONT]
    ‘ала, лепо!

Manchester United Fan јватара на Zara
    –егистриран на
    Jan 2005
    ћнени€
    15 388
    Post Thanks / Like

Ќа английски зъболекар доверие н€мам, дори не говорим за пари.
    обикновените т.нар заъболекари не са доктори по смисъл както са в Ѕ√. —пособностите им стигат за пломба, почистване и вадене ако не е сложно . »наче те пращат в клиниката им, където уж са малко по способни.

ако е за пломба,вадене не бих се вдигнала да ход€ до Ѕ√.

но дали съм усп€ла, като хем отидох в Ѕ√ , хем си работих оттам, хем вместо 30k лечение тук ми излезе 3k в Ѕ√. Ќа такова нещо в мо€та работа му викат cost savings project и дават солиден бонус на кра€ на годината.

иначе чуждата мисъл е по скоро за show off, отколкото критерий дали си усп€л.

21. ЅЋј√ќƒј–я chikshirik thanked for this post
    ’ј–≈—¬јћ! chikshirik, zhb, Ego sum, RNOH, Charlotte liked this post
    ebahnaskoshikov
    –егистриран на
    Aug 2017
    ћнени€
    212
    Post Thanks / Like

÷итирай ѕървоначално написано от Zara ¬иж мнението
    Ќа английски зъболекар доверие н€мам, дори не говорим за пари.
    обикновените т.нар заъболекари не са доктори по смисъл както са в Ѕ√. —пособностите им стигат за пломба, почистване и вадене ако не е сложно . »наче те пращат в клиниката им, където уж са малко по способни.

ако е за пломба,вадене не бих се вдигнала да ход€ до Ѕ√.

но дали съм усп€ла, като хем отидох в Ѕ√ , хем си работих оттам, хем вместо 30k лечение тук ми излезе 3k в Ѕ√. Ќа такова нещо в мо€та работа му викат cost savings project и дават солиден бонус на кра€ на годината.

иначе чуждата мисъл е по скоро за show off, отколкото критерий дали си усп€л.
    јбе, усп€ла си и ти, ама не колкото бащицата...
    » нали знаеш, аку ти не харесва, може да ти кажат да не четеш...
    “ейк кеъ...

–егистриран на
    Jan 2005
    √рад
    ћнени€
    21 309
    Post Thanks / Like

¬секи ден ми хрумват идеи за нови стати и видеа покрай проблемите, които научавам от клиентите си.  азвам си , ако имаше тази информаци€ по рано на видео може би този човек н€маше да има този проблем. «аписвам си ги тези идеи и леко по леко ще ги правим видеата при първа възможност. «а съжаление отнема доста време и може само по около едно видео на седмица да правим... вече имам н€колко готови сценари€ да запишем. “оку ще сънародник се свърза с мен трудова злополука. ћислих си да направ€ едно видео за как можем да се препазим ако се случи нещо и останем без работа. »ма хил€ди сънародници които се бор€т всеки ден за насъщни€ и всичко като сметки зависи само от т€х. “е са самонаети не им се полагат болнични и ако останат без работа за малко по-дълго време заради злополука и са в безизходица.
    » си казвам закъсн€л съм малко. —ънародникът ни се е свързал с адвокати и дано те успе€т да му помогнат, ако се докаже, че вината не е негова. ўе направ€ видео по тази тема и по много други, за банковите сметки ще е много много полезно и добро, едно за детегледачки подготв€м, друго за чистачки, трето за камериерки... идеите не спират.
    —амо където като гледам последните седмици как н€кои видеа направо биха вс€какви рекорди по-гледаемост и си казвам дали новото ще е попул€рно и харесвано.
    ¬ началото започнах малко на шега... и като направих 100 гледани€ си казах ура... после за 4 месеца това видео стигна 2000 гледани€ и си казах много добре.
    ѕоследните ми 2 видеа направиха 2000 гледани€ за 1 ден.  оето е своеобразен рекорд! “ова още повече ме кара да се стара€ и прав€ нещата още по добри. ѕланирам да си взема и малко микрофонче което да закачам на дрехата си за да подобр€ звука.
    »наче имаше един коментар от човек които не ми
    е фен( см€та ме за конкуренци€ със сайтовете ми) който нарече видеата, най-смешните домашни видеоклипове.
    ѕосм€х се от коментара и си казах, това, което прав€ е правилно тр€бва да продължавам в този дух и да ставам по-добър и по полезен!

24. ЅЋј√ќƒј–я chikshirik, Ego sum thanked for this post
    ’ј–≈—¬јћ! chikshirik, Ego sum, ktamen liked this post
    Recommend chikshirik, Ego sum recommended this post
    –егистриран на
    Sep 2016
    ћнени€
    1 633
    Post Thanks / Like

[FONT="]¬секи ден ми хрумват идеи за нови стати и видеа покрай проблемите, които научавам от клиентите си.  азвам си , ако имаше тази информаци€ по рано на видео може би този човек н€маше да има този проблем. «аписвам си ги тези идеи и леко по леко ще ги правим видеата при първа възможност. «а съжаление отнема доста време и може само по около едно видео на седмица да правим... вече имам н€колко готови сценари€ да запишем. “оку ще сънародник се свърза с мен трудова злополука. ћислих [/FONT][FONT="]си да направ€ едно видео за как можем да се препазим ако се случи нещо и останем без работа. »ма хил€ди сънародници които се бор€т всеки ден за насъщни€ и всичко като сметки зависи само от т€х. “е са самонаети не им се полагат болнични и ако останат без работа за малко по-дълго време заради злополука и са в безизходица.
    » си казвам закъсн€л съм малко. —ънародникът ни се е свързал с адвокати и дано те успе€т да му помогнат, ако се докаже, че вината не е негова. ўе направ€ видео по тази тема и по много други, за банковите сметки ще е много много полезно и добро, едно за детегледачки подготв€м, друго за чистачки, трето за камериерки... идеите не спират.
    —амо където като гледам последните седмици как н€кои видеа направо биха вс€какви рекорди по-гледаемост и си казвам дали новото ще е попул€рно и харесвано.
    ¬ началото започнах малко на шега... и като направих 100 гледани€ си казах ура... после за 4 месеца това видео стигна 2000 гледани€ и си казах много добре.
    ѕоследните ми 2 видеа направиха 2000 гледани€ за 1 ден.  оето е своеобразен рекорд! “ова още повече ме кара да се стара€ и прав€ нещата още по добри. ѕланирам да си взема и малко микрофонче което да закачам на дрехата си за да подобр€ звука.
    »наче имаше един коментар от човек които не ми
    е фен( см€та ме за конкуренци€ със сайтовете ми) който нарече видеата, най-смешните домашни видеоклипове.
    ѕосм€х се от коментара и си казах, това, което прав€ е правилно тр€бва да продължавам в този дух и да ставам по-добър и по полезен![/FONT]
    ћного добре дотука да не ти пука кво мисли конкуренци€та следвай мечтите си,ако мога един съвет да ти дам вкарай малко движение във видеата като напримерно се движиш а камерата те следи отзад.ћного добре се е получило на видеото за сладкарницата като влизаш като чели всички влизаме заедно,ефекта е поразителен. ато гледам и дар словото не ти е чуждо,така че помисли за сери€ къси разкази или пътеписи за начало пък после кой знае може и книга!

26. ЅЋј√ќƒј–я chikshirik, lordm thanked for this post
    ’ј–≈—¬јћ! chikshirik, zhb liked this post
    –егистриран на
    Jan 2005
    √рад
    ћнени€
    21 309
    Post Thanks / Like

ћного добре дотука да не ти пука кво мисли конкуренци€та следвай мечтите си,ако мога един съвет да ти дам вкарай малко движение във видеата като напримерно се движиш а камерата те следи отзад.ћного добре се е получило на видеото за сладкарницата като влизаш като чели всички влизаме заедно,ефекта е поразителен. ато гледам и дар словото не ти е чуждо,така че помисли за сери€ къси разкази или пътеписи за начало пък после кой знае може и книга!
    ƒа добре е да има движение, но то изисква пътуване о бикал€не а е време... да ще е хубаво ако го има повече.

ebahnaskoshikov
    –егистриран на
    Aug 2017
    ћнени€
    212
    Post Thanks / Like

јз все още се над€вам, че ще си промени мнението и ще се захване с политиката...
    Ќаката е човек, който е роден лидер и оратор, плюс това е готов винаги да върви онази "екстра майл", ку€ту никой друг ни ще...
    пс:
    Ќи знам от ѕусолството, какво се пра€т на утрепани, ми не го направ€т един почетен консул в  ралството!?

–егистриран на
    Sep 2016
    ћнени€
    1 633
    Post Thanks / Like

÷итирай ѕървоначално написано от chikshirik ¬иж мнението
    јз все още се над€вам, че ще си промени мнението и ще се захване с политиката...
    Ќаката е човек, който е роден лидер и оратор, плюс това е готов винаги да върви онази "екстра майл", ку€ту никой друг ни ще...
    пс:
    Ќи знам от ѕусолството, какво се пра€т на утрепани, ми не го направ€т един почетен консул в  ралството!?
    Ќещо като —тоичков ли?
    ўото човек като е роден с н€колко таланта е трудно да избере един!

30. ’ј–≈—¬јћ! lordm liked this post
    –егистриран на
    Jan 2005
    √рад
    ћнени€
    21 309
    Post Thanks / Like

÷итирай ѕървоначално написано от chikshirik ¬иж мнението
    пс:
    Ќадежда вс€ка остави! Ѕез политика мол€.... има други кадърни и умни хора! Ќека те се занимават с това!

I see you... јватара на ћила
    –егистриран на
    Mar 2006
    √рад
    Ўотланди€
    ћнени€
    28 977
    Post Thanks / Like

¬ това отношение има какви ли не парадокси. јз съм ходила в частен кабинет, оборудван по последна дума на техниката и зъболечението, с цени, които са доста по-големи, отколкото по NHS, като се има предвид, че в Ўотланди€ държавата поема 30 процента от зъболечението по NHS. ќбаче в този кабинет се лекуваха не само хора, готови да плат€т по-скъпи такси, а и хора, които са по NHS, но са exempt от плащането на зъболечение - т.е. са на помощи и се лекуват безплатно. Ќе приемаха плащащи пациенти по NHS Ќ€какси се получава, че това високо качество го получават по-заможните, ако мога да ги обобщ€ така - и най-бедните. »наче не съм особено съгласна, че винаги частно е равно на качество, а държавно - на липса на качество.  ато сравн€вам н€кои от по-младите, но опитни зъболекари с н€кои от старата генераци€ частници - ами тези от старата генераци€ са като касапи и не винаги се поддържат на ниво, то си е до специалист. ѕоне в Ўотланди€ всички инструменти, с които се работи, се отвар€т пред пациента от хартиена опаковка, което н€какси не ме кара да съмн€вам в хигиената при дезинфекциране. –азбира се, че ще има по-добри и не толкова добри зъболекари, както в ё , така и в Ѕългари€ и поради разликата в цената на труда ще е по-евтино да се отиде при скъп зъболекар в Ѕългари€ и скъп зъболекар в ё .
    ¬ този форум сподел€м опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. »звин€вам се предварително, ако случайно убед€ н€кого в правотата си - не е било нарочно.
    ћол€ потребителите, които не разбират смисъла на н€кое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вмен€т н€какво свое тълкувание и се дразн€т, ако не се съглас€вам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по вс€какъв възможен начин да спазват дистанци€. Ѕлагодар€ за разбирането.

33. ЅЋј√ќƒј–я lordm thanked for this post
    ’ј–≈—¬јћ! deijei, zhb liked this post
    —таро куче
    –егистриран на
    May 2011
    ћнени€
    5 494
    Post Thanks / Like

÷итирай ѕървоначално написано от ћила ¬иж мнението
    ........... Ќе приемаха плащащи пациенти по NHS ............
    кво означава плащащи пациенти по NHS?
    понеже стана въпрос за зъболекари та и аз да се включа с впечатлени€
    от как съм дошъл ход€ в един и същи кабинет. хареса ми това че на всеки 6 м те викат на профилактичен преглед. имам колеги които никога не са викани на профилактичен преглед. в началото беше един шотландец , мммм малко мърл€во работеше в смисъл претупваше нещата след това се пенсионира и бизнеса го взе един грък, работ€т с жена му т€ е пол€кин€, ами разликата е доста осезаема. инвестирал е и в техника също а и старанието което показват си дава резултат €вно. сега ако тр€бва да избирам зъболекар, доста по трудно бих се доверил на тукашни
    »ли вдигаш прах, или гълташ прах. Ч ’енри  исинджър

–егистриран на
    Mar 2006
    √рад
    Ўотланди€
    ћнени€
    28 977
    Post Thanks / Like

÷итирай ѕървоначално написано от deijei ¬иж мнението
    кво означава плащащи пациенти по NHS?
    понеже стана въпрос за зъболекари та и аз да се включа с впечатлени€
    от как съм дошъл ход€ в един и същи кабинет. хареса ми това че на всеки 6 м те викат на профилактичен преглед. имам колеги които никога не са викани на профилактичен преглед. в началото беше един шотландец , мммм малко мърл€во работеше в смисъл претупваше нещата след това се пенсионира и бизнеса го взе един грък, работ€т с жена му т€ е пол€кин€, ами разликата е доста осезаема. инвестирал е и в техника също а и старанието което показват си дава резултат €вно. сега ако тр€бва да избирам зъболекар, доста по трудно бих се доверил на тукашни
    ќх, оспамихме темата, ще местим това май после.

ѕри зъболекар€ задават този въпрос - ѕлащате ли за зъболечението си? јко си на н€кои определени помощи, не плащаш, ако не - си плащаш. ќттам нататък, в частните кабинети държавата не поема нищо и те са свободни да си определ€т цените както пожела€т. ƒържавата поема 30 % от зъболечението по NHS в Ўотланди€ (в јнгли€ и ”елс е различно, за —ев. »рланди€ н€мам представа). ќсвен това, когато си в кабинет по NHS и, да кажем, не си ходил много години, дори и да си плащащ пациент, има таван за цената на едно лечение - т.е. да кажем, имаш много пломби, коренови лечени€, коронки и т.н. ѕрав€т ти план на лечението, който включва всичко и ако надхвърл€ един таван, мисл€ че е 350 паунда или нещо такова, нагоре не плащаш, но тр€бва първо NHS да каже "да" за този план, зъболекар€ го праща за одобрение. —ъс същата ситуаци€, ако отидеш на частно, може лечението ти да е и 1000 паунда.

олегите ти не знам защо не са регистрирани при зъболекар, за да ги викат и т€х на 6 м., тук това е практика, ко€то на мен също ми харесва - този преглед се поема от NHS. Ќе се чака пациентът да го заболи нещо, за да отиде на зъболекар, а виждат нещата още в началото и прав€т рентгенови снимки. јз в€рно че доста отдавна вече не съм била на зъболекар в Ѕългари€, но преди 11-12 години не беше практика, като се регистрираш при зъболекар, да ти направ€т рентген на всички зъби, за да изл€зат невидими с просто око проблеми, ако има такива.
    ¬ този форум сподел€м опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. »звин€вам се предварително, ако случайно убед€ н€кого в правотата си - не е било нарочно.
    ћол€ потребителите, които не разбират смисъла на н€кое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вмен€т н€какво свое тълкувание и се дразн€т, ако не се съглас€вам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по вс€какъв възможен начин да спазват дистанци€. Ѕлагодар€ за разбирането.

36. ЅЋј√ќƒј–я deijei thanked for this post
    —таро куче
    –егистриран на
    May 2011
    ћнени€
    5 494
    Post Thanks / Like

÷итирай ѕървоначално написано от ћила ¬иж мнението
    ќх, оспамихме темата, ще местим това май после.

ѕри зъболекар€ задават този въпрос - ѕлащате ли за зъболечението си? јко си на н€кои определени помощи, не плащаш, ако не - си плащаш. ќттам нататък, в частните кабинети държавата не поема нищо и те са свободни да си определ€т цените както пожела€т. ƒържавата поема 30 % от зъболечението по NHS в Ўотланди€ (в јнгли€ и ”елс е различно, за —ев. »рланди€ н€мам представа). ќсвен това, когато си в кабинет по NHS и, да кажем, не си ходил много години, дори и да си плащащ пациент, има таван за цената на едно лечение - т.е. да кажем, имаш много пломби, коренови лечени€, коронки и т.н. ѕрав€т ти план на лечението, който включва всичко и ако надхвърл€ един таван, мисл€ че е 350 паунда или нещо такова, нагоре не плащаш, но тр€бва първо NHS да каже "да" за този план, зъболекар€ го праща за одобрение. —ъс същата ситуаци€, ако отидеш на частно, може лечението ти да е и 1000 паунда.

олегите ти не знам защо не са регистрирани при зъболекар, за да ги викат и т€х на 6 м., тук това е практика, ко€то на мен също ми харесва - този преглед се поема от NHS. Ќе се чака пациентът да го заболи нещо, за да отиде на зъболекар, а виждат нещата още в началото и прав€т рентгенови снимки. јз в€рно че доста отдавна вече не съм била на зъболекар в Ѕългари€, но преди 11-12 години не беше практика, като се регистрираш при зъболекар, да ти направ€т рентген на всички зъби, за да изл€зат невидими с просто око проблеми, ако има такива.
    регистрирани са шотландци са ама €вно практиката на техни€ зъболекар не включва профилактични прегледи
    »ли вдигаш прах, или гълташ прах. Ч ’енри  исинджър

38. ’ј–≈—¬јћ! ћила liked this post
    –егистриран на
    Mar 2006
    √рад
    Ўотланди€
    ћнени€
    28 977
    Post Thanks / Like

÷итирай ѕървоначално написано от deijei ¬иж мнението
    регистрирани са шотландци са ама €вно практиката на техни€ зъболекар не включва профилактични прегледи
    Ќ€ма такъв номер - практиката не включва... ¬секи има право на 6-месечен преглед. Ќо едни практики пращат съобщени€ или напомн€ни€, а други - не. ¬ мо€та практика никой не напомн€, но преди да си тръгна от практиката, ако н€мам нищо за правене, веднага ми дават час за след 6 месеца. ѕри н€кои н€ма практика да се дават часове толкова напред, €вно н€мат толкова пациенти, но мол€т пациента да дойде малко преди 6-те месеца и да си запази час за профилактичен преглед. “ой става за 5 минути.

40. ЅЋј√ќƒј–я deijei thanked for this post
    Ќапреднал
    –егистриран на
    Mar 2008
    √рад
    London
    ћнени€
    124
    Post Thanks / Like

[FONT="]ƒнес научих че съм усп€л българин в јнгли€! ѕрочетох тази мисъл"”сп€л в јнгли€ е този, който не се прибира в Ѕългари€ , за да си оправи зъбите!"[/FONT]
    [FONT="]ѕреди около 5-6 години започна да ми се подува бузата, без да ме боли, мислих си че е нещо венец, гаргари си правих наложи се дори антибиотик да пи€ . ќказа се, че било зъб ми умъртвили преди години в Ѕългари€ и сега се получава инфекци€.[/FONT]
    [FONT="]ќтидох на мо€ NH[/FONT][FONT="]S .......

[/FONT]
     аналите добре, ама коронката ми се вижда малко широка
     ликни върху изображението за по-гол€ма верси€

»ме:	22538961_10210525150100748_6147663839747201405_o.jpg
–азглеждани€:	473
–азмер:	101,2  Ѕ
ID:	8442
    ≈то така изглежда точна коронка.
    «а пролекуването зъболекар€ може да е бил частен, ама за ортопеди€та е бил NHS.
    ѕрикачени мини-картинки ѕрикачени мини-картинки 9422.jpg  

42. ’ј–≈—¬јћ! ћила liked this post
—траница 1 от 28 12311 ... ѕоследнаѕоследна

»нформаци€ за темата

ѕотребители разглеждащи тази тема

¬ момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

ѕодобни теми

1. –азмисли разни.
    ќт Qgelo във форум ¬ицове, забавни истории и линкове
    ќтговори: 63
    ѕоследно мнение: 07-03-2017, 14:46
  2. –азмисли
    ќт Gumen Patok във форум ќбщ форум
    ќтговори: 8
    ѕоследно мнение: 28-06-2010, 23:17
  3. –азмисли...
    ќт misticriver във форум — мама на кафе
    ќтговори: 28