Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 8 от 8 ПървиПърви ... 678
Резултати от 176 до 186 от общо 186
    Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: Мои размисли и мисли

Цитирай Първоначално написано от Tralala Виж мнението
    Никъде не виждам да се споменава, че баща и дъщеря делят спалня. Пише че е 5 стайна къща. Може би Светла си има спалня, спалня за Живка и Ивайло, спалня за дъщеря им Криси, спалня за Гавел и 5тата се отдава под наем. Интересно е какво е накарало пусналия обявата да спомене професията само на Светла. Звучи сякаш е нещо от голямо значение, може би и това е определило високата цена.
    Без значение, аз не бих искал 15г. ми дъщеря да дели къща с непознати мъже.

администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Мои размисли и мисли

13 години писане във форума , не е малко постижение.

Вече мога да се определя като човек с много, много опит.
    Мога да правя неще, които други не могат в случая да игнорирам хора и тролове.
    Липсва ми че не мога в БГХелп както във Фейсбук, да кликна да блокирам някого... тук има игноре опцията.

Вече имам няколко потребителя които съм избрал да ингорирам и не чета.
    Ценя си времето и не искам да си го губя с неща, които не са ми приятни....както и няма смисъл да отговярам на хора, които си пишат защото няма какво друго да правят и искат да ме ядосат само.

Ако някой от вас е усетил напоследък, че нещо не му се връзвам на опитите за провокации или каквото и да е там, то то е, защото е игнориран от мен. Каквото си искате пишете, аз няма да го прочета.Ако нарушавате правила просто ще получите предупреждение от адмим.

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

Старо куче Аватара на Ego sum
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от lordm Виж мнението
    13 години писане във форума , не е малко постижение.

Липсва ми че не мога в БГХелп както във Фейсбук, да кликна да блокирам някого... тук има игноре опцията.

Вече имам няколко потребителя които съм избрал да ингорирам и не чета.
    Ценя си времето и не искам да си го губя с неща, които не са ми приятни....както и няма смисъл да отговярам на хора, които си пишат защото няма какво друго да правят и искат да ме ядосат само.

Ако някой от вас е усетил напоследък, че нещо не му се връзвам на опитите за провокации или каквото и да е там, то то е, защото е игнориран от мен. Каквото си искате пишете, аз няма да го прочета.Ако нарушавате правила просто ще получите предупреждение от адмим.
    По предупреждението може да се разбере дали си го прочел,ако ме разбираш.

Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Без никаква емоция, но аз това нещо го „усвоих“ за много по-малко време. Потребители, които се опитват да ме провокират (става дума за друг форум) - чета какво пишат, но все едно, че ги няма.

Опцията от Фейсбук - да блокираш някого и изобщо да не го чуваш и виждаш - има и минуси.
    Понякога се получава - четеш разговор между някого и .. никого! Тоест - репликите на блокирания липсват.
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

5. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
    Град
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Re: Мои размисли и мисли

Цитирай Първоначално написано от jhoro Виж мнението
    Без никаква емоция, но аз това нещо го „усвоих“ за много по-малко време. Потребители, които се опитват да ме провокират (става дума за друг форум) - чета какво пишат, но все едно, че ги няма.

.
    Да да така е, на мен ми бе по трудно понеже съм админ...

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

Град
    Post Thanks / Like

Учи за да получаваш пари в момента!
    Имаше и такива времена, в които сънародници и не само, се записваха в колежи и университети с идеята да получават пари докато учат. През тези времена парите са университета се връщаха, когато започнете работа с над определена заплата, но не и парите за издръжка.
    Сега промениха условията и пари за издръжка, се получават по-трудно и се връщат после.

Въпреки това има доста обяви в които се рекламира учете за да ви плащат. Имайте предвид, че това е заем.
    Ако искате да учите висше, правете го за това, не че ще получите заем, а че благодарение на знанията и дипломата един ден ще може да си намерите добре платена работа.
    Предлагайки съдействие за обучение нашиият девиз е:

Учи за да сполучиш!
    Учиш сега за да може да получаваш големи пари някой ден.
    Да направя пояснение, че за да учи човек в британски колеж или универститет трябва да има някакви познания по английски.
    Не можете да учите в английско учебно заведение и да не знаете английски.
    То е като да сте сляп и да искате да шофирате.
    Ако наистина искате да учите за да сполучите може да се свържете с мен на 07786067076 и ще ви съдействаме напълно безплатно за да бъдете приети в колеж или университет.

I see you... Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: За: Re: Мои размисли и мисли

Да да така е, на мен ми бе по трудно понеже съм админ...
    А, въпрос на навик. Преди четях и като ми възникнеше отговор в главата, го пишех веднага. Сега предимно чета. Отговарям в около 20-30 % от случаите, в които имам какво да кажа. В останалите случаи предпочитам да си запазя мнението за себе си, особено когато човекът, който е писал, се интересува предимно от собственото си мнение и иска да се доказва по някакъв начин. Да дерзае...
    Пълният наръчник за емигранта във Великобритания
    Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането

Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

9. ХАРЕСВАМ! lordm liked this post
    Напреднал
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Мои размисли и мисли

Лорде образованието в UK е много скъпо . Това от 3000 на 9000 паунда за година е голям скок . В Скандинавието и Германия имаме безплатно образование . В германия има и платено и безплатно

11. БЛАГОДАРЯ lordm thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! jhoro liked this post
    Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от kanarinapred Виж мнението
    Лорде образованието в UK е много скъпо . Това от 3000 на 9000 паунда за година е голям скок . В Скандинавието и Германия имаме безплатно образование . В германия има и платено и безплатно
    Че е скъпо - скъпо е, спор няма. Че разликата е много голяма - точно 3 пъти - това също не може да се отрече.

Но...
    1. Ти говориш за цените по програмата за студентски заеми за кандидати от ЕС. Да беше погледнал цените за извън ЕС - свят ще ти се завие.
    2. И въпреки високите такси - за някои специалности има по 80-90 души за едно място!!! Значи - не е въпрос само на пари (дето се дават)!!!
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

13. БЛАГОДАРЯ lordm thanked for this post
    Град
    Post Thanks / Like

Днес минах през един хранителен магазин и видях количките с монети и се сетих когато за пръв път попаднах на количка с монета в Англия през 1999.
    В България все още нямаше такива магазини и колички за пазаруване.
    Та отивам с един приятел в магазин и гледаме колички, които искат 1 паунд. Бяхме току що пристигнали от България, с малко пари в джоба. Гледаме колички с монети от 1 паунд и си казваме, а пари няма да даваме ще използваме кошници. Така пазарувахме няколко пъти си с кошници, без да знаем, че всъщност паунда си го връщаш после.
    Сигурно на някои от вас ви се е случвало да имате подобни объркващи та и забавни ситуации при пристигане във Великобритания. Някои от сънародниците ни които идват за пръв път на Острова имат разбирането, че NINo се плаща на Job Centre да си го изкараш, както и да си отвориш банкова сметка се плаща на банката, a всъщност това са безплатни неща.

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Аз още съм изумявам от кранчетата за вода.

Страница 8 от 8 ПървиПърви ... 678

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Размисли разни.
    От Qgelo във форум Вицове, забавни истории и линкове
    Отговори: 63
    Последно мнение: 07-03-2017, 14:46
  2. Размисли
    От Gumen Patok във форум Общ форум
    Отговори: 8
    Последно мнение: 28-06-2010, 23:17
  3. Размисли...
    От misticriver във форум С мама на кафе
    Отговори: 28