Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 15 от 20 ПървиПърви ... 51314151617 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 351 до 375 от общо 482
    администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Re: За: Re: Мои размисли и мисли

Цитирай Първоначално написано от kanarinapred Виж мнението
    Не , аз имам морал . Тези работи сам ги правил без пари . На приятели . Знаеш ли няма място за завист в съвремения свят . Няма време за това . Въпроса е че света се промени в много кофти насока . Един ден и ти ще го разбереш върху плещите си . Знам че не разбираш за какво ти говоря . Но един ден ще го разбереш . За да поясня . Един ден ще бъдеш от другата страна
    Не няма да го разбера, няма нищо за разбиране. Обаснявам на хората кое, как се прави, но някои не искат да си го направят сами и искат да си платят да им го свършиш сам! В това няма нищо лошо. Всеки си прави сам избор!

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Мои размисли и мисли

Идеята на ES be wsi4ки ситизенс да са равни без дискриминация . Да се улесни свободата на преместване . Да се уеднаквят документи . Пример шофьорските документи . Да няма допълнителни такси . Бритънците първи започнаха да таксуват обработка на документи за престой .Да има колкото би могло по малко бурокрация и пречки за хората . Нали европа това сме ние хората ,ние европейците . Ние искаме да се чустваме по добре . Това е смисъла на всичко

Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: За: Re: За: Re: Мои размисли и мисли

Цитирай Първоначално написано от lordm Виж мнението
    Не няма да го разбера, няма нищо за разбиране. Обаснявам на хората кое, как се прави, но някои не искат да си го направят сами и искат да си платят да им го свършиш сам! В това няма нищо лошо. Всеки си прави сам избор!
    И не , ще го разбереш ,защото такава система създаваме . На печелбърство . И когато след време попаднеш на доктор печелбар примерно ,който е без морал ще го рабереш . Давам ти само един пример има и други

Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: За: Re: За: Re: Мои размисли и мисли

И не , ще го разбереш ,защото такава система създаваме . На печелбърство . И когато след време попаднеш на доктор печелбар примерно ,който е без морал ще го рабереш . Давам ти само един пример има и други
    как да го разбирам това доктор печалбар в ук?
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

5. ХАРЕСВАМ! lordm, Мила liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Идеята на ES be wsi4ки ситизенс да са равни без дискриминация . Да се улесни свободата на преместване . Да се уеднаквят документи . Пример шофьорските документи . Да няма допълнителни такси . Бритънците първи започнаха да таксуват обработка на документи за престой .Да има колкото би могло по малко бурокрация и пречки за хората . Нали европа това сме ние хората ,ние европейците . Ние искаме да се чустваме по добре . Това е смисъла на всичко
    Няма как да сме еднакви citizens с разлика в дохода и стандарта на живот от 10-20 пъти. Германци, французи, холандци да - но румънци и българи европейци?

7. ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP, Мила liked this post
    Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

.... . Нали европа това сме ние хората ,ние европейците . ....
    Къв европеец си ти бе!!!!! Кат си европеец що не се прибираш в българия, да работиш за същата заплата която получаваш в ЮК!!!!! Що не насочиш мрънкането си към правилния источник- Съюза, ами хленчиш заради брексита. Ти трябва да си за брексит с двете ръце ако искаш правосъдие....Щото и след брексита заплатите в БГ и в Германия ще са 1/10 но това ще бъде само за малко щото съюза ще се разпадне като бившия СССР.
    Ти кво а!!!! кат всички сме европеици на книга ще се съберем около лагерния огън и ще пеем кум-ба-я.....
    Последно редактирано от DONALD TRUMP : 28-02-2018 на 03:28
    https://youtu.be/nwYsVxEj_kE
    "Some ideas are so stupid that only intellectuals believe them"
    -George Orwell
    www.whatreallyhappened.com

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от DONALD TRUMP Виж мнението
    Къв европеец си ти бе!!!!! Кат си европеец що не се прибираш в българия, да работиш за същата заплата която получаваш в ЮК!!!!! Що не насочиш мрънкането си към правилния источник- Съюза, ами хленчиш заради брексита. Ти трябва да си за брексит с двете ръце ако искаш правосъдие....Щото и след брексита заплатите в БГ и в Германия ще са 1/10 но това ще бъде само за малко щото съюза ще се разпадне като бившия СССР.
    Ти кво а!!!! кат всички сме европеици на книга ще се съберем около лагерния огън и ще пеем кум-ба-я.....
    Да в ES wsi4ки сме европейци и всички имаме еднакви права . Каквито права има холандеца в Белгия ,такива са правата на българина в Белгия . Каквито са правата на Българската фирма в България ,такива са правата и на германската фирма в България . Това му е хубавото на ES swobada za хора ,стоки и капитали . И UK като излезе от ES se gubi свободата за английските фирми на ES pazara nalagat им такси и мито . Губят се правата на англичаните да се пенсионират в испания и португалия . Паунда отслабна и ескурзиите им в европа ще са по скъпи , а храната и стоките им в UK ще се вдигне цената им

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Motovilkov Виж мнението
    Няма как да сме еднакви citizens с разлика в дохода и стандарта на живот от 10-20 пъти. Германци, французи, холандци да - но румънци и българи европейци?
    Ти нали искаше Националния фронт да спечели президентските избори в Франция . Е спечелиха 33 процента . А Макрон спечели 67 процента . Това показва настроенията в франция за брексита . Изчакай още малко годинка . Те французите минаха своето ватерло . Брексита е английското ватерло

Старо куче
    Post Thanks / Like

Не мога да резбера ние като българи нямаме самочуствие . И сами се подценяваме . Или ти си англичанин ,не си българин . Да англичаните взимат 8 паунда на час минималното българина взима 1.5 паунда на час минимално . Но англичанина плаща наем транспорт кансел такса . в лондон не е по лесно да си под наем от колкото в пловдив или в софия в собствен имот

Старо куче
    Post Thanks / Like

Не мога да резбера ние като българи нямаме самочуствие . И сами се подценяваме . Или ти си англичанин ,не си българин . Да англичаните взимат 8 паунда на час минималното българина взима 1.5 паунда на час минимално . Но англичанина плаща наем транспорт кансел такса . в лондон не е по лесно да си под наем от колкото в пловдив или в софия в собствен имот
    Никой не те спира да искаш заплащане от 8 паунда на час в България. Просто няма кой да ти го даде. Британците стотици години наред са смучили от ресурси от половината свят, а ние сме били 500 години васали на османците (съответно и на Англия). Почти цялата си индустриализация я получихме по време на социализма, съответно всичко обнулихме през 1990-те. Сега кажи речи започваме отначало, дори още сме във валутен борд.
    В българия е по-евтино да наемещш нощен пазач от това да си купиш модерна CCTV система. По-евтино е касиер от self checkout машина. Нямаме нито индустриална нито научна мощ да се измъкнем от положението в което сме още дълго време.

А националната гордост е странно нещо - как може да се гордееш, че си се пръкнал в определен географски регион? Друго си е да оцелееш 5-6 години в ЕС страна, да успееш да покриеш критериите за натурализация и после да станеш европейски гражданин и да се гордееш с постигнатото.

13. ХАРЕСВАМ! deijei, Мила, zmei4o_pk liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Никой не те спира да искаш заплащане от 8 паунда на час в България. Просто няма кой да ти го даде. Британците стотици години наред са смучили от ресурси от половината свят, а ние сме били 500 години васали на османците (съответно и на Англия). Почти цялата си индустриализация я получихме по време на социализма, съответно всичко обнулихме през 1990-те. Сега кажи речи започваме отначало, дори още сме във валутен борд.
    В българия е по-евтино да наемещш нощен пазач от това да си купиш модерна CCTV система. По-евтино е касиер от self checkout машина. Нямаме нито индустриална нито научна мощ да се измъкнем от положението в което сме още дълго време.

А националната гордост е странно нещо - как може да се гордееш, че си се пръкнал в определен географски регион? Друго си е да оцелееш 5-6 години в ЕС страна, да успееш да покриеш критериите за натурализация и после да станеш европейски гражданин и да се гордееш с постигнатото.
    Както казваш англичаните са смuкали като империя повече от 500 години целия свят . А защо тогава 60 % от англичаните нямат собствен изплатен имот . Няма как да си богат като нямаш нищо и разчиташ само на заплата . Защото рано или късно идва момента да не ранотиш зщото си болен или възрастен . Тогава без изплатен имот си никoй . човек ,които подава рака за просия към социалната система ..Но там са трохи и след всяка следващя криза трохите ще стават все по малко . Англия като социална система е много по назад от западна европа

I see you... Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Както казваш англичаните са смuкали като империя повече от 500 години целия свят . А защо тогава 60 % от англичаните нямат собствен изплатен имот . Няма как да си богат като нямаш нищо и разчиташ само на заплата . Защото рано или късно идва момента да не ранотиш зщото си болен или възрастен . Тогава без изплатен имот си никoй . човек ,които подава рака за просия към социалната система ..Но там са трохи и след всяка следващя криза трохите ще стават все по малко . Англия като социална система е много по назад от западна европа
    Собствен имот нямат тези, които не желаят да изплащат жилище десетилетия наред. Някои от тях не желаят да работят изобщо. Тези, които не работят, не са богати, но и не мизеруват, живеят как да е. Не мислят и за бъдещето особено. Просто са с различно мислене, хубаво е да свикнеш с това.
    Пълният наръчник за емигранта във Великобритания
    Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането

Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Напреднал Аватара на cyberfan
    Град
    Walton-on -Thames
    Post Thanks / Like

Германците са дори по-зле. Сега чакаме да обясниш защо 90% от българите имат собствени жилища, а те не.

YOU'LL NEVER WALK ALONE!

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Собствен имот нямат тези, които не желаят да изплащат жилище десетилетия наред. Някои от тях не желаят да работят изобщо. Тези, които не работят, не са богати, но и не мизеруват, живеят как да е. Не мислят и за бъдещето особено. Просто са с различно мислене, хубаво е да свикнеш с това.
    Пак пишеш глупости, ама както и да е... Я отиди в Лондон като се оправи времето да видиш тия където са без работа как спят на улицата, с човалите с дрехи, качени на шопинг колички. Лично съм си говорил с англичанин, който ме помоли за цигара и като го попитах, защо живее на улицата, той ми отговори, че няма доходи и работа и затова е останал на улицата.Я ми обясни как ще преживяваш, ако нямаш доходи, еми те и помощите за британците свършват, ако те мързи да работиш и си трайно безработен, или пък да си Мара общата и всеки от квартала да те минава по няколко пъти на ден срещу скромно заплащане.
    Или викаш клошарите в Шотландия са друга бира, добре облечени и нахранени.
    Последно редактирано от dimi_m : 28-02-2018 на 13:36

Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    Пак пишеш глупости, ама както и да е... Я отиди в Лондон като се оправи времето да видиш тия където са без работа как спят на улицата, с човалите с дрехи, качени на шопинг колички. Лично съм си говорил с англичанин, който ме помоли за цигара и като го попитах, защо живее на улицата, той ми отговори, че няма доходи и работа и затова е останал на улицата.Я ми обясни как ще преживяваш, ако нямаш доходи, еми те и помощите за британците свършват, ако те мързи да работиш и си трайно безработен, или пък да си Мара общата и всеки от квартала да те минава по няколко пъти на ден срещу скромно заплащане.
    Глупости пиша не аз, а ти, защото не разбираш това, което виждаш, аз съм работила в тази сфера. Помощи не получават тези британци, които нямат адрес и това е в много случаи личен избор. За всички други има варианти. Не виждам защо трябва да се кахъря за тези, които не искат да работят. На ти да се просветиш за това, дали всички просещи са за ожалване всъщност.
    http://www.dailymail.co.uk/news/arti...hits-back.html
    ако се затрудняваш с английския, си го прекарай през гугъл преводач.

Ето ти и други красавци, дето профукали 50 000 от лотарията и сега искат помощи
    https://www.express.co.uk/news/uk/63...not-scroungers

Ето ти и такива, дето никога не са работили
    http://www.dailymail.co.uk/news/arti...ked-lives.html

Мога много да продължавам...
    Гугъл търсачка на форума

Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Глупости пиша не аз, а ти, защото не разбираш това, което виждаш, аз съм работила в тази сфера. Помощи не получават тези британци, които нямат адрес и това е в много случаи личен избор. За всички други има варианти. Не виждам защо трябва да се кахъря за тези, които не искат да работят. На ти да се просветиш за това, дали всички просещи са за ожалване всъщност.
    http://www.dailymail.co.uk/news/arti...hits-back.html
    ако се затрудняваш с английския, си го прекарай през гугъл преводач.

Ето ти и други красавци, дето профукали 50 000 от лотарията и сега искат помощи
    https://www.express.co.uk/news/uk/63...not-scroungers

Ето ти и такива, дето никога не са работили
    http://www.dailymail.co.uk/news/arti...ked-lives.html

Мога много да продължавам...
    Аз да съм написал, че се отнася за тия хора, които са останали за кратко без работа? Много добре съм написал, че се отнася за трайно безработни и за такива, на които не им се работи или на тия които изобщо не могат да си намерят работа дълго време. Какво, ще кажеш че се взимат помощи до гроб, така ли?
    А тия статии, които си ви ги дала да ги чета не проявявам интерес, всеки си заслужава заслуженото и има защо да е така. А това, че ти си работила с такива хора, само мога да кажа, че все някой трябва да я свърши тая работа.

Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Аз да съм написал, че се отнася за тия хора, които са останали за кратко без работа? Много добре съм написал, че се отнася за трайно безработни и за такива, на които не им се работи или на тия които изобщо не могат да си намерят работа дълго време. Какво, ще кажеш че се взимат помощи до гроб, така ли?
    А тия статии, които си ви ги дала да ги чета не проявявам интерес, всеки си заслужава заслуженото и има защо да е така. А това, че ти си работила с такива хора, само мога да кажа, че все някой трябва да я свърши тая работа.
    Не проявяваш интерес, вероятно защото ще докажат, че аз съм права, а ти говориш небивалици. В единият линк пише "4 милиона британци не са работили никога". Ами щом твърдиш, че не може да се взимат помощи дългосрочно, вземи да го докажеш. Питай твоите английски приятели колко е срокът за получаване на помощи, да видиш как ще ти се смеят. Аз като доказвам неща, ти не ги четеш, какъв смисъл има да споря с тебе?
    Гугъл търсачка на форума

Старо куче
    Post Thanks / Like

Пълно е с англичани клошари по улиците на лондон ,които не получават бенефити от английската страна . Дори сам работил и в пробейшан офис . Ако нямаш адрес не получаваш бенефити . Десетки хиляди са англичаните клошари в лондон . Нали ще правя филм и тях ги има в него . Разговори с тях

Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Пълно е с англичани клошари по улиците на лондон ,които не получават бенефити от английската страна . Дори сам работил и в пробейшан офис . Ако нямаш адрес не получаваш бенефити . Десетки хиляди са англичаните клошари в лондон . Нали ще правя филм и тях ги има в него . Разговори с тях
    Преди да направиш филма, провери защо нямат адрес. И как им го предлагат, а те не го искат, защото не искат да спазват условията на мястото, където могат да се подслонят и да имат адрес.
    Гугъл търсачка на форума

23. ХАРЕСВАМ! jhoro, lordm liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Аз съм разговарял с тях . Не е толкова лесно да имаш адрес в лондон

Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Аз съм разговарял с тях . Не е толкова лесно да имаш адрес в лондон
    Ти си разговарял, а аз съм преминавала обучение. Ако потърсиш помощ, я получаваш. Обаче трябва да спазваш определени условия - не може да употребяваш наркотици и да се напиваш и да вдигаш панаири и да живееш там. Това не се харесва на всички. Освен това започват да ти помагат да си търсиш работа, а повечето от тях не искат да работят...
    Гугъл търсачка на форума

Старо куче
    Post Thanks / Like

Казах ти работил сам в пробейшан офис . много години . Знам по добре от теб ситуацията

Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Казах ти работил сам в пробейшан офис . много години . Знам по добре от теб ситуацията
    Както винаги, си сигурен, че знаеш по-добре от мен, без да знаеш аз пък къде съм работила и какво съм обучавана... Ситуацията с бивши престъпници е една, а с тези, които още не са били в затвора - може да е по-друга.
    Гугъл търсачка на форума

Град
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Мои размисли и мисли

Медии постоянно показват снимки и видеоклипове за снега и това което става покрай него във Великобритания Реших и аз да се включа с моята история. Котката ни Zoe е на 2 години. Снега в момента е първия и голям сняг. Тя си има вратичка да си излиза и влиза в къщата кохато иска! Откакто падна снегът, не съм я видял да излиза. Стои си на прозореца и си гледа и се чуди какво е това? От къде се появи и кога ще изчезне!
    Да да има голям сняг за тукашните разбирания н и това афектира всичко живо!
    Включително и нашия домашен любимец!

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

29. ХАРЕСВАМ! Motovilkov, jhoro liked this post
    Град
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Мои размисли и мисли

Какво няма да видите да пусна във Фейсбук!
    Днес снимах котката си и направих пост от нея. Очевидно и аз съм един от многото, които обичат да пускат какво ли не. Всеки ден някои от вас следят постовете които пускам.
    Започнах в началото да пускам по един пост, сега вече са по няколко поста на ден.
    Правя го защото много хора ги четят, споделят и харесват. Така също много от вас ми пишат на лично или ми се обажда да ми благодарят за това, което правя и ми казват да продължавам напред!

Искам да напиша какво вие хилядите ми приятели във Фейсбук никога няма да видите да пускам в социалната мрежа.
    Освен, ако нямам някакъв личен празник, никога няма да видите мои пост в който да се чекна, какво ям, какво пия и къде го правя.
    Аз нямам нуждата да се показвам пред вас, че примерно мога да си позволя да посетя дадено заведение, незасимо дали то е някое като Суши Самба , Нобу , Нандос или Пица Хът. Аз не искам някой да ми завижда, че мога да си позволя това или онова. Всеки които работи и изкарва пари, има право сам да си ги харчи за каквото намери и не е нужно одобрение или завист от други.

Наскоро пуснах снимка на пица, която беше огромна, не бях виждал такива пици. Но го направих да се похваля къде е пицарията примерно и че аз съм там!
    Ако посетя някое българско заведение или друго което съм открил и което бих искал да ви препоръчам да го посетите понеже си заслужава, ще го направя с тази цел!
    Няма да видите снимки как съм отишъл някъде на почивка на някой плаж, хотел или заведение да се покажа, че мога да почивам някъде си по света. Особено по 5-6 поста на ден какво съм ял на закуска, , какво съм пил в 10 часа и на обяд и после и после.
    Обичам както всеки един човек да обикалям по света и виждам нови места. Има вероятност ако пусна просто то да е разкажа как някой може да си организира почивка в Америка. Какво да посети за 5 дни в някой град и подобно. Ще е с цел да помогна с информацията която вече съм събрал на някои който иска.
    Няма да видите и снимки на колата ми и колко съм дигнал с нея. Обичам коли и мечтая за Тесла и се надявам един ден да имам Тесла Модел 3. Ще трябва да я чакам 2 години и отгоре и като дойде може да има един пост с нея и да кажа, че имам сбъдната мечта и това ще е за колата ми.

Понякога имам постове със снимки за това или онова, снимам децата си! Те са най-голямото богатство… те са това, което остава след нас. Снимам и интересни неща на които попадам с цел различна от това да накарам някой да завижда или да се показвам и доказвам.
    Смятам, че има други начини по които човек може да докаже неща и да накара хората да го уважават и харесват!

Страница 15 от 20 ПървиПърви ... 51314151617 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Размисли разни.
    От Qgelo във форум Вицове, забавни истории и линкове
    Отговори: 63
    Последно мнение: 07-03-2017, 13:46
  2. Размисли
    От Gumen Patok във форум Общ форум
    Отговори: 8
    Последно мнение: 28-06-2010, 23:17
  3. Размисли...
    От misticriver във форум С мама на кафе
    Отговори: 28