Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 3 от 26 ПървиПърви 1234513 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 51 до 75 от общо 634
    Старо куче Аватара на Ego sum
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: Мои размисли и мисли

Цитирай Първоначално написано от lordm Виж мнението
    Проекта ми цветарник дърво е готов
    Направих грешката да го покажа на жена си,че като ме метна,”гледай какво нещо е направил човека”,”той как може,а ти-не”,”кога и в нашата къща ще имаме нещо толкова оригинално”.Сега ако тръгне да се развежда,ти ще си виновен.Или давай планове и чертежи,или идвай да го правиш в къщи!

2. БЛАГОДАРЯ lordm thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! deijei, tt_tt_tt, lordm, jhoro liked this post
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: За: Re: Мои размисли и мисли

Цитирай Първоначално написано от DONALD TRUMP Виж мнението
    Сори, професионално изкривяване (колега електричар съм) и първо ми се набива в очите нередностите с инсталацията преди всичко друго. Ама ти го знаеш де. Хареса ми как си решил пробема със сокета.... едно предложение- залепи имитация на дърво върху лицето на контакта.
    Че няма ли дървени контакти?

Старо куче
    Град
    Bristol
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Мои размисли и мисли

Аз затварям телефона само на измамници, които ми казват, че наскоро съм имал кар ексидент и могат....Преди бяха индийци и пакита телефонистите, но напоследък са се ориентирали, че всички ги разпознават и са сложили англичанки. Последният път преди седмица обаче се позабавлявах:
    -Вие сте мистър......
    -Да
    -Имаме сведение, че напоследък сте имали кар ексидент.
    -Да имах, вчера.
    Малко суетене и:
    -Изчакайте да ви свържа с нашия мениджър
    Изчаквам и:
    -Хелоу мистър...
    -Хелоу
    -Кога беше вашия ексидент?
    -Вчера
    -Дайте моля повече подробности
    -Ми вчера блъснах един идиот като вас и го убих...
    Рязко прекъсване на връзката...

5. БЛАГОДАРЯ lordm thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! itso, deijei, zmei4o_pk, King liked this post
    администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Мои размисли и мисли

Цитирай Първоначално написано от steve Виж мнението
    НА ТАЯ ТЕМА СЕ УСМИХВАМ СНИЗХОДИТЕЛНО!!!
    Няма значение, на какво се усмихва, човек, важното е че се чувства да се усмихва.

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

7. БЛАГОДАРЯ chikshirik thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! chikshirik liked this post
    Recommend chikshirik recommended this post
    Град
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Re: За: Re: Мои размисли и мисли

Цитирай Първоначално написано от Ego sum Виж мнението
    Че няма ли дървени контакти?
    Има такива които приличат на дървени.

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

9. БЛАГОДАРЯ chikshirik thanked for this post
    Град
    Post Thanks / Like

Кубрат Пулев щеше да участва в един от боксовите мачове на годината на 28.10.2017
    Стотици сънародници купиха билети да видят Кобрата, но се оказа, че той се оттегли от боксовия мач. Голяма част от сънародниците ни си купиха билет за боксовия мач само заради Кубрат Пулев и сега те притежават билет за боксов мач, който не ги интересува.
    Много от сънародниците ни се опитаха да върнат билетите си за боксовия мач, но компаниите продали билетите им отказават да им върнат парите. Няколко човека се свързаха с мен за съвет какво може да се направи.
    Това което може да се направи зависи от как сте купили билета и от къде сте го купили.

В момента работя с колега, който завършва за адвокат и можеда помогне да издействаме на хора да им бъдат върнати пари за билета, но това което ми трябва е да събера информация за отделни случаи и да видим какви са точните условия които продавача е обявил на билета.
    Ако може да се направи нещо и се върнат пари за билети ще се опитаме да Ви съдействаме да го направите.
    Най-лесно това може да стане, ако сте си купили билета с кредитна карта. Колегата беше си го купил с кредитна карта и вече успа да реши проблема си .

Моля пишете под това мнение или на лични, ако искате да получите информация, какво би могло да се направи във Вашия случай.
    Моля споделете тази тема, за да могат повече сънародници да се информират за това, което искаме да направим.

11. ХАРЕСВАМ! amatoria liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Най-лесно това може да стане, ако сте си купили билета с кредитна карта. Колегата беше си го купил с кредитна карта и вече успа да реши проблема си .
    как го решаваш проблема в този случай какво им казваш че да ти върнат парите?
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

Старо куче
    Post Thanks / Like

Темата е интересна. На Наско препоръчвам да не обръща внимание на всеки един хейтър или безделник-такива за съжаление винаги ще има и по много.
    Аз съм от “късметлиите”, които не успяха да си купят билет за мача на Пулев. Като бях на сайта на официалния билетопродавач ми направи впечатление, че имаше Графа “препродажба на билети”, такива, които някой си е купил и нещо е станало и не може да отиде. Знам, че това може да изстрел в тъмното, но съдейки по това, че 70000 билета се продадоха за един ден, сигурен съм, че има доста желаещи за мача! Успех!!! Инъче за в бъдеще ако се купуват билети или нещо несигурно винаги плащайте с кредитна карта: даже по новините казаха това след проблема с авиокомпанията Райън еър мисля, че беше, дето бяха си объркали отпуските на пилотите и няма кой да кара самолетите, затова канселираха едни 10к полета

Sent from my iPhone using Tapatalk

Град
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от deijei Виж мнението
    как го решаваш проблема в този случай какво им казваш че да ти върнат парите?
    Ще събера информация и ще се консултирам с колегата. Той ще каже какво и как може да се направи.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Имах предвид по принцип как се процедира когато пазаруваш с кредитна карта и не си доволен от това за което си платил, не съм "щастлив" притежател на билет
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

Град
    Post Thanks / Like

Имах предвид по принцип как се процедира когато пазаруваш с кредитна карта и не си доволен от това за което си платил, не съм "щастлив" притежател на билет
    Kонтактуваш кредитната карта и подаваш жалба, оплакване.

17. БЛАГОДАРЯ deijei thanked for this post
    Post Thanks / Like

Section 75,потърси какво е!Работи в определени случаи,какъвто случая с тези билети най-вероятно не е,предполагам че тези са си опекли работата и разни аматьорски опити не ги плашат.

19. БЛАГОДАРЯ deijei thanked for this post
    Град
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Мои размисли и мисли

Покрай работата ми и жълтите страници BGYell които издаваме на хартия и сайт който имаме, понякога хората незнайно защо вместо на бизнеса, който е включен в сайта звънят на номера на сайта, на който отговарям аз .Онзи ден около 22 часът вечерта получавам съобщение превеждам- Здравейте, правите ли доставки до Европа? Учудих се на въпроса и попитах със съобщение доставки на какво. Отговора му направо ме шашна- " Приятел, да съм честен търся шофьор, който да скрие( да вкара нелегално във Великобритания) човек за добри пари.
    Определено, човекът бе объркал телефона ми казах му Имате грешен номер и това беше.
    Имал съм и по-неловки ситуации и обаждания.
    Преди време звъни ми телефона един съботен следобед , вдигам го и казам Ало. От другата страна нещо се мълчи, пак казвам ало как мога да Ви помогна. Човекът ми казва леко смутен обаждам се търся компаньонка.
    Направо се изумих, само за това не бяха ми звъняли.
    Оказва се, че видял някъде обява за 18 годишни сънароднички компаньонки и решил да звънне на номера от обявата, ама звъннал на номера на сайта.
    Извиних се, че не може да помогна. Вероятно като чу мъжки глас първо се е очудил какво става, после след второто ми Ало си е казал, че може би се е свързал със сутеньора.
    Май вече никакво обаждане не може да ме изненада ! Има хора всякакви и нужди всякакви. Който търси намира, надявам се и те да са намерили каквото търсят!

Напреднал Аватара на itso
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Хората ти дават бизнес идеи, действай.

22. ХАРЕСВАМ! lordm liked this post
    Град
    Post Thanks / Like

Някой може ли да познае колко може да струва една цигара във Великобритания!?
    Да всички знаем, че цигарите на Острова са скъпо удоволствие и въпреки това много сънародници продължават да не отказват пушенето. Изборът си е техен, аз лично съм щастлив, че не пуша вече повече от 15 години.
    Нека сега да проверим дали някой има верния отговор на въпроса, колко струва една цигара във Великобритания.
    Отговорът е £670, да точно толкова.
    Последните седмици научавам от сънародници за глобите които връчват на хора които пушат и си хвърлят фаса на земята.
    Глобата която може да отнесете възлиза на 80 паунда. Нямате опция да платите по-малко, ако я платите навреме, както глоби за паркиране примерно. Плащате си я или... отивате на съд.
    Цената от 670 паунда е за сънародник, който получил глоба за хвърлен фас, после загубил листа за плащене не знаел английски език и не знаел как да я плати. Получил писмо за глоба от 300 паунда и докато се опитал да плати тази глоба хоп дошли съдии изпълнители в дома му и се опитвали да конфискуват неща, да снимат и подобни... ще пропусна подробностите, но сънародника ни накрая бил осъден да плати за глобата относно хвърлен фас 670 паунда.
    Ако пушите внимавайте къде хвърляте фаса си! Може да бъдете глобени от 80 паунда, които може да станат и доста повече. Един съвет за съдиите изпълнители(bailiffs), Вие имате пълно право да не ги пускате в дома си. Те нямат власт да влезат на сила.

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

[FONT="]Днес научих че съм успял българин в Англия! Прочетох тази мисъл"Успял в Англия е този, който не се прибира в България , за да си оправи зъбите!"[/FONT]
    [FONT="]Преди около 5-6 години започна да ми се подува бузата, без да ме боли, мислих си че е нещо венец, гаргари си правих наложи се дори антибиотик да пия . Оказа се, че било зъб ми умъртвили преди години в България и сега се получава инфекция.[/FONT]
    [FONT="]Отидох на моя NH[/FONT][FONT="]S зъболекар прегледа ме и ми каза че трябва да направя Rooth canal процедура. Да изчистят корена и после да го запълнат и коронка да се сложи.
    Каза ми аз не съм специалист по тези неща ще ти струва 80 паунда за процедура и още там 30-40 за пломба и ти давам 70 процента гаранция за успех. Каза ми ако отидеш при специалисти които правят тези процедури и които са учили за това 2 години допълнително имат и микроскопи гаранцията за успех ще е 95%. Цената обаче е около 600 паунда.
    Като чух, че може да ми струва колкото една седмична заплата си казох О НЕ.
    Такива пари няма да дам.
    Консултирах се с една приятелка медицинска сестра към зъболекар, тя ми каза, ако искаш да си запазиш зъба не ходи при NHS зъболекар. Те и иглите ползват по няколко пъти и други неща риска е голям.
    Послушах я и плана да го направя при NHS зъболеакр отпадна.
    Остана както някои хора си мислят зъболекар в Родината. Там щеше да ми излезе може би около 60-70 паунда, но в Родината ако не познаваш някой който да си сигурен, че няма да те излъже да ти вземе паричките, всеки ще ти каже да да ще го направим няма проблем. И после ако не стане както трябва губиш зъба.
    Направих си сметка 70 паунда за зъба в България, билети за самолет да кажем 100 = £170 пътуване до летище тук, пътуване от и до летище България станаха едно 200 паунда минимум. ще загубя и поне 2 дни от работа което е да кажем 300 паунда и ето ти едно 500 паунда, което се приближава до английската сума. А тази сума тук я даваш за супер специалист и за отлично качество материали, нещо което в България нямаш гаранция. Пресмятайки вариантите реших да направя лечението си на частен лекар във Великобритания
    Частния лекар тук ми даде и безплатен контролен преглед след 6 месеца . Направи ми процедурата успешно, след 6 месеца отидох и резултата бе перфектен. Вече толкова години по късно все още висчко е ОК.
    За съжаление когато имах този проблем не познавах още доктор Maria Marcheva инаше щеше да отида при нея. Веднъж като си говорихме по тази тема и и показах снимката която имам качена тук тя ми каза, че съм направил правилния избор и че работата по зъба ми е свършена чудесно.

Та като прочетох онази мисъл за преуспелия българин в Великоритания си казах е разбрах днес, че и аз съм успял.

[/FONT]
    Пълни глупости пишеш, нямало специалисти в България.Атанасе стига си се кланил на тая Англия, в България такива хубави кабинети отвориха, с много добри специалисти и апаратура,че наистина трябва да си много успял в Лондон, за да си позволиш да ти оправят зъбите. А това за шесте месеца не трябваше да го пишеш, в България това щеше да си го оправиш за седмица.
    Последно редактирано от dimi_m : 24-10-2017 на 05:37

Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

Пием ли отрова????
    https://youtu.be/nwYsVxEj_kE
    "Some ideas are so stupid that only intellectuals believe them"
    -George Orwell
    www.whatreallyhappened.com

Град
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Re: Мои размисли и мисли

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    Пълни глупости пишеш, нямало специалисти в България.Атанасе стига си се кланил на тая Англия, в България такива хубави кабинети отвориха, с много добри специалисти и апаратура,че наистина трябва да си много успял в Лондон, за да си позволиш да ти оправят зъбите. А това за шесте месеца не трябваше да го пишеш, в България това щеше да си го оправиш за седмица.
    Къде съм писал, че няма специалисти в България!? Казвам че тук има специалност да се учи за зъбни канали с години, не го знам дали го има това в България.
    Иначе в България не съм попадал в кабинет зъболекаря да има рентген. Тук са ми правили снимки на зъбите без да се усетя имат рентгени ей така навсякъде май.

Post Thanks / Like

Пич изпадаш в другата крайност: "в БГ-то такива хубави кабинети, с много добри специалисти и хапаратура отвориха" -значи преди ги е нямало....дееба, секи иска да си "опрай" зъбите на ЧАСТно в БГ-то........... Ами изглежда аз съм най- преуспялия българин в ЮК ... щото си "оправям" зъбите БЕЗПЛАТНО към Ен Еич Ес в малкото моменти в които оставам безработен .....и да ви кажа за МИТА: "частното е по-добро от Ен Ейч Ес"..... абсолютен БУЛШИТ.
    Последно редактирано от DONALD TRUMP : 25-10-2017 на 02:05
    -George Orwell

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от DONALD TRUMP Виж мнението
    Пич изпадаш в другата крайност: "в БГ-то такива хубави кабинети, с много добри специалисти и хапаратура отвориха" -значи преди ги е нямало....дееба, секи иска да си "опрай" зъбите на ЧАСТно в БГ-то........... Ами изглежда аз съм най- преуспялия българин в ЮК ... щото си "оправям" зъбите БЕЗПЛАТНО към Ен Еич Ес в малкото моменти в които оставам безработен .....и да ви кажа за МИТА: "частното е по-добро от Ен Ейч Ес"..... абсолютен БУЛШИТ.
    нямаше преди 15-20 години, аз тога ходих при един зъболекар в Бояна, българин, който е работил в Германия много години и беше много добър за онова време. Пациентите му бяха все разни служители от посолствата, разни студенти от чужбина и т.н. Аз спрях да ходя при него от доста време, нищо че ми е на две минутки от нас

Post Thanks / Like

нямаше преди 15-20 години, аз тога ходих при един зъболекар в Бояна, българин, който е работил в Германия много години и беше много добър за онова време. Пациентите му бяха все разни служители от посолствата, разни студенти от чужбина и т.н. Аз спрях да ходя при него от доста време, нищо че ми е на две минутки от нас
    Да ама колко кинти си му грухал преди да спреш да ходиш....нищо че е "на 2 минутки от нас"
    -George Orwell

Град
    Post Thanks / Like

Някои клиенти ми звънят и едни такива страхливи, наплашени от сънародници искащи им пари предварително и се страхуват доста да не бъдат излъгани за нещо си. Имат право да го правят, доста сънародници измамници има, хората са наплашени и е "Парен каша духа".
    Обяснявам им, че аз няма да ги излъжа, вероятно всеки така им казва. За мен по-важното е не да взема парите на някого, а да свърша услугата, клиента да остане доволен и после да ме препоръча на друг и да имам още клиенти. Аз 13 години се опитвам да градя името си и да нямам нито едно оплакваме от някой че съм го излъгал или измамамил . Колкото и да звучи като изхвърляне, аз никога не мога да си позволя да излъжа някой нещо си.
    Покрай ипотеките с които се занимава и фирмата с която работя и която е регистрирана по FCA нямам право да давам невярна информация и да пробутам нещо на клиент само за да му взема парите. Ако няправя нещо подобно има опастност фирмата да си загуби лиценза.
    Примерно предлагам услуга CSCS тест който е частен център и който струва по-скъпо от тези които са към CSCS. На CSCS тестовете са 19.50, а на частния център са £60. От частния център, аз ако запазя на някого тест ще получа малко възнаграждение от центъра и имам сметката да записвам повече хора за частни тестове. Но пък хората ще плащат £40.50 повече. Съвестно ми е да ги набутвам. Като се обади клиент задължително му казвам и за двете опции за тест, евтината зa която се чака - за нея не е от днес за утре обикновенно. Tя инормално е в работно време между 8 и 5 . Тази опция отнема и 4 страници регистрация по интернет за теста. Да по-евтина е, но ако има човек, който не знае английски, не иска да губи време от работа за да ходи през деня на тест и иска спешно да се яви то той си избира частния тест център.
    За всеки влак си има пътници и за експрес и за пътнически. Важното е да кажеш на хората, че има различни влакове и те да изберат кой е подходящ за тях.
    Та така правя, не лъжа и мамя никого, случвало се е нещо да има проблеми или закъснения, но не по моя вина.
    Всъщност вече веднъж бях описан в групата за измамници в ЮК. Един мой клиент през август минава курс и чака сертификат, от офиса му казали 10 работни дни. Но той вероятно си брои 10 дни , а 10 работни дни са 14 физически дни. Закъснява сертификата , беше август-отпускарски сезон и много сертификат имаше. Получава го на 17 ден изпратен в ПДФ от мен. Изпратих му го по Фейсбук файл, понеже така си писахме. Той го получи и нищо не ми писа.
    Седмица по-късно стоя си с приятели в едно заведние и виждам, че съм тагнат в групата за измамници, бил съм го излъгал взели сме му парите нямал сертификат. Направо изумях от учудване( така ли се казва правилно) не можех да повярвам, изпартих му го преди седмица, нищо не ми писа или се обади. Видях, че съобщението е прочетено.
    Развали ми се настроението за деня, веднага му писа и обадих да разбера какъв е проблема.
    Получил сертификата в ПДФ формат, но не можал да го отвори на телефона си. Споделил с приятели ( вероятно на маса) казал им че карал курс и чака за сертификат. Те му казали, а нещо те лъжат то е изпит отиваш и веднага си взимаш документ, че си го взел струва £19.50. Отиди и изкарай този изпит. Човека отишъл изкарал го дали му документ и той си помислил, че това за 19.50 е същото като другото, което е по скъпо и се чака за него. Не можъл и да отвори PDF файла и вече решил, че аз съм измамник. Обясних всичко, преработих файла на JPG пратих му го, свързах се с админ в групата уточнихме нещата, темата бе изтрита. Клиента ми е извини. Аз му обещах че хартиеният сертификат лично ще му го занеса и така и направих. Отидох до тях и му дадох сертификата лично, той пак ми се извини, но някак си му бе неудобно да ме гледа в очите, бе разбрал, че е объркал.
    Случи се да попадна и на мнение на негов приятел, който бе писал в тема някаква друга, че " мой приятел беше излъган, от някой си Атанас Чиков" та помолих клиента си да каже на прителя му да не разпостранява слухове.
    Иначе то знаете лафа " То да излезе слух, че сестра ти е ку*ва, па отиди да доказваш, че нямаш сестра"
    Едва ли ще е последния път в който ще се случи някой съанродник да има проблем с друг. Един съвет преди да обвините някой, че Ви е излъгал или измамил, опитайте се да разговаряте с него и уточните нещата. В повечето от случаите( изключения са опитите на конкуренция да подлее вода, или отмъщение) хората нямат полза да обвинят някого в измама, а да решат проблема си. Проблеми се разрешават с комуникация а не обвинения.
    Ако някога клиент има някакъв проблем с мен го съветвам да се свърже с мен, 100% аз не съм го измамил или злъгал нещо, а има друго обяснение.

31. БЛАГОДАРЯ chikshirik thanked for this post
    Град
    Post Thanks / Like

https://vocaroo.com/i/s0SdlamcEhMl

За пръв път последните 10 години ми се налага да обяснявам на някой сънародник няколко пъти какво в BGHELP, май попаднах на единствения човек, който никога не е чувал тази дума и този сайт.
    Ок www.bghelp.co.uk може да не сте го чували никога, ама има толкова много фейсбук групи с това име...Освен, че не са чували сайта-думата то им отне три повтяряния да разберат какво казвам.....
    Сега ако може да познаете точи човек къде работи.....

Точно така в Българското посолство в Лондон.
    Не зная, как ги избират там с какъв конкурс и какво се иска да знаят, но смятам, че поне бегли неща за общността ни би трябвало да знаят, та да огат и да запишат дума която им се казва.
    Чуйте част от разговора, кото проввдох опитвайки се да помогна на сънародници с билети за мач на Пулев.
    Посолството не отговори на обаждането, както и на имейла ми. Сигурно са много заети
    Последно редактирано от lordm : 26-10-2017 на 13:27

ebahnaskoshikov
    Post Thanks / Like

https://vocaroo.com/i/s0SdlamcEhMl

За пръв път последните 10 години ми се налага да обяснявам на някой сънародник няколко пъти какво в BGHELP, май попаднах на единствения човек, който никога не е чувал тази дума и този сайт.
    Ок www.bghelp.co.uk може да не сте го чували никога, ама има толкова много фейсбук групи с това име...Освен, че не са чували сайта-думата то им отне три повтяряния да разберат какво казвам.....
    Сега ако може да познаете точи човек къде работи.....

Точно така в Българското посолство в Лондон.
    Не зная, как ги избират там с какъв конкурс и какво се иска да знаят, но смятам, че поне бегли неща за общността ни би трябвало да знаят, та да огат и да запишат дума която им се казва.
    Чуйте част от разговора, кото проввдох опитвайки се да помогна на сънародници с билети за мач на Пулев.
    Посолството не отговори на обаждането, както и на имейла ми. Сигурно са много заети
    Как да чуем?!
    Заети са по принцип и защо си мислиш, че всички са длъжни да ти знаят сайта!?
    Аз лично съм срещал много ора, къде никога не са чувАли за он!
    Тва в ЮК.
    Имаше една много яка мацка там, на гише беше, ма не й запомних името, по и едва ли ще съм й интересен вече..
    Железото се кове, доде е гУрещо..

ГРОБАРИ+ПЗ Аватара на captain caveman
    Град
    harrow on the hill,след моста първата у десно
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: За: Мои размисли и мисли

Кубрат Пулев щеше да участва в един от боксовите мачове на годината на 28.10.2017
    това изречение го дадох за синтактичен и психологичен разбор на жената.тя само ме изгледа отгоре до долу и нищо не каза
    ГРОБАРИ+ПЗ-business as usual

35. БЛАГОДАРЯ chikshirik thanked for this post
Страница 3 от 26 ПървиПърви 1234513 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Размисли разни.
    От Qgelo във форум Вицове, забавни истории и линкове
    Отговори: 63
    Последно мнение: 07-03-2017, 13:46
  2. Размисли
    От Gumen Patok във форум Общ форум
    Отговори: 8
    Последно мнение: 28-06-2010, 23:17
  3. Размисли...
    От misticriver във форум С мама на кафе
    Отговори: 28