Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 2 от 25 ПървиПърви 123412 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 26 до 50 от общо 624
    администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Мои размисли и мисли

Atanas Chikov Днес една вече не я изтърпях... незнам по какви причини, ама нещо и е крив целия свят включително и аз. Що съм писал за това и онова. Някои хора, все едно че си ги вързал пред компютъра да те чеят. Интернет е сводобо пространство. Всеки си пише и прави каквото си иска. Изборът е Ваш какво да посещавате и четете. Аз примерно не гледам Биг Брадър но не посещавам сайтове в които се обсъждат и не пиша нищо против това предаване, всеки има право да си пише каквото иска и гледа каквото иска. Бих протестирал примеро ако ме затворят в стая и ми пуснат това предаване и ме насилят да го гледам, тогава протеста няма да е толкова срещу предаването а срещу този който ме е вързал в стаята.

LikeShow More Reactions
    · Reply · 3 hrs

Manage

Ilya Diankoff Всички безделници са по цял ден "у Фейса", а безделието наистина е майка на всички пороци, и все някой за нещо им е винивен, а истинате е, че са си виновни самите те. И по това ще ги познаете безделниците. Аз не харесвам Фейсбук, защото е клюкарско свърталище. Поради същата причина не харесвам и Биг Брадър например. Ползвам Фейса само за реклама, за да върши все пак някаква полезна работа, а не да ми губи времето. Като маркетинг специалист с дълъг опит в Ситито - всепризнато най-доброто място за това на света - мога да ви кажа, че Фейса и за реклама не става, защото на него всички очевидно са безделници, друго логично обяснение за постоянното им присъствие тук очевидно няма и не може да има, а безделниците нямат пари, защото не работят, и на такива нищо особено не може да се продаде, но имат време да кажат и на други, и точно за това ми трябва Фейсбук за реклама. И резултатите наистина са добри.

LikeShow More Reactions
    · Reply · 8 mins

Remove

Atanas Chikov Така написани нещата от твоа страна ще обидят доста хора. Някои хора не са безделници, а влизат във Фесйбук по други причини. Примерно баби и майки влизат във Фесйбук за да видят техните деца и внуци във странство, как я карат, какво правят. Аз не мога да се обаждам примерно на майка ми всеки ден и да и давам отчет какво съм правил, но някога излезем семейно и снимам внучка, внук на някое интерсно място и тя вижда снимката зане, че сме добре, вижда какво сме правили и примерно как са пораснали внуци.

LikeShow More Reactions
    · Reply · Just now

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

2. БЛАГОДАРЯ chikshirik thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! chikshirik liked this post
    Recommend chikshirik recommended this post
    Град
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Re: Мои размисли и мисли

Да една българска зъболекарка тук на острова, не ми я измери и поръча да е точно за зъба ми и някой ден ще трябва да се сменя.

Цитирай Първоначално написано от marianone1 Виж мнението
    Каналите добре, ама коронката ми се вижда малко широка
    Прикачен файл 8442
    Ето така изглежда точна коронка.
    За пролекуването зъболекаря може да е бил частен, ама за ортопедията е бил NHS.

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

Старо куче
    Град
    Bristol
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: Мои размисли и мисли

Цитирай Първоначално написано от marianone1 Виж мнението
    Каналите добре, ама коронката ми се вижда малко широка
    Ето така изглежда точна коронка.
    Имаме си тук онлайн зъбар?

5. ХАРЕСВАМ! lordm liked this post
    Град
    Post Thanks / Like

За пръв път от години клиент ми затваря телефона. Имайки предвид, че получавам десетки обаждания на ден процентно това е много, много малко, но все пак е неприятно.

Става въпрос за тези прословути CSCS зелени карти.Нека Ви разкажа разговора как протече :

Клиент Ало Добър ден

Мой отговорДобър ден!
    Клиент интересува ме обявата, която сте пуснали във Фейсбук за изкарването на зелена ЦС карта ( има предвид CSCS карта) ,която сте пуснали колко време отнема и колко струва карта за 5 години.
    Мой отговор. За да Ви отговоря на този въпрос ме интересува дали Вие имате някаква бяла или червена карта към момента.

Клиент :Не Не нямам досега не съм си изкарвал никаква карта.
    Аз : Ако започва човек да изкарва всичко от начало цената която ще трябва да плати е 199.50 паунда . Това е , ако успее да мине от първия път изпитите, които трябва да мине. Ако не Ви скъсат на изпита на компютъра ще Ви струва толкова.
    19.50 е изпит на компютъра с 50 въпроса, който може да се вземе и на български език.
    150 е цената на курса Health and Safety in construction Level1 и вече 30 паунда се плаща за самата пластика на CSCS, независимо от вида на картата червена, зелена, синя, златна черна цената за издаването и е 30 паунда.

Клиент : На мен ми трябва писмото, пластиката не е толкова Важна. Добре аз трябва да се явя на самият изпит и да си го взема сам така ли!?

Аз: Да така е правилно сте ме разбрали. Има обаче хора които чрез обяви във Фейсбук предлагат да отидете в някой частен център и вместо £19.50 за тест за 45 минути да платите минимум £ 300. Няма гаранция, че ще го вземете от първия път понеже, ако 10 човека отидат на изпит и 10-те решат теста без грешка, може да се усъмнят от CSCS и започнат да проверяват и затворят тест центъра.
    Казвайки затворят тест центъра, хора които са взели тест по втория начин ги грози опастността, ако някога в бъдещето след месеци или години този тест център бъде хванат в далаверите, които прави, сертификатите изкарани от тест центъра да бъдат обявени за невалидни и всички карти издадени въз основа на тези сертификати да бъдат също невалидни. Тоест Вие ще сте дали 300 паунда и изведнъц може да се окажете без работа, да се наложи да учите наново и да минете теста наново.
    Това може да Ви коства седмица минимум без да сте наработа. Докато се подготвите, минете изпита , поръчате нова карта .
    Аз не искам да се занимавам с такива мошенически истории и да правя на хората мечешка услуга.

Клиент: Добре а тези 200 паунда за какво са?
    Аз: Кои паунди!?
    Клиент: тези 199.50

Аз: Те са за да платите за изпита с 50-те въпроса и получите писмо, че сте минали изпита. Това писмо, почти никъде вече няма да Ви свърши работа, понеже работодателите искат да видят картата като пластика. За курса Health and Safety in construction Level1 и 30 паунда се плаща за самата пластика на CSCS -зелена карта за 5 години.

Клиент: Значи след като взема този изпит какво трябва да направя?
    Аз:Няма значение дали изкарвате изпита с 50 въпроса на компютъра първо или курса със сертификата. Редът кое в първо и кое второ няма значение. Важното е да ги имате в един момент двете и да може да си платите 30 паунда да Ви издадат картата

Клиент: Аз не мога да разбера тези 200 паунда за какво трябва да ги дам.
    Ако аз сами си ги изкарам тези неща и курсовете и теста.

Аз: Приблизително 200 паунда е цялата цена от начало до край да се изкара една карта( цената е 199.50) Вие ме попитахте преди малко , колко пари ще струва цялостно да се изкара карта и аз Ви отговорих £199.50. 19.50 паунда струва теста, Вие не давате тези пари на мен а на центъра където се провежда теста , на учебния център за курса и на CSCS за да Ви издаде карта. Аз не Ви искам 200 паунда за нещо друго . 19.50 е самия изпит трябва да платите… аз никъде не съм казал

И така разговора от другата страна приключи. Все още се опитвам да разбере какво грешно нещо направих та да ядосал сънародника . Смятам, че като дон и отношение съм се държал доста приемливо. Причината за тази тема, е евентуално бъдещи мои клиенти у на други хора които предлагат подобни услуги да им е ясно кое какво е как въри и как стоят нещата. Да не си губят време да звънят. С тази информация ще им помогна да са запознати
    Цената за изпита с 50 въроса варира от 19.50 до 60 паунда , без някой да им помага а с учене.
    Ако някой ти помага подсказва цената е над 300 паунда.
    Курса за безопастност цената е около 150 паунда. Има места където става по-бързо и по лесно и уикенди и с български преподаватели.
    Повечето съдействаме за това.

Издаването на картата струва 30 паунда твърда цена, някой може да Ви таксува допълнително за да Ви я поръча, ако не Ви се занимава.
    Тоест една зелена CSCS карта приемаме, че струва 199.50 паунда най-евтино и вече цените с подсказване отиват на около 500 паунда.
    Ако някой като мен Ви каже, че сумата е около 200 паунда да Ви е ясно, за какво е. Вече ако колега който се занимава с подсказване и подобни нелегамни неща Ви каже цена от 450-500 за всичко да Ви е ясно за какво става въпрос. Надявам се съм помогнал и нформация и това е причината да споделям какво се е случило.

Иначе може да помагайте с идеи защо ми затвориха телефона.
    Знам, че уж клиента е винаги прав, за това искам да разбера къде е моята грешка.
    Последно редактирано от lordm : 20-10-2017 на 14:15

Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Мои размисли и мисли

обяснявал си му надълго и широко а неговия мозък явно не може да асимилира толкова информация. с такива хора се говори кратко и ясно. въпрос - отговор със съвсем леки пояснения и чакаш да си зададе следващия въпрос и така
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

8. БЛАГОДАРЯ lordm thanked for this post
    Старо куче
    Град
    Bristol
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от lordm Виж мнението
    Знам, че уж клиента е винаги прав, за това искам да разбера къде е моята грешка.

Казал си му всичко, но по телефона трудно се асимилира лесно сбор от различни неща, не е така прегледно както написано. На въпроса "кви са тия 200пнд" трябваше направо да кажеш:
    Курс- 150.0
    Изпит- 19.5
    Пластика- 30.0
    -------------------
    Общо 199.5
    Т.е. многословието го е подразнило, ти повтаряш едни и същи неща по различен ред/начин, а той е искал кратък/точен отговор, а ти му обясняваш как другите са измамници, как може да стане гаф...
    Ако той беше видял/разбрал това, вероятно щеше да попита какъв е тоя курс, къде, колко време. И ако се окаже, че курса е формален 1-2 часа, цената изглежда дебела. Не, че цената на пластиката е адекватна, вероятно производството и е под £1, но това са цените, всеки печели по веригата...
    Тия разсъждения правя като лаик, не съм имал, няма и да имам такива карти...
    P.S. Колегата преди мен е отговорил същото по-кратко

10. БЛАГОДАРЯ lordm thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! zhb liked this post
    Напреднал Аватара на cyberfan
    Град
    Walton-on -Thames
    Post Thanks / Like

Аз мисля, че клиента е търсил някой да му даде картата без да минава изпити.

YOU'LL NEVER WALK ALONE!

12. БЛАГОДАРЯ lordm thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! lordm liked this post
    Град
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от cibik Виж мнението
    Казал си му всичко, но по телефона трудно се асимилира лесно сбор от различни неща, не е така прегледно както написано. На въпроса "кви са тия 200пнд" трябваше направо да кажеш:
    Курс- 150.0
    Изпит- 19.5
    Пластика- 30.0
    -------------------
    Общо 199.5
    Т.е. многословието го е подразнило, ти повтаряш едни и същи неща по различен ред/начин, а той е искал кратък/точен отговор, а ти му обясняваш как другите са измамници, как може да стане гаф...
    Ако той беше видял/разбрал това, вероятно щеше да попита какъв е тоя курс, къде, колко време. И ако се окаже, че курса е формален 1-2 часа, цената изглежда дебела. Не, че цената на пластиката е адекватна, вероятно производството и е под £1, но това са цените, всеки печели по веригата...
    Тия разсъждения правя като лаик, не съм имал, няма и да имам такива карти...
    P.S. Колегата преди мен е отговорил същото по-кратко
    Говорим си май на различни езици, той иска да ме попита, колко трябва да плати на ме, аз му обяснявам колко се плаща цялостно, аз не взимам някаква специална цена.
    Ясноуспях да разбера какво трябва да се обясни и разсясни, та всички да го разберат.

Град
    Post Thanks / Like

Проекта ми цветарник дърво е готов

15. ХАРЕСВАМ! deijei, marianone1, amatoria, zhb, Мила liked this post
    Град
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Мои размисли и мисли

Цитирай Първоначално написано от cyberfan Виж мнението
    Аз мисля, че клиента е търсил някой да му даде картата без да минава изпити.

YOU'LL NEVER WALK ALONE!
    Май да ... аз не предлагам това... няма какво да го мисля... можеше поне да не затваря така телефона ама..

ebahnaskoshikov
    Post Thanks / Like

За пръв път от години клиент ми затваря телефона. Имайки предвид, че получавам десетки обаждания на ден процентно това е много, много малко, но все пак е неприятно.

Става въпрос за тези прословути CSCS зелени карти.Нека Ви разкажа разговора как протече :

Клиент Ало Добър ден

Мой отговорДобър ден!
    Клиент интересува ме обявата, която сте пуснали във Фейсбук за изкарването на зелена ЦС карта ( има предвид CSCS карта) ,която сте пуснали колко време отнема и колко струва карта за 5 години.
    Мой отговор. За да Ви отговоря на този въпрос ме интересува дали Вие имате някаква бяла или червена карта към момента.

Клиент :Не Не нямам досега не съм си изкарвал никаква карта.
    Аз : Ако започва човек да изкарва всичко от начало цената която ще трябва да плати е 199.50 паунда . Това е , ако успее да мине от първия път изпитите, които трябва да мине. Ако не Ви скъсат на изпита на компютъра ще Ви струва толкова.
    19.50 е изпит на компютъра с 50 въпроса, който може да се вземе и на български език.
    150 е цената на курса Health and Safety in construction Level1 и вече 30 паунда се плаща за самата пластика на CSCS, независимо от вида на картата червена, зелена, синя, златна черна цената за издаването и е 30 паунда.

Клиент : На мен ми трябва писмото, пластиката не е толкова Важна. Добре аз трябва да се явя на самият изпит и да си го взема сам така ли!?

Аз: Да така е правилно сте ме разбрали. Има обаче хора които чрез обяви във Фейсбук предлагат да отидете в някой частен център и вместо £19.50 за тест за 45 минути да платите минимум £ 300. Няма гаранция, че ще го вземете от първия път понеже, ако 10 човека отидат на изпит и 10-те решат теста без грешка, може да се усъмнят от CSCS и започнат да проверяват и затворят тест центъра.
    Казвайки затворят тест центъра, хора които са взели тест по втория начин ги грози опастността, ако някога в бъдещето след месеци или години този тест център бъде хванат в далаверите, които прави, сертификатите изкарани от тест центъра да бъдат обявени за невалидни и всички карти издадени въз основа на тези сертификати да бъдат също невалидни. Тоест Вие ще сте дали 300 паунда и изведнъц може да се окажете без работа, да се наложи да учите наново и да минете теста наново.
    Това може да Ви коства седмица минимум без да сте наработа. Докато се подготвите, минете изпита , поръчате нова карта .
    Аз не искам да се занимавам с такива мошенически истории и да правя на хората мечешка услуга.

Клиент: Добре а тези 200 паунда за какво са?
    Аз: Кои паунди!?
    Клиент: тези 199.50

Аз: Те са за да платите за изпита с 50-те въпроса и получите писмо, че сте минали изпита. Това писмо, почти никъде вече няма да Ви свърши работа, понеже работодателите искат да видят картата като пластика. За курса Health and Safety in construction Level1 и 30 паунда се плаща за самата пластика на CSCS -зелена карта за 5 години.

Клиент: Значи след като взема този изпит какво трябва да направя?
    Аз:Няма значение дали изкарвате изпита с 50 въпроса на компютъра първо или курса със сертификата. Редът кое в първо и кое второ няма значение. Важното е да ги имате в един момент двете и да може да си платите 30 паунда да Ви издадат картата

Клиент: Аз не мога да разбера тези 200 паунда за какво трябва да ги дам.
    Ако аз сами си ги изкарам тези неща и курсовете и теста.

Аз: Приблизително 200 паунда е цялата цена от начало до край да се изкара една карта( цената е 199.50) Вие ме попитахте преди малко , колко пари ще струва цялостно да се изкара карта и аз Ви отговорих £199.50. 19.50 паунда струва теста, Вие не давате тези пари на мен а на центъра където се провежда теста , на учебния център за курса и на CSCS за да Ви издаде карта. Аз не Ви искам 200 паунда за нещо друго . 19.50 е самия изпит трябва да платите… аз никъде не съм казал

[FONT="]И така разговора от другата страна приключи. Все още се опитвам да разбере какво грешно нещо направих та да ядосал сънародника . Смятам, че като дон и отношение съм се държал доста приемливо. Причината за тази тема, е евентуално бъдещи мои клиенти у на други хора които предлагат подобни услуги да им е ясно кое какво е как въри и как стоят нещата. Да не си губят време да звънят. С тази информация ще им помогна да са запознати[/FONT]
    [FONT="]Цената за изпита с 50 въроса варира от 19.50 до 60 паунда , без някой да им помага а с учене.[/FONT]
    [FONT="]Ако някой ти помага подсказва цената е над 300 паунда.[/FONT]
    [FONT="]Курса за безопастност цената е около 150 паунда. Има места където става по-бързо и по лесно и уикенди и с български преподаватели.
    Повечето съдействаме за това.[/FONT]

[FONT="]Издаването на картата струва 30 паунда твърда цена, някой може да Ви таксува допълнително за да Ви я поръча, ако не Ви се занимава.[/FONT]
    [FONT="]Тоест една зелена CSCS карта приемаме, че струва 199.50 паунда най-евтино и вече цените с подсказване отиват на около 500 паунда.
    Ако някой като мен Ви каже, че сумата е около 200 паунда да Ви е ясно, за какво е. Вече ако колега който се занимава с подсказване и подобни нелегамни неща Ви каже цена от 450-500 за всичко да Ви е ясно за какво става въпрос. Надявам се съм помогнал и нформация и това е причината да споделям какво се е случило.[/FONT]

[FONT="]Иначе може да помагайте с идеи защо ми затвориха телефона.
    Знам, че уж клиента е винаги прав, за това искам да разбера къде е моята грешка.[/FONT]
    Добре, ти на диктофон ли ги записваш твоите "клиенти" или просто имаш феноменална памет, та ги цитираш така безпогрешно и пространно най- вече!?

Напреднал
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от chikshirik Виж мнението
    Добре, ти на диктофон ли ги записваш твоите "клиенти" или просто имаш феноменална памет, та ги цитираш така безпогрешно и пространно най- вече!?
    Може би ги записва/предполагам, че има предупреждение преди започване на разговора/. Знае ли човекът, кой после може да го обвини, че му е дал грешна информация.

19. БЛАГОДАРЯ chikshirik thanked for this post
    Град
    Post Thanks / Like

Всички разговори си записвам автоматично на телефона .

Помага ми, понякой път да знам какво сме си говорили точни, ако ти се обадят 3 ма един след друг за едно също, може да забравя кой какво.
    Иначе браво, че обърна внимание на този факт.

И за да отговоря на следващи въпроси относно легалността на това мое действие нека цитирам това.

Individuals. An individual may record a call as long as he or she is one of the participants of the call. The recording can be used as evidence in a lawsuit. However, it is illegal to record communications that the recording party is not participating in.
    Цитирай Първоначално написано от chikshirik Виж мнението

21. БЛАГОДАРЯ chikshirik thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! zhb, chikshirik liked this post
    Recommend chikshirik recommended this post
    ГРОБАРИ+ПЗ Аватара на captain caveman
    Град
    harrow on the hill,след моста първата у десно
    Post Thanks / Like

некой иска ли другата седмица,след работа,да пием некъде,в некой парк,по един дизел за на насето зъбите?
    ГРОБАРИ+ПЗ-business as usual

23. ХАРЕСВАМ! chikshirik liked this post
    Град
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от zhb Виж мнението
    Може би ги записва/предполагам, че има предупреждение преди започване на разговора/. Знае ли човекът, кой после може да го обвини, че му е дал грешна информация.
    Да записвам си но нямам предупреждение.

Град
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Мои размисли и мисли

Цитирай Първоначално написано от captain caveman Виж мнението
    некой иска ли другата седмица,след работа,да пием некъде,в некой парк,по един дизел за на насето зъбите?
    Какво значи да пиеш дизел!?

ГРОБАРИ+ПЗ Аватара на captain caveman
    Град
    harrow on the hill,след моста първата у десно
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: За: Мои размисли и мисли

Какво значи да пиеш дизел!?
    case dismissed
    ГРОБАРИ+ПЗ-business as usual

Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

Насе бе, къв е тоя черен кабел над скъртинга (втората снимка) електричар си, сложи го поне в минитрънкинг.
    https://youtu.be/nwYsVxEj_kE
    "Some ideas are so stupid that only intellectuals believe them"
    -George Orwell
    www.whatreallyhappened.com

Град
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от DONALD TRUMP Виж мнението
    Насе бе, къв е тоя черен кабел над скъртинга (втората снимка) електричар си, сложи го поне в минитрънкинг.
    Това не е кабел а маркуч за какпово напояване, предстои да сложа нещо друго там която ще закрие всичко, затова временно е така.

I see you... Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Много съм впечатлена - браво! Много оригинална идея и ми хареса как е реализирана. Само се чудя, като попораснат някои от цветята, какво ще ги правите Но в момента е красиво.
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

30. БЛАГОДАРЯ chikshirik thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! lordm liked this post
    Град
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Много съм впечатлена - браво! Много оригинална идея и ми хареса как е реализирана. Само се чудя, като попораснат някои от цветята, какво ще ги правите Но в момента е красиво.
    Ако порастнат много или някои ще поокастряме или разменяме места или.. ще видим, някои са висящи надолу, бонзая той ще остане малък.

32. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
    Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: За: Re: Мои размисли и мисли

Това не е кабел а маркуч за какпово напояване, предстои да сложа нещо друго там която ще закрие всичко, затова временно е така.
    Сори, професионално изкривяване (колега електричар съм) и първо ми се набива в очите нередностите с инсталацията преди всичко друго. Ама ти го знаеш де. Хареса ми как си решил пробема със сокета.... едно предложение- залепи имитация на дърво върху лицето на контакта.
    https://youtu.be/nwYsVxEj_kE
    "Some ideas are so stupid that only intellectuals believe them"
    -George Orwell
    www.whatreallyhappened.com

Град
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Re: За: Re: Мои размисли и мисли

Цитирай Първоначално написано от DONALD TRUMP Виж мнението
    Сори, професионално изкривяване (колега електричар съм) и първо ми се набива в очите нередностите с инсталацията преди всичко друго. Ама ти го знаеш де. Хареса ми как си решил пробема със сокета.... едно предложение- залепи имитация на дърво върху лицето на контакта.
    Контакта няма да се вижда понеже ще вградя нещо друг там.. такъв е следващия проект.

Mr. Herbalist Аватара на steve
    Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

НА ТАЯ ТЕМА СЕ УСМИХВАМ СНИЗХОДИТЕЛНО!!!

36. БЛАГОДАРЯ chikshirik thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! chikshirik liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: За: Мои размисли и мисли

Говорим си май на различни езици, той иска да ме попита, колко трябва да плати на ме, аз му обяснявам колко се плаща цялостно, аз не взимам някаква специална цена.
    Ясноуспях да разбера какво трябва да се обясни и разсясни, та всички да го разберат.
    Май да ... аз не предлагам това... няма какво да го мисля... можеше поне да не затваря така телефона ама..
    а според мен би трябвало да се замислиш, трябва да можеш да говориш с хора които и 2 думи не могат да кажат и с такива които могат да разберат и от една дума за кво става въпрос. в случая правиш грешката като не изслушваш човека какво пита за да разбереш той действително какво иска и ако можеш да му го предложиш. може човека да те е разбрал че цената е 199+19.50+30+150 и да ти е затворил телефона сега само може да гадаеш. казвам ти го като съвет, след като се занимаваш с продажби трябва да умееш да слушаш и да разбираш от една дума какво този от другата страна търси. наскоро и аз направих подобна грешка и след като затворих телефона си викам хмм и на човека каква му беше офертата какво искаше точно? позагубил съм тренинг вече явно
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

38. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
Страница 2 от 25 ПървиПърви 123412 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Размисли разни.
    От Qgelo във форум Вицове, забавни истории и линкове
    Отговори: 63
    Последно мнение: 07-03-2017, 13:46
  2. Размисли
    От Gumen Patok във форум Общ форум
    Отговори: 8
    Последно мнение: 28-06-2010, 23:17
  3. Размисли...
    От misticriver във форум С мама на кафе
    Отговори: 28