Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 3 от 3 ПървиПърви 123
Резултати от 51 до 56 от общо 56

Тема: Lies of the EU!!

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Lies of the EU!!

Цитирай Първоначално написано от kanarinapred Виж мнението
    Аз съм селянин , ES liderite alkoholici . Браво . Обида след обида . А че UK потъва има обективни факти . Но нека изчакаме . Тепърва идват интересни събития . Много интересни . Нека изчакаме година две . После да говорим отново .
    ОК, съгласен-засега просто спри да пишеш дивотии! Ще изчакаме и ще видим! Само съсипваш форума с негативизмите си- спри се вече! Колкото и да ти е чудно има хора които сме избрали ВБ за място на живеене, харесва ни тук и искаме тая страна да пропсерира, и е крайно отвратително някакво лапацало да повтаря до несвяст с пяна на устата, колко зле щяло да е тук! Е, няма да е зле- на теб като не ти харесва тая държава-се махай, никой не те държи насила! А ако не си тук, какво ти дреме какво ще стане!
    Хората се опитват да ти го кажат от време оно това, ама ти си заорал и се налага човек да ти каже 1-2 лафа накриво, че да схванеш каква досадна твар си и как твоето мнение хич не ни интересува!
    Твоята личност както казах не я познавам, не ме интересува и нямам причина да те обиждам на личностна основа, това кето дразни-вече ти го казах!
    Айде сопри се вече-ако бях модератор- отдавна да си аут!

2. ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP, strelec liked this post
    На почивка
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Transit Виж мнението
    ОК, съгласен-засега просто спри да пишеш дивотии! Ще изчакаме и ще видим! Само съсипваш форума с негативизмите си- спри се вече! Колкото и да ти е чудно има хора които сме избрали ВБ за място на живеене, харесва ни тук и искаме тая страна да пропсерира, и е крайно отвратително някакво лапацало да повтаря до несвяст с пяна на устата, колко зле щяло да е тук! Е, няма да е зле- на теб като не ти харесва тая държава-се махай, никой не те държи насила! А ако не си тук, какво ти дреме какво ще стане!
    Хората се опитват да ти го кажат от време оно това, ама ти си заорал и се налага човек да ти каже 1-2 лафа накриво, че да схванеш каква досадна твар си и как твоето мнение хич не ни интересува!
    Твоята личност както казах не я познавам, не ме интересува и нямам причина да те обиждам на личностна основа, това кето дразни-вече ти го казах!
    Айде сопри се вече-ако бях модератор- отдавна да си аут!
    лапацало . твар . обидите се сипят отново . Не съм написал работи , които не съм прочел . Реалноста е това . Спри се ти с обидите . Има и хора които са на противното на твоето мнение . Аз не съм против UK ,а против безумията на Торите и Тераза Гоув Борис . И сириеца Farage . Като не ти отърва си е твой проблем . Винаги има два лагера . бяха 52% на 48 % . сега са 51% на 41 % ЗА оставане . И лорда и итцо и много други не са на твоето мнение за UK . Трябва да има втори референдум за доброто на UK и за справедливоста . В противен случау потъването е сигурно . Поне да има soft брексит . Аз избрах да се махна но искам UK да остане приятел на Европа . Да идват свободно европейци да работят в UK . Искам обедeнeна и богата европа в която ние българите не сме втора ръка хора
    Последно редактирано от kanarinapred : 24-12-2017 на 09:36

Напреднал
    Post Thanks / Like

Ако живеехме в свят на справедливост и принципи всичко щеше да стане точно така както казваш ти kanarinapred ама живеем в света на парите , а там всичко е интерес ! Да не мислиш ,че на некой от ЕС верно му пука дали аз след брекзит ще мога да работя в УК или не ? Всичко и абсолютно всичко е за пари и винаги всичко е било за пари ! Колкото до вота за брекзит - изобщо не се учудвам как са го спечелили и как са си го режисирали защото да манипулираш един човек е доста по сложно отколкото няколко милиона ! Даже разоворите ми с англичани на тази тема беха доста постни и се състояха в това ,че аз ги питам нема ли да е зле в УК ако стане така и така и абсолютно всеки от тях ми отговаряше "по-зле от това не може да стане" - абсолютно заучена реплика от телевизиите и те си вярват в това , което им говорят и си нямат собствено мислене и са си в матрицата и това си е , а пък на мен толко ми пука за УК и ЕС ,че даже не знам защо пиша в тая тема !

5. ХАРЕСВАМ! strelec liked this post
    На почивка
    Post Thanks / Like

След като англичаните са в матрицата .Излугани за брексит . То неминуема идва суринта и мухмурлъка в които си осъзнал кво си направил . За това за да им дойде мозъка в главата . Англичаните трябва да изпият горчивата чаша до дъно . Така само биха разбрали какво са направили След което ако не е твърде късно биха разспнали някои от лидерите на брексита по дърветата

Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

https://youtu.be/nwYsVxEj_kE
    "Some ideas are so stupid that only intellectuals believe them"
    -George Orwell

deijei Norway is Not in EU!!!!!!

Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

https://youtu.be/nwYsVxEj_kE
    "Some ideas are so stupid that only intellectuals believe them"
    -George Orwell

deijei Norway is Not in EU!!!!!!

Страница 3 от 3 ПървиПърви 123

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
Top Worktops
eXTReMe Tracker