Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 2 от 3 ПървиПърви 123 ПоследнаПоследна
Резултати от 26 до 50 от общо 56

Тема: Lies of the EU!!

Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Lies of the EU!!

Добре пусни ми телефона си на лични , господине . Ти започна първи с обидите . Все някак бихме пили кафе . Няма проблем .Мен за най малка обида ме наказват . Мен ме наказват за най безобидни работи . Не мога да си ooзволя обиди в ефир . Но кафе да пием ,няма проблем .
    Последно редактирано от kanarinapred : 23-12-2017 на 19:14

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от bmwww Виж мнението
    Да - не е в ЕС или ЕЕА ама пристъпвам там , взимам си квартира и си живея и работя без проблем ! Което мен лично ме кара да я чувствам като ЕС членка даже и да не е !
    Остави го . Само да погледне книгите на хоум офис и би видял какви права има Swiss ситизен в ES i obratnoto на es sitizens w Swiss . . Така му отърва да говори . Но ES e nai доброто случило се на изстрадалия българин през последните 1000 години

Старо куче Аватара на RNOH
    Град
    London - Cologne
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от kanarinapred Виж мнението
    След 20-30 години има вероятност ES da se разпадне . А попарата за UK е след две години . А за Макрон си се объркала . След като стана президент спечели и изборите в сената три месеца след избирането му за президент . Много ти се иска ES da se разпадне , но няма да стане . И като искате разпада на ES hwarlete si западните паспорти в кофата за боклук тъй като сте ги взели благодарение на ЕС
    да бе, все едно като идеш в ЕС държава и ти дават паспорта на границата
    взела съм го щото съм ба4кала и плащала данъци 8 години, което е периода за който се придобива немско гражданство независимо от това дали си ЕС или не - правилото е абсолютно същото за всички чужденци!
    що да го хвърлям в кофата за боклук - "спечелила" съм го с дебели нерви и ненормални часове бачкане, не само че е пове4е от заслужен, ами трябва по един медал да дават на тези, които са оцеляли тия 8 години в тази държава. в ЮК поне се 4ака само 5 години за постоянно жителство, няма от кво да се оплаквате.

вие вестници не четете ли? Макрон направи фурор в началото и в момента рейтинга му си върви надолу - не чак толкоз бавно, но сигурно.
    а санкциите които ЕС иска да наложи на поляците заради несъгласието да приемат лежанци, освен 4е Полша каза 4е им е през оная работа, унгарците веднага ско4иха 4е няма да подкрепят предложението за санкции срещу Полша - това на обединен ЕС ли намирисва?
    така като гледам нещата са тръгнали в обратната посока... може да отнеме малко време и още едни избори, ама при такова диктаторско управление е просто неизбежно. вие и за брексит не вярвахте, ама е на път да се слу4и...
    Winners Are Driven Роденият да пълзи няма как да полети!

The Pope might be french, but God is english...

Точно това имах предвид, че ако акъла е колкото на крава не може да се пият 700 таблетки!!!!

4. БЛАГОДАРЯ DONALD TRUMP thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

И кво като си взела UK паспорт . Той става безполезен за ES stranite . Никoй не се интересува от теб Или си с немски паспорт . На кой му пука . Тук говорим всички es sitizens da имат свободata да работят в рамките на ЕС . Колкото и да искате е по вероятно UK да се разпадне от колкото ЕС Стратегически за Германия е да запази ЕС
    Последно редактирано от kanarinapred : 23-12-2017 на 20:19

Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

Остави го . Само да погледне книгите на хоум офис и би видял какви права има Swiss ситизен в ES i obratnoto на es sitizens w Swiss . . Така му отърва да говори . Но ES e nai доброто случило се на изстрадалия българин през последните 1000 години
    Как не те е срам бе, да поставяш членството в някъв фалшив съюз над освобождението от османско иго!!!!!- главата ти трябва да е пълна с изпръжнения.
    https://youtu.be/nwYsVxEj_kE
    "Some ideas are so stupid that only intellectuals believe them"
    -George Orwell
    www.whatreallyhappened.com

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от DONALD TRUMP Виж мнението
    Как не те е срам бе, да поставяш членството в някъв фалшив съюз над освобождението от османско иго!!!!!- главата ти трябва да е пълна с изпръжнения.
    Освободени от турско попаднали под руско . Нe Мерси Едва след 2007 година българина стана свободен човвек с европейски паспорт . Които отива в Лондон Берлин Мадрид където му е кеф и си наема имот . Намира работа и е нармален човек . Най доброто случило се на изстрадалия българин през последните 1000 години Вие какво правите в лондон господине . Взимате бенифити . Като е хубаво в България върнете се в България . Големи патриоти но изкуствени
    Последно редактирано от kanarinapred : 23-12-2017 на 20:39

Post Thanks / Like

Освободени от турско попаднали под руско . Нe Мерси Едва след 2007 година българина стана свободен човвек с европейски паспорт . Които отива в Лондон Берлин Мадрид където му е кеф и си наема имот . Намира работа и е нармален човек . Най доброто случило се на изстрадалия българин през последните 1000 години Вие какво правите в лондон господине . Взимате бенифити . Като е хубаво в България върнете се в България . Големи патриоти но изкуствени
    Така ли казват новите учебници: от 1878 направо прескачат на 1944??....... И не съм в Лондон а вземам бенефити щот съм се трудил 22 години в ЮК, плащал съм си това което трябва и в момента съм без работа, просташко е да се гледа в канчето на другите!
    -George Orwell

Старо куче
    Post Thanks / Like

Тогава не се занимавай с мен . Аз си гледам темите . Вие правете каквото искате . Не ми пука

I see you... Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

И кво като си взела UK паспорт . Той става безполезен за ES stranite . Никoй не се интересува от теб Или си с немски паспорт .
    Да пишеш очевидно можеш, а да четеш? Като отговаряш на някого, е хубаво да му прочетеш мнението по-напред.

Цитирай Първоначално написано от RNOH Виж мнението
    взела съм го щото съм ба4кала и плащала данъци 8 години, което е периода за който се придобива немско гражданство независимо от това дали си ЕС или не - правилото е абсолютно същото за всички чужденци!
    Обяснява ти, че не е взела гражданство в Германия заради ЕС, както ти твърдиш, а защото е бачкала 8 години здраво, което е срокът за взимане на паспорт от всички - не само от гражданите на ЕС.
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Да пишеш очевидно можеш, а да четеш? Като отговаряш на някого, е хубаво да му прочетеш мнението по-напред.

Обяснява ти, че не е взела гражданство в Германия заради ЕС, както ти твърдиш, а защото е бачкала 8 години здраво, което е срокът за взимане на паспорт от всички - не само от гражданите на ЕС.
    Има брак с ES sitizen britanec и е ползвала правата му да работи в Германия . Преди 2014 година , когато сме имали ограничения като бг ситизенс Дори преди БГ да влезем в ES predi 2007 . На Бг ситизенс ни даваха бизнес визи в UK благодарение на договорености на България с ЕС
    Последно редактирано от kanarinapred : 23-12-2017 на 21:59

I see you... Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Има брак с ES sitizen britanec и е ползвала правата му да работи в Германия . Преди 2014 година , когато сме имали ограничения като бг ситизенс Дори преди БГ да влезем в ES predi 2007 . На Бг ситизенс ни даваха бизнес визи в UK благодарение на договорености на България с ЕС
    Не си ли чувал, че лекарите са едни от най-мобилните работещи в цял свят? Каквито и визи да се искат за която и да е страна, лекарите са първите, които могат да ги вземат без проблеми. Престани да се ровиш в личния живот на хората и да се опитваш да обясниш фактите от живота им, които не знаеш. Темата е Lies of the EU, да ти припомня.
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

13. ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Аз не говорех за личните и работи тя се самоизтъкна сама , както винаги . Много ми пука за нея . Аз си говоря по темите

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от RNOH Виж мнението
    що да го хвърлям в кофата за боклук - "спечелила" съм го с дебели нерви и ненормални часове бачкане, не само че е пове4е от заслужен, ами трябва по един медал да дават на тези, които са оцеляли тия 8 години в тази държава. в ЮК поне се 4ака само 5 години за постоянно жителство, няма от кво да се оплаквате.

вие вестници не четете ли? Макрон направи фурор в началото и в момента рейтинга му си върви надолу - не чак толкоз бавно, но сигурно.
    а санкциите които ЕС иска да наложи на поляците заради несъгласието да приемат лежанци, освен 4е Полша каза 4е им е през оная работа, унгарците веднага ско4иха 4е няма да подкрепят предложението за санкции срещу Полша - това на обединен ЕС ли намирисва?
    така като гледам нещата са тръгнали в обратната посока... може да отнеме малко време и още едни избори, ама при такова диктаторско управление е просто неизбежно. вие и за брексит не вярвахте, ама е на път да се слу4и...
    май четеме различни вестници, поляците искат да ги санкционират заради намеса в съдебната система, неподходящи закони искат да прокарат в нарушение на демократичните принципи. а и с какви очи казвате че ес бил диктатура като в полша и в унгария , да не изключваме и българия са авторитарни режими
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

Старо куче Аватара на Ego sum
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от deijei Виж мнението
    неподходящи закони искат да прокарат в нарушение на демократичните принципи
    Ако може да ги разясниш!

17. ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP liked this post
    Post Thanks / Like

-George Orwell

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Ego sum Виж мнението
    Ако може да ги разясниш!
    аз няма какво да раяснявам те хората са го написали
    http://www.bbc.co.uk/news/world-europe-42420150

а тук е по добре написано и обяснено
    http://edition.cnn.com/2017/12/20/eu...ntl/index.html
    Последно редактирано от deijei : 23-12-2017 на 23:13

Post Thanks / Like

аз няма какво да раяснявам те хората са го написали
    http://www.bbc.co.uk/news/world-europe-42420150
    Моите извинения,не съм разбрал!Помислих си,че имаш твое мнение по въпроса.

21. БЛАГОДАРЯ DONALD TRUMP thanked for this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Моите извинения,не съм разбрал!Помислих си,че имаш твое мнение по въпроса.
    понякога е вредно да се мисли.
    мойте извинения че си направих труда да ти копирам линкове, които си мислех че ще те опътят. казах ти, понякога е вредно да се мисли

Post Thanks / Like

понякога е вредно да се мисли.
    мойте извинения че си направих труда да ти копирам линкове, които си мислех че ще те опътят. казах ти, понякога е вредно да се мисли
    За “вредата от мисленето” съм чел други автори,с много по-голям принос в световната история,моите извинения!
    О,път и упътване са две различни неща.
    BBC u CNN,сериозно ли?

24. ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

За “вредата от мисленето” съм чел други автори,с много по-голям принос в световната история,моите извинения!
    О,път и упътване са две различни неща.
    BBC u CNN,сериозно ли?
    май трябва да се чувствм поласкан дето ме нареждаш с автори с голям принос в световната история, ама недей не се тормози кой го е грижа
    прав си имам синтактична грешка, правилното е упътване. ма ти си бил мнооо дребнав, за разлика от големите автори
    ми че кво им е на снн и ббс? ако имаш желание би си намерил това което те интересува в медия която теб те устройва
    ок? само мир да има

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Не си ли чувал, че лекарите са едни от най-мобилните работещи в цял свят? Каквито и визи да се искат за която и да е страна, лекарите са първите, които могат да ги вземат без проблеми. Престани да се ровиш в личния живот на хората и да се опитваш да обясниш фактите от живота им, които не знаеш. Темата е Lies of the EU, да ти припомня.
    Няма смисъл- момчето нещо не е в ред! Хабиш си клавиатурата!

Абе да не е онзи didgio или какво там се наричаше- и онзи пишеше със същия лунатичен устрем?!!!
    Чудя се дали живее понастоящем тук на острова(може и да е писал, ма нямам време да се ровя из нефелните брътвежи дето ги пляска из всяка тем)- ако да, каква е тази жлъч и злоба срещу тази държава?! Като не му харесва- багажа, самолета и айде-по живо и по здраво!Все пак никой не го е вързал да стои тук! Какво е седнал да предвижда как тая държава(която е имала и индиректно все още има империя в която слънцето наистина не е залязвало!) и цвъка тъпоглавите си мнения под всяка тема!
    Разбирам, че успяването в чужбина е трудно и не всички могат да успеят(както и да го разбират успеха), но все пак, това че неуспелоте не могат да се адаптират и да успеят, не е причина да се плюе и проклина всичко и всеки в тая държава! Има и други страни- особено в прехваления му ЕС- айде гит- в Германия или която и да е от другите страни в цъфналия ЕС(сср) рай! Какво си седнал да пишеш простотии за ВБ!

27. БЛАГОДАРЯ DONALD TRUMP thanked for this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Транзит , аз занимавам.ли се с теб . Много те боли за UK . Аз теб ли нападам момко . Гледай си твоите объркани работи в прекрасната страна UK . След като някои не те напада лично не го прави и ти . А тя UK потъва и без твоето или моето мнение . Това са обективни факти .

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Потъва-само в болните ти фантазии!
    Много те е разочаровала ВБ гледам, тц,тц,тц....
    ...излъгаха ли те съселяните за парите по дърветата дето ги береш още със слизането от самолета, излъгаха те, а ти с такъв мерак долетя до тоя остров, даже и червен килим чакаше пред самолета, а!
    Кофти...

Относно твоята личност:
    Теб не те познавам и не мисля да се запознаваме, камо ли кафе да пием, ама ми писна да чета същите простотии и в този форум дето купената преса ги ръси вече месеци наред, как ВБ щяла да потъне без манната небесна ЕС! Да се чудиш как ли ВБ е била люлката на икономическата революция преди 2-3 века без тогава да е имало и помен от Ес и алкохолните бюрократи дето го управляват- дето не стават за чеп и вече маломерни държавици като Полша и Унгария взеха да не ги отчитат за фактор!!!
    Последно редактирано от Transit : 24-12-2017 на 00:14

30. БЛАГОДАРЯ DONALD TRUMP thanked for this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Аз съм селянин , ES liderite alkoholici . Браво . Обида след обида . А че UK потъва има обективни факти . Но нека изчакаме . Тепърва идват интересни събития . Много интересни . Нека изчакаме година две . После да говорим отново .

Post Thanks / Like

Транзит , аз занимавам.ли се с теб . Много те боли за UK . Аз теб ли нападам момко . Гледай си твоите объркани работи в прекрасната страна UK . След като някои не те напада лично не го прави и ти . А тя UK потъва и без твоето или моето мнение . Това са обективни факти .
    ШШШШШ чакай бе пич... ти на война ли си тука???? Никой не те напада ...родителите ти трябва да ти скрият компютъра докато не се научиш че интернета е (засега, все още) единствената медия в която можеш да получиш алтернативно мнение за света.....съответно да дадеш мнение различно от "партиината линия" ...... и няма "обективни факти", така че всичко което пишеш за УК са фантасмагорични уонаби- диаболистични сънища и същите полюции са по- реални за ЕС отколкото за УК.
    -George Orwell

Страница 2 от 3 ПървиПърви 123 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
Top Worktops
eXTReMe Tracker