Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 8 от общо 8
    Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране Качвам килограми в ЮК!

В началото на годината бях 98кг, после с внимателна диета и редовен спорт свалих до 94кг.
    Бях си за 2 седмици в България - само веднъж спортувах, а пък ядох каквото и когато ми се приискаше.В резултат се ввърнах отслабнал до 92кг.
    Тук отново минах на диетата си и започнах да спортувам и вече за седмица съм качил един килограм.

В България повечето време се возих в кола, от което мога да изолирам два фактора - топлото време и по-качествената храна.

В България отслабвам абсолютно всяко лято. Някой нещо подобно?

Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Качвам килограми в ЮК!

Цитирай Първоначално написано от Motovilkov Виж мнението
    В началото на годината бях 98кг, после с внимателна диета и редовен спорт свалих до 94кг.
    Бях си за 2 седмици в България - само веднъж спортувах, а пък ядох каквото и когато ми се приискаше.В резултат се ввърнах отслабнал до 92кг.
    Тук отново минах на диетата си и започнах да спортувам и вече за седмица съм качил един килограм.

В България повечето време се возих в кола, от което мога да изолирам два фактора - топлото време и по-качествената храна.

Каква ти е диетата? Питам, защото тъкмо дочетох една книга на американска диетоложка, работила с много различни групи хора, както и професор в университет, та понеже доста време не бях чела нищо по темата, се оказа, че доста от понятията ми са поостарели - науката е отишла много напред в това отношение и някои от моите разбирания се оказаха неосъвременени. Аз не съм забелязала някакво движение в теглото си в сравнение с България, но и аз вече не си ходя лятото, защото е много горещо. 2 кг разлика в теглото не е много, може да се дължи на много неща, включително и на загуба на вода, ако времето е било много горещо - но това не е истинско отслабване, защото когато организмът се оводни до нормата, теглото се качва. В зависимост от тренировката, температурата, структурата на тялото ти и т.н. по време на тренировка може само за 1 час да изгубиш от 0.8 до 1.4 литра вода, а ако си бил на горещо място по-дълго време можеш да се дехидратираш много повече и да има загуба на тегло, но това е само загуба на вода, не е отслабване. Провери, например, когато ходиш на тренировка - колко тежиш преди и след тренировка и ще видиш колко губиш. Вода се губи чрез изпотяване, чрез дишане (особено ако въздухът е сух), дори и да не правиш нищо - например, по време на полет се губи много вода както чрез изпотяване, така чрез дишането, само като седим, защото в самолетите изкуствено поддържат много суха атмосфера, защото така е по-добре за апаратурата, затова е много важно да се пие вода, особено при дълъг полет.

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

3. БЛАГОДАРЯ zmei4o_pk, jhoro, lordm, zhb thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! dimitriana liked this post
    Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Motovilkov Виж мнението

Това твоето не е нищо - въпросните килограми си ги „движа“ без да правя нищо. 96 - 98 ... в зависимост от часа, кога съм се хранил и прочие.

Когато преди 1 година се преместих в Бг бях 121, март тази година вече бях 94. Ето това е разлика!
    Промяната в храненето ми се състои основно в - спиране на хляба, спиране на захарта (като добавка), драстично намаляне на сладките неща (не напълно, но ...), увеличаване на плодовете - много.

Това, че спортуваш и качваш килограми не трябва да те учудва - теглото не е само мазнини, а също и мускулната маса.
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

5. ХАРЕСВАМ! deijei, zhb, dimitriana liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

и аз съм на подобен режим , хляба не съм го изключил на 100% но вечер почти никога не ям хляб, сладко по принцип не ям но ако ми се прияде не го отказвам и най важното вечерята да не е след 7.30 нещо с което още не мога да се справя много добре то и за това при мен разликата в килата не е много голяма от 84-85 сега съм около 80
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

7. ХАРЕСВАМ! dimitriana liked this post
    Старо куче Аватара на rosbg
    Град
    Kent
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от jhoro Виж мнението
    Това твоето не е нищо - въпросните килограми си ги „движа“ без да правя нищо. 96 - 98 ... в зависимост от часа, кога съм се хранил и прочие.

Когато преди 1 година се преместих в Бг бях 121, март тази година вече бях 94. Ето това е разлика!
    Промяната в храненето ми се състои основно в - спиране на хляба, спиране на захарта (като добавка), драстично намаляне на сладките неща (не напълно, но ...), увеличаване на плодовете - много.

Това, че спортуваш и качваш килограми не трябва да те учудва - теглото не е само мазнини, а също и мускулната маса.
    В ВТ не ви ли караха да спортувате......или само спиртувате
    Don't dream your life, live your dreams.

По-страшен от СПИН -а, по-опасен от рака...сега за сега си остава простака!

Има ли смисъл, като няма значение....

Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от rosbg Виж мнението
    В ВТ не ви ли караха да спортувате......или само спиртувате
    Кликни върху изображението за по-голяма версия

Име:	JONO-ARE-YOU-TALKING-TO-ME-meme-63758.jpg
Разглеждания:	32
Размер:	44,4 КБ
ID:	8414
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"

Напреднал
    Град
    London
    Post Thanks / Like

И в БГ и в Англия се храня с каквото ми се прияде без никакви диети, употребявам и алкохол, активно спортувам и си познавам тялото много добре. Килограмите не ми играят повече от 4, което за мен не е много, но в Англия натрупвам с лекота подкожни мазнини, а в БГ ги чистя при подобен начин на хранене и режим. За мен всичко идва от качеството на храната.

Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от marianone1 Виж мнението
    И в БГ и в Англия се храня с каквото ми се прияде без никакви диети, употребявам и алкохол, активно спортувам и си познавам тялото много добре. Килограмите не ми играят повече от 4, което за мен не е много, но в Англия натрупвам с лекота подкожни мазнини, а в БГ ги чистя при подобен начин на хранене и режим. За мен всичко идва от качеството на храната.
    Може би в най-голяма степен в количеството (и качеството) на т.нар. - хранителни добавки!
    Втвърдители, омекотители, набухватели, ароматизатори, оцветители ... да не забравяме - овкусители!! ... и много други.

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Как загубих десетки килограми!
    От lordm във форум Диети,отслабване и здравословен начин на живот
    Отговори: 49
    Последно мнение: 17-05-2017, 18:36
  2. Как запазвате свалени килограми!?
    От lordm във форум Здраве, Kрасота и Мода
    Отговори: 4
    Последно мнение: 14-10-2016, 13:06
  3. Как загубих....излишни килограми!?
    От vaskolini във форум Здраве, Kрасота и Мода
    Отговори: 35