Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 6 от общо 6
    I see you... Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

По подразбиране Новият мост Куинсфери кросинг в Шотландия

От няколко дни само за това говорят по ББС и другите новини, та да пусна снимки - отвориха новия мост след няколкогодишен ремонт. Мостът свързва Единбург и Файф.

Трафикът през моста се спира през уикенда за голямото пешеходно преминаване - около 50 хиляди души са спечелили билети за това преминаване, което ще е веднъж в живота. Ето и малко снимки от моста:

Кликни върху изображението за по-голяма версия

Име:	_89904329_hi032753444.jpg
Разглеждания:	49
Размер:	30,6 КБ
ID:	8394

Кликни върху изображението за по-голяма версия

Име:	image.jpg
Разглеждания:	49
Размер:	97,2 КБ
ID:	8395
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

2. БЛАГОДАРЯ lordm, deijei, chikshirik, zhb thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! lordm, steve, Doondie, никанор, deijei and 1 others liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Новият мост Куинсфери кросинг в Шотландия

Минавайки от там, все си мисля, дали не може и четвърти, а защо не и пети мост да се построи! Залива дава възможност за това! При положение, че всички други проблеми са решени, а Единбург няма необходимост от магистрална връзка с Англия това би било добра идея...

4. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
    I see you... Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Kearny Виж мнението
    Минавайки от там, все си мисля, дали не може и четвърти, а защо не и пети мост да се построи! Залива дава възможност за това! При положение, че всички други проблеми са решени, а Единбург няма необходимост от магистрална връзка с Англия това би било добра идея...
    Разбирам иронията ти, но ако си слушал новините за трафика всеки ден, там винаги е гърч. Forth road bridge e на 50 години и имаше огромни проблеми при затварянето му преди 2 години. , дори и сега, с този мост, отново имаше задръствания от деня, в който го пуснаха, не знам дали повече трафик минава в момента, за да го видят или просто не са достатъчно платната, както е сега. Магистралата към Глазгоу е значително подобрена, макар че не знам защо не я направиха с още едно платно, може би парите са били толкова. Минавали сме там, вярно, в съботен ден, но просто е песен сега в сравнение с преди.
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Магистралата към Гласгоу си се кара за същото време и с тапите на същите места! Но аз говоря за нормална магистрала към Англия по А702 например, а не към Гласгоу!

7. БЛАГОДАРЯ Мила thanked for this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

9. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
    ГРОБАРИ+ПЗ Аватара на captain caveman
    Град
    harrow on the hill,след моста първата у десно
    Post Thanks / Like

само да питам за протокола,на откриването,като минаха самолетите да ви пръскат с бяло,червено и синьо,изтръпнаха ли ви сърчицата,че може да ви бомбардират профилактично,за да ви избият вторият референдум от буковиците?
    ГРОБАРИ+ПЗ
    БРАТ ДО БРАТА
    ПАЗАРДЖИК-СЛАВА,СЛАВА,СЛАВА!

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Отговори: 417
    Последно мнение: 01-01-2017, 14:03
  2. Фалшива самоличност и кражба на самоличност - Identity fraud and identity theft
    От DerManko във форум Пари, Финанси, Счетоводство, Mortgages, Застраховки
    Отговори: 28
    Последно мнение: 04-06-2015, 10:04
  3. Отговори: 213
    Последно мнение: 11-09-2014, 22:01
  4. Фотогеничност
    От Suzanne във форум Фотография
    Отговори: 12
    Последно мнение: 17-02-2006, 23:36

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми