Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 4 от общо 4
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Как да се регистрирам в UK букмейкъри

здравейте не знам дали е точно за тук темата но искам да залагам от България в UK букмейкъри като skybet ladbokers и тем по добни защото имат много по високи коефициенти от ефбет и бет365 имам банкова сметка в ук но вече не живея там. Има ли хора който са си направили безпорблемно регистрация в ук букмейкъри и какво се изисква документ за настоящ адрес ли само и ук банкова сметка поздрави или накратко има ли човек с акаунт тук в UK букмейкър който да ми каже какво изискват от букмейкъра
    Последно редактирано от daynnite : 21-08-2017 на 11:24

администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Как да се регистрирам в UK букмейкъри

http://beginners-betting-guide.com/o...unt/4551235722
    http://www.onlinebetting.org.uk/bett...om-abroad.html

Прочети инфото от горните два линка във втория има доста информация.

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

сладур Аватара на Doondie
    Град
    Плевен
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Как да се регистрирам в UK букмейкъри

Цитирай Първоначално написано от daynnite Виж мнението
    здравейте не знам дали е точно за тук темата но искам да залагам от България в UK букмейкъри като skybet
    Драсте!

В сайта на skybet пише:
    Which countries are allowed?

We accept customers based in any of the following countries:
    • United Kingdom
    • Channel Islands
    • Ireland
    • Finland
    • Gibraltar

Due to our products/services being prohibited and/or restricted by local laws we do not currently accept new accounts from any other countries.

Using your account abroad

Please note that you will not be able to use your account outside of the above countries, even if your account is registered with us from countries in the above list
    Въпреки това от България може да се ползва без VPN, въпреки че не би трябвало.
    Току-що се логнах в акаунта на брат ми. Той се беше регистрирал от БГ (на мое име о_О), затова нямаше достъп до акаунта. Май месец бях в Англия за няколко дни, обадих им се и го отблокираха.

Цитирай Първоначално написано от daynnite Виж мнението
    Има ли хора които са си направили безпорблемно регистрация в ук букмейкъри и какво се изисква документ за настоящ адрес ли само и ук банкова сметка поздрави или накратко има ли човек с акаунт тук в UK букмейкър който да ми каже какво изискват от букмейкъра
    Добре че сложиха функция за търсене в историята на разговорите във ФБ Месинджър...
    В средата на април брат ми е искал да се регистрира. Питал ме е за познат с адрес в Англия, съответно да може да го докаже с някакъв документ. Аз още имах банкова сметка там, затова му дадох моите данни - адрес и телефон. Съответно си свалих онлайн банково извлечение (от кредитната карта) и му го дадох и него за доказателство за адрес. Проблемът е дошъл от това, че ме е регистрирал от чужбина, ми казаха после. И как да докажа по телефона, че не съм в чужбина? Казаха да затворя и ще ми се обадят те. Звъннаха и аз я питам каката как е разбрала, аджеба, че съм в Англия - аз можеше да ползвам просто английски номер в роуминг. И тя каза, че по сигнала "свободно" можело да се разбере, когато някой е в чужбина. The more you know... И тогава открих, че имало разлика в сигнала. хахаха

Та, това е в общи линии - английски адрес, (актуално) доказателство за адрес и да си в Англия, когато се регистрираш или им звъниш.
    Надявам се да ти е било полезно.

4. БЛАГОДАРЯ lordm, Мила, jhoro thanked for this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Как да се регистрирам в UK букмейкъри

В Pinnacle приемат ли от БГ регистрации?

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Как да регистрирам кола с бг номера тук
    От mimeto103 във форум Авто-мото, транспортни, пътуване
    Отговори: 1
    Последно мнение: 23-06-2013, 10:44
  2. Къде да се регистрирам?
    От berbatovka във форум Счетоводство
    Отговори: 6
    Последно мнение: 23-08-2012, 07:07
  3. Gas Safe Register - как да се регистрирам?
    От nacko10 във форум Професии и работа
    Отговори: 1
    Последно мнение: 15-06-2011, 19:06
  4. Как да регистрирам брак, сключен в UK?
    От vania_lazko във форум Семейно право в UK
    Отговори: 4
    Последно мнение: 22-01-2011, 14:05
  5. ако си регистриран като self-employed
    От borislava_1976 във форум Self-Employed
    Отговори: 0
    Последно мнение: 20-03-2007, 17:54

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове