Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 8 от общо 8
    I see you... Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

По подразбиране Започна фестивалът в Единбург и съпътстващия фестивал Fringe

Пускам темата, за да подсетя всички, че започна ежегодния фестивал в Единбург, по време на който градът се превръща в средище на изкуството за цялото Кралство. Театър, мюзикли, балет, танци и всякакви други постановки и шоута могат да се видят по време на фестивала. Може да се посетят не само утвърдени и с традиции постановки, а и представления на млади артисти и млади театрални студия, които понякога са много стойностни, а струват много по-малко и е много по-лесно за тях да се намерят билети.

Миналата събота ние ходихме на Merrily We Roll Along, обедно представление, на което имаше места.
    Кликни върху изображението за по-голяма версия

Име:	11.jpg
Разглеждания:	41
Размер:	160,2 КБ
ID:	8337
    Преди него в залата имаше детско шоу със сапунени мехури, а след като излязохме от представлението, ни поканиха много мили момичета - китайски танцьори, на тяхното представление - дадоха ни безплатни билети и гледахме The Cricket - много интересно разказана чрез танц, музика и изражение на лицата история.

Име:	122.jpg
Разглеждания:	41
Размер:	160,8 КБ
ID:	8338

По това време в Единбург са събрани толкова много таланти, че каквото и да посети човек, винаги може да остане доволен. Естествено, и вечер има много забавления. Из Единбург в събота:

Име:	133.jpg
Разглеждания:	40
Размер:	290,0 КБ
ID:	8339

Име:	144.jpg
Размер:	425,6 КБ
ID:	8340Кликни върху изображението за по-голяма версия

Име:	155.jpg
Размер:	349,7 КБ
ID:	8341
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

2. БЛАГОДАРЯ deijei, jhoro, lordm thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! vladigbg, Sarah liked this post
    Старо куче Аватара на Sarah
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Започна фестивалът в Единбург и съпътстващия фестивал Fringe

Мила, къде беше шоуто с балоните, мислех да отида в четвъртък, ама не съм проверявала в нета какво къде, кога

Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Започна фестивалът в Единбург и съпътстващия фестивал Fringe

Цитирай Първоначално написано от Sarah Виж мнението
    Мила, къде беше шоуто с балоните, мислех да отида в четвъртък, ама не съм проверявала в нета какво къде, кога
    Не с балони, със сапунени мехури - Fringe Venue C. Adam House, 3 Chambers St, Edinburgh EH1 1HR, на 3ия етаж. След приключването, девойката-артистка изкара всички родители с дечицата от залата в коридора, направи в ъгълчето установка и всички дечица бяха слагани в нея,тя клякаше и ставаше, за да може децата да се озоват в огромен сапунен мехур и да ги снимат така. Сигурно около 15-тина минути кляка и става за всяко дете по два пъти, за да го снимат, като говореше с тъничко буратиново гласче, после подкара и възрастните, дето чакаха за следващото представление Бузите ме заболяха от усмихване

Име:	bubles.jpg
Разглеждания:	38
Размер:	216,5 КБ
ID:	8342
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

5. БЛАГОДАРЯ Sarah, deijei, jhoro thanked for this post
    Recommend Sarah recommended this post
    Старо куче Аватара на Sarah
    Post Thanks / Like

Мехури, не балони, обърках се. Мерси много. Предполагам и по улиците има доста музиканти и др забавления, там винаги има.

Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Мехури, не балони, обърках се. Мерси много. Предполагам и по улиците има доста музиканти и др забавления, там винаги има.
    Да, има. То беше и събота, като ходихме, и времето беше чудесно, та имаше от всичко по много.

8. БЛАГОДАРЯ Sarah thanked for this post
    Mr. Herbalist Аватара на steve
    Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

И аз им казвам сапунени балони.Балони звучи по-добре..мехури ми навява болезнена асоциация за седнал по невнимание върху храст от коприва пиян планинар -аматьор по бански костюм както ми се случи на мене веднъжако се намажеш със пенлив сапун и се изкъпеш в някое бистро планинско езеро и вятъра духне над съседния хълм дали ще стават яки балони....тук сега като знам аудиторията като прочете яки балони ще си представят СIСI)
    Последно редактирано от steve : 08-08-2017 на 11:56

10. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Миналата събота ходихме на Orkestra del Sol - не ги бях чувала, но мъжът ми решил, че са джаз и понеже нали аз съм обичала джаз... Като ги чух, първата ми мисъл беше - абе това нещо защо ми напомня за Емир Кустурица???

Много ми хареса, залата не беше голяма, но не спряхме да танцуваме. Викахме ги на бис 2 пъти. Бях изумена, че британците харесаха тази музика, то беше голям купон, по едно време водещият беше накарал всички да клекнем и да танцуваме в този блясък - понеже на разни стъпки учеше народонаселението - голям купон! За съжаление, след повече от десетилетие, са решили да прекратят дейността си и това са последните им концерти. Който е в Шотландия, има още един оставащ концерт, в Стърлинг, на 30 септември. Още изпълнения - тук.

12. ХАРЕСВАМ! steve liked this post
    Mr. Herbalist Аватара на steve
    Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

столипиновски хумор в чуждес(много)странен вариант ако питаш мен ...един циган ми предлагаше сестра си за жена в казармата и ме води у тях на гости.....явно много ще ме е харесвал ...имах и един колега водопроводчик тук в Лондон който се представяше за шотландски циганин..така ми каза .....на мене ми харесват тея хорица.... от клипа де

14. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Завърши фестивалът в Гластънбъри
    От Мила във форум Музика, концерти, партита
    Отговори: 2
    Последно мнение: 27-06-2011, 11:18
  2. FRINGE някой гледа ли го?
    От lordm във форум Филми, Телевизия
    Отговори: 3
    Последно мнение: 11-11-2009, 09:01
  3. Ром Фестивал Лондон
    От slanchece във форум Общ форум
    Отговори: 1