Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 24 от общо 24
    администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране Не може просто така да се клеветят, хора, че са измамници!

Измамници във Великобритания има доста.... групи от които можем да научим кои са също.
    Една от най-известните Фейсбук групи във Великобритания бе Измамници в UK.
    Когато има измами е добре, човек да сподели и предпази други. Но когато някой участва нещо полулегално и е измамен, то той самия е виновен също и се получава малко крадеца вика дръжте крадеца.
    Другото което е, че ако има обвинения за измама, за да се разбере дали е така това което се казва е добре да се чуят и двете страни.

Много от групите които има, някой клевети друг, без другия да знае, без да се иска неговата страна и подобно.
    Много често тези профили на хора обвиняващи някой в измама са измислени профили.
    Някой път тези овинения са направини от конкурентен бизнес.

Всичко по-горе изброено довежда то това, че информацията за измамници не е коректна.
    Ако има някой да е обвинен за измама то тогава, историята да е разказана по подробно, да има опит и за другата страна да се чуе. Полицията да бъде информирана и подобни.

Всичко останало което е за измами е просто лаф моабет.

Както и да е оказа, се, че Фейсбук не си поплюват и когато има оплаквания на хора, че някъде някой ги клевети системно то те изтриват групи.

Наскоро бе изтрита нацяло групата Измамници във ЮК, в която имаше над 20 000 потребителя.

Ако някой си мисли, че просто може да си пише ей така каквото иска в интернет се оказва, че се е заблудил.
    Лицензиран имиграционен съветник Level 1 към OISC

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

Banned forever Аватара на Arthur's Sword EXCALIBUR
    Град
    Yorkshire
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Не може просто така да се клеветят, хора, че са измамници!

Това българска група ли е била?
    Не поглеждай с гняв назад.

Град
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Не може просто така да се клеветят, хора, че са измамници!

Цитирай Първоначално написано от Arthur's Sword EXCALIBUR Виж мнението
    Това българска група ли е била?
    Да българска група.

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Кво ти пука за Фейсбук. Доста са изтрещели. Раздават БАНички и чаши с студена вода за щяло и за нещяло.
    И аз ги използвах за патерица, да се подпирам на тях, за да не падна. Ноооо...
    След като ми влезнаха с бутоните за един клип им спрях рекламата, захвърлих патериците и започнах да тичам.
    Важното е да се тича. Сега следвам примера на духовния ми гуру Форест Гъмп и тичам без тях.

Иначе групата трябваше да подходи по-креативно и да се именува: Те са нашата гордост, Следвайте светлия им пример, Ударници в UK, Преуспели българи в UK. Жалко за загубеното време на админите. Могат да си направят нова група - Измамени в UK. Нещо от типа на искрено и лично.
    Освен личните изповеди, които се харесват от ФБ, да поставят акцент и на превенцията на участниците в групата. Могат да се разглеждат не само класическите науки като муфтене, чопване, чорване, гепене, завличане, каширане и гърбене, но и да се включат някои нови дисциплини. Например: Теоретични основи на скиминга, Фишинг - практически аспекти, Фейкономикс и Спамология. Така групата ще придобие сериозен авторитет и ще бъде безценен източник на хора с отворени очи към знанието.
    Keep calm and make jam

5. ХАРЕСВАМ! Мила, lordm, jhoro, zhb, ilianaL and 1 others liked this post
    Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Колкото до Фейсбук - и в момента си има група „Измамници в UK (без цензура)“.
    Не знам дали е имала нещо общо със изтритата, няма как и да проверя.
    А, да - ако не можете да я отворите, то е защото е затворена.
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

Град
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Не може просто така да се клеветят, хора, че са измамници!

Групата "Измамници в UK" пак е била изтрита от Фейсбук

dobra i losha Аватара на ilianaL
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Sash Виж мнението
    Кво ти пука за Фейсбук. Доста са изтрещели. Раздават БАНички и чаши с студена вода за щяло и за нещяло.
    И аз ги използвах за патерица, да се подпирам на тях, за да не падна. Ноооо...
    След като ми влезнаха с бутоните за един клип им спрях рекламата, захвърлих патериците и започнах да тичам.
    Важното е да се тича. Сега следвам примера на духовния ми гуру Форест Гъмп и тичам без тях.

Иначе групата трябваше да подходи по-креативно и да се именува: Те са нашата гордост, Следвайте светлия им пример, Ударници в UK, Преуспели българи в UK. Жалко за загубеното време на админите. Могат да си направят нова група - Измамени в UK. Нещо от типа на искрено и лично.
    Освен личните изповеди, които се харесват от ФБ, да поставят акцент и на превенцията на участниците в групата. Могат да се разглеждат не само класическите науки като муфтене, чопване, чорване, гепене, завличане, каширане и гърбене, но и да се включат някои нови дисциплини. Например: Теоретични основи на скиминга, Фишинг - практически аспекти, Фейкономикс и Спамология. Така групата ще придобие сериозен авторитет и ще бъде безценен източник на хора с отворени очи към знанието.
    Е това е добро,наистина ме изкефи! Комплименти!

9. ХАРЕСВАМ! lordm liked this post
    Старо куче
    Град
    Herts
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от lordm Виж мнението
    Измамници във Великобритания има доста.... групи от които можем да научим кои са също.
    Една от най-известните Фейсбук групи във Великобритания бе Измамници в UK.
    Когато има измами е добре, човек да сподели и предпази други. Но когато някой участва нещо полулегално и е измамен, то той самия е виновен също и се получава малко крадеца вика дръжте крадеца.
    Другото което е, че ако има обвинения за измама, за да се разбере дали е така това което се казва е добре да се чуят и двете страни.

Много от групите които има, някой клевети друг, без другия да знае, без да се иска неговата страна и подобно.
    Много често тези профили на хора обвиняващи някой в измама са измислени профили.
    Някой път тези овинения са направини от конкурентен бизнес.

Всичко по-горе изброено довежда то това, че информацията за измамници не е коректна.
    Ако има някой да е обвинен за измама то тогава, историята да е разказана по подробно, да има опит и за другата страна да се чуе. Полицията да бъде информирана и подобни.

Всичко останало което е за измами е просто лаф моабет.

Както и да е оказа, се, че Фейсбук не си поплюват и когато има оплаквания на хора, че някъде някой ги клевети системно то те изтриват групи.

Наскоро бе изтрита нацяло групата Измамници във ЮК, в която имаше над 20 000 потребителя.

Ако някой си мисли, че просто може да си пише ей така каквото иска в интернет се оказва, че се е заблудил.
    Защо да не може?! Нима скорошното ти заключение " Във Великобритания правосъдие няма" е нещо по различно?! А, да ....извинявай.....базирано е на мнoгoгодишната ти кариера и опит в Британската правна система.

Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: Не може просто така да се клеветят, хора, че са измамници!

Групата "Измамници в UK" пак е била изтрита от Фейсбук
    Но групата Измамници в UK (без цензура) си съществува безпрепятствено. Като погледнах, собственичката на изтритата за втори път група не е питала защо е изтрита групата - не знам защо.

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Град
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Re: Не може просто така да се клеветят, хора, че са измамници!

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Но групата Измамници в UK (без цензура) си съществува безпрепятствено. Като погледнах, собственичката на изтритата за втори път група не е питала защо е изтрита групата - не знам защо.
    Да за измамници без цензура си съществува... а за собственичката... да не се е интересувала защо...

Град
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Не може просто така да се клеветят, хора, че са измамници!

Цитирай Първоначално написано от Tralala Виж мнението
    Защо да не може?! Нима скорошното ти заключение " Във Великобритания правосъдие няма" е нещо по различно?! А, да ....извинявай.....базирано е на мнoгoгодишната ти кариера и опит в Британската правна система.
    Защото като някой прави нарушения на закона, не си длъжен да търсиш закрилници на закона за да въведат правосъдие, а се оплакваш на Фейсбук и те решават проблема....

Не ти трябва да съдиш някого за клевета.. просто пишеш на Фейсбук и те действат

За да знаеш някои неща не три трябва да имаш квалификация и кариерен опит, та дори да си бил там. Аз знам че е студено на Антрактида без да съм бил там. Знам и че е топло на екватора без да съм бил там.
    Последно редактирано от lordm : 21-08-2017 на 15:51

Град
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Не може просто така да се клеветят, хора, че са измамници!

https://www.engadget.com/2017/08/21/...line-offences/UK says online hate crime is as serious as offline offences

15. БЛАГОДАРЯ Мила thanked for this post
    Старо куче
    Град
    Herts
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: За: Не може просто така да се клеветят, хора, че са измамници!

Защото като някой прави нарушения на закона, не си длъжен да търсиш закрилници на закона за да въведат правосъдие, а се оплакваш на Фейсбук и те решават проблема....

Не ти трябва да съдиш някого за клевета.. просто пишеш на Фейсбук и те действат

За да знаеш някои неща не три трябва да имаш квалификация и кариерен опит, та дори да си бил там. Аз знам че е студено на Антрактида без да съм бил там. Знам и че е топло на екватора без да съм бил там.
    Винаги съм те смятал за добре информиран. Ама за правната система в UK не знаеш нищо. Затова вземи се информирай добре преди да започнеш да даваш инфо, че даваш грешна и заблуждаваща информация.

Също така явно не знаеш че най-високата точка на екватора е в Еквадор, 4000м плюс. Там си е студеничко.

17. БЛАГОДАРЯ chikshirik thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! chikshirik liked this post
    Recommend chikshirik recommended this post
    Град
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Re: За: Не може просто така да се клеветят, хора, че са измамници!

Цитирай Първоначално написано от Tralala Виж мнението
    Винаги съм те смятал за добре информиран. Ама за правната система в UK не знаеш нищо. Затова вземи се информирай добре преди да започнеш да даваш инфо, че даваш грешна и заблуждаваща информация.

Също така явно не знаеш че най-високата точка на екватора е в Еквадор, 4000м плюс. Там си е студеничко.
    За правната система получавам информация от хора които са доста добре запознати!

Старо куче Аватара на tt_tt_tt
    Post Thanks / Like

Facebook спря изкуствения си интелект, излязъл извън контрол

...Системата, разработвана от социалната мрежа, се самообучава, като по този начин прави разговорите с ботове в Messenger много по-реалистични за хората, но след експеримент в който програмистите пробвали да пуснат два отделни бота да си говорят сами FAIR (изкуствения интелект на Facebook) надминал очакванията към себе си. Излизайки от първоначално начертания сценарий, ботовете започнали да използват нови изразни средства, преминавайки на своя собствена комуникация...
    Подобна ситуация всъщност не се среща за първи път. Лабораторията на Мъск OpenAI вече успя да накара ботове да развият свой собствен език, а в Google откриха, че изкуственият интелект, отговарящ за функцията „Преводач” е написал свой език, за да си помогне при превеждането на изречения.
    https://www.kaldata.com/it-%D0%BD%D0...8A-255169.html

Биг Брадър е тук и името му е Facebook

Един точен коментар-
    ...Има и едно нещо, на което никой не обръща внимание:
    А то е, че фейсшита НЕ плаща никакви данъци в България, а в същото време – получава приходи (преки и косвени) от потребителите в България. И защо фейсшит ще получава приходи, а няма да плаща данъци върху тези приходи?
    Ако зависи от мен – ще ги накарам да си плащат, за да имат присъствие в България. Иначе – ги блокирам.
    https://www.kaldata.com/featured/%d0...83-256386.html
    Последно редактирано от tt_tt_tt : 23-08-2017 на 06:36
    Дали да изберем да живеем в лъжа или да се отдадем на истината е избор !

"Святата истина ни бе знамето" - Хр. Ботев

"Има два начина да се самозаблуждаваме: Единият е да вярваме на неистини, другият - да не вярваме на истината" Сьорен Киркегор

... Аватара на madlena
    Post Thanks / Like

Наско, прави ми впечатление, че напоследък се изживяваш като гуру, пътеводител, майса и баща на всички българи в УК.
    Усрокай малко топката, спри да се ровиш на хората в групите и спри да раздаваш правосъдие наляво и надясно и да даваш наклон на холата какво и как да го правят.
    Време е да се вгледаш в себе си и да чуеш хората около теб преди да паднеш неочаквано от много високо
    Shall we call the real life OUTERNET?

If you're talking behind my back, you are in a good position to kiss my ass!

21. БЛАГОДАРЯ Virginblack, Tralala, chikshirik thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! tt_tt_tt, Ego sum, Tralala, chikshirik liked this post
    Recommend chikshirik recommended this post
    Град
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от madlena Виж мнението
    Наско, прави ми впечатление, че напоследък се изживяваш като гуру, пътеводител, майса и баща на всички българи в УК.
    Усрокай малко топката, спри да се ровиш на хората в групите и спри да раздаваш правосъдие наляво и надясно и да даваш наклон на холата какво и как да го правят.
    Време е да се вгледаш в себе си и да чуеш хората около теб преди да паднеш неочаквано от много високо
    Благодаря ти за мнението!Ще го имам предвид!

... Аватара на madlena
    Post Thanks / Like

и все пак какво те подбуди два пъти да репортваш групата на фейсбук?

според мен желанието ти, ти да си този който ще раздава правосъдие в българските среди, а не някаква си там асминка дето не зное нищо за живота в УК?
    Не можеш да преживееш, че някой се е сетил да наплави нещо преди теб?

24. ХАРЕСВАМ! chikshirik liked this post
    Старо куче Аватара на никанор
    Град
    на 8 км. от Бургас
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от madlena Виж мнението
    и все пак какво те подбуди два пъти да репортваш групата на фейсбук?

според мен желанието ти, ти да си този който ще раздава правосъдие в българските среди, а не някаква си там асминка дето не зное нищо за живота в УК?
    Не можеш да преживееш, че някой се е сетил да наплави нещо преди теб?
    ...наистина ли е такова положението? Сигурна ли си в това , което твърдиш? Аз като / по подразбиране/ страничен наблюдател, имам различно мнение. И съвсем любезно те моля да се обосновеш....иначе ще го сметна/ пък и не само аз... твърде вероятно/ за нискокачествено заяждане , гарнирано със сериозна доза дребнотемие ...
    Имах различно мнение за теб, надявам се да съм наясно все пак, какво се крие зад този красив ник...ако пожелаеш , разбира се.
    ...Нищо лично...
    Perfect stranger

"Не спори с глупака , хората може да не разберат разликата "

26. ХАРЕСВАМ! П.Димитров liked this post
    Град
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от никанор Виж мнението
    ...наистина ли е такова положението? Сигурна ли си в това , което твърдиш? Аз като / по подразбиране/ страничен наблюдател, имам различно мнение. И съвсем любезно те моля да се обосновеш....иначе ще го сметна/ пък и не само аз... твърде вероятно/ за нискокачествено заяждане , гарнирано със сериозна доза дребнотемие ...
    Имах различно мнение за теб, надявам се да съм наясно все пак, какво се крие зад този красив ник...ако пожелаеш , разбира се.
    ...Нищо лично...
    Не е за пръв път някой да си мисли нещо, което не е вярнo ,никаква група не съм рапортувал два пъти във Фейсбука.... ох какви ли не неща, чувам за себе си дето някои хора си въoбразяват че имам общо. Онзи ден ми разправят за друго мислят, че аз съм бил замесен нещо си ....хора без работа.. аз нямам време да се обърна толкова много неща имам да правя и да уча... че ще седна с глупости да се занимавам.
    Последно редактирано от lordm : 23-08-2017 на 18:58

28. БЛАГОДАРЯ chikshirik thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! никанор liked this post
    Град
    на 8 км. от Бургас
    Post Thanks / Like

Нали си наясно , че съм наясно за какво става дума...но не мога да приема, камо ли да толерирам обиднобезпочвени , целенасоченокомпрометиращи твърдения ... оох спирам до тук, че ще заприличам на тях...мамка му, изненадвам се че може жени да избиват комплекси по този начин, даже Фройд е доста икономичен откъм женската комплексарщина .
    Ако не вярвате ...питайте RNOH
    Perfect stranger

Старо куче Аватара на Ego sum
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от никанор Виж мнението
    Нали си наясно , че съм наясно за какво става дума...но не мога да приема, камо ли да толерирам обиднобезпочвени , целенасоченокомпрометиращи твърдения ... оох спирам до тук, че ще заприличам на тях...мамка му, изненадвам се че може жени да избиват комплекси по този начин, даже Фройд е доста икономичен откъм женската комплексарщина .
    Ако не вярвате ...питайте RNOH
    Звучиш като някой зависим,в смисъл,че нещо зависи от теб.Интересно..

31. ХАРЕСВАМ! chikshirik liked this post
    Град
    на 8 км. от Бургас
    Post Thanks / Like

Дани , добре ли си бе човече? Прочети се , ама ...или съм зависим или нещо зависи от мен ? ...кое от двете, че да ти отговоря ...абе да не би ти да си зависимият ???

Иначе , този път си улучил темата, поне ме клеветиш точно на място ...
    Perfect stranger

... Аватара на madlena
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: За: Не може просто така да се клеветят, хора, че са измамници!

Не е за пръв път някой да си мисли нещо, което не е вярнo ,никаква група не съм рапортувал два пъти във Фейсбука.... ох какви ли не неща, чувам за себе си дето някои хора си въoбразяват че имам общо. Онзи ден ми разправят за друго мислят, че аз съм бил замесен нещо си ....хора без работа.. аз нямам време да се обърна толкова много неща имам да правя и да уча... че ще седна с глупости да се занимавам.
    и бидейки толкова зает без да искаш. предложи на администратора на групата да направите заедно същата група, в която и ти да си админ. Вероятно защото се превъплъщаваш в гуруто на бг общноснта в УК?
    и естествено номата грура няма да я репортуваш, вали вече ще участмаш в вещо, което вякой се беше сетил да направи преди теб

34. БЛАГОДАРЯ chikshirik thanked for this post

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Отговори: 33
    Последно мнение: 15-10-2017, 07:27
  2. Отговори: 3
    Последно мнение: 05-05-2014, 21:00
  3. Отговори: 0
    Последно мнение: 20-02-2014, 12:12
  4. Може ли да се извади НИН така...?
    От petvas във форум Accession Worker Cards & Work Permits
    Отговори: 3
    Последно мнение: 14-08-2008, 22:50
  5. някой може ли така