Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 28 от общо 28
    I see you... Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: На границата - на различни опашки с паспорти и с лични карти

Цитирай Първоначално написано от Zara Виж мнението
    не мисля,че ако примерно семейство е с лични карти и паспорт, и и кажеш, че е желателно да бъдете на една опашка някой няма да ви позволи. Чак толкова стриктни никога не са били. Още повече ако кажеш.че човека с който си не говори английски е и желателно да сте заедно.

Някой да бил в подобна ситуация и да са му отказали?
    Или само си чешем езиците?
    Четеш ли изобщо написаното от Муси?

Цитирай Първоначално написано от musi Виж мнението
    Един служител от летището с полски акцент(така ми се стори)беше доста груб и не пускаше да премине за проверка нито един с лична карта към border agency гишетата.
    Да може би за по добро и бързо минаване са го направили,да не се бавят с личните карти,но това разделение за пръв път го виждам.
    Този поляк(имаше и други негови колеги)ми приличаха точно на филмите от лагерите на Хитлер-мъжете натам,жените насам ...А и неговите викове приличаха точно на това.Ето това ме шашна.
    Не даваха човек да мине с лична карта с опашката за EU
    Не се паникьосвам,просто това го нямаше на датите,които изброих и вчера бях много учудена
    Само си представям,как щях да реагирам,ако 2 дни по рано беше станало с майка ми-да я разделят от мен .
    Ами ако пътуваше сама,както сме го правили..
    Аз виждам ситуацията така: Муси е видяла нещо различно в процедурата по минаването на границата, впечатлила се е и иска да ни предупреди. Мариана потвърждава, че това е започнало да се прави и на други летища, че и в други страни. Мисля, че хората е хубаво да са предупредени и да не се изненадват. Ти, разбира се, можеш да наричаш това "чесане на езиците", но според мен споделеното е полезно.
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Manchester United Fan Аватара на Zara
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: На границата - на различни опашки с паспорти и с лични карти

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Четеш ли изобщо написаното от Муси?

Аз виждам ситуацията така: Муси е видяла нещо различно в процедурата по минаването на границата, впечатлила се е и иска да ни предупреди. Мариана потвърждава, че това е започнало да се прави и на други летища, че и в други страни. Мисля, че хората е хубаво да са предупредени и да не се изненадват. Ти, разбира се, можеш да наричаш това "чесане на езиците", но според мен споделеното е полезно.
    ами пак не ми става ясно какъв точно е проблема, освен ,че явно за по - добро и бързо обслужване се правят няколко опашки.

чак пък груб и да вика......на мен ако ми вика някой ще го репортна веднага....

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Много искам да си на поляка мястото и като ти свърши работният ден да ни напишеш как се чустваш. Като знам на летището какво е напрежение, колко е отговорно и отгоре на това трябва да си късаш нервите с всякакви образи, а и шумът идваш от стотиците хора. Само като се кача в самолета и ми креснът деца и разни всякакви такива, веднага бащата ме чака с два аналгина на летището, апредставям си това да ми е ежедневие...

Страница 2 от 2 ПървиПърви 12

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Два лаптопа на границата
    От wienerin във форум Авто-мото, транспортни, пътуване
    Отговори: 11
    Последно мнение: 25-11-2009, 10:52
  2. Смешни страшки със опашки...
    От Arthur's Sword EXCALIBUR във форум Общ форум
    Отговори: 7
    Последно мнение: 18-09-2009, 19:57
  3. Заради опашки и унижения: 200 000 бягат от доктора си
    От Suzanne във форум Новини от и за България
    Отговори: 0