Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 14 от общо 14

Тема: Nova Accountancy

администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране Nova Accountancy

http://www.nova-accountancy.co.uk/

NOVA Счетоводители Self Employed, Връщане на данъци, Регистрации, Банкови сметки, Фирми и др.

http://nova-accountancy.co.uk » [email protected]
    6 Gainsborough Road Leytonstone
    London E11 1HT

На сайта им можем да прочетем за тях

NOVA Accountancy Ltd team offer a range of taxation and accountancy services, from those of a traditional accountant to strategic advice from an informed business consultant. We are committed to developing close relationships with our clients. Only in that way, do we believe, can an accountancy practice be in a position to offer its clients the best guidance. We expect to build up detailed knowledge of clients' businesses and the industries in which they operate. Our wide-ranging expertise gained from many sectors of business and commerce allows us to see outside the boundaries of a client's own field. We can suggest ideas for business growth and development that may have been ignored, often because the owners lack the time to devote to this kind of strategic planning. Most importantly, however, it is our belief that a friendly and personal approach matters. We spend time listening to you and finding out about your aspirations. When we know what you want then we can help you to achieve it.
    http://www.nova-accountancy.co.uk/about-us.html

Услугите които предлагат са
    Tax Return Deadline
    Sole Trader

Partnership

Limited Company

Year End Accounts
    VAT Return

Payroll Accounting Services

Bookkeeping

Corporation Tax

Other Services

За адреса им обявен в сайта им и името на компанията не откривам да имат регистрация за Data Protection

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

Град
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Nova Accountancy

Това което знам за този бизнес е, че съществува от доста дълго време. Имат офис с 3-ма служителя. Собственичката на бизнеса се казва Деси.
    От съвместна ми работа с нея съм доволен от професионализма и.
    Зная, че тя има английска счетоводна квалификация. Ако някой познат или приятел ме попита за дали да ползва тази компания не бих го разубедил да не ги ползва.
    Сайта им е доста беден с информация липсва и Data Protection регистрация за адрес и име. Това е нещо, което те трябва да поправят според мен.

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

Напреднал
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Nova Accountancy

Каква е счетоводната квалификация на Деси?

Град
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Nova Accountancy

Цитирай Първоначално написано от Lucky Girl Виж мнението
    Каква е счетоводната квалификация на Деси?
    Не знам, предстои да попитаме всички за квалификациите и да попълним информацията в темите.

Напреднал
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: За: Nova Accountancy

Ще съм учудена ако има такава. Срещала съм само 1 българа с квалификация и лиценз но тя не работи с българи. И съм чувала за още един друг. Аз лично завършвам квалификация, и ми отне 7 години почти, имам над 12 години опит, и за лиценз са необходими още минимум 2 години стаж към работодател след квалификация, с определени изисквания за опита. Сам можеш да разбереш колко такива български счетоводители са минали през такъв дълъг период на обучение и практика. Затова винаги питам каква е английската квалификация, има само две престижми за практикуващи счетоводители ACCA и АСА, имената ма members и детайли за това дали имат лиценз са публикувани на сраницата на двете организации, име и фамилия е необходимо само.

6. БЛАГОДАРЯ Zara, lordm thanked for this post
    Град
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Re: За: Nova Accountancy

Цитирай Първоначално написано от Lucky Girl Виж мнението
    Ще съм учудена ако има такава. Срещала съм само 1 българа с квалификация и лиценз но тя не работи с българи. И съм чувала за още един друг. Аз лично завършвам квалификация, и ми отне 7 години почти, имам над 12 години опит, и за лиценз са необходими още минимум 2 години стаж към работодател след квалификация, с определени изисквания за опита. Сам можеш да разбереш колко такива български счетоводители са минали през такъв дълъг период на обучение и практика. Затова винаги питам каква е английската квалификация, има само две престижми за практикуващи счетоводители ACCA и АСА, имената ма members и детайли за това дали имат лиценз са публикувани на сраницата на двете организации, име и фамилия е необходимо само.
    Ето ти една българска фирма Иглика е жената.

Напреднал
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: За: Re: За: Nova Accountancy

Цитирай Първоначално написано от lordm Виж мнението
    Ето ти една българска фирма Иглика е жената.
    Ето тук с фамилно име могат да се видят асса мембери но са необходими двете имена

http://www.accaglobal.com/uk/en/memb...of-member.html

Ж.Обрешков Аватара на KOCMOHABT
    Град
    Толбухин
    Post Thanks / Like

Nova, искаха да им дам пари за жълта карта месец преди да отпаднат.
    think different

Град
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от KOCMOHABT Виж мнението
    Nova, искаха да им дам пари за жълта карта месец преди да отпаднат.
    Е ти безплатно ли си искал да ти свършат услугата!?

Град
    Толбухин
    Post Thanks / Like

Ни най-малко.
    Факт е, че искаха да ми вземат пари за нещо и услуга, от което нямаше да имам нужда след месец.
    think different

Град
    Post Thanks / Like

Ни най-малко.
    Факт е, че искаха да ми вземат пари за нещо и услуга, от което нямаше да имам нужда след месец.
    Като цяло си прав, но въпроса е за този месец дали ще е трябвало да ти трябва!? Иначе аз така си шофирах през малка Словения влизам и не знам дали ми трябва винетка... а те имат по-скъпи винетки от Австрия, а са държава нищо, останаха ми някъде около 15 мили да изляза от Словения и си викам дали да си купя винека или не след 15 мили няма да ми трябва повече.
    Е купих си.
    Иначе за картата, ако са ти казали ще е валидна само за месец и ти да си преценищ дали ще ти трябва или не...

13. ХАРЕСВАМ! valeria_north liked this post
    Град
    Толбухин
    Post Thanks / Like

Почти 2г бях без нин и работих на кеш, нямах никакви проблеми с това на работното място, можех да изчакам месец.
    Лошото е че ме убеждаваха, че след месец пак трябвало да имаш жълта карта, "защото не се знаело".
    А най-лошото е че ни накараха да пуснем за детски, така жена ми веднага щяла да вземе иншурънс номер, под предтекст, че й се полагали.
    Като дойде писмото че тя не е entitled, казаха й че законите "май" се били променили.
    Не ми се занимаваше с тях, трябваше да работя, времената за мен бяха трудни.
    Радвам се, че след 5 сменени счетоводители за 2 години, най-накрая намерих човек, който си знае работата. И не ме лъже за нищо.
    think different

15. БЛАГОДАРЯ lordm, Мила thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! valeria_north liked this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

За други английски кфалификации освен АССА и АСА чували ли сте?

Почти 2г бях без нин и работих на кеш, нямах никакви проблеми с това на работното място, можех да изчакам месец.
    Лошото е че ме убеждаваха, че след месец пак трябвало да имаш жълта карта, "защото не се знаело".
    А най-лошото е че ни накараха да пуснем за детски, така жена ми веднага щяла да вземе иншурънс номер, под предтекст, че й се полагали.
    Като дойде писмото че тя не е entitled, казаха й че законите "май" се били променили.
    Не ми се занимаваше с тях, трябваше да работя, времената за мен бяха трудни.
    Радвам се, че след 5 сменени счетоводители за 2 години, най-накрая намерих човек, който си знае работата. И не ме лъже за нищо.

Manchester United Fan Аватара на Zara
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от marcymm Виж мнението
    За други английски кфалификации освен АССА и АСА чували ли сте?
    Чували сме, що?

18. БЛАГОДАРЯ lordm thanked for this post

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Емигранти - nova tv
    От p-m-p във форум Общ форум
    Отговори: 34
    Последно мнение: 06-04-2009, 23:36
  2. Certificate in Accountancy
    От georgi2 във форум Registration Certificates
    Отговори: 2
    Последно мнение: 23-03-2007, 21:45
  3. nova godina
    От GOTOVSKI във форум Общ форум
    Отговори: 21