Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 6 от общо 6
    Manchester United Fan Аватара на Zara
    Post Thanks / Like

По подразбиране Кой е вашия фаворит - Стоичков или Бербатов?

Знам,че двамата са различни играчи от различния поколения, стил и т.н. Тук няма да сравнявам , защото ще е в полза на Стоичков .

Снощи се оказах на един полет от Краков с Неманя Видич и след обичайните снимки, автографи , правихме и лаф като едни балкански субекти.

Говорихме за мача миналата седмица на Фиго и Берба...вика,абе чудя се защо публиката в БГ аплодира повече Стоичков, нали вика това е мача на Берба. Той прави усилия. Докарва всички тези хора в БГ, прави шоу...не мога казва да си го обясня.

2. ХАРЕСВАМ! Doondie liked this post
    batristio
    Guest

По подразбиране За: Кой е вашия фаворит - Стоичков или Бербатов?

Цитирай Първоначално написано от Zara Виж мнението
    Знам,че двамата са различни играчи от различния поколения, стил и т.н. Тук няма да сравнявам , защото ще е в полза на Стоичков .

Снощи се оказах на един полет от Краков с Неманя Видич и след обичайните снимки, автографи , правихме и лаф като едни балкански субекти.

Говорихме за мача миналата седмица на Фиго и Берба...вика,абе чудя се защо публиката в БГ аплодира повече Стоичков, нали вика това е мача на Берба. Той прави усилия. Докарва всички тези хора в БГ, прави шоу...не мога казва да си го обясня.
    Щото е по истински, натурален, па макар и с всичките му недостатъци..
    Докато Бербатов е по престорен, обран, леко надменен катчели..
    Па и Стойо, и сие каквото направиха за България, Бербата и другите две кончета, както те се определиха веднъж, не могат и да сънуват дори...

4. БЛАГОДАРЯ Zara thanked for this post
    сладур Аватара на Doondie
    Град
    Плевен
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от batristio Виж мнението
    Па и Стойо, и сие каквото направиха за България, Бербата и другите две кончета, както те се определиха веднъж, не могат и да сънуват дори...
    хахаха И какво пък тооооолкова били направили? Питам сериозно, понеже не знам. '94 бях на 8, така че не съм впечатлен особено.
    За мен Стоичков е спортна легенда, на която не съм бил кой знае какъв съвременник - бил съм малък и не особено заинтересован. Колко други български футболисти могат да се похвалят с получаването на Златна топка? А с кариера като играчи и треньори в чужбина, включително Европа и Щатите? Май няма. Но това е за мен Стоичков - звезда от миналото.
    Колкото и да не се интересувам от футбол, респективно и от Бербатов, съм му съвременник и ми е някак по-близък. Играе години наред в английското първенство, съответно е капитан на националния отбор (или беше по едно време - не ме вълнува, съжалявам), значи става като спортист. И английският му е по-добър от на Камата. За техника не мога нищо да кажа, понеже не съм разбирач. Има и фондация за подпомагане на талантливи младежи. Не съм чул Камата да е имал подобна инициатива. Или да е открил... българска чешмичка в центъра на Лондон, макар и задочно. Но може пък в Щатите да е открил, знае ли човек.
    Откриване на българска чешма в Кензингтън Гардънс и празник на бълг. култура

Сериозно обаче - не знам колко врати е отворила славата на Стоичков на млади хора, докато фондацията на Бербатов малко или много е помогнала на десетки талантливи българи. Няма да гласувам обаче, понеже наистина е безпочвено да се сравняват хора от различни поколения.

6. БЛАГОДАРЯ lordm thanked for this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

Бербатов

Напреднал
    Post Thanks / Like

Стоичков поне не се отдаде на кокаина след приключване на състезателната си кариера. Още го чакаме Барбуков да се върне и да ни оправи футбола ��Вижте на какво е заприличал https://gong.bg/football-sviat/shamp...-istina-541615 Сравненията са меко казано обидни...за Камата(Кучето)...

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Бербатов, но и Стоичков заслужава аплаузи

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Smartwatch - часовникът за вашия телефон
    От lordm във форум Телефонни услуги, GSM
    Отговори: 29
    Последно мнение: 13-06-2019, 15:36
  2. Анкета: Колко често посещавате вашия GP?
    От mate във форум Здраве и здравеопазване
    Отговори: 18
    Последно мнение: 22-03-2017, 19:48
  3. Коледа е, ето го и вашия подарък от нас!
    От lordm във форум Съобщения
    Отговори: 3
    Последно мнение: 30-12-2012, 07:07
  4. Как избрахте вашия счетоводител?
    От Edna във форум Пари, Финанси, Счетоводство, Mortgages, Застраховки
    Отговори: 20
    Последно мнение: 29-06-2011, 11:22
  5. Орк. Фаворит - майка ти да *** Стоене - хоро воденица
    От boki във форум Музика, концерти, партита
    Отговори: 2
    Последно мнение: 07-04-2011, 00:24

Отметки