Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 1 от 4 123 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 25 от общо 100
    Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

По подразбиране Нов атентат в Лондон

Съобщиха го след прогнозата за времето, ама беше за няколко секунди, някой да знае нещо повече.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Нов атентат в Лондон

Странно, в нета няма никаква новина за това ?!

Старо куче Аватара на никанор
    Град
    на 8 км. от Бургас
    Post Thanks / Like

Бял бус се е врязъл в тълпа от излизащи богомолци от джамията на Финсбърипарк ...един убит, няколко ранени. Шофьорът - бял мъж, задържан от тълпата и предаден на органите ...

...по важното е, че точно това не трябва да се случва, защото ислямистите , толкова дълго време точно това търсят.
    Два са вариантите , мисля :
    - провокация организирана от самите ислямисти / ала Ердоган/
    - националисти - патриОтари с малко мозък и много алкохол ...
    Perfect stranger

"Не спори с глупака , хората може да не разберат разликата "

администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Нов атентат в Лондон

Ван се вряза в пешеходци, излезли от джамия в Лондон
    Ударени са около 10 човека, има опасения, че двама са убити

Прочети още на: http://www.dnes.bg/world/2017/06/19/...-london.344702
    Лицензиран имиграционен съветник Level 1 към OISC

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

batristio
    Guest

http://www.bbc.com/news/uk-40323769
    на война, като на война...

Glitchy Pigeon Аватара на Pusher
    Post Thanks / Like

...
    “I'm not strange, weird, off, nor crazy, my reality is just different from yours.”

7. БЛАГОДАРЯ няма thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! няма liked this post
    Recommend няма recommended this post
    Manchester United Fan Аватара на Zara
    Post Thanks / Like

Не мисля,че е терористичен акт. Просто шофьора на вана е изпуснал контрол по някаква причина и се е стигнало до инцидента.

ако беше наистина акт, нямаше да се остави да го хванат...освен ако не търси своите 5 Мин слава преди да търка наровете.

9. БЛАГОДАРЯ няма thanked for this post
    Recommend няма recommended this post
    миросъздавател Аватара на Staki
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Zara Виж мнението
    Не мисля,че е терористичен акт. Просто шофьора на вана е изпуснал контрол по някаква причина и се е стигнало до инцидента.

ако беше наистина акт, нямаше да се остави да го хванат...освен ако не търси своите 5 Мин слава преди да търка наровете.
    Разбира се. Бели, гладко избръснати (както дейли мейл го описа) хора не може да са терористи
    Според Supreme Leader May, обаче е терористичен акт.
    http://www.telegraph.co.uk/news/2017...bit-sickening/
    while (2+2 == 4) {
    drink(new Bourbon("Jefferson's" , 100));
    }
    gotoAndStop ("bed");

11. БЛАГОДАРЯ Zara, lordm thanked for this post
    На почивка
    Post Thanks / Like

Досега не бях виждал Амбър Руд да говори толкова дълго и разпалено.Може би убийството на един вече почти умрял е по-шокиращо от убийствата на множество със сигурност невинни хора и 8 годишно дете.

Sent from my iPhone using Tapatalk

13. БЛАГОДАРЯ RNOH thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! geleto liked this post
    На почивка
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Staki Виж мнението
    Разбира се. Бели, гладко избръснати (както дейли мейл го описа) хора не може да са терористи
    Според Supreme Leader May, обаче е терористичен акт.
    http://www.telegraph.co.uk/news/2017...bit-sickening/
    А според асоциацията на независимите фурнаджийски лопати,веднага след отстраняването и от поста -премиер,те щели да и предложат председателското място,досега не били виждали толкова подходяща кандидатура за поста.

15. БЛАГОДАРЯ RNOH thanked for this post
    Dislikes vladigbg disliked this post
    batristio
    Guest

Цитирай Първоначално написано от Ego sum Виж мнението
    А според асоциацията на независимите фурнаджийски лопати,веднага след отстраняването и от поста -премиер,те щели да и предложат председателското място,досега не били виждали толкова подходяща кандидатура за поста.
    Най- хубавото от цялата история с ЮК, Брекзита и очертаващото се прЕбиране по родните места, е че ще се удължи още малко агонията на България, щото някои процеси много напреднаха....
    Пазете се ,ей, диваци...

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от batristio Виж мнението
    Най- хубавото от цялата история с ЮК, Брекзита и очертаващото се прЕбиране по родните места, е че ще се удължи още малко агонията на България, щото някои процеси много напреднаха....
    Пазете се ,ей, диваци...
    ти се пази да не те изгърби някой арабин на улицата, че като гледам в Кандахар стават по малко атентати , отколкото в Лондон или където и да е в Англия

Старо куче Аватара на RNOH
    Град
    London - Cologne
    Post Thanks / Like

ами ако е атентат.... не подкрепям отнемането на човешки живот и още по-малко за глупости
    оба4е то4но в джамиите им промиват мозъците и ги радикализират - дори да е слу4айно, няма да е никак зле ако някой тир се надъни здраво в джамията на финсбъри парк, в която ходят да бият 4ела в пода камара млади здрави и работоспособни мъже всеки ден в 14 часа...
    докато вси4ко живо бачка за да може да просъществува...

просто много от проблемите запо4ват от това което се проповядва в джамиите и изобщо ама изобщо няма да е зле ако някои от тях поиз4езнат...
    Winners Are Driven Роденият да пълзи няма как да полети!

The Pope might be french, but God is english...

Точно това имах предвид, че ако акъла е колкото на крава не може да се пият 700 таблетки!!!!

19. ХАРЕСВАМ! geleto, Stanley9 liked this post
    batristio
    Guest

Цитирай Първоначално написано от RNOH Виж мнението
    ами ако е атентат.... не подкрепям отнемането на човешки живот и още по-малко за глупости
    оба4е то4но в джамиите им промиват мозъците и ги радикализират - дори да е слу4айно, няма да е никак зле ако някой тир се надъни здраво в джамията на финсбъри парк, в която ходят да бият 4ела в пода камара млади здрави и работоспособни мъже всеки ден в 14 часа...
    докато вси4ко живо бачка за да може да просъществува...

просто много от проблемите запо4ват от това което се проповядва в джамиите и изобщо ама изобщо няма да е зле ако някои от тях поиз4езнат...
    Чай, да ти питам...таман си тук..Ти, ако имаш тая възможност, някога, да си на педала, спусъка, с двата ножа и си освободена от отговорност, соу луд ю?

Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

DONALD TRUMP 2020

22. ХАРЕСВАМ! mate liked this post
    Sarah
    Guest

Верно стана така, кажи му исламик терорист и е извинен.
    Време е според мен, мюслитата да се събудят и да спрат да неглижират проблемите в съсайтито си.

24. БЛАГОДАРЯ RNOH thanked for this post
    batristio
    Guest

Цитирай Първоначално написано от Sarah Виж мнението
    Верно стана така, кажи му исламик терорист и е извинен.
    Време е според мен, мюслитата да се събудят и да спрат да неглижират проблемите в съсайтито си.
    сара, лесно е да се каже, трудно да се направи...
    Ти, с ненормални фанатици и с оня особен поглед ..., та имала ли си вземане- даване!?
    Щото, по мое мнение, само колт или АК може се справи с тех...
    Сега, малко лирическо отклонение, в България се появи една "партия" ДОСТ- http://dost.bg/ , която се финансира и всячески подкрепя от Туркия и бай Ердоан, та нейните- симпатизанти са само една степен по долу от тези дето се тепат и правят белите...
    пс:
    Сега са на етап , отглеждат си брадите и гледат лошо...

26. ХАРЕСВАМ! RNOH liked this post
    Sarah
    Guest

сара, лесно е да се каже, трудно да се направи...
    Ти, с ненормални фанатици и с оня особен поглед ..., та имала ли си вземане- даване!?
    Щото, по мое мнение, само колт или АК може се справи с тех...
    Сега, малко лирическо отклонение, в България се появи една "партия" ДОСТ- http://dost.bg/ , която се финансира и всячески подкрепя от Туркия и бай Ердоан, та нейните- симпатизанти са само една степен по долу от тези дето се тепат и правят белите...
    пс:
    Сега са на етап , отглеждат си брадите и гледат лошо...
    Абе става въпрос, че ако видя третия ми братовчед който живее в съседната къща, че се занимава с глупости и си играе с непознати и евентуално след е придобл тоя поглед, да ида и да го изклюкаря най-грубо казано, и ще го направя. Не ги подценявай, не са толкоз глупави.

Старо куче Аватара на RNOH
    Град
    London - Cologne
    Post Thanks / Like

Чай, да ти питам...таман си тук..Ти, ако имаш тая възможност, някога, да си на педала, спусъка, с двата ножа и си освободена от отговорност, соу луд ю?
    не изпитвам нужда да отнемам човечки животи
    това кеото бих направила ако имах властта би било да разкарам джамиите, муслимските училища и да забраня това, да използват религията си като извинение за каквото се сетиш, както и бурките

проблема идва от там, 4е при тях религията е свързаа директно с на4ина а живот и ако им я отнемеш те не знаят какво да прат със себе си. промяна може да има ако децата се отглеждат по нерелигиозен на4ин.
    всеки е свободен да вярва в каквото иска, но религията няма място в правораздаването, както и в начина на живот в западна европа
    Winners Are Driven Роденият да пълзи няма как да полети!

The Pope might be french, but God is english...

Точно това имах предвид, че ако акъла е колкото на крава не може да се пият 700 таблетки!!!!

Post Thanks / Like

Абе става въпрос, че ако видя третия ми братовчед който живее в съседната къща, че се занимава с глупости и си играе с непознати и евентуално след е придобл тоя поглед, да ида и да го изклюкаря най-грубо казано, и ще го направя. Не ги подценявай, не са толкоз глупави.
    Имаш предвид както се е случило с тези?
    http://www.manchestereveningnews.co....anned-13092209
    http://www.telegraph.co.uk/news/2017...tremist-views/

И не, не е ОК, да си ислямистки или какъвто и да е терорист. Но и не е ОК, да има двойни стандарти. Защо за всеки ислямистки терорист, всички мюсулмани са виновни, а за white van driver, не са виновни християните, не очакват всички бели да се извинят, не търсят как се е радикализирал, не очакват обществото на шофьорите на микробуси да излезе с по-силна позиция и т.н., а излиза, че пак мюсулманите са виновни?
    while (2+2 == 4) {
    }
    gotoAndStop ("bed");

30. БЛАГОДАРЯ Мила thanked for this post
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от RNOH Виж мнението
    не изпитвам нужда да отнемам човечки животи
    това кеото бих направила ако имах властта би било да разкарам джамиите, муслимските училища и да забраня това, да използват религията си като извинение за каквото се сетиш, както и бурките

проблема идва от там, 4е при тях религията е свързаа директно с на4ина а живот и ако им я отнемеш те не знаят какво да прат със себе си. промяна може да има ако децата се отглеждат по нерелигиозен на4ин.
    всеки е свободен да вярва в каквото иска, но религията няма място в правораздаването, както и в начина на живот в западна европа
    Абсолютно съм съгласен, че религията няма място в живота ни в 21 век. И под религията, аз лично разбирам всяка религия. Само не съм съгласен с начина, по който искаш да го направиш. Най-сигурния начин да сплотиш хора около дадена идея, религия и т.н е да я забраниш и подложиш на репресии...според мен, разбира се.
    while (2+2 == 4) {
    }
    gotoAndStop ("bed");

32. ХАРЕСВАМ! Мила, jhoro liked this post
    Sarah
    Guest

И не, не е ОК, да си ислямистки или какъвто и да е терорист. Но и не е ОК, да има двойни стандарти. Защо за всеки ислямистки терорист, всички мюсулмани са виновни, а за white van driver, не са виновни християните, не очакват всички бели да се извинят, не търсят как се е радикализирал, не очакват обществото на шофьорите на микробуси да излезе с по-силна позиция и т.н., а излиза, че пак мюсулманите са виновни?
    Не, абсолютно съм против стереотипите и двойните сандарти. Но истината е, че в тези общества риска е по-висок. И става въпрос за превенция и осъзнаване на проблема. Защото ако моето дете например започне да излиза с непознати хора, да се държи странно веднага бих обърнала внимание. А иначе има неглижиране на проблема и от другата страна.

34. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
    Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Не, абсолютно съм против стереотипите и двойните сандарти. Но истината е, че в тези общества риска е по-висок. И става въпрос за превенция и осъзнаване на проблема. Защото ако моето дете например започне да излиза с непознати хора, да се държи странно веднага бих обърнала внимание. А иначе има неглижиране на проблема и от другата страна.
    Аз не знам защо смяташ, че има неглижиране на проблема от страна на мюсюлманските общности? Всъщност се оказва, че от самите мюсюлмански общности и близки на терористите са сигнализирали, обаче сигналите не са били преценени правилно от съответните служби. Сега впоследствие някои тук се опитват да изкараме целите общности криви, а излиза, че когато е имало сигнали - и за двата атентата, в Лондон и в Манчестър - съответните служби са го прозяпали. Лесно е да се сочи с пръст, но на службите това им е работата и затова получават сериозни пари от бюджета, мисля, че те носят основната отговорност. Както каза един коментатор по радиото - не съм чул точно тези служби да се оплакват от недостиг на средства, защо тогава става така - дават им се сигнали, те разработват сигнала и след това твърдят, че човекът е с "нисък риск" - пък той помила после сума ти народ.

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Sarah
    Guest

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Аз не знам защо смяташ, че има неглижиране на проблема от страна на мюсюлманските общности? Всъщност се оказва, че от самите мюсюлмански общности и близки на терористите са сигнализирали, обаче сигналите не са били преценени правилно от съответните служби. Сега впоследствие някои тук се опитват да изкараме целите общности криви, а излиза, че когато е имало сигнали - и за двата атентата, в Лондон и в Манчестър - съответните служби са го прозяпали. Лесно е да се сочи с пръст, но на службите това им е работата и затова получават сериозни пари от бюджета, мисля, че те носят основната отговорност. Както каза един коментатор по радиото - не съм чул точно тези служби да се оплакват от недостиг на средства, защо тогава става така - дават им се сигнали, те разработват сигнала и след това твърдят, че човекът е с "нисък риск" - пък той помила после сума ти народ.
    Факт ли е, че терорисичните атака в 90 процента от случайте са извършени от мюсюлмани? За това Мила смятам.
    Мисля, че и за това трябва да има по голяма бдителност в тези общества и ангажираност на семействата.
    "Сега впоследствие някои тук се опитват да изкараме целите общности криви" КОй се опитваме, кажи конкретно. Аз не смята, че се опитвам.
    Иначе не се смятам и за грам ограничен и тесногръд човек, най малко да слагам етикети. Фатите са факти и както и да го извъртаме не се променят.

37. БЛАГОДАРЯ RNOH thanked for this post
    Recommend RNOH recommended this post
    На почивка
    Post Thanks / Like

То пък един терорист,мани,мани.За малко да не успее да прегази почти умрял човек.
    Гледам новини всеки ден по различни канали,такова стълпотворение от политици начело с шефката и другата с красивата фамилия,да не забравя и кмета,не е имало след нито един истински терористичен акт.Всяка втора дума е "терорист","тероризъм" и производните им.Кога е имало толкова интервюта с очевидци преди?А сетих се,няма толкова живи очевидци!
    Не може ли да се допусне,че е чиста провокация?Според мен може.
    Млада майка се скъса да повтаря,че вече улиците не били сейф,страхувала се за децата си.Откога бе джанъм,ами от както умря мюсуманина.Значи когато белите ванове,карани от мюслита мачкат,няма проблем,тогава улиците бяха сейф!Това как се категоризира по скалата на стандартите-единичен,двоен,троен...?

Sent from my iPhone using Tapatalk

39. ХАРЕСВАМ! mate, RNOH liked this post
Страница 1 от 4 123 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Кървав атентат в Турция
    От Wolf във форум Други новини
    Отговори: 1
    Последно мнение: 31-10-2010, 13:11
  2. Отговори: 0
    Последно мнение: 16-07-2005, 17:47
  3. Атентат срещу влака Грозни-Москва
    От 3dimensional_ME във форум Други новини
    Отговори: 0
    Последно мнение: 13-06-2005, 01:16

Отметки