Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 9 от общо 9
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

Post Търся информация за Кристиян Митев

Някой от вас бил ли е изпращан на бригада в Ирландия от фирмата на Кристиян Митев в Пловдив? Питането ми е по-специално за Keelings farm.
    Предстои ми заминаване и искам да знам, че няма да ме пратят за зелен хайвер..

I see you... Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Търся информация за Кристиян Митев

Цитирай Първоначално написано от sisiityyy Виж мнението
    Някой от вас бил ли е изпращан на бригада в Ирландия от фирмата на Кристиян Митев в Пловдив? Питането ми е по-специално за Keelings farm.
    Предстои ми заминаване и искам да знам, че няма да ме пратят за зелен хайвер..
    Тук човекът не е бил доволен от него, ама мнението е от 2010-та и няма много подробности. То от всяка фирма сигурно има доволни и недоволни.
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

3. БЛАГОДАРЯ lordm thanked for this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Потърси дали фирмта му е лицензирана: http://laws.gla.gov.uk/Default.aspx?...PublicRegister

5. БЛАГОДАРЯ sisiityyy, Menta thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! Menta liked this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Motovilkov Виж мнението
    Потърси дали фирмта му е лицензирана: http://laws.gla.gov.uk/Default.aspx?...PublicRegister
    Открих я. Всъщност фирмата е полска и е собственост на Ришард Собиеховски, а в България имат клон.
    В сайтът на Агенцията по заетостта също е регистрирана.
    Имах съмнения за Кристиан Митев, понеже в един друг форум са се изписали доста лоши неща за него.
    Презентациите му за фермата се били разминавали с действителността, както и заплащането.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Още нещо.. "Supplies labour to Northern Ireland; Note: The licence holder can operate across the UK"
    Това значи ли, че нямат лиценз да изпращат хора в Ирландия, а само в Северна Ирландия и UK?

Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от sisiityyy Виж мнението
    Още нещо.. "Supplies labour to Northern Ireland; Note: The licence holder can operate across the UK"
    Това значи ли, че нямат лиценз да изпращат хора в Ирландия, а само в Северна Ирландия и UK?
    Зависи къде четеш това. Как се казва всъщност фирмата?
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Това е името на фирмата: Ośrodek Pozaszkolnej Nauki Języków Obcych, Usług Lingwistycznych i Wydawniczych
    А името на клона в България е: ЦИОЧЕЛИУ - Р. Собиеховски - клон КЧТ

Старо куче
    Post Thanks / Like

Тази агенция лицензира оператори само в UK. Republic of Ireland е извън юрисдикцията

11. БЛАГОДАРЯ Мила thanked for this post
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Motovilkov Виж мнението
    Тази агенция лицензира оператори само в UK. Republic of Ireland е извън юрисдикцията
    Според сайта им, оперират и в Ирландия, не знам доколко са лицензирани. Извън юрисдикцията на кое е Republic of Ireland? На лиценза им или...? Не те разбрах.

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Търся информация
    От elicka във форум Общ форум
    Отговори: 3
    Последно мнение: 29-12-2010, 14:02
  2. Да дадем бъдеще на Кристиян!
    От pogar във форум Общ форум
    Отговори: 22
    Последно мнение: 15-02-2010, 09:59
  3. Отговори: 0
    Последно мнение: 03-06-2006, 21:35
  4. Приключи делото за убийство срещу 18-годишния Кристиян
    От Mona във форум Новини от и за България
    Отговори: 1
    Последно мнение: 27-01-2006, 18:43
  5. Търся информация
    От eli74 във форум Постоянно пребиваване (ILR)
    Отговори: 2
    Последно мнение: 07-11-2004, 08:12

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
Top Worktops
eXTReMe Tracker