Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 5 от 5 ПървиПърви ... 345
Резултати от 101 до 103 от общо 103
    Старо куче
    Град
    LLandysilio,LLanymynech,Wales
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Защо минах пак на андроид след няколко месеца с Iphone

Не ми е трудно,а просто ми писва.Напоследък може би си изпускам по-често нервите,но това се дължи на факта,че посещавам форума по-често.Това е причината.

Ела да си поговорим за коли и един друг вид "шасита" когато пожелаеш.Ако донесеш бира ще ти направя фрий сървисинг на колата(благодарение на овъртайма напълних половин къща с инструменти) ако имаш нужда от такава.

Говориш за кола на годината,но не споменаваш в кой сегмент(клас). Защото примерно да сравняваш един Фокус РС(пък макар и 37к пари) с едно ауди Р/С 8 или някой С АМГ с двойно турбо някак не върви.Или примерно един Йярис с идващото РС 4 комби на Ауди.Ми не става.Ако искаш да кажеш нещо давай,но без тролене.

Темата е за телефони.Освен мнението,че Сони са бита карта,аз лично нищо съществено не прочетох като аргумент...

Кофти процесор щото новия шарп драгон 835 е кофти? (не съм много по телефоните,но С8 на самсунг не е ли със същия?)
    Кофти камера,пък макар и най-бързата слагана на смарт телефон и с 960 фпс,пък нищо,че е 4-ти пъти повече от конкуренцията?
    Кофти софтуер на камерата??(предишен проблем на Сони,но оправен през последните 2 години)
    Кофти екран,пък макар и първия HDR 4к на телефон.Вярно взет от Сони Бравия,ама все пак.
    Кофти пропорции?
    Кофти батерия? Нищо че е два пъти по-голяма от на Айфон.
    Уххх...недостатъчно рам? Нищо че е с 4гб.
    Какво друго....кофти снимки? Въпреки,че скрийновете които видях от барселона са зашеметяващи като изразителност и реалност,но пък от фотография не разбирам,и ако някой тук е на ти с тая тема,хич няма да откажа ако ми покаже кусурите.

Друго не се сещам...

2. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
    Старо куче Аватара на Ego sum
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Carlsberg Виж мнението
    Не ми е трудно,а просто ми писва.Напоследък може би си изпускам по-често нервите,но това се дължи на факта,че посещавам форума по-често.Това е причината.

Ела да си поговорим за коли и един друг вид "шасита" когато пожелаеш.Ако донесеш бира ще ти направя фрий сървисинг на колата(благодарение на овъртайма напълних половин къща с инструменти) ако имаш нужда от такава.

Говориш за кола на годината,но не споменаваш в кой сегмент(клас). Защото примерно да сравняваш един Фокус РС(пък макар и 37к пари) с едно ауди Р/С 8 или някой С АМГ с двойно турбо някак не върви.Или примерно един Йярис с идващото РС 4 комби на Ауди.Ми не става.Ако искаш да кажеш нещо давай,но без тролене.

Темата е за телефони.Освен мнението,че Сони са бита карта,аз лично нищо съществено не прочетох като аргумент...

Кофти процесор щото новия шарп драгон 835 е кофти? (не съм много по телефоните,но С8 на самсунг не е ли със същия?)
    Кофти камера,пък макар и най-бързата слагана на смарт телефон и с 960 фпс,пък нищо,че е 4-ти пъти повече от конкуренцията?
    Кофти софтуер на камерата??(предишен проблем на Сони,но оправен през последните 2 години)
    Кофти екран,пък макар и първия HDR 4к на телефон.Вярно взет от Сони Бравия,ама все пак.
    Кофти пропорции?
    Кофти батерия? Нищо че е два пъти по-голяма от на Айфон.
    Уххх...недостатъчно рам? Нищо че е с 4гб.
    Какво друго....кофти снимки? Въпреки,че скрийновете които видях от барселона са зашеметяващи като изразителност и реалност,но пък от фотография не разбирам,и ако някой тук е на ти с тая тема,хич няма да откажа ако ми покаже кусурите.

Друго не се сещам...
    Ако беше направил дори и бегъл опит за извинение за обидния ти пост,щях да напазаря бира и да тръгна веднага,но не би.Благодаря за предложението,колата я пипат само сервизните специалисти.
    Колкото до темата,примера с кола на годината е,че рекламата,практичността,шукарията нямат почти нищо общо с действителността,както и при телефоните.
    Може и една тема за коли да си отворим,ако не те е страх.

Sent from my iPhone using Tapatalk

I see you... Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

5. ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
Страница 5 от 5 ПървиПърви ... 345

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. БР1 след 12 месеца легална работа...
    От lambosr във форум Accession Worker Cards & Work Permits
    Отговори: 42
    Последно мнение: 07-07-2012, 16:12
  2. Някой занимава ли се с израбока на Aps за Андроид- Iphone
    От lordm във форум Интернет и компютри
    Отговори: 8
    Последно мнение: 13-05-2012, 11:20
  3. ИЛР след 2 месеца
    От elby във форум Постоянно пребиваване (ILR)
    Отговори: 15
    Последно мнение: 17-10-2010, 10:54
  4. за 12-те месеца след 1.1.2007
    От zoo във форум Статут в UK, постоянно жителство, британско гражданство
    Отговори: 3
    Последно мнение: 24-05-2008, 14:34
  5. ИЛР след 7 месеца
    От papi във форум Статут в UK, постоянно жителство, британско гражданство
    Отговори: 3
    Последно мнение: 25-05-2006, 08:44

Отметки

Правила за публикуване