Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 2 от 19 ПървиПърви 123412 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 26 до 50 от общо 467
    Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Брексит - предсрочни парламентарни избори през юни

Цитирай Първоначално написано от Motovilkov Виж мнението
    Хитър ход. Сега народа ще избере лейбърите да се оправят с брексит.

дали? прогнозите са в полза на торите

викаш ония направиха каша сега някой друг да им оправя бъркотията
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

2. ХАРЕСВАМ! zhb liked this post
    Напреднал
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Motovilkov Виж мнението
    Хитър ход. Сега народа ще избере лейбърите да се оправят с брексит.
    Как се поправят грешките до този момент? Колко големи фирми, банки, агенции и т.н. вече обявиха, че избират места за дейност и в други градове на ЕС. Тази новина мен наистина ме постави в шах. Все съм очаквала ходове, но точно този.......

4. ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
    Старо куче Аватара на Ego sum
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от deijei Виж мнението
    дали? прогнозите са в полза на торите

викаш ония направиха каша сега някой друг да им оправя бъркотията
    Орисия

Старо куче
    Post Thanks / Like

https://www.facebook.com/Channel4New...7059775705296/
    Prime Minister Theresa May has repeatedly said that there would be no election until 2020.

Today she “reluctantly” decided to call one three years early.
    Последно редактирано от deijei : 18-04-2017 на 22:16

7. ХАРЕСВАМ! Мила, lordm liked this post
    администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Брексит - предсрочни парламентарни избори през юни

https://www.facebook.com/Channel4New...7059775705296/
    Prime Minister Theresa May has repeatedly said that there would be no election until 2020.

Today she “reluctantly” decided to call one three years early.

Изводът е ... не вярвайте на политици!
    Лицензиран имиграционен съветник Level 1 към OISC

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

9. ХАРЕСВАМ! zmei4o_pk, няма, merry liked this post
    Recommend DONALD TRUMP recommended this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

бих допълнил - особено на някои

Contrarian Аватара на mate
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Новини около Брексит

Цитирай Първоначално написано от Mariana Dimitrova Виж мнението
    blah blah blah
    ...
    Това е то демокрацията! Всеки гласува според убежденията си. Моите и твоите са различни.
    Ще гласувам за Торите. Крайно време е да отрежем отровните пипала на Октопода наречен ЕС. Нова победа на Консервативната партия ще значи край на бляновете на Петата колона на Брюксел в UK и последен пирон в ковчега на евро-либералите във Великобритания.
    Ще гласувам за това волята на народа да бъде най-накрая изпълнена след 11-месечно забавяне.

Това е то демокрацията - народовластие. Останалото са частни интереси на частни лица, които макар и гръмогласни, са малцинство. Мълчаливото мнозинство обаче винаги гласува практично. Така беше през 2015, ако си спомняш. Така ще е и сега.
    За завършек ще напиша следното - ако допреди 1 година не бях напълно сигурен дали искам напускане на ЕС, то сега съм абсолютно категоричен.
    Опитът на хора като теб за подмяна на вота чрез фейк нюз и маргинализиране на гласувалите за БРЕЗКИТ, ме насочиха твърдо в тази посока.

12. БЛАГОДАРЯ DONALD TRUMP, Zara, RNOH thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP, merry liked this post
    Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Новини около Брексит

Малко време, ама много важно.

Всички, които нямаха право да гласуват (защото били извън страната повече от 15 години) трябва да се регистрират за пощенски вот ВЕДНАГА.

Аз ще гласувам за Либдемс. И за всяка коалиция, която те направят. Корбин не иска да се кандидатира, хубаво. Аз не го харесвам изобщо. В моя район ще гласувам за Либдемс. Северна Ирландия и Шотландия да стягат редиците и да гласуват: дали против Торите, дали за коалиция, дали за нациолистическата партия в Шотландия.

Важно е да е така направено, че да удари Торите.

Всички, които имат британско гражданство и искат разумна политика за Обединеното кралство, трябва да гласуват също.

Това е възможност да се обърне хода на Брексит. Да не е хард и опустошителен.
    Хайде стига с агитациите. Иначе по темата, тая добре,че се маха, днес паунда тръгна нагоре и съм леко щастлив, че много разходи ми идват тоя месец, надявам се до летният сезон още да се качи

14. ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP, RNOH liked this post
    ... Аватара на madlena
    Post Thanks / Like

брексит е факт.
    стратегиите ви да гласувате за опозицията са булшит.
    трябва да се гласува така че брексит да доведе до най-добрият дийл за икономиката
    а най добрият дийл и силна позиция при преговорите може да има само ако тереза е в силна позиция, тоест да е потъпкала всички тъпаци опозиция които дефакто пречат за дибър дийл.
    аз съм гласувала за оставане в ЕС, но след като брексит е факт и няма как да се върне назад сега трябва да гласувам за най-доброто, което може да се постигне с брексит а то ще стане само с абсолютно мнозинство и силна позиция на торите при преговорите
    така че аз ще гласувам за консерваторите
    Shall we call the real life OUTERNET?

If you're talking behind my back, you are in a good position to kiss my ass!

16. БЛАГОДАРЯ DONALD TRUMP, Zara, RNOH, rumi_066 thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP, treven, merry, Charlotte liked this post
    Recommend RNOH recommended this post
    Sarah
    Guest

я обяснете как така тереза ще насрочва избори кагато на нея й е кеф? не го разбрах това.
    и кво ще се случи ако примерно либералите спечелят изборите? тереза пак ли ще е ПМ?
    тя е обсолютно убедена че ще спечели и иска да утвърди позиции си в уестминстр. прави контра на скотишите и се надява да им вземе от местата. народа бил обединен е точно стратегията и че брекзит е факт.
    с поред мен тя точно на тъпаци разчита си мисли че е направила супер стратегическия ход. даже ми стана леко жалка лелката . доста я манипулират
    Последно редактирано от Sarah : 19-04-2017 на 05:34

18. ХАРЕСВАМ! lordm, deijei liked this post
    Старо куче
    Град
    Bulgaria
    Post Thanks / Like

Хората вече нямат търпение да ви набият мощния шут отзад , а вие си чешите езиците , кое, как , що. Не ги мислете британските законодатели, те са ви вдигнали мерника на всички източноевропейски налъми и няма да се откажат , докато не ви изринат. Заради мнозинството простаци от източна Европа , които заляха Кралството пострадаха и малка част интелигентни хора, които наистина бяхме отишли да живеем спокойно и да си изкарваме парите с труд. Но цървула под труд разбира обикновено тарикатлък и измекярщина и резултата е налице. Отделно не броя нежеланието за научаване на езика и водене комуникация не на някой балкански или руски език , а на език, съответстващ на настоящото жителство.

20. ХАРЕСВАМ! RNOH liked this post
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от madlena Виж мнението
    брексит е факт.
    трябва да се гласува така че брексит да доведе до най-добрият дийл за икономиката
    а най добрият дийл и силна позиция при преговорите може да има само ако тереза е в силна позиция, тоест да е потъпкала всички тъпаци опозиция които дефакто пречат за дибър дийл.
    аз съм гласувала за оставане в ЕС, но след като брексит е факт и няма как да се върне назад сега трябва да гласувам за най-доброто, което може да се постигне с брексит а то ще стане само с абсолютно мнозинство и силна позиция на торите при преговорите
    На Тери изобщо не и се занимава вече с тая работа и гледа да се измъкне, демек каквото и да става, друг да поеме политическата отговорност. Иначе няма връщане назад, само горките наивниците си вярват, че ще дойде някой и ще спре брексит.

22. ХАРЕСВАМ! marianone1, RNOH liked this post
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: Брексит - предсрочни парламентарни избори през юни

Цитирай Първоначално написано от DONALD TRUMP Виж мнението
    НАСКО, Тоя ред на мисли силно наподобаващ редене на сланина в каче е неубедителен....
    Чакам да видя днес как ще е паунда и пращам бащата на биг шопинг

Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: Брексит - предсрочни парламентарни избори през юни

Цитирай Първоначално написано от lordm Виж мнението
    Паунда скочи....http://www.bbc.co.uk/news/business-39627859

Тереза и някои други които са знаели за тези избори какви парички направиха днес......
    Лорде, хората не си купувааха айфони и самсунги, а паундове

администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Брексит - предсрочни парламентарни избори през юни

брексит е факт.
    Аз не мисля така. Брексит не е факт и няма да бъде факт.
    Хората гласуваха за едно а ще им се сервира друго, това не е брексита който искаха хората, NHS няма да се подобри, няма и да намалеем ние....Тереза иска да излиза от Европейската икономическа общност. Аз не мога да я дишам и не бих гласувал за нея.
    Лицензиран имиграционен съветник Level 1 към OISC

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

26. ХАРЕСВАМ! deijei, dobri39 liked this post
    променящ се Аватара на Mariana Dimitrova
    Post Thanks / Like

Добро утро на всички.

Виждам страстите са се разгорещили.

Така и трябва.

Хайде да видим дали ще се подсигурят изискуемите две трети в Парламента днес и с пълна пара напред и ако речено we will end May in June.

Програма максимум. Следните парламентарни места трябва да се подсигурят:

1. Cambridge
    2. Twickenham
    3. Kingston
    4. Lewes
    5.St Ives
    6. Bath
    7. Chippenham
    8. Oxford West
    9. Epsom
    10. Kensington

Ако може и Maidenhead (региона на Мей!), ще сме в много добра позиция.

До модераторите: Имам проблеми да публикувам във форума. Дава ми Data Error и не ми позволява да публикувам. Съвети как да се справя с проблема?
    Be prepared to walk the extra mile...

28. БЛАГОДАРЯ Мила, няма thanked for this post
    Старо куче Аватара на musi
    Post Thanks / Like

Какво ще стане на теория,ако лейбъри-те спечелят.Тази победа,ако въобще стане,ще е на кантар-ще има една слаба,раздирана от вътрешни противоречия водеща партия,която няма с кого да направи дори коалиция(видяхме демократите в предишният мандат).Ще трябва,искат не искат да продължат с излизането от ЕС,а те не могат да го направят защото бяха и са против това . Това ще е крах за тях.
    Ще трябва да променят политиката си на 180 градуса и да защитават позиция,която те не одобряват.
    В същото време опозицията (торите)ще са силни и ще критикуват всяко решение,всяка отрицателна последица,която неминуемо ще доведе излизането от ЕС .
    Хората в Англия гласуваха за излизане поради причини,които им бяха посочени без да разбират същността на нещата
    Не вярвам в бъдещето на общ ЕС.Не мисля,че след 2-3 години ще е това,което е сега или ще го има ЕС.Не може страни,като Гърция да се толерират,да се опрощава дълг,а други да са на опашката и по стандарт и по доходи .Тези "облаги и пари",които дава ЕС се връщат и то доста солено.
    Не може който и да е да налага и казва колко бежанци трябва вас да приеме дадена страна от ЕС без да се съобразява с мнението,културата,хората и религията в тази страна
    Това е диктат. Утре ще ни задължат да строим джамии,да променяме религия,език защото имат права новодошлите.
    Убедена съм,че ако не се разпадне ще съществува под различна форма с ядро от още по-доминиращи 2-3 държави,както казаха на различни скорости,а ние в периферията.
    Аз ще гласувам за торите-мисля,че трябва да довършат това,което са започнали .

Sent from my iPhone

" Тъп си ,че слушаш чалга,а слушаш чалга защото си тъп."

30. БЛАГОДАРЯ Zara, RNOH, rumi_066 thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! treven, madlena, merry, rumi_066 liked this post
    Recommend RNOH recommended this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Тереза Мей се учи от Бойко Борисов. Много недоволстваха от Бойко, той подаде отставка, предсрочни избори, отново Бойко избраха - далавера!

32. ХАРЕСВАМ! deijei, geleto, merry, Amun-Ra liked this post
    Старо куче Аватара на Ego sum
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от musi Виж мнението
    Какво ще стане на теория,ако лейбъри-те спечелят.Тази победа,ако въобще стане,ще е на кантар-ще има една слаба,раздирана от вътрешни противоречия водеща партия,която няма с кого да направи дори коалиция(видяхме демократите в предишният мандат).Ще трябва,искат не искат да продължат с излизането от ЕС,а те не могат да го направят защото бяха и са против това . Това ще е крах за тях.
    Ще трябва да променят политиката си на 180 градуса и да защитават позиция,която те не одобряват.
    В същото време опозицията (торите)ще са силни и ще критикуват всяко решение,всяка отрицателна последица,която неминуемо ще доведе излизането от ЕС .
    Хората в Англия гласуваха за излизане поради причини,които им бяха посочени без да разбират същността на нещата
    Не вярвам в бъдещето на общ ЕС.Не мисля,че след 2-3 години ще е това,което е сега или ще го има ЕС.Не може страни,като Гърция да се толерират,да се опрощава дълг,а други да са на опашката и по стандарт и по доходи .Тези "облаги и пари",които дава ЕС се връщат и то доста солено.
    Не може който и да е да налага и казва колко бежанци трябва вас да приеме дадена страна от ЕС без да се съобразява с мнението,културата,хората и религията в тази страна
    Това е диктат. Утре ще ни задължат да строим джамии,да променяме религия,език защото имат права новодошлите.
    Убедена съм,че ако не се разпадне ще съществува под различна форма с ядро от още по-доминиращи 2-3 държави,както казаха на различни скорости,а ние в периферията.
    Аз ще гласувам за торите-мисля,че трябва да довършат това,което са започнали .

Sent from my iPhone
    След днешното гласуване няма нужда от притеснения,лейбъристите ще спечелят,ама друг път.

34. ХАРЕСВАМ! musi liked this post
    Post Thanks / Like

Кратък личен update: Регистрирах се да гласувам онлайн (избрах postal vote), прегледах цялата информация за моя район (погледни в този линк, ако имаш право да гласуваш https://www.indy100.com/article/spre...sheets-7690411) и чакам да ми изпратят формата от общината.

Станах член на няколко групи във Фейсбук. Главно чета мненията на другите, по-знаещи от мене, и си водя бележки. Буквално.

Разбира се, чета и в любимия си Файненшъл Таймс.

36. БЛАГОДАРЯ Мила thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! itso liked this post
    Manchester United Fan Аватара на Zara
    Post Thanks / Like

Добро утро на всички.

Виждам страстите са се разгорещили.

Така и трябва.

Хайде да видим дали ще се подсигурят изискуемите две трети в Парламента днес и с пълна пара напред и ако речено we will end May in June.

Програма максимум. Следните парламентарни места трябва да се подсигурят:

1. Cambridge
    2. Twickenham
    3. Kingston
    4. Lewes
    5.St Ives
    6. Bath
    7. Chippenham
    8. Oxford West
    9. Epsom
    10. Kensington

Ако може и Maidenhead (региона на Мей!), ще сме в много добра позиция.

До модераторите: Имам проблеми да публикувам във форума. Дава ми Data Error и не ми позволява да публикувам. Съвети как да се справя с проблема?

Кои сте вие дето ще сте в много добра позиция?

38. ХАРЕСВАМ! RNOH liked this post
    Recommend mate recommended this post
    Post Thanks / Like

Краткият отговор на този въпрос, Зара, е всички, които няма да гласуваме за Торите. Около мен и в групите, на които аз съм член, това значи всички.

В особено престижно правно издание вчера направиха частно проучване как ще се гласува. Торите едва спечелиха 6%. Хората, който са абонирани за изданието са solicitors and barristers. Няма да се извинявам, като казвам, че мнението на тези хора има огромно значение за мен. Някой от тях (които имам честта да познавам) са най-високо образованите и интелигентни хора, които съм срещала. А аз съм срещала такива.

Това, че на този форум има трима или четирима, които не мислят така, не означава, че животът навън от този форум, който в голяма степен е просто един echo chamber, е спрял. Напротив.

Разбира се, всеки има право на своето мнение и предпочитание.

40. БЛАГОДАРЯ deijei thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! Мила, zhb, itso, Amun-Ra liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

брексит е факт.
    И

И какво иска Тереза,твърд Брексит,въобще не би ме интерисувало,ако детето ми ми няма да живее тук,нека се самоубиват,всеки си заслужава държавата,в която живее.Не е морално от страна на англичаните хода с Брексит,не без тяхно участие се подпалиха толкова много райони по света,които сега генерират емиграция,ама те сега ни лук яли,ни лук мирисали,няма да им стане играта,няма да им позволят.

batristio
    Guest

Краткият отговор на този въпрос, Зара, е всички, които няма да гласуваме за Торите. Около мен и в групите, на които аз съм член, това значи всички.

В особено престижно правно издание вчера направиха частно проучване как ще се гласува. Торите едва спечелиха 6%. Хората, който са абонирани за изданието са solicitors and barristers. Няма да се извинявам, като казвам, че мнението на тези хора има огромно значение за мен. Някой от тях (които имам честта да познавам) са най-високо образованите и интелигентни хора, които съм срещала. А аз съм срещала такива.

Това, че на този форум има трима или четирима, които не мислят така, не означава, че животът навън от този форум, който в голяма степен е просто един echo chamber, е спрял. Напротив.

Разбира се, всеки има право на своето мнение и предпочитание.
    Добре де..Ай ся са кажеш, ама честно, колко от всички гласоподаватели в ЮК отговарят на това описание-
    Някой от тях (които имам честта да познавам) са най-високо образованите и интелигентни хора, които съм срещала.

43. ХАРЕСВАМ! merry liked this post
    Post Thanks / Like

Това, с образованието, е много добър въпрос.

В страната на Окфорд и Кембридж има райони и хора, които са много слабо образовани.

Моето обяснение: силно класово общество, в което хората са свикнали да вярват, че след като са се родили в една класа, там трябва да останат за цял живот.

Е, има и голяма доза мързел.

Но, класата е навсякъде. Ставащ парламентарен представител, защото родителите ти са били членове на House of Lords векове на ред. И, обратното, раждаш се в Hartlepool и оставаш там цял живот.

Много от англичаните, които познавам, не обичат да се местят далече от родното си място. Да пътуват, да. Да публикуват снимки от пътуването, да. Но, ще си живеят в района, в който са се родили. Ако е на Север, на Север. Ако е на Юг, на Юг.

45. БЛАГОДАРЯ няма thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! Мила, deijei liked this post
Страница 2 от 19 ПървиПърви 123412 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Предсрочни избори в Ирландия
    От Suzanne във форум Новини от и за UK
    Отговори: 0
    Последно мнение: 23-11-2010, 15:12
  2. Станишев заговори за предсрочни избори
    От Arthur's Sword EXCALIBUR във форум Новини от и за България
    Отговори: 12
    Последно мнение: 29-09-2009, 16:49
  3. Парламентарни избори 2009
    От Anelis във форум Политика
    Отговори: 0