Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 24 от общо 24
    Старо куче Аватара на zmei4o_pk
    Post Thanks / Like

По подразбиране Дали ще важат българските шофьорски книжки след Брексит?

Преди 2007 не са били признавани, доколкото знам, и е трябвало да се полага изпит. Дали ще въведат това отново?
    бъди добър до смърт, или ...поне се опитвай!

Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Дали ще важат българските шофьорски книжки след Брексит?

Цитирай Първоначално написано от zmei4o_pk Виж мнението
    Преди 2007 не са били признавани, доколкото знам, и е трябвало да се полага изпит. Дали ще въведат това отново?
    Едва линякой вмомента може да ти отговори.
    Мен не ми пука - моята си е британска.
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

3. БЛАГОДАРЯ zmei4o_pk thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! juwele liked this post
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от jhoro Виж мнението
    Едва линякой вмомента може да ти отговори.
    Мен не ми пука - моята си е британска.
    И моята е бритaнска, но на мъжа ми не е. Мисля да я сменим, за всеки случай.

5. ХАРЕСВАМ! jhoro liked this post
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Ами ади де - нито е трудно, нито е прекалено скъпо. Докато още сменят без проблеми. Пък и ще получи някоя и друга категория бонус.
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"

Старо куче
    Град
    LLandysilio,LLanymynech,Wales
    Post Thanks / Like

Абе то ще се сменят поне 2 години още,та затова и не бързам аз.Ама ми е чудно има ли някакви бонуси освен доказателство за адрес(аз си пазя винаги последния банков отчет в колата друго?
    Примерно с екстрите,2 години no claim bonus,26% отстъпка щото карам с моб. приложение на авива(9.5 от 10 резултат) - пълната застраховка на бъдещата ми кола е 580 годишно...ако съм с бритиш книжка спада ли? Ей така от любопитство питам.

Старо куче
    Post Thanks / Like

ако си с бритиш спада чувствително. а ти в това село от къде ти ги сметнаха тия 580 кинта. пробвай тука с бритиш и еу книжка каква ще е разликата
    http://www.gocompare.com/car-insuran...ZY3lHDPeUSE.97
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

Старо куче Аватара на Sarah
    Post Thanks / Like

И аз я смених преди 2 години, ама сега се чудя дали един ден ако поискам мога да си извадя БГ пак.

10. ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

добър въпрос. изобщо ще можем ли да караме в бг и европа след 2г

Старо куче
    Град
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от deijei Виж мнението
    ако си с бритиш спада чувствително. а ти в това село от къде ти ги сметнаха тия 580 кинта. пробвай тука с бритиш и еу книжка каква ще е разликата
    Ами посочих британска да видя разликата и...всички с изключение на една са от 650 нагоре,само някакви wise driving ми дават 520...чувствително викаш...60 кинта...и това без екстри които добавих...хмм...

Ама айде ще прочета как да я сменя,и ще го направя...рано или късно ще трябва...

Колата е корса VXR,та май е в категорията рискови...знам ли.

Напреднал
    Post Thanks / Like

При мен нема никаква разлика с английска ли съм или БГ ! Даже не знам защо сия смених моята ! За да си намеря работа като шофьор иначе нема смисъл от упражнението !

Старо куче Аватара на rosbg
    Град
    Kent
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Sarah Виж мнението
    И аз я смених преди 2 години, ама сега се чудя дали един ден ако поискам мога да си извадя БГ пак.
    Ако се омъжиш за бегеец ти я сменят автоматично без въпроси...
    Don't dream your life, live your dreams.

По-страшен от СПИН -а, по-опасен от рака...сега за сега си остава простака!

Има ли смисъл, като няма значение....

Manchester United Fan Аватара на Zara
    Post Thanks / Like

при мен няма никаква разлика .

16. БЛАГОДАРЯ deijei thanked for this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Заслужава си да се смени с английска ако искате да карате в България. С английска книжка ще сте по-имунизирани срещу подкупни гербарски шапкари наречени КАТ.

18. ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
    I see you... Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Motovilkov Виж мнението
    Заслужава си да се смени с английска ако искате да карате в България. С английска книжка ще сте по-имунизирани срещу подкупни гербарски шапкари наречени КАТ.
    Хаха, това е вярно, ама не знам защо казваш "гербарски". Преди години, преди Герб да дойде на власт, спряха мъжа ми, докато шофираше в България и преди да разберем за какво го спряха, докато му превеждах, че му искат книжката - полицаят като чу, вика - ама той чужденец ли е? С чужда книжка? Казвам - да. "Карааай... караааай..." и с ръка показва да тръгваме - и дотам беше.
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

20. ХАРЕСВАМ! deijei, lordm liked this post
    Старо куче Аватара на musi
    Post Thanks / Like

Сменете я zmei4o.

" Тъп си ,че слушаш чалга,а слушаш чалга защото си тъп."

22. БЛАГОДАРЯ zmei4o_pk thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! zhb liked this post
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от musi Виж мнението
    Сменете я zmei4o.
    Няма да я сменяме, засега. Той не желае. Можеш да заведеш коня на реката, но не можеш да го накараш да пие.
    Леле, ако въведат изпит, ще стане весело. Мъжът ми е основният шофьор вкъщи, аз съм само до Теското и обратно, толкова си мога.

24. ХАРЕСВАМ! Мила, musi, jhoro liked this post
    I see you... Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Няма да я сменяме, засега. Той не желае. Можеш да заведеш коня на реката, но не можеш да го накараш да пие.
    Леле, ако въведат изпит, ще стане весело. Мъжът ми е основният шофьор вкъщи, аз съм само до Теското и обратно, толкова си мога.
    Само от любопитство питам, защо не желае да я смени, има ли някакви мотиви? Ако е прекалено лично, не ми отговаряй.
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Само от любопитство питам, защо не желае да я смени, има ли някакви мотиви? Ако е прекалено лично, не ми отговаряй.
    Защото се опасява от проблеми с бритaнската книжка в България, което е възможно на теория, но дотам.
    Виж, обратното вече се е случвало. В ОК аз съм се нагледала и изпитала на гърба си какви ли не спънки от всякакво естество, непочиващи на никаква логика.

27. ХАРЕСВАМ! jhoro, Мила liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

И аз си мислех да си оставя българската, но откакто веднъж един шапкар взе да ми се прави на отворен и се закани да ми вземе книжката (макар, че нямаше право) - тогава реших да си извадя английска. И без това след 2020-та английските книжки ще са цифрови вече - няма да има нужда от карти и картончета.

Старо куче
    Град
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Motovilkov Виж мнението
    И аз си мислех да си оставя българската, но откакто веднъж един шапкар взе да ми се прави на отворен и се закани да ми вземе книжката (макар, че нямаше право) - тогава реших да си извадя английска. И без това след 2020-та английските книжки ще са цифрови вече - няма да има нужда от карти и картончета.
    Мен шапкар ме спря и тръгна да ми пише акт щото "съм го гледал лошо",а тръгна да пише обида на длъжностно лице...тия някакво свръх зрение вадят...и то шапкар криещ се зад туфа храсти...

30. ХАРЕСВАМ! Motovilkov liked this post
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

добър въпрос. изобщо ще можем ли да караме в бг и европа след 2г
    Ти пък... какъв въпрос задаваш! Примерно - турските шофери (Турция не е в ЕС) - като влизат в Европа - сменят ли си "книжките" или държат изпит?
    Защото се опасява от проблеми с бритaнската книжка в България, което е възможно на теория, но дотам.
    Виж, обратното вече се е случвало. В ОК аз съм се нагледала и изпитала на гърба си какви ли не спънки от всякакво естество, непочиващи на никаква логика.
    В България проблеми с Бритенска СУМПС няма да има. Даже е по-гот - ако ти съставят АУАН, не могат да ти вземат талона. Щото нямаш!
    Цитирай Първоначално написано от Carlsberg Виж мнението
    Мен шапкар ме спря и тръгна да ми пише акт щото "съм го гледал лошо",а тръгна да пише обида на длъжностно лице...тия някакво свръх зрение вадят...и то шапкар криещ се зад туфа храсти...
    Има си официален регламен как и на кои униформени лица си дръжен да спреш. Застанали на открита място, с включени "буркани" на покрива на служебния автомобил, КАТ-аджията е с бяла калъфка на фуражката и светлоотразителна жилетка, представят документи (това вече след спирането)...
    Правата ми при проверка от Пътна полиция (КАТ)

32. БЛАГОДАРЯ Мила thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
    kъртача Аватара на radipopa
    Град
    leyton
    Post Thanks / Like

а с английските книжки в европа и бг кво ше стане аз неам друга ха ха шах с пешката.
    Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник"

Възпитавал ме е най -жестокия родител - живота! За най -тежките си уроци съм платил с кръв! За най -големите си успехи съм губил приятел!
    А ти реши, че с нож в гърба ще ме нараниш ?!?!!

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от radipopa Виж мнението
    а с английските книжки в европа и бг кво ше стане аз неам друга ха ха шах с пешката.
    отпадат английските, ще трябва да взимаш изпита отново ако искаш различна от ук

35. ХАРЕСВАМ! jhoro liked this post
    Старо куче
    Град
    Manchester
    Post Thanks / Like

Вие май сте на по двайсе.
    Едно време и хартиените тефтери ги зачиташе полових свят, само още една допълнителна хартия се вадеше от СБА.
    Не курса, ще ви карат и основно образование да карате отново
    С решение на новия парламент, тези с престой над година в чужбина, ще държат изпит по български.
    Вече има и опреснителни курсове по рязане на шопска салата, заквасване на мляко и налагане на зейе у бидон.
    Мей обяви, че понеже се вдигат цените на колите, тръгващите си си ги оставят на Дувър, после с хамили.
    Баа, то дниес първи април било.
    Английски(Италиански) форум: питаш нещо и ти отговарят;
    Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
    Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп!

37. БЛАГОДАРЯ zmei4o_pk, jhoro thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! deijei, Ego sum, Sarah, jhoro liked this post

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Български шофьорски книжки в UK!
    От stavraki във форум Общ форум
    Отговори: 1
    Последно мнение: 11-12-2006, 09:06
  2. Гърция признава БГ шофьорски книжки
    От gotobg във форум Авто-мото, транспортни, пътуване
    Отговори: 10
    Последно мнение: 13-04-2006, 21:44
  3. Гърция признава БГ шофьорски книжки
    От gotobg във форум Общ форум
    Отговори: 1
    Последно мнение: 12-04-2006, 12:55
  4. Кой Каза Шофьорски Книжки
    От nikolayradev във форум Статут в UK, постоянно жителство, британско гражданство
    Отговори: 0
    Последно мнение: 20-11-2005, 14:32

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
Top Worktops
eXTReMe Tracker