Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 25 от общо 26
    администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране Какво става в Лондон!?

Атентати или !?http://www.bbc.co.uk/news/live/uk-39355505
    Лицензиран имиграционен съветник Level 1 към OISC

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

Старо куче
    Град
    Bulgaria
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Какво става в Лондон!?

Някой румънски имигрантин изпаднал в нервна криза , заради предстоящия Брексит и факта , че всичката източноевропейска паплач си намери майстора.

3. ХАРЕСВАМ! geleto liked this post
    Напреднал Аватара на gangosan
    Post Thanks / Like

Exclamation Няма данни за пострадали българи при атаките в Лондон

Източник: Novini
    За момента няма информация за пострадали български граждани в Лондон. Това заяви посланикът на България в британската столица Константин Димитров, предаде Нова тв.

Този следобед британският парламент е под блокада. Нападател с нож намушка полицай край парламента, след което беше прострелян. Същевременно кола се вряза в пешеходци на един от мостовете над Темза. Жертвите вероятно са три. По първоначална информация 10 души са ранени, двама са задържани.

Българският посланик уточни все пак, че полицията още не дава информация за националността на пострадалите и починалите. Посланикът посъветва съгражданите ни в Лондон да избягват централната част на града и най-вече района около парламента.

„Движението там е блокирано, операцията на полицията продължава”, заяви посланикът.

Статията е взета от novinite.bg

5. БЛАГОДАРЯ jhoro, zhb thanked for this post
    Напреднал
    Post Thanks / Like

?????????

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Нищо, какво да се е случило, един съвсем нормален и обикновен ден в голям европейски град с мултикултрна среда
    Последно редактирано от dimi_m : 22-03-2017 на 22:27

8. ХАРЕСВАМ! steve liked this post
    Старо куче
    Град
    Manchester
    Post Thanks / Like

По професия терористът е електротехник.

Прочети повече в Blitz.bg: http://www.blitz.bg/svyat/razkrikha-...ews498185.html
    Английски(Италиански) форум: питаш нещо и ти отговарят;
    Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
    Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп!

Старо куче Аватара на musi
    Post Thanks / Like

Кой го е пуснал навън от затвора или защо не е бил там след издадена 2 годишна присъда Декември 2016
    http://metro.co.uk/2017/03/22/man-in...rison-6527748/
    Как може да напусне нелегално UK след като има забрана за напускане на страната (къде им е security and antiterorist agency на летището?По добри ли са в Унгария,които са го спряли и върнали?

" Тъп си ,че слушаш чалга,а слушаш чалга защото си тъп."

11. ХАРЕСВАМ! RNOH, zhb liked this post
    Старо куче Аватара на dimitriana
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Няма данни за пострадали българи при атаките в Лондон

Цитирай Първоначално написано от gangosan Виж мнението
    „Движението там е блокирано, операцията на полицията продължава”, заяви посланикът.
    Да, вчера не пускаха да се излиза от удъграунда на Уестминстър. Само прекачване.

А най-интересното е че днес в офиса никой нищо не споменава. Като че българите повече се интересуваме от това, отколкото британците.
    Последно редактирано от dimitriana : 23-03-2017 на 11:01

13. ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
    Post Thanks / Like

Англичаните са страхливци, у нашият квартал в София имаше една дискотека, и почти всяка седмица един такъв, като тоя хубавец хапваше дръвцето, без намесата на полиция

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimitriana Виж мнението
    Да, вчера не пускаха да се излиза от удъграунда на Уестминстър. Само прекачване.

А най-интересното е че днес в офиса никой нищо не споменава. Като че българите повече се интересуваме от това, отколкото британците.
    определено е странно, и на мен ми прави впечатление че просто никой дума не казва , както и за брексит и всички теми които ги засягат пряко - пълно мълчание
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

16. ХАРЕСВАМ! dimitriana liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от geleto Виж мнението
    По професия терористът е електротехник.

Прочети повече в Blitz.bg: http://www.blitz.bg/svyat/razkrikha-...ews498185.html
    Цитирай Първоначално написано от musi Виж мнението
    Кой го е пуснал навън от затвора или защо не е бил там след издадена 2 годишна присъда Декември 2016
    http://metro.co.uk/2017/03/22/man-in...rison-6527748/
    Как може да напусне нелегално UK след като има забрана за напускане на страната (къде им е security and antiterorist agency на летището?По добри ли са в Унгария,които са го спряли и върнали?
    що се доверявате на блиц ? още никой не е оповестил името на атентатора
    http://www.dw.com/en/pm-may-london-a...13961-xml-mrss
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

18. ХАРЕСВАМ! itso, lordm liked this post
    Старо куче Аватара на dimitriana
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от deijei Виж мнението
    определено е странно, и на мен ми прави впечатление че просто никой дума не казва , както и за брексит и всички теми които ги засягат пряко - пълно мълчание
    Предполагам е вид възпитание и не обсъждат политика, но в същото време щерка ми като се върна от екскурзия спомена Доналд Тръмп. Значи може би говорят в семействата си, но не и сред публика.

20. ХАРЕСВАМ! deijei, steve, Мила liked this post

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    Англичаните са страхливци, у нашият квартал в София имаше една дискотека, и почти всяка седмица един такъв, като тоя хубавец хапваше дръвцето, без намесата на полиция
    В Бояна ли? Едно време и аз я посещавах.

Иначе по телевизията достатъчно говорят за това, защо да го обсъждат. Те ония нали точно това целят, внимание и да редизвикат страх.
    Обаче четох едно нещо за което отдавна имам някаква осъзнатост и там също има някаква истина: "Самодоволна увереност в собсттвения монопол над истината"
    Когато и двата полюса станат прекалено уверени в собствената си истина, не е на добре.

22. ХАРЕСВАМ! jhoro, dimitriana, deijei, zhb liked this post
    Mr. Herbalist Аватара на steve
    Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

Мисля друго просто на повечето хора(то и на мен впрочем) просто не им пука какво става въобще всеки си живее живота и като цяло гледа да не си трови нервите с глупости...четете вестника отзад напред а не първите 10 страници с убийствата и политиката гледайте повече real life not tv cамо 17милиона отидоха да гласуват и сега 43 милиона им гледаме цирка на световния ред
    Последно редактирано от steve : 23-03-2017 на 19:04

24. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
    Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Sarah Виж мнението
    В Бояна ли? Едно време и аз я посещавах.

Иначе по телевизията достатъчно говорят за това, защо да го обсъждат. Те ония нали точно това целят, внимание и да редизвикат страх.
    Обаче четох едно нещо за което отдавна имам някаква осъзнатост и там също има някаква истина: "Самодоволна увереност в собсттвения монопол над истината"
    Когато и двата полюса станат прекалено уверени в собствената си истина, не е на добре.
    Че то колко истини има...не е ли само 1 !!имах за кратко едно гадже от Бояна....явно не си била ти
    Последно редактирано от steve : 23-03-2017 на 19:02

26. ХАРЕСВАМ! jhoro liked this post
    Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

що се доверявате на блиц ? още никой не е оповестил името на атентатора
    http://www.dw.com/en/pm-may-london-a...13961-xml-mrss
    Щото те Блиц са по-големи от най-големите... измислячи. . Естествено, са набрулили една кола с глупости.
    Ето го истинския извършител - Халид Масуд, роден в UK, Кент. http://www.bbc.co.uk/news/uk-39372154

Цитирай Първоначално написано от steve Виж мнението
    Мисля друго просто на повечето хора(то и на мен впрочем) просто не им пука какво става въобще всеки си живее живота и като цяло гледа да не си трови нервите с глупости...
    И аз съм с това впечатление, тук няма мода да се обсъжда оживено и с подробности разни ужасии, убийства или дори терористичен акт. Казват с 2 думи - да, ужасно наистина - и минават нататък.

Днес слушах по радиото дискусия - смятате ли, че трябва да се свикне с тези неща като с част от начина на живот или трябва да се направи нещо. Никой не каза "трябва да свикнем" в смисъл "не трябва да се прави нищо", но аз мисля, че това наистина вече е част от съвременния живот и каквото и да се направи (има много неща да се правят и трябва да се прави, разбира се!), но няма как да си осигурим живот без терористични актове. Благодарна съм на съдбата, че не живея в столица...
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

28. БЛАГОДАРЯ steve, lordm thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! deijei, steve, dimitriana, Charlotte liked this post
    Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Щото те Блиц са по-големи от най-големите... измислячи. . Естествено, са набрулили една кола с глупости.
    Ето го истинския извършител - Халид Масуд, роден в UK, Кент. http://www.bbc.co.uk/news/uk-39372154

И аз съм с това впечатление, тук няма мода да се обсъжда оживено и с подробности разни ужасии, убийства или дори терористичен акт. Казват с 2 думи - да, ужасно наистина - и минават нататък.

Днес слушах по радиото дискусия - смятате ли, че трябва да се свикне с тези неща като с част от начина на живот или трябва да се направи нещо. Никой не каза "трябва да свикнем" в смисъл "не трябва да се прави нищо", но аз мисля, че това наистина вече е част от съвременния живот и каквото и да се направи (има много неща да се правят и трябва да се прави, разбира се!), но няма как да си осигурим живот без терористични актове. Благодарна съм на съдбата, че не живея в столица...
    Ми то аз като живея в столицата и по нелепа случайност централен лондон ако не бях влязъл в интернет нямаше и да разберааз го порицавам този човек тръгнал да убива хора ама какво да направя...нещо се е изнервил не бих тръгнал да ги убивам само защото ме дразнят....при това непознати...проява на много лош вкус и обноски!!не мога да имам мнение да се тревожа или предпазя от неща които не зависят от мен...в лондон е пълно с ненормалници ..тези ърбън спортистите които тичат по улиците и те са много дразнещи впрочем
    Последно редактирано от steve : 23-03-2017 на 20:56

30. ХАРЕСВАМ! Мила, Ego sum, RNOH, dimitriana, Charlotte and 1 others liked this post
    Старо куче Аватара на Ego sum
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от steve Виж мнението
    Ми то аз като живея в столицата и по нелепа случайност централен лондон ако не бях влязъл в интернет нямаше и да разберааз го порицавам този човек тръгнал да убива хора ама какво да направя...нещо се е изнервил не бих тръгнал да ги убивам само защото ме дразнят....при това непознати...проява на много лош вкус и обноски!!не мога да имам мнение да се тревожа или предпазя от неща които не зависят от мен...в лондон е пълно с ненормалници ..тези ърбън спортистите които тичат по улиците и те са много дразнещи впрочем
    И велосипедистите рано сутрин!

32. ХАРЕСВАМ! RNOH, itso liked this post
    Recommend steve recommended this post
    Старо куче Аватара на Ego sum
    Post Thanks / Like

Благодарна съм на съдбата, че не живея в столица...
    Що не каза по-рано,аз мислех че е от възрастта!Ще си преразгледам отношението към провинцията,далечната!

Post Thanks / Like

Мила, чувала ли си поговорката за мечката, щом играе в съседният двор и през твоята двор ще мине, колко му е.

35. ХАРЕСВАМ! RNOH liked this post
    Yes! I am promiscuous. Аватара на korry
    Post Thanks / Like

може би в момента британците са в лек когнитивен дисонанс след снимките на ранените румънци редом до родните жертви, родния терорист и съседите му.
    за теп откъснах цвете
    Но то омря

37. ХАРЕСВАМ! geleto liked this post
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    Мила, чувала ли си поговорката за мечката, щом играе в съседният двор и през твоята двор ще мине, колко му е.
    I appreciate the thought, твоята и на RNOH
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

39. ХАРЕСВАМ! jhoro liked this post
    Post Thanks / Like

I appreciate the thought, твоята и на RNOH
    Ok, bonny lass!

41. ХАРЕСВАМ! jhoro liked this post
    Старо куче
    Град
    Chester
    Post Thanks / Like

Ми тя Мила е на село кат мене.Тука за да намери повече от 5 човека заедно или трябва да се думне в някоя фабрика или в теското събота...

Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Carlsberg Виж мнението
    Ми тя Мила е на село кат мене.Тука за да намери повече от 5 човека заедно или трябва да се думне в някоя фабрика или в теското събота...
    В моето "село" сме към 15 000 души, лятото с туристите, особено пък ако има спортни събития сигурно стават тройно повече Ама пак до големите градове сме много далече де.

Страница 1 от 2 12 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Какво става в Йемен?
    От vanko57 във форум Общ форум
    Отговори: 13
    Последно мнение: 18-10-2010, 08:16
  2. Какво става с гласа ми ако...
    От lordm във форум Политика
    Отговори: 3
    Последно мнение: 11-06-2009, 22:29
  3. Какво става с Ilr?
    От anniea във форум Получени /отказани визи
    Отговори: 8