Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 1 от 8 123 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 25 от общо 184
    администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране Ако сте решили да идвате във Великобритания-не изпускайте последния влак, който скоро тръгва!

Идния месец може би ще има изненади... каквото било, било http://novini.co.uk/%D0%BE%D0%BF%D0%...3%D0%BC%D1%8A/ Опасяват се, че половин България и Румъния ще залеят Великобритания

Говори се, че около 15 март може да кажат край не пускаме българи и румънци повече.
    Последно редактирано от lordm : 27-02-2017 на 18:00

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Ако сте решили да идвате във Великобритания-не изпускайте последния влак, който скоро тръгва!

Цитирай Първоначално написано от lordm Виж мнението
    Идния месец може би ще има изненади... каквото било, било http://novini.co.uk/%D0%BE%D0%BF%D0%...3%D0%BC%D1%8A/ Опасяват се, че половин България и Румъния ще залеят Великобритания

Говори се, че около 15 март може да кажат край не пускаме българи и румънци повече.
    Lorde дърпай един стабилен кредит продай къщата и си бий камшика. Англия свършва, целият свят ще върви сега срещу нея. Помни това. Те нямат вече качествени политици да се справят .Чърчил, Тачър, се обръщат във гроба сега.
    По света има толкова красиви острови......Вие БАШ на този UK остров ли намерихте да емигрирате

3. ХАРЕСВАМ! geleto liked this post
    Старо куче
    Град
    LLandysilio,LLanymynech,Wales
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Ако сте решили да идвате във Великобритания-не изпускайте последния влак, който скоро тръгва!

Цитирай Първоначално написано от joro-joro Виж мнението
    Lorde дърпай един стабилен кредит продай къщата и си бий камшика. Англия свършва, целият свят ще върви сега срещу нея. Помни това. Те нямат вече качествени политици да се справят .Чърчил, Тачър, се обръщат във гроба сега.
    Аман от такива фаталисти като теб. Баш чърчил и тачър ли намери да споменеш? Нарочно ги пиша с малки букви.Единия изтрепва половин Азия,а другата ебава майката на половин ЮК,че дори и на Англия - само и само Лондонистан да е добре.Ебаси примерите...все едно да говориш колко готин е бил Вълко Червенков...ти сериозно,имаш ли някакво образование капитане?

5. БЛАГОДАРЯ lordm thanked for this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Carlsberg Виж мнението
    Аман от такива фаталисти като теб. Баш чърчил и тачър ли намери да споменеш? Нарочно ги пиша с малки букви.Единия изтрепва половин Азия,а другата ебава майката на половин ЮК,че дори и на Англия - само и само Лондонистан да е добре.Ебаси примерите...все едно да говориш колко готин е бил Вълко Червенков...ти сериозно,имаш ли някакво образование капитане?
    не
    По света има толкова красиви острови......Вие БАШ на този UK остров ли намерихте да емигрирате

Старо куче
    Град
    Post Thanks / Like

не
    Ами не бих се учудил.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Ами не бих се учудил.
    сега доволен ли си.

Старо куче
    Град
    Post Thanks / Like

сега доволен ли си.
    От какво да съм доволен капитане? От невежеството ти? Ами хич.Уж сме нация от можещи и умни,ама явно криворазбраната ни демокрация си взима своя дан.Хубаво,че поне случих на ерудирана майка,че иначе сигурно и аз щях да се напивам на сръбско и там каквото е модерно днес.
    Последно редактирано от Carlsberg : 27-02-2017 на 18:59

10. ХАРЕСВАМ! treven, steve, zhb liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

От какво да съм доволен капитане? От невежеството ти? Ами хич.Уж сме нация от можещи и умни,ама явно криворазбраната ни демокрацията си взима своя дан.Хубаво,че поне случих на ерудирана майка,че иначе сигурно и аз щях да се напивам на сръбско и там каквото е модерно днес.
    А ти сега на какво се напиваш или не пиеш.

Старо куче
    Град
    Post Thanks / Like

А ти сега на какво се напиваш или не пиеш.
    Не се напивам.Пия с мярка колкото мога да нося,но до там.А що се отнася до какво слушам...Почти всички жанрове метъл и рок.Виж дед,блек и прочие извращения не слушам.Надявам се,че съм бил изчерпателен с моя отговор.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Не се напивам.Пия с мярка колкото мога да нося,но до там.А що се отнася до какво слушам...Почти всички жанрове метъл и рок.Виж дед,блек и прочие извращения не слушам.Надявам се,че съм бил изчерпателен с моя отговор.
    Дай си банковата сметка, имам желания да ти пратя едни 500 кинта. Е така щот си упорито момче

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Здравейте, някой дали може да ме ориентира по следния въпрос: Аз пристигнах януари месец, мислех да се поустановя и да взема жена ми и детето при мен, но няма да мога да го направя преди 15 март. След като дойдат и те дали ще могат да останат за постоянно тъй като сме семейство или ограничението ще важи и за тях?

Старо куче
    Град
    Manchester
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimitko12 Виж мнението
    Здравейте, някой дали може да ме ориентира по следния въпрос: Аз пристигнах януари месец, мислех да се поустановя и да взема жена ми и детето при мен, но няма да мога да го направя преди 15 март. След като дойдат и те дали ще могат да останат за постоянно тъй като сме семейство или ограничението ще важи и за тях?
    Колега, времената са динамични.

May to end EU citizens’ rights to live permanently in UK within days over fear ‘half of Romania and Bulgaria’ will come

Theresa May reportedly plans to end rights given to EU nationals under freedom of movement rules when she triggers Article 50 next month, with a Government source claiming that otherwise “half of Romania and Bulgaria” might come to the UK before Brexit.
    The Daily Telegraph reported the Prime Minister was expected to announce that EU citizens arriving after a “cut-off date” of around 15 March would not be entitled to live in the UK permanently.
    However, under the plan, the 3.6 million EU citizens who are already in Britain and others who come before that date would have their rights protected — providing the same was true for UK citizens living in the EU.
    ​Iain Duncan Smith, a Eurosceptic Conservative MP, said: “Theresa understands that if you want to take control you have to command the high ground.
    “She will be giving clarity by setting a clear deadline while the European Union looks increasingly muddled and mean-spirited.”
    The European Union has apparently argued that the cut-off date should be the same date as the day the UK actually leaves the EU.
    It is unclear if the Government’s plan would be a breach of the EU treaties that guarantee freedom of movement.
    A Government source told the Telegraph: “We have had some suggestion that the European Commission might attempt to force us to protect everyone who arrives up to the moment of departure.
    “We could end up with half of Romania and Bulgaria coming here if we wait that long.”
    There are about 1.2 million British citizens living in other EU countries. It has been suggested that they could be offered EU citizenship individually.
    British employers have expressed concerns about the prospect of finding enough staff in the event of a ‘hard Brexit’, particularly if EU citizens were required to leave.
    The European Parliament has announced it is investigating the UK’s treatment of EU nationals living here amid reports that some have been met by a “bureaucratic wall” when they have tried to secure a legal right to remain in Britain.

Превод не ти е нужен, ма**ата си е ... много неща са неясни, много скоро ще се изяснят.
    Английски(Италиански) форум: питаш нещо и ти отговарят;
    Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
    Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп!

Нов потребител
    Post Thanks / Like

И аз това четох и се попретесних.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Колега недей бързай, ти ще отидеш при тях. По сигурно е според мен за цялото ти семейство.

Старо куче
    Град
    Manchester
    Post Thanks / Like

Бих искал да ти кажа нещо оптимистично, но от близо 15 годишен опит по света, не смея.
    Вслушай се в съвета на Жорката, виж мненията на Платини и кътай парици.
    Мисля, че ограничението ще го наложат чрез НИНа а не входна дата, просто ще спрат да го издават.
    Проблемите са два основно.
    Как ще реагира света и пазарите след подписа
    Доста хора не виждайки преспектива сами ще си тръгнат
    Темата е обширна да изброявам, но това ще доведе до центробежна динамика, а това е непредсказумо като последствия.
    Виж какво става в моята Белла Италия последните пет години, а беше една от световните икономики.
    Ти си знаеш положението, но обсъди нещата със съпругата си и вземете общо решение в интерес на детенцето ти.
    Италианците казват " in bocca al lupo! " което е пожелание за късмет, но буквално преведено е , в устата на вълка.
    https://en.wiktionary.org/wiki/in_bocca_al_lupo
    Какво по подходящо пожелание в твоя случай.
    Успех.

19. ХАРЕСВАМ! Stanley9 liked this post
    администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Ако сте решили да идвате във Великобритания-не изпускайте последния влак, който скоро тръгва!

Споко...няма да стане така ....

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

21. БЛАГОДАРЯ ruhl thanked for this post
    Старо куче
    Град
    Post Thanks / Like

Дай си банковата сметка, имам желания да ти пратя едни 500 кинта. Е така щот си упорито момче
    Благодаря,но ще откажа предложението.Каквото си имам си е мое,и може грубо да прозвучи,но не търся помощ.Все пак благодаря - ей така за идеята,нали...

Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: За: Ако сте решили да идвате във Великобритания-не изпускайте последния влак, който скоро тръгва!

Цитирай Първоначално написано от lordm Виж мнението
    Споко...няма да стане така ....
    Викаш, ти по коварна схема си измислил да ги боцнеш.

24. ХАРЕСВАМ! geleto liked this post
    Старо куче Аватара на RNOH
    Град
    London - Cologne
    Post Thanks / Like

abe are polzvajte си мозъците по предназначение - докато все още са в ЕС, няма как да забранят или спрат свободното движение на ЕC-граждани!

Мисля, че ограничението ще го наложат чрез НИНа а не входна дата, просто ще спрат да го издават.

няма как да стане пак ще се пътува както u досега, ако има промени - те ще са в задкулисното създаване на проблем при издаването нан НИН И от там сигурно няма да може да се кандидатства за помощи И въпроса решен.... който бачка ако ще И на черно да е - ше оцелее, докато не вкарат визите
    Winners Are Driven Роденият да пълзи няма как да полети!

The Pope might be french, but God is english...

Точно това имах предвид, че ако акъла е колкото на крава не може да се пият 700 таблетки!!!!

I see you... Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от RNOH Виж мнението
    който бачка ако ще И на черно да е - ше оцелее, докато не вкарат визите
    Тези, които бачкат на черно и в момента нямат right to reside. Отдавна правят хайки и като ги хванат, дават им 30 дни да си оправят всичко документално и да се покажат на апойнтмънта, който им се определя в момента, с НИН и пейслипове от работа. Ако не могат, си ги изпращат за родината поживо-поздраво, който няма пари, дори и билет му купуват, като подписва, че няма да се връща определен срок, според зависи.... Всичко това е от доста време в действие.
    Пълният наръчник за емигранта във Великобритания
    Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането

Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

27. БЛАГОДАРЯ ruhl thanked for this post
    Старо куче Аватара на RNOH
    Град
    London - Cologne
    Post Thanks / Like

и къде по-точно ги правят тия хайки ? май пак четеш измислени вестници, ненаучна фантастика от шотландия....
    Лондон е поне 1/4 нелегален, като гледам как са запроверявали....

не съм чувала от никого за подобно нещо нито веднъж, имам доста контакти из Англия u Лондон u съм в Лондон по няколко пъти годишно - нито веднъж за последните 9 години не са ме проверявали за лични документи на улицата - нито в Лондон нито извън него.
    а иначе, ако приемем че действително има проверки - как ше докажат че не си просто турист? osobeno ako nqma6 NIN?
    щото няма как иначе да те спрат. да не говорим че до 90 дни нищо не могат да ти кажат.
    а osven това не забравяй че има възможност и за оставане като селф sufficient

врътката с не-издаването на НИН ще я използват - това е ясно. за останалото мисля че приказваш измишльотини.
    причината да изкажа подобно твърдение съм я посочила по-горе. недей да всяваш страх у хората И да създаваш паника ако обичаш
    Winners Are Driven Роденият да пълзи няма как да полети!

The Pope might be french, but God is english...

Точно това имах предвид, че ако акъла е колкото на крава не може да се пият 700 таблетки!!!!

29. БЛАГОДАРЯ ruhl thanked for this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

и къде по-точно ги правят тия хайки ? май пак четеш измислени вестници, ненаучна фантастика от шотландия....

не съм чувала от никого за подобно нещо нито веднъж, имам доста контакти из Англия u Лондон u съм в Лондон по няколко пъти годишно - нито веднъж за последните 9 години не са ме проверявали за лични документи на улицата - нито в Лондон нито извън него.
    а иначе, ако приемем че действително има проверки - как ше докажат че не си просто турист? osobeno ako nqma6 NIN?
    щото няма как иначе да те спрат. да не говорим че до 90 дни нищо не могат да ти кажат.

врътката с не-издаването на НИН ще я използват - това е ясно. за останалото мисля че приказваш измишльотини.
    причината да изкажа подобно твърдение съм я посочила по-горе. недей да всяваш страх у хората И да създаваш паника ако обичаш
    Малко извън темата моля за извинение. RNOH, мисля, че от тебе би излязъл един страхотен лекар във БГ. Виж че чужбината не ти се отразява добре на моменти губиш смисъл. Не се мъчи България е една страхотна страна аз лично ти гарантирам щастие ако се прибереш.

I see you... Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Пиша само това, на което съм свидетел лично и в случая не говоря за Шотландия. Проверките се правят на работни места, където работят нелегални - например, автомивки. Правят хайка, проверяват едновременно всички наред. Това, че ти не си чувала за нещо, не значи, че то не съществува. Нелегалните работници не им правят нищо, но им дават този срок и са длъжни да се явят на него на апойнтмънта. Нямам намерение да те убеждавам в нищо, но в случая ти говориш измишльотини, защото нямаш и хабер от точно тези неща. Хубаво е хората да ги знаят и да не си мислят, че е ОК да се работи без документи, това не им дава никакви права и времето не им се зачита за нищо.
    Пълният наръчник за емигранта във Великобритания
    Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането

Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Старо куче
    Град
    Manchester
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Пиша само това, на което съм свидетел лично и в случая не говоря за Шотландия. Проверките се правят на работни места, където работят нелегални - например, автомивки. Правят хайка, проверяват едновременно всички наред. Това, че ти не си чувала за нещо, не значи, че то не съществува. Нелегалните работници не им правят нищо, но им дават този срок и са длъжни да се явят на него на апойнтмънта. Нямам намерение да те убеждавам в нищо, но в случая ти говориш измишльотини, защото нямаш и хабер от точно тези неща. Хубаво е хората да ги знаят и да не си мислят, че е ОК да се работи без документи, това не им дава никакви права и времето не им се зачита за нищо.
    Мила един въпрос, тези три години натрупани тук, кво да ги правя ?
    В БГ я събера общо 5-6, всичко на вън, тук там.
    Ок е да се работи и без паспорт, ако си от северозападна България.
    Всеки си знае него си.

33. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Хайде, кога ще ги почват работните визи за ЕУропейците? Тегли се една черта - ако работиш и имаш доход ти се вади работна виза - селф емплойд - двугодишна, постоянна заетост - петгодишна виза. Останалите на бенефити и без работа - на самолета/автобуса и вкъщи! Искаш пак да додйеш - няма проблеми - към визовият център, взимаш виза и идваш. Стига с това свободно предвижване на цигани и безделници!

35. БЛАГОДАРЯ ruhl thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! RNOH liked this post
Страница 1 от 8 123 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Важно запитване за лечение във Великобритания скоро?
    От BlackSun във форум Здраве и здравеопазване
    Отговори: 1
    Последно мнение: 15-04-2013, 21:07
  2. Отговори: 0
    Последно мнение: 24-03-2008, 16:15
  3. Отговори: 1
    Последно мнение: 08-08-2006, 09:50
  4. Последния шемет който познавах.
    От lordm във форум Общ форум
    Отговори: 17
    Последно мнение: 25-06-2006, 13:08

Отметки