Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 25 от общо 27
    администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране Каква трябва да е закуската!

Попаднах на тази статияТези 10 грешки на закуска ни правят дебели

http://www.marica.bg/%D1%82%D0%B5%D0%B7%D0%B8-10-%D0%B3%D1%80%D0%B5%D1%88%D0%BA%D0%B8-%D0%BD%D0%B0-%D0%B7%D0%B0%D0%BA%D1%83%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BD%D0%B8-%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D1%8F%D1%82-%D0%B4%D0%B5%D0%B1%D0%B5%D0%BB%D0%B8-news702417.html

Прави са хората.
    За мен закуската трябва да е от плодове или овесени трици.
    Използвам само тези продукти http://www.mornflake.com/home/
    Лицензиран имиграционен съветник Level 1 към OISC

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Каква трябва да е закуската!

ТОзи въпрос мисля, че е различен за всички, но това не са ли ужасно много въглехидрати, ама не са ли много въглехидратите, тук като гледам, само в 40 гр. порция има 22.4 почти ще изям дневната си доза въглехидрати... а оттам нататък? Иначе другото е добре, но аз предпочитам повече протеини на закуска, така не огладнявам бързо.

http://www.mornflake.com/products/superfast-oats-500g/

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

3. БЛАГОДАРЯ lordm thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! dimitriana liked this post
    Старо куче Аватара на Virginblack
    Post Thanks / Like

To няма трабва като цяло. Всеки организъм има нужда от различни неща. Аз свикнах с моята закуска, а вечер към седем съм сериозно гладна и издумквам една купа салата и ми се отяжда и насила блъскам някако пиле или нещо. Но вече слагам в киселото мляко и овесените ядко по три различни плода, че така издържам без обяд ако не мога да обядвам на работа, който проблем се нядявам вече да нямам след 4 седмици
    As for those of you not related to me, as sloshed as I may be, you may sod off.

5. ХАРЕСВАМ! jhoro liked this post
    Mr. Herbalist Аватара на steve
    Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

не съм закусвал от 25 години насам ...3-4 пъти годишно може би по случайност или ако се налага от любезност и добри обноски...иначе направо лек обяд ...без вечеря ..от храна ми става лошо
    Последно редактирано от steve : 22-02-2017 на 11:36

7. ХАРЕСВАМ! TheMagpie liked this post
    Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от lordm Виж мнението
    Попаднах на тази статияТези 10 грешки на закуска ни правят дебели

http://www.marica.bg/%D1%82%D0%B5%D0%B7%D0%B8-10-%D0%B3%D1%80%D0%B5%D1%88%D0%BA%D0%B8-%D0%BD%D0%B0-%D0%B7%D0%B0%D0%BA%D1%83%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BD%D0%B8-%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D1%8F%D1%82-%D0%B4%D0%B5%D0%B1%D0%B5%D0%BB%D0%B8-news702417.html

Прави са хората.
    За мен закуската трябва да е от плодове или овесени трици.
    Използвам само тези продукти http://www.mornflake.com/home/
    За мен има само един отговор спрете да ядете...всичко друго са само илюзии...полезна храна вече няма ...яжте по-малко и се научете да носите на глад....

9. ХАРЕСВАМ! TheMagpie liked this post
    Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от steve Виж мнението
    не съм закусвал от 25 години насам ...3-4 пъти годишно може би по случайност или ако се налага от любезност и добри обноски...иначе направо лек обяд ...без вечеря ..от храна ми става лошо
    И при мен е така, с малката разлика - от 30 години. Чаша кафе (или 2) с... няколко цигари.

За мен има само един отговор спрете да ядете...всичко друго са само илюзии...полезна храна вече няма ...яжте по-малко и се научете да носите на глад....
    Да не стане като шопа - Моето магаре... голям инат излезе. Тамам го отучих да яде - то взе че умря.
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

11. ХАРЕСВАМ! RNOH, steve, zmei4o_pk, Мила, TheMagpie liked this post
    Град
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Каква трябва да е закуската!

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    ТОзи въпрос мисля, че е различен за всички, но това не са ли ужасно много въглехидрати, ама не са ли много въглехидратите, тук като гледам, само в 40 гр. порция има 22.4 почти ще изям дневната си доза въглехидрати... а оттам нататък? Иначе другото е добре, но аз предпочитам повече протеини на закуска, така не огладнявам бързо.

Аз ми харесва това с кисело мляко http://www.mornflake.com/products/toasted-oatbran/

Иначе според примерно 90 дневната диета и принципите и преди 12 часът човек не трябва да яде нищо друго освен плодове.

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

13. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
    Град
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Каква трябва да е закуската!

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    ТОзи въпрос мисля, че е различен за всички, но това не са ли ужасно много въглехидрати, ама не са ли много въглехидратите, тук като гледам, само в 40 гр. порция има 22.4 почти ще изям дневната си доза въглехидрати...

Adult reference intakes

Unless the label says otherwise, RI values are based on an average-sized woman doing an average amount of physical activity. This is to reduce the risk of people with lower energy requirements eating too much, as well as to provide clear and consistent information on labels.
    As part of a healthy balanced diet, an adult's reference intakes ("RIs") for a day are:

http://www.nhs.uk/Livewell/Goodfood/Pages/reference-intakes-RI-guideline-daily-amounts-GDA.aspx за човек дневните въглехидрати са 240 грама!?
    Последно редактирано от lordm : 23-02-2017 на 08:34

Старо куче Аватара на Virginblack
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: За: Каква трябва да е закуската!

Аз ми харесва това с кисело мляко http://www.mornflake.com/products/toasted-oatbran/

Иначе според примерно 90 дневната диета и принципите и преди 12 часът човек не трябва да яде нищо друго освен плодове.
    изяж 10 банана и едно кило грозде и да видим какъв ще е резултата.
    As for those of you not related to me, as sloshed as I may be, you may sod off.

16. ХАРЕСВАМ! dimitriana, jhoro liked this post
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: За: Каква трябва да е закуската!

Adult reference intakes

Unless the label says otherwise, RI values are based on an average-sized woman doing an average amount of physical activity. This is to reduce the risk of people with lower energy requirements eating too much, as well as to provide clear and consistent information on labels.
    As part of a healthy balanced diet, an adult's reference intakes ("RIs") for a day are:

http://www.nhs.uk/Livewell/Goodfood/Pages/reference-intakes-RI-guideline-daily-amounts-GDA.aspx за човек дневните въглехидрати са 240 грама!?
    Тука нали говорим за отслабване в тая тема - това са нормалните нива, които NHS препоръчва за жена при средна активност, ама за отслабване е ... от много по-малко до нула.

http://www.builtlean.com/2013/10/30/carbs-lose-weight/

Гугъл търсачка на форума

В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Yes! I am promiscuous. Аватара на korry
    Post Thanks / Like

вкусна пилешка супа е добра закуска

харесвам и консервите "боб със свинско" и кифтенца с бял сос
    шкембе чорба е добра закуска

въобще аз си падам по супи и нещо за отапяне на хляба за закуска

не е тежко като яйца с бекон
    (обаче дабъл сосиджа с яййце в макдоналдса е рай за изгладнял хамалин с язва и пиянски дъх сутрин)

ако бях на стратфорд сигурно щях да вземам от баничките
    до нас има в турския сабален банички ама те "бутерки" и рядко вземам

на уолтъмстоу до една гара сейнт джеймс либеше има агнешка супа един път - жалко че скоро не съм минавал

има една "буланжерия" до нас ама аз като бях в париж и опитах ориджинал кашкавалките с дв авида сирене лего горчица и кренвиршче и престанах да уважавам имитацията до нас.

като лапе харесвах макароните със захар и сирене но сега ненавиждам всякакви макарони и пасти
    горещо мляко с натрошени бисквити и захар - бива от време на време

на обед предпочитам салати и някакъв протеин щото иначе заспивам ако се надумкам

то най големия проблем със закуската е да се пребориш с липсата на апетит болката в корема нежеланието за живот и промяната на вкуса от пастата за зъби
    за теп откъснах цвете
    Но то омря

19. ХАРЕСВАМ! dimitriana, steve, amatoria liked this post
    Recommend steve recommended this post
    Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

7-10 кЮФтенца и каничка червено вино.ЕДЪР СПЛИФФ/....

21. ХАРЕСВАМ! dimitriana liked this post
    Старо куче Аватара на dimitriana
    Post Thanks / Like

Баба към внука си:

-Стийви какво лапаш?
    -Екстези, бабо
    -Хубаво че е екстези, ама защо без хляб?

23. БЛАГОДАРЯ Мила thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! steve, jhoro liked this post
    Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

моята закуска днес .....В ТЪРСЕНЕ НА ИЗКУСТВОТО ПЕТИЯ ЕЛЕМЕНТфантастичното свързващо между две отдалечени конфигурации по 4 кенчета сайдер в познатата ни Вселена...и да се разхождам по REGENTS STREET в дъжда рано сутринтa без да ми се налага да ходя на работа..без да вкарвам dress code и да тичам да си покажа задника на някой въртяш се стол в някой претоплен office

IMG_20170223_094839[1].JPG
    Последно редактирано от steve : 23-02-2017 на 10:37

25. ХАРЕСВАМ! dimitriana, jhoro, korry, Virginblack liked this post
    Post Thanks / Like

моята закуска днес .....В ТЪРСЕНЕ НА ИЗКУСТВОТО ПЕТИЯ ЕЛЕМЕНТфантастичното свързващо между две отдалечени конфигурации по 4 кенчета сайдер в познатата ни Вселена...и да се разхождам по REGENTS STREET в дъжда рано сутринтa без да ми се налага да ходя на работа..без да вкарвам dress code и да тичам да си покажа задника на някой въртяш се стол в някой претоплен office
    Хихи, виж ти какъв контраст...
    И аз закусвах 2 сайдера, но преди да са ферментирали. И аз се разхождах, но по Оксфорд стрийт и вече беше изгряло слънце. И останалото не ми се налага, но го избирам всеки ден, защото мога и защото предпочитам да не бягам от себе си.

27. ХАРЕСВАМ! jhoro liked this post
    Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimitriana Виж мнението
    Хихи, виж ти какъв контраст...
    И аз закусвах 2 сайдера, но преди да са ферментирали. И аз се разхождах, но по Оксфорд стрийт и вече беше изгряло слънце. И останалото не ми се налага, но го избирам всеки ден, защото мога и защото предпочитам да не бягам от себе си.
    Ти си друг кейс ...аз съм прост люзър (е и аз хванах малко слънце на съседната пряка де).ТО И АЗ МОГА АМА НЕ ИСКАМ..бе като заговори чудя се Нютон като е бил обладан от въздействието на неферментирал сайдер а аз използвам секънд хенд да ме удря по двете глави....дали тоя ефект ще има някакво историческо значение и върху мене...да измисля как да си оправя живота към малко по-чудесно поне....по някакъв алтернативен начин не по висене по офиси
    Последно редактирано от steve : 23-02-2017 на 11:59

Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от korry Виж мнението
    вкусна пилешка супа е добра закуска

харесвам и консервите "боб със свинско" и кифтенца с бял сос
    шкембе чорба е добра закуска

въобще аз си падам по супи и нещо за отапяне на хляба за закуска

не е тежко като яйца с бекон
    (обаче дабъл сосиджа с яййце в макдоналдса е рай за изгладнял хамалин с язва и пиянски дъх сутрин)

ако бях на стратфорд сигурно щях да вземам от баничките
    до нас има в турския сабален банички ама те "бутерки" и рядко вземам

на уолтъмстоу до една гара сейнт джеймс либеше има агнешка супа един път - жалко че скоро не съм минавал

има една "буланжерия" до нас ама аз като бях в париж и опитах ориджинал кашкавалките с дв авида сирене лего горчица и кренвиршче и престанах да уважавам имитацията до нас.

като лапе харесвах макароните със захар и сирене но сега ненавиждам всякакви макарони и пасти
    горещо мляко с натрошени бисквити и захар - бива от време на време

на обед предпочитам салати и някакъв протеин щото иначе заспивам ако се надумкам

то най големия проблем със закуската е да се пребориш с липсата на апетит болката в корема нежеланието за живот и промяната на вкуса от пастата за зъби
    Пич живота е гаден знам от опит...докато не намерим жени да се грижат за нас все кофти неща за закуска...аз съм фен на секс и ябълки...ферментирали

30. ХАРЕСВАМ! jhoro liked this post
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Пич живота е гаден знам от опит...докато не намерим жени да се грижат за нас все кофти неща за закуска...аз съм фен на секс и ябълки...ферментирали
    И секса ли... ферментирал? На такъв не съм попадал.
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"

32. ХАРЕСВАМ! dimitriana liked this post
    Post Thanks / Like

докато не намерим жени да се грижат за нас все кофти неща за закуска...
    тия жени не се ли наричат майки? Мога да ти услужа с моята, аз мога да си правя закуска сама вече...

34. ХАРЕСВАМ! jhoro, Мила, amatoria liked this post
    Град
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Re: За: Каква трябва да е закуската!

Цитирай Първоначално написано от Virginblack Виж мнението
    изяж 10 банана и едно кило грозде и да видим какъв ще е резултата.
    Ям диня, пъпеш, ябълки....по отделно..

Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

тия жени не се ли наричат майки? Мога да ти услужа с моята, аз мога да си правя закуска сама вече...
    Не точно - разликата е, че тези жени не стават досадни (или поне на нас, мъжете не ни действат така).

Като каза, че си правиш закуска - предполагам, че ще можеш да правиш и закуска за още един? Моята е елементарна (виж по-горе).

Ако да - взимам теб... вместо майка ти.

37. ХАРЕСВАМ! dimitriana liked this post
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от jhoro Виж мнението
    Не точно - разликата е, че тези жени не стават досадни (или поне на нас, мъжете не ни действат така).

Като каза, че си правиш закуска - предполагам, че ще можеш да правиш и закуска за още един? Моята е елементарна (виж по-горе).

Ако да - взимам теб... вместо майка ти.
    Бих те взела, ама ще ме озориш: не съм садила тютюн, а и плантацията ми с кафе не потръгна - налази я някаква болест и от Монсанто предложиха добри пари... та само ябълки предлагам...

39. ХАРЕСВАМ! jhoro liked this post
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Бих те взела, ама ще ме озориш: не съм садила тютюн, а и плантацията ми с кафе не потръгна - налази я някаква болест и от Монсанто предложиха добри пари... та само ябълки предлагам...
    Направо уцелваш десятката. От 4 месеца мога да ям ябълки и го правя в промишлени количества. Преди това не бях ял цифром и словом приблизително 40 (четиридесет) години. Някакво самовнушение.
    Колкото до кафето и тютюна - споко, те продават хората.

41. ХАРЕСВАМ! dimitriana liked this post
    Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: За: Re: За: Каква трябва да е закуската!

Ям диня, пъпеш, ябълки....по отделно..

Ако искате да отслабнете, а не ви се правят диети и не ви се тренира, това е най- лесният и прост начин да забързате метаболизма си...

http://www.bgnow.eu/news.php?cat=2&cp=0&newsid=86110

Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: За: Re: За: Каква трябва да е закуската!

Едно интересно видео за гледната точка на аюрведата - коя храна кога трябва да се яде. на английски е.

Гугъл търсачка на форума

44. ХАРЕСВАМ! steve, jhoro, dimitriana liked this post
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. До каква възраст родител трябва да подпомага финансово син, който следва
    От acerbook във форум Пари, Финанси, Счетоводство, Mortgages, Застраховки
    Отговори: 26
    Последно мнение: 27-03-2016, 22:33
  2. Каква застраховка ми трябва за да закарам МПС до България?
    От Liubopitko във форум Авто-мото, транспортни, пътуване
    Отговори: 3
    Последно мнение: 31-05-2011, 15:00
  3. Каква видеокарта?
    От niks_123 във форум Интернет и компютри
    Отговори: 23
    Последно мнение: 28-10-2008, 08:37
  4. За каква карта трябва да кандидатствам?
    От swetla99 във форум Registration Certificates
    Отговори: 2
    Последно мнение: 18-09-2007, 22:24
  5. Отговори: 0
    Последно мнение: 26-04-2006, 00:04

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •