Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 3 от 10 ПървиПърви 12345 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 51 до 75 от общо 232
    Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: BREXIT-планирате ли завръщане или.....

Цитирай Първоначално написано от jhoro Виж мнението
    Това, че не си чул, че ТИ НЕ СИ ЧУЛ, за нещо може да означава 2 неща:
    - че нещото не съществува, или,
    - че ти имаш проблем. Със слуха ли - ушите, или със това, между ушите??? Не знам.

И друго - поста ти намирисва, не - направо смърди на расизъм и етническа нетолерантност.

За „далавераджиите“ ми е ясно, но какво искаш за кажеш, визирайки „Жоровците“???
    И то... всичките???

Ако не обясниш или не се извиниш - те предизвиквам на дуел. Оръжието... ще го уточним допълнително - може замеряне с кюфтета.

Ти правиш ли разлика между е/имигрант и гастарбайтер??? Явно НЕ.
    Аре стига, във България сте расисти спрямо ромите като дойдохте във УК много толерантни станахте.
    Ти като какъв се определяш гастарбайтер, е/имигрант....?
    По света има толкова красиви острови......Вие БАШ на този UK остров ли намерихте да емигрирате

Напреднал
    Post Thanks / Like

Аз обмислям да почна да уча скандинавски език . Не мисля да седа до последно !

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от bmwww Виж мнението
    Аз обмислям да почна да уча скандинавски език . Не мисля да седа до последно !
    Доста е труден да знаеш. Но все пак е възможно да научиш. Аз бъкел не знам но децата са ОК.
    По света има толкова красиви острови......Вие БАШ на този UK остров ли намерихте да емигрирате

Старо куче
    Град
    LLandysilio,LLanymynech,Wales
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от joro-joro Виж мнението
    Аре стига, във България сте расисти спрямо ромите като дойдохте във УК много толерантни станахте.
    Е/Имигрант...преселваш се,раждат ти се чавета,забравяш що е туй България и си живееш като член от дадено общество...
    Гастарбайтер...отиваш някаде с цел работа и после обратно в къщи.Целта на занаятието е печалба...като наште фермери в ЮК,Италия,Испания и т.н. - отиваш на полето и влачиш,събираш и прочие по цял ден...зимата в клуб планета или там каквито са модерните чалготеки и харчиш изкараната пара по силиконки и прочие гад.Догодина пак.Семейство,родители,приятели и т.н. не се променя.

Като човек с деца на по 20 години би трябвало да знаете разликите...ама явно не...

5. БЛАГОДАРЯ jhoro thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! RNOH liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Carlsberg Виж мнението
    Е/Имигрант...преселваш се,раждат ти се чавета,забравяш що е туй България и си живееш като член от дадено общество...
    Гастарбайтер...отиваш някаде с цел работа и после обратно в къщи.Целта на занаятието е печалба...като наште фермери в ЮК,Италия,Испания и т.н. - отиваш на полето и влачиш,събираш и прочие по цял ден...зимата в клуб планета или там каквито са модерните чалготеки и харчиш изкараната пара по силиконки и прочие гад.Догодина пак.Семейство,родители,приятели и т.н. не се променя.

Като човек с деца на по 20 години би трябвало да знаете разликите...ама явно не...
    Кое от двете ще ми препоръчате да избера, господине понеже се затруднявам между гастарбайтер ,гурбетчия или е/имигрант. Благодаря предварително

Старо куче Аватара на Ego sum
    Post Thanks / Like

Кое от двете ще ми препоръчате да избера, господине понеже се затруднявам между гастарбайтер ,гурбетчия или е/имигрант. Благодаря предварително
    Няколко седмици на Нареченски минерални бани ще свършат работа..............евентуално!

Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Are you talking to me??? Няма нужда щото.

Дето толкова години съм живял с роми, цигани или както искаш.
    Дето съм ги подпомагал - къде със заеми, къде с вересии (една част и в момента ми се дължат, ама майната му).
    Дето и сега имам една камара приятели или поне добри познати - цигани, турци, поляци, румънци, даже и англичани.

И си позволяваш да ми казваш, че съм „расист“. Fuck off, please!
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

Старо куче
    Post Thanks / Like

Are you talking to me??? Няма нужда щото.

Дето толкова години съм живял с роми, цигани или както искаш.
    Дето съм ги подпомагал - къде със заеми, къде с вересии (една част и в момента ми се дължат, ама майната му).
    Дето и сега имам една камара приятели или поне добри познати - цигани, турци, поляци, румънци, даже и англичани.

И си позволяваш да ми казваш, че съм „расист“. Fuck off, please!
    Извинявай колега е/имигрант. Кажи сега ти ще търсиш ли друга алтернатива след брекзит или ще отстояваш твърди позиции на острова..?

Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Извинявай колега е/имигрант. Кажи сега ти ще търсиш ли друга алтернатива след брекзит или ще отстояваш твърди позиции на острова..?
    Ок, извинен си.
    Щом питаш - ще ти кажа. В момента съм в БГ. Докога - не съм решил. Но не е свързано с вътрешната или външната политика на Кралството.
    Не съм решил - не съм цъфнал отново някъде по Острова. Разполагам с всичко необходимо за живеене, работа, и прочие. Просто нищо дългосрочно не съм решил.
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"

Старо куче
    Post Thanks / Like

Ок, извинен си.
    Щом питаш - ще ти кажа. В момента съм в БГ. Докога - не съм решил. Но не е свързано с вътрешната или външната политика на Кралството.
    Не съм решил - не съм цъфнал отново някъде по Острова. Разполагам с всичко необходимо за живеене, работа, и прочие. Просто нищо дългосрочно не съм решил.
    Ахххх ти маймункоооо. Видял си, че няма вече келепир и кинта във УК и си избягал. Ах тииии........ Признай си бързо.

12. ХАРЕСВАМ! jhoro liked this post
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Ахххх ти маймункоооо. Видял си, че няма вече келепир и кинта във УК и си избягал. Ах тииии........ Признай си бързо.
    Не мисля да навлизам в подробности - както казах „... не е свързано с вътрешната или външната политика на Кралството.“ Става дума за лични причини. Точка.
    Приятна вечер.

Старо куче
    Град
    Bulgaria
    Post Thanks / Like

Абе стойте си там , тъкмо да се отварят много свободн работни места в България.2014 като заминавах беше невъзможно да се намери работа, ако нямаш връзки , особено ако си като мен в малък град.Сега работа всякаква , имаш даже и възможност ти да си избираш , а не работодателя .

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Happy idiot Виж мнението
    Абе стойте си там , тъкмо да се отварят много свободн работни места в България.2014 като заминавах беше невъзможно да се намери работа, ако нямаш връзки , особено ако си като мен в малък град.Сега работа всякаква , имаш даже и възможност ти да си избираш , а не работодателя .
    Да това е много вярно. Ако отвориш джобс.бг пълно със работа. Много фирми се оплакват от липса на персонал. И на всичко дават добри пари...пример като бях за 5 дни във БГ говорих със барман във Пловдив не взима под 800-1000 каза няма вече персонал във БГ никой не иска да работи за без пари.

Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Да това е много вярно. Ако отвориш джобс.бг пълно със работа. Много фирми се оплакват от липса на персонал. И на всичко дават добри пари...пример като бях за 5 дни във БГ говорих със барман във Пловдив не взима под 800-1000 каза няма вече персонал във БГ никой не иска да работи за без пари.
    Ти си гледай jobs-а, ама не мисли, че всички обяви са истински. Личен опит!

А че няма квалифицирани кадри - отдавна се знае.

Старо куче
    Post Thanks / Like

И така неми стана ясно. Ще сменяме ли УК след БРЕКЗИТ със друга дестинация или НЕ. Казвайте за да знам и аз какво да правя...хахахахх вас чакам.

I see you... Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

И така неми стана ясно. Ще сменяме ли УК след БРЕКЗИТ със друга дестинация или НЕ. Казвайте за да знам и аз какво да правя...хахахахх вас чакам.
    Ами ти си писал, че не живееш в Англия...

Меитче...Батко ти Жоро него мисли .Аз не живея във Англия въпреки, че още съм имигрант но се интересувам от Англето, и им се възхищавам колко са подли и долни същества.
    Make up your mind...
    Пълният наръчник за емигранта във Великобритания
    Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането

Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

19. ХАРЕСВАМ! jhoro, mate liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Ами ти си писал, че не живееш в Англия...

Make up your mind...
    Мила какво ще кажеш, да дойда да си те забера и да си ходим. А пък тези нека си се разправят със БРЕКЗИТА. Който остане дупе да му е яко гърч за без пари това ще бъде Брекзита.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Нека всички си тръгнем......след БРЕКЗИТ...да видим на тези умните англичани кои ще им пълни гушата, със наеми сметки, храна, такси, разходи който влизат във тяхната хазна. Призовавам и агитирам всички да си тръгнат от УК. Хора губите си времето във Англия доказано е научно няма успял емигрант във УК но ако има искам факти, снимки. Англия е мръсна робовладелческа държава която изсмуква силите ви...а вие се заблуждавате. Не губете време, ние за тях сме едни парцали...Но дали е така времето ще покаже. Камъкът си тежи на мястото...Пазете парите си не им ги давайте. Мръсни Английски кърлежи.

Старо куче Аватара на Ego sum
    Post Thanks / Like

Май тунела ще се окаже по-добрата опция.

Напреднал
    Post Thanks / Like

Нека всички си тръгнем......след БРЕКЗИТ...да видим на тези умните англичани кои ще им пълни гушата, със наеми сметки, храна, такси, разходи който влизат във тяхната хазна. Призовавам и агитирам всички да си тръгнат от УК....Пазете парите си не им ги давайте.
    А дано ама надали !

Старо куче
    Post Thanks / Like

Не забравяйте, че не всички българи в ЮК са гастарбайтери, повечето са се установили за постоянно. Аз например не бих могъл да живея в България вече, но бих отишил за една-две години на гурбет там ако плащат или си струва опита.

25. ХАРЕСВАМ! steve, Мила, RNOH, jhoro liked this post
    Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Нека всички си тръгнем......след БРЕКЗИТ...да видим на тези умните англичани кои ще им пълни гушата, със наеми сметки, храна, такси, разходи който влизат във тяхната хазна. Призовавам и агитирам всички да си тръгнат от УК. Хора губите си времето във Англия доказано е научно няма успял емигрант във УК но ако има искам факти, снимки. Англия е мръсна робовладелческа държава която изсмуква силите ви...а вие се заблуждавате. Не губете време, ние за тях сме едни парцали...Но дали е така времето ще покаже. Камъкът си тежи на мястото...Пазете парите си не им ги давайте. Мръсни Английски кърлежи.
    Като се прибират от САЩ имах смяна в Лондон, на летището толкова смазани българи не бях виждал дори в България просто имах чувството, че лицата им бяха изпити, все едно че не живеят в Англия, а в Аушвиц.

27. ХАРЕСВАМ! jhoro liked this post
    Старо куче
    Град
    LLandysilio,LLanymynech,Wales
    Post Thanks / Like

Аз явно живея в друга държава...тук не е така....

29. ХАРЕСВАМ! Мила, jhoro liked this post
    Mr. Herbalist Аватара на steve
    Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Motovilkov Виж мнението
    Не забравяйте, че не всички българи в ЮК са гастарбайтери, повечето са се установили за постоянно. Аз например не бих могъл да живея в България вече, но бих отишил за една-две години на гурбет там ако плащат или си струва опита.

2 години !? A U CRAZY BRUV....преди 4-5 години се върнах за 3 месеца ..взимаха ме на всяка работа която кандидатствах (предпечат ,2 фотоателиета) ..смених 3 работи и щях да откача от нерви..хората в БГ НЕ СА НОРМАЛНИ просто хванах най-скъпия полет от днес за утре и то по ВЕликден само и само да не седя повече там....

31. БЛАГОДАРЯ RNOH thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! zmei4o_pk, Мила, Ego sum, rumi_066, jhoro liked this post
    I see you... Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Carlsberg Виж мнението
    Аз явно живея в друга държава...тук не е така....
    Ами в друга държава си я... то и аз съм в друга държава. И не е само до Уелс и Шотландия, всеки, който се е устроил и се чувства добре, е в друга държава, мен ако питаш - дори на друга планета...
    Пълният наръчник за емигранта във Великобритания
    Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането

Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

33. БЛАГОДАРЯ Carlsberg thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! deijei, zmei4o_pk, jhoro liked this post
Страница 3 от 10 ПървиПърви 12345 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Разлика след Brexit-a
    От katapult4o във форум Brexit - Брексит
    Отговори: 63
    Последно мнение: 17-01-2017, 21:24
  2. Разлика след Brexit-a
    От katapult4o във форум Общ форум
    Отговори: 61
    Последно мнение: 27-10-2016, 21:31
  3. Какво ще се случи със EU студентите ако има Brexit ?
    От Unilad във форум Образование в UK
    Отговори: 60
    Последно мнение: 27-06-2016, 21:17
  4. Планирате ли завръщане в България?
    От lordm във форум Анкети за сайта.
    Отговори: 40
    Последно мнение: 06-05-2013, 18:12
  5. Отговори: 12
    Последно мнение: 19-04-2006, 20:57

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми