Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 16 от общо 16
    администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране Никоя диета не работи

След дълги години опити разбрах че никоя диета не работи.

Всъщност трябва да уточним, чена английски думата diet означава не само диета, но и "хранителен режим", което е доста различно от българската дума "диета".

Познавам хора които са правили диети 8 седмици плодове и чай, свалиха 8 килограма.... сега са повече от колкото преди да почнат тази диета преди време....

Причината е че отслабването не е трудно, трудно е задържането на тези килограми.

Диета е добре да се направи преди да се почне променения начин на живот и хранене, нещо като Jump start.
    Лицензиран имиграционен съветник Level 1 към OISC

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

ГРОБАРИ+ПЗ Аватара на captain caveman
    Град
    harrow on the hill,след моста първата у десно
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Никоя диета не работи

наско,пиеш ли нещо или искаш да преспиш хората с неща,които всеки знае?
    ГРОБАРИ+ПЗ
    БРАТ ДО БРАТА
    ПАЗАРДЖИК-СЛАВА,СЛАВА,СЛАВА!

3. ХАРЕСВАМ! tt_tt_tt, merry liked this post
    Град
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Никоя диета не работи

Цитирай Първоначално написано от captain caveman Виж мнението
    Не не пия... отказал съм алкохола... ще пък при някой може диета да работи...що хората пазат постоянно диети, ако не работят!?

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

На почивка
    Post Thanks / Like

Когато човек започне да говори за наука, а в погледа му виждам една такава бистрота,се радвам,че има какво да си кажа с него...с погледа му,не с него.

На почивка
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от captain caveman Виж мнението
    Не ме разбирай грешно(казват че това се случвало често с мен),не вярвам да се намерят много желаещи да "преспят",освен ако няма много силни аргументи,разбира се!

Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: За: Никоя диета не работи

Цитирай Първоначално написано от lordm Виж мнението
    Не не пия... отказал съм алкохола... ще пък при някой може диета да работи...що хората пазат постоянно диети, ако не работят!?
    дори и бира? има ли някаква причина или просто така?
    кила лесно не се свалят, ако знаеш къде бъркаш в храненето е по лесно да го коригираш съответно да редуцираш теглото си, мое мнение не съм специалист
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

9. БЛАГОДАРЯ lordm thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
    Нов потребител
    Град
    Лондон
    Post Thanks / Like

http://lchf-bulgaria.com/
    Не желая да убеждавам никого в нищо,но за мен специално това работи и при всеки който се е захванал,това не е диета а начин на живот и хранене.Ако се разровите в нета ще разберете защо въглехидратите са вредни и как инсулина който ни спасява всъщност ни кара да качваме килограми,другото име на това хранене е Кетогенно хранене също и Високомазнинно-ниско въглехидратно хранене,как като ядете полезни мазнини отслабвате,как не чувствате глад за разлика от всички други диети,как няма опасност да увредите бъбреците си,за разлика от високопротеиновите,как яйцата не са вредни,как холестерола е полезен за тялото и как много лекари са закостенели и ви тровят всеки ден вкл.и децата ви,защото индустрията много умело ви пробутва въглехидратите като много полезни но не ви казват какво се случва в тялото ви след поемането им и т.н.Има много групи в нета за това хранене и ако се поинтересувате ще разберете за какво говоря,ако ли не пожелавам ви успех.Това е линк на една от многото,просто изразих моето мнение без да рекламирам който и да било.

11. ХАРЕСВАМ! deijei, Ego sum, Мила liked this post
    Град
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Re: За: Никоя диета не работи

Цитирай Първоначално написано от deijei Виж мнението
    дори и бира? има ли някаква причина или просто така?
    кила лесно не се свалят, ако знаеш къде бъркаш в храненето е по лесно да го коригираш съответно да редуцираш теглото си, мое мнение не съм специалист
    Aз по принцип не си падам по бира в Англия.. бира е ОК на морето с цаца...

Старо куче Аватара на Virginblack
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    ми не е вярно. баща ми го оперираха на 55 и беше 30 кила над това, което е днес. ходи по 15 км, пеша всеи ден или ак вали силно, кара колело по 20 км. не яде нищо с висок холестерол, храни се здравсловно, не пие, не пуши от тогва. Свали 30 и не е качил и кило. Има фигура на 30 годишен мъж.
    As for those of you not related to me, as sloshed as I may be, you may sod off.

Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от boombastik Виж мнението
    http://lchf-bulgaria.com/
    Не желая да убеждавам никого в нищо,но за мен специално това работи и при всеки който се е захванал,това не е диета а начин на живот и хранене.Ако се разровите в нета ще разберете защо въглехидратите са вредни и как инсулина който ни спасява всъщност ни кара да качваме килограми,другото име на това хранене е Кетогенно хранене също и Високомазнинно-ниско въглехидратно хранене,как като ядете полезни мазнини отслабвате,как не чувствате глад за разлика от всички други диети,как няма опасност да увредите бъбреците си,за разлика от високопротеиновите,как яйцата не са вредни,как холестерола е полезен за тялото и как много лекари са закостенели и ви тровят всеки ден вкл.и децата ви,защото индустрията много умело ви пробутва въглехидратите като много полезни но не ви казват какво се случва в тялото ви след поемането им и т.н.Има много групи в нета за това хранене и ако се поинтересувате ще разберете за какво говоря,ако ли не пожелавам ви успех.Това е линк на една от многото,просто изразих моето мнение без да рекламирам който и да било.
    Дори и официалната медицина напоследък гледам, че взима завой и престава да обвинява мазнините за високия холестерол и признава, че излишъка от въглехидрати е всъщност доста по-опасен и води но инсулинова нечувствителност. За мен проблемът е в това, как да се изработи хранителен режим, който да се поддържа лесно и да е високомазнинен и нисковъглехидратен, с достатъчно протеини. В смисъл, ако съм си вкъщи и мога да готвя, аз знам как да го направя, но като сме на работа по цял ден става малко по-сложно. Можеш ли да споделиш опит с какво се храниш в такива случаи? Мисля, че ще е полезно.

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

15. БЛАГОДАРЯ lordm thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
    Град
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Re: За: Никоя диета не работи

Цитирай Първоначално написано от Virginblack Виж мнението
    ми не е вярно. баща ми го оперираха на 55 и беше 30 кила над това, което е днес. ходи по 15 км, пеша всеи ден или ак вали силно, кара колело по 20 км. не яде нищо с висок холестерол, храни се здравсловно, не пие, не пуши от тогва. Свали 30 и не е качил и кило. Има фигура на 30 годишен мъж.
    To от тяло, до тяло - натура. Не разбрах, кое от статията не е вярно!?

Старо куче Аватара на Virginblack
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Дори и официалната медицина напоследък гледам, че взима завой и престава да обвинява мазнините за високия холестерол и признава, че излишъка от въглехидрати е всъщност доста по-опасен и води но инсулинова нечувствителност. За мен проблемът е в това, как да се изработи хранителен режим, който да се поддържа лесно и да е високомазнинен и нисковъглехидратен, с достатъчно протеини. В смисъл, ако съм си вкъщи и мога да готвя, аз знам как да го направя, но като сме на работа по цял ден става малко по-сложно. Можеш ли да споделиш опит с какво се храниш в такива случаи? Мисля, че ще е полезно.
    ами не знам, ама аз преди една година се хранех нормално и поемах по новите схващания по толкова холестерол, колкоот уж е полезен, докато не се събудих една нощ в 4 сутринта пред инфаркт. не се шегувам. с кръвно 180 на 130. Холестеролът ми (лошият) беше на горна допустима граница. та като се изплаши човек, че може да остави сирак, почва да не вярва на всичко, което пишат новите медицини. Когато съм на работа, просто пропускам обяда или пия една чаша супа и в 4 като изляза си купувам два портокала. до вечеря ми е достатъчно. сега лоият холестерол ми е ок, а добрият се качи. аз имах проблеми със захарта и това отежни положението, така че всеки да яде каквото си иска, но не е зле някоя кръвна картина от време на време да се види как е. Щото е страшно. Отделно стресът, който лекувах и лекувам по моя си начин. Нищо няма да се случи ако съкрати еднот ядене или го замени с нещо нискокалорично но полезно. бе напари ли се човек, се научава.
    As for those of you not related to me, as sloshed as I may be, you may sod off.

Нов потребител
    Град
    Лондон
    Post Thanks / Like

https://www.myfitnesspal.com/
    http://www.spidersport.com/?page=koncepcia#food
    http://lichentrenior.com/category/vi...-i-interviuta/
    http://spidersport.com/forum/
    https://www.dietdoctor.com/
    https://www.facebook.com/life.without.carbs/
    https://www.youtube.com/channel/UCOf...a_NbQ/featured
    Инсталирате си приложението на телефона настройвате си колко калории за деня,настройвате го на 60% мазнини,30% белтъчини и 10% въглехидрати.
    Съветвам ви да изгледате всички клипчета на Милко колкото и странни да ви се струват-той се държи така,защото му е писнало да обеснява и да спорят с него а това хранене,в интерес на истината това хранене е от праисторията-замислете се какво са яли тогава.Във фейсбук страницата всеки ден се коментират много въпроси и може да научите много,във форума има много рецепти и т.н.Държа да подчертая пак,че това не е диета а начин на живот,не правя реклама на никой,но видях с очите си как работи и се подгответе всички да започнат да ви убеждават колко е вредно вкл.и докторите.Успех на всички

19. БЛАГОДАРЯ Мила thanked for this post
    Sarah
    Guest

По едно време се чудех защо се трупат килограмите, и установих за себе си, че с годините просто неусетно количеството на приема храна се е увеличил. Да ям нискокалорично в големи количества също не става. Започна ли да хапвам повече особено по празници и веднага качвам, иначе няма нещо което да не ям. И също не съм свикнала да вечерям, за мен последното ядене е 3-4 ПМ, после разчитам да заспя и да не усещам глад, е случва се и да ставам и да ровя в хадилника де. Но зимата винаги е по-трудно като не се движим много.
    А ако искам да сваля 2-3 кг. намалявам още повече храненето и за 2 седмици става, само първите 3 дена са по трудни. Но аз понеже не ям много за мен си е направо чист глад и хич не е приятно, но пък после ако не прекалявам се задържат. Проблема е, че като правя мекички и разни пържени филийки и тем подобни.... мнооого е трудно.

Mr. Herbalist Аватара на steve
    Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

При мене действа ген някакъв на слаботелесните а иначе и друг път съм казвал от сутринта лек алкохол (драй сайдер не сладките ,сухо вино ) цял ден на гладно може леко мезе и лека вечеря...алкохола е калоричен топи мазнините и действа антистресово от стреса се пълнее също...мога да не ям по 48 часа без да изпитвам никакъв глад...принципно не обичам да ям става ми тежко на стомаха приспива ми се и изтрезнявам .когато се храня гледам да са прости неща супички печено месо не пържено сурови зеленчуци сиренце за мезене пия почти концентрат може ромче или водка но ги смесвам с сайдер.не пия домашни ракии от тах винаги драйфам...ако повръщате всеки ден също помага една моя приателка ядеше като прасе после повръщаше имаше тяло на фотомодел
    Последно редактирано от steve : 10-02-2017 на 11:02

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. 90 дневна диета
    От GABI 84 във форум Здраве, Kрасота и Мода
    Отговори: 13
    Последно мнение: 03-10-2012, 11:03
  2. Диета - препоръки
    От sent1 във форум Здраве, Kрасота и Мода
    Отговори: 0
    Последно мнение: 15-09-2012, 08:57
  3. Диета на д-р Байкова
    От [email protected] във форум Диети,отслабване и здравословен начин на живот
    Отговори: 29
    Последно мнение: 23-09-2011, 20:06
  4. Диета на д-р Байкова
    От [email protected] във форум Здраве, Kрасота и Мода
    Отговори: 29
    Последно мнение: 23-09-2011, 20:06
  5. диета за отстранена жлъчка
    От nelli във форум Здраве и здравеопазване
    Отговори: 0
    Последно мнение: 08-04-2008, 05:25

Отметки

Правила за публикуване