Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 4 от 5 ПървиПърви ... 2345 ПоследнаПоследна
Резултати от 76 до 100 от общо 118
    Старо куче Аватара на musi
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Защо EU няма бъдеще

Цитирай Първоначално написано от Ego sum Виж мнението
    И вавилонците така са мислили.
    Не забравяй и Хитлер и CCCP

" Тъп си ,че слушаш чалга,а слушаш чалга защото си тъп."

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от musi Виж мнението
    Колкото остарява един човек в България,толкова по често започва да казва за живота :»Лошо стана и все по лошо ще става»o
    А то защо? Ами само за това,че той,който е достатъчно остарял и е с единият крак в отвъдното вече, няма силите и доблести да каже-мен няма да ме има,но тези,които ще продължат ще имат по-добър и по хубав живот,радвам се,независимо,че мен няма да ме има.Ето на това ми приличаш ти

Колкото до обвиненията ти срещу англичаните гласували за излизане от ЕС ,знай,че не само те са гласували за това.
    Аз например гласувах за излизане защото не ми хареса политиката на ЕС в частност Германия и Франция.Не мисля,че Англия няма да се справи с кризата,която и предстои,Да,много ще е трудно,ще падне пауда още,но ще се оправи.Не виждам апокалипсис
    ЕС -не ми харесва политиката на Меркел за бежанците,не можах да си обясня,как погасиха дълговете на Гърция и как стана така,че в едина почти фалирала Гърция минималната пенсия и заплата е по голяма от тази в Бг.
    Не ми харесва намесата или пасивната «ненамеса«на ЕС в политиката на отделки страни -пример :референдум за независимост на Шотландия,Каталуния ,не ми харесват санкциите срещу Унгария,Полша ...
    ЕС за мен е една голяма банка,която дава кредити на когото реши и колкото реши(според послушанието),които кредити ще се връщат с голяма лихва от следващите поколения.Спете спокойно деца...
    Не ми харесва,че едно обръснато нещо с дебел врат е лицето на страната ни.Дори не мога да кажа «мутра»-те са тъпи,а той е хитър,като предшественника си .Само името не е «тато»,а «цар тиква»
    Защо ЕС не обръща внимание на хората в Бг? Ми,защото те няма да надигнат глава,а тези,който са начело на страната са угодни за тях.
    Не харесвам глобализацията,не мисля,че трябва да сменим валутата си.Всяка страна има своя идентичност,култура, нрави,бит ,който е различен
    Не бих изпитвала гордост да размахам паспорт и в него да пише»Гражданин на ЕС»
    Та аз първо съм българка и после всичко друго.
    Един път опит за потурчване,втори за 16 република,сега 27 от ЕС
    В ЕС с политиката,която се води ще стане едно голяма ядро с 3-5 държави и всичко друго носещо се наоколо като сателитки,командвани и държани от притеглянето на ядрото
    Пиши ни ти къде си,как е там,доволен ли си от политиката на страната в която си ,а за Англя не бери толкова Гриша Тя няма да стане това,което е била,но няма да се провали
    Политиката е пари и власт и пак пари.
    След като и ти си гласувала за излизане ще си изярпиш послествията . Нямаш вина че не разбираш от политика . Имаш ли руска кръвна връзка . Баба ,дядо . В световната политика винаги е имало три източника на власт . Америка Европа и Русия . Америка по незнайна за мен причина иска да разбие отново европа . Брексит и мигранската криза е част от заговора срещу европа . Организиран от американските евреи и англосаксонската политическа върхушка . Кой бомбардира ирак и либия и отвори пътя на мигрантите към европа . Хайде мислете и после пишете промити неща . За това казвам че англосаксонците водят най гадната лицемерна политика . Сега ЕУ трябва да използва цялата си мощ за да ги навре там където им е мястото
    Последно редактирано от kanarinapred : 14-09-2018 на 17:59

Напреднал
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от kanarinapred Виж мнението
    Решението е съединени европейски щати като политическа супер страна . С един министър на вътрешните работи . Един министър на отбраната . Една администрация . Една централна банка , една валута евро . Една европрокуратура . Един европейски съд . Да ги видя тогава боко и курнелия как ще крадат
    А защо тогава си мислиш че другите държави са длъжни да им плащат а те да крадат от европроектите и защо ако някоя държава не е съгласна с това и иска да излезе от евросъюза скачаш като настъпан?

4. ХАРЕСВАМ! Мила, musi liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от vvvv Виж мнението
    А защо тогава си мислиш че другите държави са длъжни да им плащат а те да крадат от европроектите и защо ако някоя държава не е съгласна с това и иска да излезе от евросъюза скачаш като настъпан?
    ще видиш УК колко ще са добре извън ЕУ . Като има мита . Никога протекционизма не води до нещо добро

Старо куче
    Post Thanks / Like

Чакай ,че не мога да те хвана в коя тема да те почна ... Ти големи надежди си впрегнал в тоя ЕС . Все едно е светило и образец за това как трябва да изглеждат всички съюзи по света ! Освен привилегията да работиш(разбирай да се натрапваш) на всякъде в Европа други плюсове можеш ли да ми кажеш ?

И да не мислиш ,че англичаните не знаят ,че идват кризи , войни и т.н. ? Точно това според мен е причината да се изнижат така бързо от ЕС . Защото накрая победителите пак ще са те !

Вчера ти написах надълго и широко 2 пъти ,че Германия демек ЕС = САЩ . Минало ти е през едното ухо та през другото излезнало ! Явно си мислиш ,че си измислям нещо .

7. ХАРЕСВАМ! musi liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от bmwww Виж мнението
    Чакай ,че не мога да те хвана в коя тема да те почна ... Ти големи надежди си впрегнал в тоя ЕС . Все едно е светило и образец за това как трябва да изглеждат всички съюзи по света ! Освен привилегията да работиш(разбирай да се натрапваш) на всякъде в Европа други плюсове можеш ли да ми кажеш ?

И да не мислиш ,че англичаните не знаят ,че идват кризи , войни и т.н. ? Точно това според мен е причината да се изнижат така бързо от ЕС . Защото накрая победителите пак ще са те !

Вчера ти написах надълго и широко 2 пъти ,че Германия демек ЕС = САЩ . Минало ти е през едното ухо та през другото излезнало ! Явно си мислиш ,че си измислям нещо .
    И като идват кризи войни . Значи англичаните ми са врагове защото работят против ЕУ

Напреднал
    Post Thanks / Like

ще видиш УК колко ще са добре извън ЕУ . Като има мита . Никога протекционизма не води до нещо добро
    виж какво те попитах а ти какво ми отговаряш ти в ред ли си?

Старо куче Аватара на Ego sum
    Post Thanks / Like

Никой нищо не каза за Орбан,Полша,Чехия,парите за българската ограда,Хашим Тачи?Все малки камъчета...

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Колкото остарява един човек в България,толкова по често започва да казва за живота :»Лошо стана и все по лошо ще става»o
    А то защо? Ами само за това,че той,който е достатъчно остарял и е с единият крак в отвъдното вече, няма силите и доблести да каже-мен няма да ме има,но тези,които ще продължат ще имат по-добър и по хубав живот,радвам се,независимо,че мен няма да ме има.Ето на това ми приличаш ти

Колкото до обвиненията ти срещу англичаните гласували за излизане от ЕС ,знай,че не само те са гласували за това.
    Аз например гласувах за излизане защото не ми хареса политиката на ЕС в частност Германия и Франция.Не мисля,че Англия няма да се справи с кризата,която и предстои,Да,много ще е трудно,ще падне пауда още,но ще се оправи.Не виждам апокалипсис
    ЕС -не ми харесва политиката на Меркел за бежанците,не можах да си обясня,как погасиха дълговете на Гърция и как стана така,че в едина почти фалирала Гърция минималната пенсия и заплата е по голяма от тази в Бг.
    Не ми харесва намесата или пасивната «ненамеса«на ЕС в политиката на отделки страни -пример :референдум за независимост на Шотландия,Каталуния ,не ми харесват санкциите срещу Унгария,Полша ...
    ЕС за мен е една голяма банка,която дава кредити на когото реши и колкото реши(според послушанието),които кредити ще се връщат с голяма лихва от следващите поколения.Спете спокойно деца...
    Не ми харесва,че едно обръснато нещо с дебел врат е лицето на страната ни.Дори не мога да кажа «мутра»-те са тъпи,а той е хитър,като предшественника си .Само името не е «тато»,а «цар тиква»
    Защо ЕС не обръща внимание на хората в Бг? Ми,защото те няма да надигнат глава,а тези,който са начело на страната са угодни за тях.
    Не харесвам глобализацията,не мисля,че трябва да сменим валутата си.Всяка страна има своя идентичност,култура, нрави,бит ,който е различен
    Не бих изпитвала гордост да размахам паспорт и в него да пише»Гражданин на ЕС»
    Та аз първо съм българка и после всичко друго.
    Един път опит за потурчване,втори за 16 република,сега 27 от ЕС
    В ЕС с политиката,която се води ще стане едно голяма ядро с 3-5 държави и всичко друго носещо се наоколо като сателитки,командвани и държани от притеглянето на ядрото
    Пиши ни ти къде си,как е там,доволен ли си от политиката на страната в която си ,а за Англя не бери толкова Гриша Тя няма да стане това,което е била,но няма да се провали
    Политиката е пари и власт и пак пари.
    Муси, ако не беше ес, щеше да си мечтаеш за Великобритания,, даже и туристическа виза щеше да под въпрос. Няма да забравя още гледката през далечната 2002 как маса народ мръзнаха като псета пред посолството на - 20 градуса, за да вземат бизнес виза, а сега се качваш на самолета и си в Англия, ама на теб май много ти е къса паметта. Тия работи където си ги изброила, изобщо пречат пречат ли ти в ежедневието, нито в България има имигранти,ако има са толкова малко, че сме капка в морето, сравнение с УК, а и не бъди спокойна, още ще се увеличават, нито пък плащаме на Гърците, а повярвай с минималната пенсия в Гърция неможеш да живееш като бял човек, имам приятели които ходят много често там и е страшна скъпотия.А ти щом искаш да си останеш българка, защо стана английски поданик и се кълня в кралицата
    Последно редактирано от dimi_m : 14-09-2018 на 23:52
    Обожавам някой с два развода, три кредита и ипотека, да ми дава съвети как да живея

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    Муси, ако не беше ес, щеше да си мечтаеш за Великобритания,, даже и туристическа виза щеше да под въпрос. Няма да забравя още гледката през далечната 2002 как маса народ мръзнаха като псета пред посолството на - 20 градуса, за да вземат бизнес виза, а сега се качваш на самолета и си в Англия, ама на теб май много ти е къса паметта. Тия работи където си ги изброила, изобщо пречат пречат ли ти в ежедневието, нито в България има имигранти,ако има са толкова малко, че сме капка в морето, сравнение с УК, а и не бъди спокойна, още ще се увеличават, нито пък плащаме на Гърците, а повярвай с минималната пенсия в Гърция неможеш да живееш като бял човек, имам приятели които ходят много често там и е страшна скъпотия.А ти щом искаш да си останеш българка, защо стана английски поданик и се кълня в кралицата
    Аз бях една от тези мръзнещи в посолството и съм наясно с това,което беше.По времето на комунизма щях да отида на екскурзия до Германия,но автобуса минаваше през Сърбия и не ми разрешиха,останах си с мечтата Сега мога да отида където искам,имам мечта да отида в Япония( има виза ще си я платя)но това не е благодарение на ЕС Ако не бях дошла в UK щях да съм примерно в Америка.Българина, който остана в Бг (особенно в провинцията)няма да може да си позволи това,незавмсимо от членството на страната ни в ЕС
    Разбери,не виждам смисъл в ЕС с политиката,която води.Не мисля ,че има бъдеще този съюз
    Прилича ми на брак без право на развод ,без значение дали се обичат
    Да,има много ползи от съюза,но според мен има ужасна доминация стигаща до диктат
    Как може ЕС да каже,че е не е добре да се правят мрежи /стени по границата на дадена страна Та дори двора си ограждаш и опазваш Защо след «поканата»на Меркел за бежанците се реши,че те ще се връщат в страната на регистрация? Ние просто сме щастливи,че не искат да останат у нас.Е,да ама ЕС може да ни задължи да приемем %
    Ето това не ми харесва,да те командват какво да правиш,да ти казват кое е правилно и грешно,но поглепнато от техна страна
    За UK също е по добре да се отдели.Не може да се самозабравиш,да плюваш всички европейци и да не виждаш действителната причина за положението в работният сектор Една англичанка,моя колежка преди референдума говореше,агитираше,плюваше всички европейци(по думите и без мен-работя много)След референдума започна да се тюхка,аууу Мей ни излага,грешка.Пита ме аз как гласувах и беше ядосана на думите ми»ми аз гласувах с излизане за да може да разберете ,че вината не е в нас»Не и обяснявах ,че не вярвам в политиката на ЕС.За нея проблема беше и остава-загуби пари поради падането на лирата,ще има виза за Португалия,а тя има имот там и пътува наколко пъти в годината Притеснява се,че ще се наложи да декларира тоз имот,а тук работи само по 20 часа защото взима помощи
    Това е шамар за англичаните,които си го заслужиха.Трябва да стъпят на земята и да се огледат къде са
    Мисля,че ще е много трудно,но че ще се справят.Понякога ти трябва обица на ухото
    Колкото за гражданството -да,аз имам двойно гражданство.Не мисля,че някой ме е принудил или натиснал,просто това ми дава повече возможности за пътуване по света.Не се заклех в Кралицата,а в Бог
    Ако трябва да избирам между българско и английско гражданство (нямам право на двойно)ще остана само с българското

Старо куче
    Post Thanks / Like

Стига с тази покана на меркел . Толкова сте заблудени . Нали германия бе обявена за нациска страна по времето на хитлер . Ако не приемаха мигранти английските медии пак щяха да гракнат . Ето германците са нацисти . Но кой е най големия виновник за мигрантите . Твоите англичани и американците са най големите виновници за мигранската криза .Те съсипаха Ирак и Либия с бомбардировките . Те свалиха от власт Садам и Кадафи и отвориха пътя за десетки милиони мигранти към европа . Англичаните са лицемери и демагози
    Последно редактирано от kanarinapred : 15-09-2018 на 06:36

Post Thanks / Like

Старо куче
    Post Thanks / Like

не са 3 пет са, поне
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

Post Thanks / Like

Стига с тази покана на меркел . Толкова сте заблудени . Нали германия бе обявена за нациска страна по времето на хитлер . Ако не приемаха мигранти английските медии пак щяха да гракнат . Ето германците са нацисти . Но кой е най големия виновник за мигрантите . Твоите англичани и американците са най големите виновници за мигранската криза .Те съсипаха Ирак и Либия с бомбардировките . Те свалиха от власт Садам и Кадафи и отвориха пътя за десетки милиони мигранти към европа . Англичаните са лицемери и демагози
    Малко като лъжливото овчарче си,толкова много плява,че дори и да кажеш нещо вярно,като това,никой не те взима на сериозно.

Старо куче Аватара на Sarah
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Ego sum Виж мнението
    Малко като лъжливото овчарче си,толкова много плява,че дори и да кажеш нещо вярно,като това,никой не те взима на сериозно.
    Аз така и не разбрах Българи защо беше обявена за социалистическа по време на комунизма.
    И сега каква е тая телена ограда тука , каква е драмата ако може моля

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Sarah Виж мнението
    Аз така и не разбрах Българи защо беше обявена за социалистическа по време на комунизма.
    И сега каква е тая телена ограда тука , каква е драмата ако може моля
    По онова време комунизъм нямаше,строихме го,така и никой не го видя,всички страни бяха в преходния период,т.е. социализЪМа.Драма няма,само кражба.

Старо куче
    Post Thanks / Like

другата страна на монетата, защо ес не може и не трябва да съществува в този си вид

Крупното източване на евросредства стана основната дейност на БГ Мафията. ОЛАФ нехае.
    https://bivol.bg/gp4.html

Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

Много са ми смеши въпроси като: в ЕС знаят че в БГ има корупция и се краде за световно ама не предприемат нищо.....- смешни са ми защото не виждат че отговора е в края на въпроса. ЕС знаеха че ГЕРБ са шайка необразовани кариеристи, крадци и мошеници и имено такива хора им трябваха за да унищожат България(ЕС ги създаде, отгледа и постави на власта).....Единствения начин партията- мафия Герб да се свали от власт е да се разпадне ЕС. Слава богу това ще се случи съвсем скоро и тези които мислиха че ще векуват на власт ще напълнят затворите......
    а щях да забравя: на канарчето ще му забранят да оди на воля из европа и ще му искат визи за всяка страна и по този начин европейците ще му "нарушат" правата и свободите....тогава ще видим каква песен ще му засвири латерната....
    Последно редактирано от DONALD TRUMP : 24-09-2018 на 00:21
    EC=WC
    "Some ideas are so stupid that only intellectuals believe them"
    -George Orwell
    www.whatreallyhappened.com

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от DONALD TRUMP Виж мнението
    Много са ми смеши въпроси като: в ЕС знаят че в БГ има корупция и се краде за световно ама не предприемат нищо.....- смешни са ми защото не виждат че отговора е в края на въпроса. ЕС знаеха че ГЕРБ са шайка необразовани кариеристи, крадци и мошеници и имено такива хора им трябваха за да унищожат България(ЕС ги създаде, отгледа и постави на власта).....Единствения начин партията- мафия Герб да се свали от власт е да се разпадне ЕС. Слава богу това ще се случи съвсем скоро и тези които мислиха че ще векуват на власт ще напълнят затворите......
    а щях да забравя: на канарчето ще му забранят да оди на воля из европа и ще му искат визи за всяка страна и по този начин европейците ще му "нарушат" правата и свободите....тогава ще видим каква песен ще му засвири латерната....
    То само в България да се краде, ще е много добре, ама нали сме малка държава и сме най лесни
    Обожавам някой с два развода, три кредита и ипотека, да ми дава съвети как да живея

Старо куче
    Post Thanks / Like

Ти уби всичко детско в мен. Разпадането на ЕС с нищо няма да помогне за сваляне на герберастите, даже ще им много по уютно без ЕС , тогава няма да има кой да ги събори от власт

Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от deijei Виж мнението
    Ти уби всичко детско в мен. Разпадането на ЕС с нищо няма да помогне за сваляне на герберастите, даже ще им много по уютно без ЕС , тогава няма да има кой да ги събори от власт
    Гледаш и не виждаш..... 1-во ще ги ударят на най-слабото им място: ще секнат еврофондовете подържащи живота на това раково образувание- ГЕРБ.....2-ро след като няма ЕС, ГЕРБ се обезсмисля като идея.....3-то като няма ЕС ще изчезне външната подкрепа за тези шарлатани и ако веднага не подадат оставки ще изгубят неизбежните предсрочни избори щото няма да има кой да прави фокуси с бюлетините........и т н ....
    EC=WC
    "Some ideas are so stupid that only intellectuals believe them"
    -George Orwell
    www.whatreallyhappened.com

Старо куче
    Post Thanks / Like

Гледаш и не виждаш..... 1-во ще ги ударят на най-слабото им място: ще секнат еврофондовете подържащи живота на това раково образувание- ГЕРБ.....2-ро след като няма ЕС, ГЕРБ се обезсмисля като идея.....3-то като няма ЕС ще изчезне външната подкрепа за тези шарлатани и ако веднага не подадат оставки ще изгубят неизбежните предсрочни избори щото няма да има кой да прави фокуси с бюлетините........и т н ....
    Разпадане на ЕУ няма да има .При хард брексит . Първо ще станем свидетели на обединението на двете ирландии . И после нов референдум за самостоятелна Скотланд . Нека да изчакаме и ще видим , то не остана . Ако до ноември нямаме сделка ,отиваме на хард брексит . И тогава чети внимателно моите прогнози . Мисля че Северна Ирландия и скотланд ,които гласуваха за оставане в ЕУ и те имат демократично право на референдум за отделяне от УК . Ирландците много обичат англичаните отиди в Белфаст да се убедиш
    Последно редактирано от kanarinapred : 24-09-2018 на 07:16

Старо куче
    Post Thanks / Like

А какво ще стане ако до ноември се споразумеят за брекзита? Тогава ще почнеш с нови прогнози и ще трябва пак да те четем и да ти вярваме ли? Съединени европейски щати? Ти явно си на някакви силни медикаменти! Мога да ти обяснявам защо силно развитите западни страни никога не биха се съгласили на пълно приравняване с изостаналите, корумпирани източно европейски страни, ама съм сигурен, че ти знаеш всичко и предвиждаш всичко, да не забравям злобата която блика от тебе постоянно ме кара да искам да се издрайфам!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Старо куче
    Post Thanks / Like

1-во спират фондовете ония почват да крадат от буджета вече няма да има контрол отвън никакъв. 2-ро герб ще прерасне в открита мафиотска структура. 3-то няма подкрепа но и няма никакъв контрол т.е. бг става държава от петия свят . изборите няма да ги изгубят те сега правят фалшификации а сети се без контрол от ес какви нагли фалшификации ще бъдат, с една дума ще останат във власта поне още 20-ина години. ес е хубаво като идея но трябва да се реформира и такива разбойнически управления като в бг трябва да се унищожават в зародиш

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от redhotman Виж мнението
    А какво ще стане ако до ноември се споразумеят за брекзита? Тогава ще почнеш с нови прогнози и ще трябва пак да те четем и да ти вярваме ли? Съединени европейски щати? Ти явно си на някакви силни медикаменти! Мога да ти обяснявам защо силно развитите западни страни никога не биха се съгласили на пълно приравняване с изостаналите, корумпирани източно европейски страни, ама съм сигурен, че ти знаеш всичко и предвиждаш всичко, да не забравям злобата която блика от тебе постоянно ме кара да искам да се издрайфам!

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Аз съм го писал в другите теми или hard брексит (и канада стайл споразумение след това) или клякат и остават в сингъл маркета подобно на швейцария споразумение . Най големите печеливши от съединени европeиски щати са силните икономики в европа . За последните 3
    години германия има общо 900 милиарда dolara излишак
    Последно редактирано от kanarinapred : 24-09-2018 на 10:34

Страница 4 от 5 ПървиПърви ... 2345 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Защо няма да протестирам
    От lordm във форум Общ форум
    Отговори: 38
    Последно мнение: 21-06-2013, 21:42
  2. Всички са ядосани на банките, но защо няма улични протести?
    От Мила във форум Пари, Финанси, Счетоводство, Mortgages, Застраховки
    Отговори: 0
    Последно мнение: 21-06-2011, 12:20
  3. Защо няма форум за бащата???
    От alesta във форум С мама на кафе
    Отговори: 14
    Последно мнение: 03-02-2011, 18:45
  4. Защо няма депресирани мъже?
    От david_bg във форум Вицове, забавни истории и линкове
    Отговори: 32
    Последно мнение: 03-09-2010, 16:39
  5. Защо няма да гласувам на 05/07/2009?
    От Rumi69 във форум Да запазим българското. Въпроси ОТ и ЗА България.
    Отговори: 182
    Последно мнение: 30-08-2009, 14:49

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
Top Worktops
eXTReMe Tracker