Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 3 от 5 ПървиПърви 12345 ПоследнаПоследна
Резултати от 51 до 75 от общо 118
    На почивка
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Защо EU няма бъдеще

Цитирай Първоначално написано от musi Виж мнението
    Радвам се за теб,че ако не си щастлив поне ще се чувстваш,като такъв.
    Не разбирам защо продължаваш да дискутираш темата .Вече си сменил лирите на хубав курс,предполага се,че не си в UK защото тук нищо не ти харесва и се чака апокалипсис-т.е. ти си някъде е ЕС или в България.Напиши как е там сега.
    Ако все още си тук си противоречиш с всички твои писания.
    Ако съм толкова зле настроена към всичко и всички тук отдавна да съм си събрала куфарите.
    Аз не смятам ,че ЕС има бъдеще.С тази политика,която се води от страна на Германия и Франция няма да да се постигне нищо добро.Бежанците,опрощаване на дълговете на Гърция,приемане на “куцо и сакато”в ЕС (Бг е в това число)с цел да се показва голямо обединение ,диктатура спрямо по малките и слаби членове на съюза,налагане ма решения,които противоречат на бита и народопсихологията на другите страни и т.н.Ами това подчинение на паричната валута-евро за всички страни.Без носталгия,но всяка страна си има идентичност и самостоятелност,която ЕС се стреми да заличи.Политиката е съвсем прозрачна-политика на банкер-на ти малко,ама ти ще ми работиш както аз кажа и ще ми върнеш двойно.Ако не можеш,не се притеснявай,деца и внуци ще ми плащат.
    Не исках да стане така,не мислех преди 10 години,че ще се стигне до тук.
    За някои страни,както е може би Бг с корупцията във всяка област и буксуване на едно място е добре да си е ЕС сателитка.Но друго държави,като Унгария,Полша не искат да са такива.Рано или късно ще се постигне желанието ма Меркел-един друг “силен”ЕС с 5-6 страни и всичко друго в орбитата около тях-Сатурн
    За мен ЕУ като политически проект е най доброто за Европа . Не искам да ме управляват Боко или Курнелия нинова . 28 години стигат . С една лична карта българина патива и работи навсякъде . Предпочитам ЕУ лидерите да ръководят България . Да станат съединени европвиски щати . А брексита е англиискто лицемерие . Искат винаги да се ползват от благата без да взимат негативите . Е няма как да стане . Скоро ще го разберат по трудния начин . 21 век е . Не е 19 век . Не са британската империя ,а едно малко островче в атлантика . И като им блокират дувар кале и ще умрат от глад . Много малко остана до март месец . Тогава предстои шоуто имам свобода на мисленето , свобода на изразяването и това е моето мнение за брексит . Една долна лицемерна постъпка на английските политици
    Последно редактирано от kanarinapred : 14-09-2018 на 10:50

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Sarah Виж мнението
    За да те третират еквивалентно някъде трябва и ти да докажеш, че си еквивалентен, да си заслужиш уважение, а това изисква много усилия и време, това имах в предвид, а иначе законодателството и прилагането на закона, държавничеството ни куцат много, то за това има и корупция.
    аз не мога да си обясня как е възможно да има толкова промити мозъци в целия источен блок. само румънците засега се съпротивляват. вишеградската четворка е донякъде разбираемо , вдигнаха стандарта на живот и е по лесно да заблудиш населението, в бг ми е напълно непонятно. ес трябва да обвърже парите които дава с реформите и най вече върховенството на закона. няма качествени закони няма пари. ако искаш. без тези фондове полша и унгария ще забуксуват. а сега всеки лапа от хранилката и краде на поразия. идеятат на тези фондове е коренно различна
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

I see you... Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от deijei Виж мнението
    аз не мога да си обясня как е възможно да има толкова промити мозъци в целия источен блок. само румънците засега се съпротивляват. вишеградската четворка е донякъде разбираемо , вдигнаха стандарта на живот и е по лесно да заблудиш населението, в бг ми е напълно непонятно. ес трябва да обвърже парите които дава с реформите и най вече върховенството на закона. няма качествени закони няма пари. ако искаш. без тези фондове полша и унгария ще забуксуват. а сега всеки лапа от хранилката и краде на поразия. идеятат на тези фондове е коренно различна
    Те го правят това, ама докато приемат страната за член на ЕС. Според мен много рано ги приемат... България се опъваха да я приемат заради корупцията, все това разправяха на прегледите, после изведнъж взеха, че я приеха, сякаш корупцията е намаляла... Според мен нищо не е мръднало, те къде го видяха това намаление, не знам. Струва ми се, че след като приемат една страна в ЕС, вече не може да й разправят, че няма да й дадат фондове и да я натискат да промени нещо, защото тя е пълноправен член, нали уж с приемането са й признали, че е на европейско ниво...
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

4. ХАРЕСВАМ! musi liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

има логика в това което казваш но в този динамичен свят ес трябва да има лостове да влияе на страни които са се отклонили от демократичните принципи а в случая няма такива, което е голям недостатък.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Ти се сцепи да хвалиш тая твоя лична карта и ,че с нея имаш пропуск навсякъде . Аз предпочитам да нямам право да работя в чужбина ,но в БГ да е добре и да си стоя там !

kanarinapred за теб говоря !

7. ХАРЕСВАМ! musi liked this post
    На почивка
    Post Thanks / Like

Решението е съединени европейски щати като политическа супер страна . С един министър на вътрешните работи . Един министър на отбраната . Една администрация . Една централна банка , една валута евро . Една европрокуратура . Един европейски съд . Да ги видя тогава боко и курнелия как ще крадат

Старо куче
    Post Thanks / Like

То нали това е замисъла ама НЕ РАБОТИ !

10. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
    На почивка
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от bmwww Виж мнението
    Ти се сцепи да хвалиш тая твоя лична карта и ,че с нея имаш пропуск навсякъде . Аз предпочитам да нямам право да работя в чужбина ,но в БГ да е добре и да си стоя там !

kanarinapred за теб говоря !
    А аз предпочитам на паспорта ми дори да не пише България , а да пише само sitizen на ЕУ . ЕУ паспорт . Само това . Born in Plovdiv . That's it

Старо куче
    Post Thanks / Like

Като толко ти харесва ЕС нали се хвалиш ,че си в Германия ? Защо продължаваш да се интересуваш от УК ? Щото работи там като луд и накрая те изгониха като куче нали ? То всички ни гонят просто някой са нагли и се правят ,че не чуват призивите "махайте се" .

Сега си сърдит на УК ,че толкова години само те използваше и ти отне младините с напразни надежди нали ?

На почивка
    Post Thanks / Like

Защото английските политици постъпиха долно и лицемерно . Храчиха по нас източно европвиците неистово . Защо да ги харесвам . чакам си брексит и това е . имам право на свободно мислене свободно изразяване на мислите и чуствата си . още повече че съм напълно убеден в правотата си за брексит и УК

Старо куче
    Post Thanks / Like

kanarinapred
    ще отговориш ли на тоя въпрос? или не ти изнася?
    Като толко ти харесва ЕС нали се хвалиш ,че си в Германия ? Защо продължаваш да се интересуваш от УК ? Щото работи там като луд и накрая те изгониха като куче нали ? То всички ни гонят просто някой са нагли и се правят ,че не чуват призивите "махайте се" .

Сега си сърдит на УК ,че толкова години само те използваше и ти отне младините с напразни надежди нали ?

Старо куче
    Post Thanks / Like

Долно и лицемерно спрямо такива навлеци като нас ли ? Ние сме си навлеци без значение кой от колко време е там . Ако ще и от 20 години да си то в един момент когато си отишъл там си се навлекъл буквално си се натрапил на тия хора . Както аз се натрапих и сега ще се натрапя в Германия . Така е като си нямаме собствена държава ! Чак пък пристъпил с галошите ама главата гордо вдигната и погледа е тип "уважавайте ме , дайте ми вашите права и никога не говорете ,че съм чужденец " .

И за да не се почувстват хора обидени от тоя пост - конкретно за мене си говоря в него !

На почивка
    Post Thanks / Like

А защо да не се занимавам с УК . Всеки човек се занимава с това което иска . Нима не сме свободни хора с свободно мислене и дискутираме свободно

На почивка
    Post Thanks / Like

Долно и лицемерно спрямо такива навлеци като нас ли ? Ние сме си навлеци без значение кой от колко време е там . Ако ще и от 20 години да си то в един момент когато си отишъл там си се навлекъл буквално си се натрапил на тия хора . Както аз се натрапих и сега ще се натрапя в Германия . Така е като си нямаме собствена държава ! Чак пък пристъпил с галошите ама главата гордо вдигната и погледа е тип "уважавайте ме , дайте ми вашите права и никога не говорете ,че съм чужденец " .

И за да не се почувстват хора обидени от тоя пост - конкретно за мене си говоря в него !
    Те имат суверенно право да напуснат ЕУ . Те използваха удари под кръста като храчеха неправилно по източно европейците . Аз имам суверенно право да искам След брексит УК да се разпадне да обеднеят и тн . А това ще бъде и реалноста . Просто коментираме . четем статии на по умни хора . публикуваме ги и тн

Старо куче
    Post Thanks / Like

Ами ударите под кръста подействаха защото знаеха къде да удрят англичанина . В расизма му т.е. право в десетката !

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от kanarinapred Виж мнението
    А защо да не се занимавам с УК . Всеки човек се занимава с това което иска . Нима не сме свободни хора с свободно мислене и дискутираме свободно
    ти не си свободен човек, ти си обременен дори радикализиран. със сигурност си си загубил приятелите ако си имал, то да слушаш някой едно и също да дудне ще бягам далече. между другото освен брексит други думички знаеш ли?

Старо куче
    Post Thanks / Like

Наистина е радикализиран .

Contrarian Аватара на mate
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Защо смяташ, че това, което става, е "постигната цел" на Великобритания?
    Защото: за да се превърне BREXIT в success story, единственият вариант е Великобритания да играе "ва банк" за разпада на ЕС.
    Другият вариант е покорно да подпише post-Brexit deal като клекне по всяка една точка и да продължи да спазва всяко едно изискване на ЕС, по подобие на Норвегия и Швейцария, с което да олекне в очите на всички британци, гласували за "Let's take back control". Трети вариант няма, защото, ако имаше, щеше да звучи като "полу-бременна". По-ясно от това няма накъде да се обясни. Или-или.

На почивка
    Post Thanks / Like

ти не си свободен човек, ти си обременен дори радикализиран. със сигурност си си загубил приятелите ако си имал, то да слушаш някой едно и също да дудне ще бягам далече. между другото освен брексит други думички знаеш ли?
    Не ме чети . Просто и ясно

На почивка
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от mate Виж мнението
    Защото: за да се превърне BREXIT в success story, единственият вариант е Великобритания да играе "ва банк" за разпада на ЕС.
    Другият вариант е покорно да подпише post-Brexit deal като клекне по всяка една точка и да продължи да спазва всяко едно изискване на ЕС, по подобие на Норвегия и Швейцария, с което да олекне в очите на всички британци, гласували за "Let's take back control". Трети вариант няма, защото, ако имаше, щеше да звучи като "полу-бременна". По-ясно от това няма накъде да се обясни. Или-или.
    Правилно си го усетил играят ва банк и УК отива по дяволите . Разпад . Обединена ирландия и свободна скотланд

Старо куче
    Post Thanks / Like

Помни ,че ти ще си единствения опустушен в тоя форум от случващото се защото нищо няма да стане както казваш ! Това са просто твои мечти и нищо повече .

25. ХАРЕСВАМ! Мила, deijei liked this post
    Contrarian Аватара на mate
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: Защо EU няма бъдеще

мммм не съм съгласен по повод унгария, все едно ми казваш в момемнта че съдебната система в в бг е на 6 . видя ли кои от бг евродупетатите са гласували против санкциите срещу унгария ?
    а по темата хмм близо са, да видим отговора на ес какъв ще бъде
    В Унгария е ясно, че има корупция, но такава има навсякъде. Не можеш да ме убедиш, че в Унгария корупцията е в по-големи размери, отколкото в България или отколкото в Македония, която също се кани да влиза. Няма как ЕС да мери с двоен аршин и да наказва "корумпираната Унгария", но да гърми шампанско за присъединяването на Македония, която навярно е в пъти по-корумпирана. Знаем там кой и как управляваше.
    Така че, темата с наказателната процедура против Унгария ми се вижда малко претоплена манджа и някаква лична вендета срещу Орбан. Няма как да отнемаш правото на глас на една държава, в която точно миналата година имаше избори и те бяха спечелени убедително от управляващата партия.

27. БЛАГОДАРЯ musi thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! musi liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Не става въпрос за корупцията а за
    Вотът в Европейския парламент последва внасянето за обсъждане вчера на осъдителен доклад от евродепутатката Джудит Сарджентини. Докладът илюстрира систематично погазване на граждански свободи, на неприкосновеността на съдебната власт, натиск над медиите и академичните среди и издевателства над бежанци от страна на унгарските власти.
    https://m.capital.bg/politika_i_ikon...cedura_koiato/

Старо куче Аватара на musi
    Post Thanks / Like

Защото английските политици постъпиха долно и лицемерно . Храчиха по нас източно европвиците неистово . Защо да ги харесвам . чакам си брексит и това е . имам право на свободно мислене свободно изразяване на мислите и чуствата си . още повече че съм напълно убеден в правотата си за брексит и УК
    Колкото остарява един човек в България,толкова по често започва да казва за живота :»Лошо стана и все по лошо ще става»o
    А то защо? Ами само за това,че той,който е достатъчно остарял и е с единият крак в отвъдното вече, няма силите и доблести да каже-мен няма да ме има,но тези,които ще продължат ще имат по-добър и по хубав живот,радвам се,независимо,че мен няма да ме има.Ето на това ми приличаш ти

Колкото до обвиненията ти срещу англичаните гласували за излизане от ЕС ,знай,че не само те са гласували за това.
    Аз например гласувах за излизане защото не ми хареса политиката на ЕС в частност Германия и Франция.Не мисля,че Англия няма да се справи с кризата,която и предстои,Да,много ще е трудно,ще падне пауда още,но ще се оправи.Не виждам апокалипсис
    ЕС -не ми харесва политиката на Меркел за бежанците,не можах да си обясня,как погасиха дълговете на Гърция и как стана така,че в едина почти фалирала Гърция минималната пенсия и заплата е по голяма от тази в Бг.
    Не ми харесва намесата или пасивната «ненамеса«на ЕС в политиката на отделки страни -пример :референдум за независимост на Шотландия,Каталуния ,не ми харесват санкциите срещу Унгария,Полша ...
    ЕС за мен е една голяма банка,която дава кредити на когото реши и колкото реши(според послушанието),които кредити ще се връщат с голяма лихва от следващите поколения.Спете спокойно деца...
    Не ми харесва,че едно обръснато нещо с дебел врат е лицето на страната ни.Дори не мога да кажа «мутра»-те са тъпи,а той е хитър,като предшественника си .Само името не е «тато»,а «цар тиква»
    Защо ЕС не обръща внимание на хората в Бг? Ми,защото те няма да надигнат глава,а тези,който са начело на страната са угодни за тях.
    Не харесвам глобализацията,не мисля,че трябва да сменим валутата си.Всяка страна има своя идентичност,култура, нрави,бит ,който е различен
    Не бих изпитвала гордост да размахам паспорт и в него да пише»Гражданин на ЕС»
    Та аз първо съм българка и после всичко друго.
    Един път опит за потурчване,втори за 16 република,сега 27 от ЕС
    В ЕС с политиката,която се води ще стане едно голяма ядро с 3-5 държави и всичко друго носещо се наоколо като сателитки,командвани и държани от притеглянето на ядрото
    Пиши ни ти къде си,как е там,доволен ли си от политиката на страната в която си ,а за Англя не бери толкова Гриша Тя няма да стане това,което е била,но няма да се провали
    Политиката е пари и власт и пак пари.

" Тъп си ,че слушаш чалга,а слушаш чалга защото си тъп."

30. БЛАГОДАРЯ Мила thanked for this post
    Старо куче Аватара на Ego sum
    Post Thanks / Like

Решението е съединени европейски щати като политическа супер страна . С един министър на вътрешните работи . Един министър на отбраната . Една администрация . Една централна банка , една валута евро . Една европрокуратура . Един европейски съд . Да ги видя тогава боко и курнелия как ще крадат
    И вавилонците така са мислили.

Страница 3 от 5 ПървиПърви 12345 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Защо няма да протестирам
    От lordm във форум Общ форум
    Отговори: 38
    Последно мнение: 21-06-2013, 21:42
  2. Всички са ядосани на банките, но защо няма улични протести?
    От Мила във форум Пари, Финанси, Счетоводство, Mortgages, Застраховки
    Отговори: 0
    Последно мнение: 21-06-2011, 12:20
  3. Защо няма форум за бащата???
    От alesta във форум С мама на кафе
    Отговори: 14
    Последно мнение: 03-02-2011, 18:45
  4. Защо няма депресирани мъже?
    От david_bg във форум Вицове, забавни истории и линкове
    Отговори: 32
    Последно мнение: 03-09-2010, 16:39
  5. Защо няма да гласувам на 05/07/2009?
    От Rumi69 във форум Да запазим българското. Въпроси ОТ и ЗА България.
    Отговори: 182
    Последно мнение: 30-08-2009, 14:49

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
Top Worktops
eXTReMe Tracker