Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 16 от общо 16
    Нов потребител
    Град
    London
    Post Thanks / Like

По подразбиране Мога ли да си върна всички данъци при окончателно напускане на Англия?

Имам следния въпрос. При окончателно напускане на Англия има ли вариант да си върнеш абсолютно всички данъци от всички години? Говорим за всички данъци, а не само за тези които си надплатил. ?

Старо куче Аватара на BMW6
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Окончателно напускане на Англия

И от какъв зор?
    It takes 42 muscles to frown, but only 4 to lift your middle finger….

3. ХАРЕСВАМ! jhoro liked this post
    Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от madnes.s Виж мнението
    Имам следния въпрос. При окончателно напускане на Англия има ли вариант да си върнеш абсолютно всички данъци от всички години? Говорим за всички данъци, а не само за тези които си надплатил. ?
    Не.

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

5. БЛАГОДАРЯ lordm, jhoro thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! Staki liked this post
    администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Окончателно напускане на Англия

Ако върнеш всичките пари които си взел като заплата... би трябвало да можеш да си върнеш данъците......
    Лицензиран имиграционен съветник Level 1 към OISC

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

7. ХАРЕСВАМ! madlena, strelec, jhoro liked this post
    ... Аватара на madlena
    Post Thanks / Like

а като напусна България да дойдеш тук върнаха ли ти всички данъци?
    Shall we call the real life OUTERNET?

If you're talking behind my back, you are in a good position to kiss my ass!

9. ХАРЕСВАМ! никанор, strelec, ilianaL, jhoro liked this post
    Contrarian Аватара на mate
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

А ти ще върнеш ли пътите, в които си използват пътищата с колата си, улиците, субсидирания публичен транспорт, библиотеките, здравните грижи и т.н.?

11. ХАРЕСВАМ! ilianaL, jhoro, никанор, madlena, RNOH liked this post
    dobra i losha Аватара на ilianaL
    Post Thanks / Like

Аз пък имам следният въпрос: Защо след като чета подобни на твоят въпрос, все повече започвам да се убеждавам, че англичаните правилно наритаха помията....

13. БЛАГОДАРЯ RNOH, Zara thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! lordm, jhoro, никанор, treven liked this post
    Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Не.
    Ако не си британски поданик-можеш. Как тогава студентите си връщат данъците от САЩ, дори и аз съм си връщал, на 90 съм сигурен, че и от Англия мога да си ги върна, не всички, но можеш.

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от BMW6 Виж мнението
    И от какъв зор?
    Не стига, че ни гонят, та и пари ще им от ставаме

администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Окончателно напускане на Англия

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    Ако не си британски поданик-можеш. Как тогава студентите си връщат данъците от САЩ, дори и аз съм си връщал, на 90 съм сигурен, че и от Англия мога да си ги върна, не всички, но можеш.
    Връщат си за последната година ако си надплатил данъци.
    Лицензиран имиграционен съветник Level 1 към OISC

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

... Аватара на madlena
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Мога ли да си върна всички данъци при окончателно напускане на Англия?

абе можеш бе Дими. освен че ти връщат данъците ти осребряват и всички разходи, за които си пазиш бележките. и кралицата те кани на аудиенция и ти прави купон по изпращането
    рази си бележките от барабаните, ще ти ги върнат парите
    Shall we call the real life OUTERNET?

If you're talking behind my back, you are in a good position to kiss my ass!

18. БЛАГОДАРЯ RNOH thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! ilianaL, musi liked this post
    Recommend mate recommended this post
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Мога ли да си върна всички данъци при окончателно напускане на Англия?

Цитирай Първоначално написано от madlena Виж мнението
    абе можеш бе Дими. освен че ти връщат данъците ти осребряват и всички разходи, за които си пазиш бележките. и кралицата те кани на аудиенция и ти прави купон по изпращането
    Барабаните си ги имам от Америка, купих си ги с парите от върнатите такси.

dobra i losha Аватара на ilianaL
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от madlena Виж мнението
    Даже и момата му, дето не знаела какво е ЕС и нея ще му я харижат, щото те си имат много от този модел...

21. ХАРЕСВАМ! jhoro liked this post
    Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    Без да искам да те обидя, мисля, че преди да даваш отговори в подобни теми, трябва да се запознаеш с някои неща, например:
    1. Че данъчните закони в различните страни са различни и не може на основание на една страна да се правят изводи за друга. В страни като Катар, Кувейт и доста други, например, изобщо няма подоходен данък - но от това не следва, че в Обединеното кралство също трябва да не плащаме данъци или да ни ги връщат, след като сме ги платили.
    2. В Обединеното кралство не е възможно да си върнеш всички платени данъци, само защото не си британски гражданин. Има понятие "данъчно задължено лице" и то няма нищо общо с гражданството.

Когато даваш отговори в такива теми, особено ако си "на 90% сигурен", е хубаво да почваш с "аз мисля" или нещо такова. Иначе хората, които не знаят кой кой е в този форум, може да останат с впечатление, че това, което пишеш, може и да е вярно и после ще досаждат на счетоводителите си и на Данъчното с не особено интелигентни настоявания...

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

23. БЛАГОДАРЯ jhoro, lordm, musi thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! jhoro, jdru, zmei4o_pk, madlena liked this post
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от ilianaL Виж мнението
    Даже и момата му, дето не знаела какво е ЕС и нея ще му я харижат, щото те си имат много от този модел...
    респект към англичаните моля! трябва да им целуваш ръцете, те ти дават хляба и хладилника е пълен

Старо куче Аватара на musi
    Post Thanks / Like

Имаше същата тема преди години в която се обясняваше,пишеше,че логика няма да ти върнат данъците за изминалите години в които си живял в една страна-дали е UK,дали е Германия,България и т.н. просто няма.Данъците се събират за да бъдат използвани в една или друга сфера за година и не може да има натрупване.Ако си напуснал страната преди края на финансовата година и си надплатил за съответната година разликата ще ти бъде върната.До тук добре,ама ние нали сме математици-на Иван му върнали 1100 от данъците за тази година,когато той си тръгна значи....аз съм от 10 години тук по 1100 = 11000 паунда ще си гушна.Логика-бе няма логика има слухове-този си взел толкова,онзи ...
    Аз и тогава писах за едно семейство-съпругата беше взела гражданство,но съпруга не-искали да си вземат накуп всички данъци след 20-30 години,като се завръщат в България.Да се смееш ли,да плачеш ли...Тактично обясних и ги посъветвах да кандидатства за гражданство преди да влезне в сила задължително ниво за език(което и стана).Съпруга е зле с говорене/писане пък хич.2месеца преди влизането му той подаде документи за гражданство и го взе.После се "обвиняваха"един друг кой бил мислел,че се връщат данъци за всичките години.
    Та помислете преди да се хванете на такова нещо.Данъците не влизат в спестовен влог,който си го взимаш,като си тръгнеш
    А за USA-знам,че българите гледат да не плащат данъци,работи се на черно,бакшиши,пари директно в джоб и ..0 данъци.
    Тук обаче е UK

" Тъп си ,че слушаш чалга,а слушаш чалга защото си тъп."

26. ХАРЕСВАМ! Мила, jhoro, jdru, ilianaL liked this post

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Маргините окончателно обявени за невинни
    От vladur1 във форум Новини от и за България
    Отговори: 5
    Последно мнение: 01-03-2012, 07:40
  2. САЩ се изтегля окончателно от Ирак
    От Doondie във форум Други новини
    Отговори: 9
    Последно мнение: 03-11-2011, 21:18
  3. Окончателно: Правим фирма с 2 лева
    От Мила във форум Да запазим българското. Въпроси ОТ и ЗА България.
    Отговори: 0
    Последно мнение: 02-10-2009, 14:47
  4. Отговори: 2
    Последно мнение: 03-09-2008, 21:30

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
Top Worktops