Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 46 от общо 46
    командирован до 01.04.17 Аватара на никанор
    Град
    на 8 км. от Бургас
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Стиска ли ви да се върнете в минал живот

Понеже темата е свързана със страх от връщане в минал живот, мен лично не ме е страх, не искам.В сегашния имам достатъчно натрупан материал за връщане ...едно по едно...

2. ХАРЕСВАМ! valeria_north liked this post
    ГРОБАРИ+ПЗ Аватара на captain caveman
    Град
    harrow on the hill,след моста първата у десно
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Не. Ходила съм на представяне на един такъв "терапевт" или както там се нарича - беше близък на моя приятелка, та отидохме да подкрепим събитието уж. Той беше поканил разни хора, с които е работил, да разкажат какво са преживели. Всички до един без почти нито едно изключение ми се видяха по-силно или по-леко куку - с видими отклонения от нормалното поведение. Но най ме разкандърдиса честният отговор на въпроса - "има ли начин да се разбере дали това, което се види по време на такава терапия, е всъщност наистина минал живот - или е някаква фантазия, която мозъкът си изработва, както сънищата, да кажем?". И човекът честно си каза - не, няма начин да се разбере. За себе си реших, че няма смисъл да се подлагам на нещо с някакъв си човек, което може да даде като резултат някакви фантазии на мозъка ми.
    разбираем е страха ти,предвид на ситуацията ти!посъзнанието ни,може да се окаже на моменти,съвсем не наш съюзник!
    хааааахахаха
    ГРОБАРИ+ПЗ-business as usual

Град
    Post Thanks / Like

много скоро,всеки един от нас,ще разбере от първа ръка за какво става въпрос,а до тогава да поработим върху физическите си измерения и да не проявяваме нездрав интерес към материя,за която не ни е даден достъп.
    всичкко Мара втасала,та и в зоната на здрача тръгнала да шета!

Старо куче Аватара на RNOH
    Град
    London - Cologne
    Post Thanks / Like

материя км която не ни е даден достъп?
    е това е просто невярно. имаме достъп И до много повече, но отнема време да си "припомниш" как ставa номера
    И да се научиш да ги правиш тия неща правилно, та да няма негативни последствия

въпроса който е по-важен според мен е защо човек би се захванал с такова нещо? - има хора които си мислят че можеики ги тези неща, някак си имат повече власт в ръцете
    - има такива на които живота им е толкоз кофти, че искат да разберат защо И откъде идва всичко това
    -има и такива които са просто любопитни

това което аз мога да кажа от направеното досега е че избора на живот си го правим ние, в много случаи повтаряме едно И също но в различен контекст, причина И обяснение за подобен избор има.
    който се интересува от такива неща по каквато И да е причина - да си направи регресия.
    само да не очаква че всички обяснения ще изскокнат веднага, има неща които влачим със себе си енергийно и са трупани в различни животи, няма как да видите всичко наведнъж.
    Winners Are Driven Роденият да пълзи няма как да полети!

The Pope might be french, but God is english...

Точно това имах предвид, че ако акъла е колкото на крава не може да се пият 700 таблетки!!!!

феноменална коза- паяк :) Аватара на Virginblack
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от captain caveman Виж мнението
    много скоро,всеки един от нас,ще разбере от първа ръка за какво става въпрос,а до тогава да поработим върху физическите си измерения и да не проявяваме нездрав интерес към материя,за която не ни е даден достъп.
    всичкко Мара втасала,та и в зоната на здрача тръгнала да шета!
    напротив, имаш достъп до всичко, само си позволи да видиш това, което е пред очите ти а иначе мен не ме страх от самото изживяване, а от това, коеот видях и усещането, коеот остана с мен много дни и дори сега с мен. Поне вече имам обяснение защо првата ми работа като взема пари е да купя много храна.
    As for those of you not related to me, as sloshed as I may be, you may sod off.

7. ХАРЕСВАМ! jhoro, valeria_north liked this post
    Yes! I am promiscuous. Аватара на korry
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от RNOH Виж мнението
    абе къде изчезна бутона за кирилицира

ми правила съм много past-life regressions, като медитация е, но се връщаш в спомени за неща които са се случили
    не виждам от какво ви е страх, няма какво толкоз да ви се случи
    нито трябва човек да е луд за да иска да го направи
    University College Лондон правят доста researchеs в тази посока /I opredeleno ne sa ludi, Milke/ И ползването на подобни методи за лечение И катарзис при след-травматични преживявания, една моя позната ирландка участва в тях И съм ги правила с нея

на коментара че нямало как да докажат че нещата които преживяваш са истина - все едно можеш да докажеш че Jesus е съществувал И че всичко което казва която И да е религия е доказуемо.... ??

има и нещо друго - има психологически феномени служещи за емоционална селф-defence И е възможно да "видите" неща които са си от този живот, но подсъзнанието да ви ги показва като минало, точно за да се избегне ре-травматизиране

иначе според мен има различни животи.
    не мога да го докажа , но определено съм на мнение че след като в природата има равновесие - няма как да имаш само 1 живот И да се родиш като селския идиот И това да е в равновесие c neq.

а иначе от това което аз лично съм правила - действително има неща които повтаряме, хора /в случая души/ които повторно срещаме, както И избираме да живеем на места където сме живели и преди за да се постигне баланса на това което на проЗ език наричаме карма.
    аз например съм живяла И преди в Киолн, както И в UK, първия ми живот е бил в Китай. но понеже вие търсите fun-а в това или се надявате да сте били някоя известна личност /което е просто детинско/, за ентусиастите ще отбележа че при паст life регресион има връщане към живот в който се е случило нещо което И сега има ефект върху живота ви. т.е. обикновено се връщаме към животи в които е имало негативни преживявания точно защото още има емоционална "връзка" към тях, която има нужда да бъде отстранена, а позитивните в по-малка степен се "помнят".
    а при химерите когато два близнака зародиша стават един каквопсе случва с миналия живот на въпросния индивид?

впсмисъл всяка от яйцеклетките на някакъв етап е имала минал живот нали
    или миналия живот се вгражда в яйцеклетката не в момента на оплождането а...?

въобще как стоят нещата с подробностите фината механика и математика от хия минали животи
    борбата (която губим и сигурно ще изгубим) сега е за повече директни долари в ес без посредничеството на паунда...

Град
    London - Cologne
    Post Thanks / Like

яйцеклетките нямат собствена душа, не знам отде ти дойде тази идея

всеки индивид си има душа, ако си се родил като близнак - значи имаш нещо да изживяваш заедно с душата на близнака ти. всичко си е до неща които ако нямаш физическо тяло И емоции, няма как да ги изпиташ.

а иначе раждането ти в определено семейство си го избрал ти самият, с цел да минеш през каквото минаваш сега.
    ако родителите ти не бяха точно тези, нещата нямаше да са същите а да изпиташ / научиш каквото си избрал че искаш.

същото важи И за влаченето на родови обременявания - щом си избрал да се родиш като наследник на тези 2 рода, значи има нещо в тях, което или ти търсиш, или си индивида който е в състояние да прекъсне предаването мy.

защо си направил този избор няма как да знам, но ако те интересува можеш да разбереш като направиш регресия.

Точно това имах предвид, че ако акъла е колкото на крава не може да се пият 700 таблетки!!!!

10. БЛАГОДАРЯ jhoro thanked for this post
    Град
    Post Thanks / Like

яйцеклетките нямат собствена душа, не знам отде ти дойде тази идея

.
    според дедо поп,има!
    или бъртим,сучем и пак го докараме до социалистически матереализъм или капиталистически рационализъм...

Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

яйцеклетките нямат собствена душа ...
    според дедо поп,има...
    Това ми напомни за...

Задали на трима духовници един и същи въпрос: „Кога започва животът?"
    Католическият свещеник отговорил:
    - В момента на зачатието.
    Англиканският викарий отговорил:
    - Когато се роди детето.
    Равинът казал:
    - Когато децата ти се оженят и изплатиш ипотеката.
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.

“About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy

На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"

Гугъл търсачка на форума

13. ХАРЕСВАМ! valeria_north liked this post
    foreignerintheLondonbuses Аватара на steve
    Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от bmwww Виж мнението
    Мда . Ако човек спи на гърдите си по този начин ги притиска и сънува кошмари защото по този начин създава натиск който променя дишането му ! Общо взето аз не вярвам в нищо ама ама един приятел ходи на някакво си там колотропно дишане ли непомня точно как се казваше и беше влезнал във филма че се дави на някакъв кораб и не може да диша като както се досещате наистина не можеше да диша . След като излезна от филма остана с вярванията ,че се е удавил в миналия живот и нищо и никой не може да го накара да повярва в нещо друго . Аз лично го познавам и съм склонен да му вярвам ама от друга страна като знам колко хора взимат наркотици и виждат летящи гъски и динозаври пак ми е някак съмнително . Мисля си ,че всичко е до психика - нали човек вижда това което иска да види все пак . Ако видиш светлина в небето задължително искаш да е НЛО и т.н. мисля си,че същото е и с тези глупости !

predpolagam tvoite terapevti4no si gi opipva6 predi da zaspi6 ..kato nqma koj drug

I see you... Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

разбираем е страха ти,предвид на ситуацията ти!посъзнанието ни,може да се окаже на моменти,съвсем не наш съюзник!
    хааааахахаха
    "Разбрал" си нещо, което го няма - а и ситуацията ми всъщност не ти е известна, мислиш си, че знаеш някакви неща, изграждаш си някаква картинка и си я приемаш за истина. В което няма нищо лошо по принцип, всеки има право на мнението си или на илюзиите си, както се получи.

Аз нямам никакъв страх от изследване на миналите ми животи, не виждам защо да се страхувам от нещо, което е минало - аз нямам интерес към това. Нямам въпроси, които много да ме мъчат или да ме карат да се вглеждам прекалено много в миналото ми. Според мен, има смисъл в това, че в този живот не запазваме спомен за минали животи. За себе си в този живот зная доста неща, включително и много свои черти, които не се харесват на всички или дори на мене, но съм ги приела като част от мене, защото някои от тях не мога да променя, в този смисъл нищо такова не може да ме притесни или уплаши На този етап по-скоро ме интересува какво мога да правя в настоящето и в бъдещето ми както в този живот, така и напред. Също така не съм убедена, че има сигурен начин, с който да бъдат отграничени фантазиите и изплисъците на собствените си мозъци от информацията, която може да бъде получена от минали животи. Опитът ми с Христо Нанев не ме убеди, че той знае добър начин това да бъде направено, малко лаишко-експериментаторска беше историята. Възможно е да има други, които да правят нещата по друг начин, аз не ги познавам и не се наемам да изказвам мнения за тях. Но неговите силно ексцентрични или леко налудничави клиенти (всеки да си избере как да ги нарича) за мен не бяха особено убедителни и реших, че това преживяване не ме интересува, за да продължа в тази посока. Това, което ме интересува, мога да виждам в медитация, може би и затова. Това е всичко.

феноменална коза- паяк :) Аватара на Virginblack
    Post Thanks / Like

"не виждам защо да се страхувам от нещо, което е минало - аз нямам интерес към това. Нямам въпроси, които много да ме мъчат или да ме карат да се вглеждам прекалено много в миналото ми. .
    защото миналото е опит и мъдрост. възможно е животът ти да е наистина прекрасен и да не те вълнуват НИКАКВИ въпроси. Аз обаче съм любопитна. И могато првиш тзи хипноза, минаваш от денс, през вчера, през преди пет, десет години, до детството си и тогава излизат спомени, които си подтиснал и усещаш миризми и виждаш неща, които си мислиш, че е невузможно да помниш. И после продъжаваш назад, назад. Не мисля, че е плод на илюзия. не е такова изживяване. Никога не бях предполагала, че все още помня толкова силно миризмата на мехлема, с който баба си мажеше отеязаната гърда. Била съм на една и половина, помнех че имаше мехлем, знаех че съм го мазала по масата, но не знаех колко силно все още усещам миризмата му и най-вече чувствто, което ме съпровод с тази миризма. Ако объркването имапе миризма...
    As for those of you not related to me, as sloshed as I may be, you may sod off.

17. ХАРЕСВАМ! RNOH, valeria_north liked this post
    Град
    Post Thanks / Like

"Разбрал" си нещо, което го няма - а и ситуацията ми всъщност не ти е известна, мислиш си, че знаеш някакви неща, изграждаш си някаква картинка и си я приемаш за истина.
    мислиш,че клюките вървят еднопосочно ли?за десет години си знаем и кътните зъби и роднините до девето коляно в тая кочина!

19. ХАРЕСВАМ! RNOH liked this post
    Напреднал Аватара на Ego sum
    Post Thanks / Like

Ако е възможно,някой от успелите да го направят,да сподели дали само наблюдава какво се случва или може да пипне нещо да речем,нещо съвсем малко или да усети вятър например!

Старо куче Аватара на Sarah
    Post Thanks / Like

Да приемем, че това е абсолютна истина а не игра на въображението, какво става, можем ли да направим нещо с какво би ни помогнало, какъв е смисъла на цялото нещо?

22. ХАРЕСВАМ! ilianaL, valeria_north liked this post
    Град
    London - Cologne
    Post Thanks / Like

Разбира се, че може
    Но ти трябва някой който знае какво прави и как се работи с "договори" между душите, освобождаването на чужди енергии и връщането нa soul parts , които си изгубила
    иначе на най-елементарно ниво става освобождаването на емоции , които досега си влачила със себе си
    обикновено води до "успокояване" (грубо казано)

Ако има повтарящи се неща в живота ти, и особено ако са негативни - обикновено има pattern който се следва и той може да бъде прекъснат

24. ХАРЕСВАМ! valeria_north liked this post
    dobra i losha Аватара на ilianaL
    Post Thanks / Like

mnogo sa malko horata, koito sa imali samo 1 predishen jivot
    А как се рзбира, че си имал само един предишен живот?

Старо куче Аватара на valeria_north
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Sarah Виж мнението
    И аз не бих, страх ме е защото много се поддавам на самовнушение. За мен сънищата също са някаква проекция на нещо, незнам точно какво но може би предчувствие.
    А на мен кошмар ми е цунамито, сънувала съм няколко пъти в живота си гигантски вълни и после ми се случват някакви съдбоносни неща.
    Страхувам се от водата (съответно не мога да плувам и съм се давила под душа, това само пълен идиот сигурно го може хахахаха), а постоянно сънувах огромни вълни до 5-6 етаж, да речем. Реших да се изправя срещу страха си и една нощ сънувах, че спасявам давещи се! После реших да се отпусна, както в съня ми, и да опитам да плувам... не успях да плувам, но успях поне малко да превъзмогна страха. Сега вече плувам около 10 метра в басейн, до стената (още ме е страх, но много по-малко).
    Мисля, че има нещо като минали животи и бих се подложила, само ако до мен имам доверен човек. Да ми разкаже после... Има места, на които съм се чувствала у дома си, а дори не съм ги посещавала преди това. Не знам, не мисля, че сме толкова просто устроени - живееш, умираш и край. Малкия ми син наскоро ми разказа нещо ужасяващо, изтръпнах! Той не е гледал такива неща, не ползваме телевизор, рядко слушаме радио, той не чете, щото още няма три, а ми разказа как е убит, беше ужасно, направо се разревах като ...
    https://domashensapunkrasiva.wordpress.com/галерия/

БЛАГОДАРЯ и се радвам на всеки миг от живота... защото утре може и да умра

14. Както е излязъл гол из майчината си утроба, такъв си той отива, какъвто е дошъл; и нищо не ще вземе от труда си, що би могъл в ръка да понесе.

27. ХАРЕСВАМ! никанор liked this post
    Старо куче Аватара на Sarah
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от valeria_north Виж мнението
    Страхувам се от водата (съответно не мога да плувам и съм се давила под душа, това само пълен идиот сигурно го може хахахаха), а постоянно сънувах огромни вълни до 5-6 етаж, да речем. Реших да се изправя срещу страха си и една нощ сънувах, че спасявам давещи се! После реших да се отпусна, както в съня ми, и да опитам да плувам... не успях да плувам, но успях поне малко да превъзмогна страха. Сега вече плувам около 10 метра в басейн, до стената (още ме е страх, но много по-малко).
    Мисля, че има нещо като минали животи и бих се подложила, само ако до мен имам доверен човек. Да ми разкаже после... Има места, на които съм се чувствала у дома си, а дори не съм ги посещавала преди това. Не знам, не мисля, че сме толкова просто устроени - живееш, умираш и край. Малкия ми син наскоро ми разказа нещо ужасяващо, изтръпнах! Той не е гледал такива неща, не ползваме телевизор, рядко слушаме радио, той не чете, щото още няма три, а ми разказа как е убит, беше ужасно, направо се разревах като ...
    Ооо, те са такива артисти с развинтена фантазия. ПОнякога са много weird. Моя също ми е разказвал, какво бил правил преди да влезне в корема ми, не беше май нещо интересно де, но най много се ядосва като ми гледа снимки от преди него и не може да си обясни той къде и как така го няма. Прави се на умрял и ми разиграва сценки, че се задавя, задушава и други подобни.

Град
    London - Cologne
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от valeria_north Виж мнението
    ама какво да ти разказва тоя човек - ти си в будно състояние по време на регресията и много добре знаеш какво се случва И какво говориш.
    някъде бях чела че децата действително още си "спомнят" някои неща

Старо куче Аватара на valeria_north
    Post Thanks / Like

ама какво да ти разказва тоя човек - ти си в будно състояние по време на регресията и много добре знаеш какво се случва И какво говориш.
    някъде бях чела че децата действително още си "спомнят" някои неща
    В будно състояние ли съм? Аз не знаех, мислех, че е нещо като състояние, което после не помниш...
    За децата и аз прочетох такова нещо... На една приятелка детето й казало: "Мамо, аз преди да се родя, исках точно ти да си ми майка"...
    https://domashensapunkrasiva.wordpress.com/галерия/

БЛАГОДАРЯ и се радвам на всеки миг от живота... защото утре може и да умра

14. Както е излязъл гол из майчината си утроба, такъв си той отива, какъвто е дошъл; и нищо не ще вземе от труда си, що би могъл в ръка да понесе.

31. ХАРЕСВАМ! jhoro liked this post
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Не пипай тази книга
    От lin-100 във форум Общ форум
    Отговори: 21
    Последно мнение: 03-01-2010, 01:00
  2. Отговори: 17
    Последно мнение: 13-08-2007, 10:15
  3. Можете да си върнете банковите глоби
    От ivanK във форум Пари, Финанси, Счетоводство, Mortgages, Застраховки
    Отговори: 3
    Последно мнение: 08-06-2007, 14:51
  4. моля ако някой е минал по този път да помогне със съвет
    От sanchezz във форум Получени /отказани визи
    Отговори: 12
    Последно мнение: 17-09-2006, 20:01
  5. Искате ли да се върнете в България???
    От ivo_sharana във форум Анкети и статистики
    Отговори: 45
    Последно мнение: 22-03-2006, 02:04

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
Top Worktops
eXTReMe Tracker