Инфо За UK Новини Списание Обяви EastE Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 25 от общо 46
    Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

По подразбиране Стиска ли ви да се върнете в минал живот

Бихте ли се положили на реинкарнационна терапия. На мен са ми предлагали, ама не бих го направил

2. ХАРЕСВАМ! valeria_north liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Стиска ли ви да се върнете в минал живот

Абе остави, че бат Илко от нашта бригада отиде на такава терапия и се оказа, че е бил общак при строителството на уестминстър, тауър бридж, дори на колизеума... Един вид има зациклена карма на общак. Като разбра после цели 3 дни не пи и не гледа булсат.

4. БЛАГОДАРЯ RNOH thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! jhoro, Stanley9, Staki, amatoria, Sarah and 2 others liked this post
    Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    Бихте ли се положили на реинкарнационна терапия. На мен са ми предлагали, ама не бих го направил
    Не - изобщо не вярвам в тези неща.
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.

“About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy

На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"

Гугъл търсачка на форума

6. ХАРЕСВАМ! никанор liked this post
    Recommend никанор recommended this post
    I see you... Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Не. Ходила съм на представяне на един такъв "терапевт" или както там се нарича - беше близък на моя приятелка, та отидохме да подкрепим събитието уж. Той беше поканил разни хора, с които е работил, да разкажат какво са преживели. Всички до един без почти нито едно изключение ми се видяха по-силно или по-леко куку - с видими отклонения от нормалното поведение. Но най ме разкандърдиса честният отговор на въпроса - "има ли начин да се разбере дали това, което се види по време на такава терапия, е всъщност наистина минал живот - или е някаква фантазия, която мозъкът си изработва, както сънищата, да кажем?". И човекът честно си каза - не, няма начин да се разбере. За себе си реших, че няма смисъл да се подлагам на нещо с някакъв си човек, което може да даде като резултат някакви фантазии на мозъка ми.

8. БЛАГОДАРЯ valeria_north thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! amatoria, jhoro, ilianaL, valeria_north liked this post
    командирован до 01.04.17 Аватара на никанор
    Град
    на 8 км. от Бургас
    Post Thanks / Like

Не вярвам, бабини деветини...Най много да те психясат, ако вече не си, щом си отишъл...

10. ХАРЕСВАМ! jhoro, valeria_north liked this post
    Старо куче Аватара на RNOH
    Град
    London - Cologne
    Post Thanks / Like

абе къде изчезна бутона за кирилицира

ми правила съм много past-life regressions, като медитация е, но се връщаш в спомени за неща които са се случили
    не виждам от какво ви е страх, няма какво толкоз да ви се случи
    нито трябва човек да е луд за да иска да го направи
    University College Лондон правят доста researchеs в тази посока /I opredeleno ne sa ludi, Milke/ И ползването на подобни методи за лечение И катарзис при след-травматични преживявания, една моя позната ирландка участва в тях И съм ги правила с нея

на коментара че нямало как да докажат че нещата които преживяваш са истина - все едно можеш да докажеш че Jesus е съществувал И че всичко което казва която И да е религия е доказуемо.... ??

има и нещо друго - има психологически феномени служещи за емоционална селф-defence И е възможно да "видите" неща които са си от този живот, но подсъзнанието да ви ги показва като минало, точно за да се избегне ре-травматизиране

иначе според мен има различни животи.
    не мога да го докажа , но определено съм на мнение че след като в природата има равновесие - няма как да имаш само 1 живот И да се родиш като селския идиот И това да е в равновесие c neq.

а иначе от това което аз лично съм правила - действително има неща които повтаряме, хора /в случая души/ които повторно срещаме, както И избираме да живеем на места където сме живели и преди за да се постигне баланса на това което на проЗ език наричаме карма.
    аз например съм живяла И преди в Киолн, както И в UK, първия ми живот е бил в Китай. но понеже вие търсите fun-а в това или се надявате да сте били някоя известна личност /което е просто детинско/, за ентусиастите ще отбележа че при паст life регресион има връщане към живот в който се е случило нещо което И сега има ефект върху живота ви. т.е. обикновено се връщаме към животи в които е имало негативни преживявания точно защото още има емоционална "връзка" към тях, която има нужда да бъде отстранена, а позитивните в по-малка степен се "помнят".
    Winners Are Driven Роденият да пълзи няма как да полети!

The Pope might be french, but God is english...

Точно това имах предвид, че ако акъла е колкото на крава не може да се пият 700 таблетки!!!!

12. БЛАГОДАРЯ Virginblack thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! amatoria, jhoro, valeria_north liked this post
    Напреднал Аватара на Ego sum
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от RNOH Виж мнението
    при паст life регресион има връщане към живот в който се е случило нещо което И сега има ефект върху живота ви. т.е. обикновено се връщаме към животи в които е имало негативни преживявания точно защото още има емоционална "връзка" към тях, която има нужда да бъде отстранена, а позитивните в по-малка степен се "помнят".
    При мен това се получаваше при тежък махмурлук,обаче една студена бира и вряла шкембе чорба веднага ме връщаха в настоящето,където реалността те среща като бърз влак и ти се иска пак да се напиеш,дали от мерак,дали от срам.Разбира се това беше в едно минало време,дали някой сегашен лауреат няма да вземе отношение?

14. БЛАГОДАРЯ RNOH, Stanley9 thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! steve liked this post
    Banned forever Аватара на Arthur's Sword EXCALIBUR
    Град
    Yorkshire
    Post Thanks / Like

Не бих се подложил, че току виж видя как ме изяжда крокодил... което ми е кошмар от най-ранните детски сънища и даже съм убеден, че е било истина в мой минал живот.
    Не поглеждай с гняв назад.

16. ХАРЕСВАМ! valeria_north liked this post
    Старо куче Аватара на Sarah
    Post Thanks / Like

И аз не бих, страх ме е защото много се поддавам на самовнушение. За мен сънищата също са някаква проекция на нещо, незнам точно какво но може би предчувствие.
    А на мен кошмар ми е цунамито, сънувала съм няколко пъти в живота си гигантски вълни и после ми се случват някакви съдбоносни неща.

18. ХАРЕСВАМ! jhoro, valeria_north liked this post
    Град
    на 8 км. от Бургас
    Post Thanks / Like

всичко е свързано с дишането...

20. ХАРЕСВАМ! jhoro liked this post
    Напреднал
    Post Thanks / Like

Мда . Ако човек спи на гърдите си по този начин ги притиска и сънува кошмари защото по този начин създава натиск който променя дишането му ! Общо взето аз не вярвам в нищо ама ама един приятел ходи на някакво си там колотропно дишане ли непомня точно как се казваше и беше влезнал във филма че се дави на някакъв кораб и не може да диша като както се досещате наистина не можеше да диша . След като излезна от филма остана с вярванията ,че се е удавил в миналия живот и нищо и никой не може да го накара да повярва в нещо друго . Аз лично го познавам и съм склонен да му вярвам ама от друга страна като знам колко хора взимат наркотици и виждат летящи гъски и динозаври пак ми е някак съмнително . Мисля си ,че всичко е до психика - нали човек вижда това което иска да види все пак . Ако видиш светлина в небето задължително искаш да е НЛО и т.н. мисля си,че същото е и с тези глупости !

22. ХАРЕСВАМ! steve, valeria_north liked this post
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от никанор Виж мнението
    всичко е свързано с дишането...
    Е, то без дишането - и този живот ще пропуснеш.

На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"

Гугъл търсачка на форума

24. ХАРЕСВАМ! никанор liked this post
    Град
    на 8 км. от Бургас
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от jhoro Виж мнението
    Е, то без дишането - и този живот ще пропуснеш.
    за сънищата имах пред вид , имат връзка с промяната в дишането, иначе нали има нов тираж?

26. ХАРЕСВАМ! jhoro liked this post
    foreignerintheLondonbuses Аватара на steve
    Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

mega bullshit in my opinion...get fucked right off!!! TAKE DRUGS

foreignerintheLondonbuses Аватара на steve
    Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

Старо куче Аватара на Amun-Ra
    Град
    По света и у нас
    Post Thanks / Like

Бих с удоволствие, но в България имаше само един човек който прави подобен сеанс, в Пловдив, но нямах координати. Като се познавам, в предишния си живот съм бил войник, нейде на фронта. Имам голям афинитет към армия и оръжие, като в същото време ненавиждам войната.......Мразя земетресения, не ме е страх от друг природен катаклизъм, така както от земетресение, но защо не знам.
    "Everyone finds himself in the world where he belongs. The essential thing is to have a fixed point from which to check its reality now and then".
    Luxor temples.

30. ХАРЕСВАМ! valeria_north liked this post
    Град
    London - Cologne
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Amun-Ra Виж мнението
    Бих с удоволствие, но в България имаше само един човек който прави подобен сеанс, в Пловдив, но нямах координати. Като се познавам, в предишния си живот съм бил войник, нейде на фронта. Имам голям афинитет към армия и оръжие, като в същото време ненавиждам войната.......Мразя земетресения, не ме е страх от друг природен катаклизъм, така както от земетресение, но защо не знам.
    mnogo sa malko horata, koito sa imali samo 1 predishen jivot

Точно това имах предвид, че ако акъла е колкото на крава не може да се пият 700 таблетки!!!!

32. БЛАГОДАРЯ jhoro thanked for this post
    Град
    London - Cologne
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Amun-Ra Виж мнението
    mnogo sa malko horata, koito sa imali samo 1 predishen jivot

Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

За да ви вляза в тон ще кажа...

Като си гледам сегашния - изобщо не бихте искали да се връщам в предишния. Не помня какво съм правил, но със сигурност не е било хубаво.

Гугъл търсачка на форума

35. ХАРЕСВАМ! никанор, valeria_north liked this post
    Град
    на 8 км. от Бургас
    Post Thanks / Like

добрата новина е, че има и следващ ...

37. ХАРЕСВАМ! jhoro, valeria_north liked this post
    феноменална коза- паяк :) Аватара на Virginblack
    Post Thanks / Like

абе къде изчезна бутона за кирилицира

ми правила съм много past-life regressions, като медитация е, но се връщаш в спомени за неща които са се случили
    не виждам от какво ви е страх, няма какво толкоз да ви се случи
    нито трябва човек да е луд за да иска да го направи
    University College Лондон правят доста researchеs в тази посока /I opredeleno ne sa ludi, Milke/ И ползването на подобни методи за лечение И катарзис при след-травматични преживявания, една моя позната ирландка участва в тях И съм ги правила с нея

на коментара че нямало как да докажат че нещата които преживяваш са истина - все едно можеш да докажеш че Jesus е съществувал И че всичко което казва която И да е религия е доказуемо.... ??

има и нещо друго - има психологически феномени служещи за емоционална селф-defence И е възможно да "видите" неща които са си от този живот, но подсъзнанието да ви ги показва като минало, точно за да се избегне ре-травматизиране

иначе според мен има различни животи.
    не мога да го докажа , но определено съм на мнение че след като в природата има равновесие - няма как да имаш само 1 живот И да се родиш като селския идиот И това да е в равновесие c neq.

а иначе от това което аз лично съм правила - действително има неща които повтаряме, хора /в случая души/ които повторно срещаме, както И избираме да живеем на места където сме живели и преди за да се постигне баланса на това което на проЗ език наричаме карма.
    аз например съм живяла И преди в Киолн, както И в UK, първия ми живот е бил в Китай. но понеже вие търсите fun-а в това или се надявате да сте били някоя известна личност /което е просто детинско/, за ентусиастите ще отбележа че при паст life регресион има връщане към живот в който се е случило нещо което И сега има ефект върху живота ви. т.е. обикновено се връщаме към животи в които е имало негативни преживявания точно защото още има емоционална "връзка" към тях, която има нужда да бъде отстранена, а позитивните в по-малка степен се "помнят".
    абсолютно съм съгласна. и съм се подлагала чрез медитация и си признавам, че ужасно се изплащих. стана ми толкова студено, че ми тракаха зъбите и всичко, после не успях да се съвзема доста време, защото това, което видях никога, ама никога не бях очаквала, но после започнах да си обяснявам много неща. Никога няма да го направя повече, но за мен беше определено изживяване и то от любопитство предимно. Не съм го павила пред публика или нещо, а за себе си. Никога няма да забравя когато си погледнах ръцете тогава и бяха мъжки, кални и имах огромни ботуши и вървях към малка къща и имах майка вдовица и 4 сестри и всички бяха гладни. и тогава започнах да треперя, защото чакаха да донеса пари да ги нараня. Беше супер екстремно.
    As for those of you not related to me, as sloshed as I may be, you may sod off.

39. БЛАГОДАРЯ jhoro thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! valeria_north liked this post
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от никанор Виж мнението
    добрата новина е, че има и следващ ...
    Това е добрата, но лошата би могла да бъде - няма гаранция, че ще е по-добър. Следващия (ми) живот или поне аз.

Гугъл търсачка на форума

41. ХАРЕСВАМ! никанор liked this post
    Град
    London - Cologne
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Virginblack Виж мнението
    абсолютно съм съгласна. и съм се подлагала чрез медитация и си признавам, че ужасно се изплащих. стана ми толкова студено, че ми тракаха зъбите и всичко, после не успях да се съвзема доста време, защото това, което видях никога, ама никога не бях очаквала, но после започнах да си обяснявам много неща. Никога няма да го направя повече, но за мен беше определено изживяване и то от любопитство предимно. Не съм го павила пред публика или нещо, а за себе си. Никога няма да забравя когато си погледнах ръцете тогава и бяха мъжки, кални и имах огромни ботуши и вървях към малка къща и имах майка вдовица и 4 сестри и всички бяха гладни. и тогава започнах да треперя, защото чакаха да донеса пари да ги нараня. Беше супер екстремно.
    gre6kata ti e 4e si trygnala da pravish regresiq sama
    izob6to ne se znae kyde si popadnala

tezi ne6ta se pravqt s nqkoj koito te vyvejda v neobhodimoto meditativno sustoianie za da moje6 da se vurne6 v predishniq jivot, I tozi 4ovek znae kakvo da pravi ako izsko4at nqkoi kofti emocii I silen strah
    sama moje6 da pravi6 takiva ne6ta samo ako si nau4ila kak da se spravq6 s tezi ne6ta ti samata
    ne 4e nqma vuzmojnost za vru6tane v polojitelni jivoti, no obiknoveno naj-4esto vru6taneto e spontanno kym kofti prejivqvaniq - to4no za6toto iavno e bilo vreme da se osvobodi6 ot tiah
    samo 4e sami4ka - please, ne povtarqj!
    samo s 4ovek koito znae kakvo pravi

p.s. ajde opravete butona za kirilica de

43. ХАРЕСВАМ! jhoro liked this post
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

...p.s. ajde opravete butona za kirilica de
    Док - линка горе Кирилизатор си работи.
    Ако при теб има проблем - предлагам ти алтернативен Превод на български текст от латиница на кирилица

Гугъл търсачка на форума

45. ХАРЕСВАМ! RNOH, valeria_north liked this post
    Град
    на 8 км. от Бургас
    Post Thanks / Like

гаранция няма друже,никаква.Ама струва ми се, си доста взискателен...

Страница 1 от 2 12 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Не пипай тази книга
    От lin-100 във форум Общ форум
    Отговори: 21
    Последно мнение: 03-01-2010, 01:00
  2. Отговори: 17
    Последно мнение: 13-08-2007, 10:15
  3. Можете да си върнете банковите глоби
    От ivanK във форум Пари, Финанси, Счетоводство, Mortgages, Застраховки
    Отговори: 3
    Последно мнение: 08-06-2007, 14:51
  4. моля ако някой е минал по този път да помогне със съвет
    От sanchezz във форум Получени /отказани визи
    Отговори: 12
    Последно мнение: 17-09-2006, 20:01
  5. Искате ли да се върнете в България???
    От ivo_sharana във форум Анкети и статистики
    Отговори: 45
    Последно мнение: 22-03-2006, 02:04

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
Top Worktops
eXTReMe Tracker