Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 4 от общо 4
    Нов потребител
    Град
    Veliko Tarnovo
    Post Thanks / Like

По подразбиране Единбург или Глазгоу за инвестиция за отдаване под наем?

Цитирай Първоначално написано от ceco68 Виж мнението
    Реших да се включа по темата,макар че отдавна не съм влизал в сайта.Ще се опитам да ви бъда полезен с информация.Глазгоу е два пъти по-голям от Единбург,с повече възможности за каквато и да е работа.В Единбург е по-квалифицираната.Глазгоу е футболната столица на Шотландия,Единбург е ръгби център.Глазгоу е по-модерен град,Единбург-старинен.Почти 99% от концертите на известни поп и рок изпълнители са в Глазгоу.Единбург е пълен с туристи по всяко време на годината,особено по време на фестивалите.Тук хората се имат за по-пош,в Глазгоу са по-земни.Наемите в Единбург са по-скъпи,в Глазгоу престъпността е по-голяма.Транспорта в Глазгоу е по-добре,там има метро,тук в Единбург с кола в центъра е досадно поради лошото състояние на повечето улици,някои от тях от времето на Уйлям Уолъс.Времето в Единбург е по-добро,доколкото можем да говорим за време в Шотландия.Аз познавам хора които идват от западната част и района на Глазгоу към Единбург,за обратното не съм чул.Но всичко е много относително.Ако успеете да приемете нещата тук,ще сте ОК.Доколкото разбирам търсите нещо спокойно,по-евтино от Лондон и с добри възможности.Мисля че Единбург става за това.По-евтино е,има шанс за добра работа и в по-голямата си част е толкова спокойно,че е възможно Лондон да ти залипсва!Двустаен апартамент в горе-долу добър квартал-около 650-800.Под тази цена е твърде вероятно да попаднеш в по-кофти район.Ами това се сещам засега,ако друго те интересува,питай,ще ти дам още информация.Щях да забравя,макар че сме в страната на уйскито,тук се пие повече бира,която е страхотна.Винаги прясна и с невероятен вкус,говоря за Tennent’s
    Привет и от мен.
    аз се интересувам закупуване на малък имот ( апртамент) сцел инвестиция и отдаване под наем. Искам европейски студентски град.Насочих се към Шотландия заради безплатното образование за нас и заради по ниските цени на имотите спрямо Австрия и Германия.
    От проучването което направих е, че в Глазгоу са по евтини от Единбург , а наемите ( което най ме интересува) са подобни.
    Така че съм се насочил към Глазгоу.
    Вие как мислите ?

Номад Аватара на Kalo_75
    Град
    Canterbury Kent
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Единбург или Глазгоу след Лондон

Цитирай Първоначално написано от savich Виж мнението
    Привет и от мен.
    аз се интересувам закупуване на малък имот ( апртамент) сцел инвестиция и отдаване под наем. Искам европейски студентски град.Насочих се към Шотландия заради безплатното образование за нас и заради по ниските цени на имотите спрямо Австрия и Германия.
    От проучването което направих е, че в Глазгоу са по евтини от Единбург , а наемите ( което най ме интересува) са подобни.
    Така че съм се насочил към Глазгоу.
    Вие как мислите ?
    Преди година мярнах някаква класация че Саутхемтън Хемпшир е най-добре като инвестиция за отдаване под наем,най вече с комбинацията индустрия,университет,пристанище и достатъчно отдалечено от Лондон за да не оскъпява имотите.Както вървят обаче нещата от догодина може и да не е много европейски(по според Брюксел) град.

Mr. Herbalist Аватара на steve
    Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Единбург или Глазгоу след Лондон

Цитирай Първоначално написано от Kalo_75 Виж мнението
    Преди година мярнах някаква класация че Саутхемтън Хемпшир е най-добре като инвестиция за отдаване под наем,най вече с комбинацията индустрия,университет,пристанище и достатъчно отдалечено от Лондон за да не оскъпява имотите.Както вървят обаче нещата от догодина може и да не е много европейски(по според Брюксел) град.
    след най-малко 2 години Брюксел ще има думата да се произнесе ...статистиките са тъпотии за предприемач са важни детайлите ...аз бих купил лодка за разходка в Лондон из London canal ..около 30 хиляди струва мнооого по-евтина инвестиция от къща ...правиш я готино местенце атракционно кръчменце и избиваш инвестицията с туристи секс наркотици рокенрол и асид хаус .....мамка му що нямам малко пари

4. ХАРЕСВАМ! Kalo_75 liked this post
    Нов потребител
    Град
    Veliko Tarnovo
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Единбург или Глазгоу за инвестиция за отдаване под наем?

не е лоша идеята за лодката..но аз не съм в лондон...а в бг и няма как да я менаджирам.
    Другото че лодката не недвижим имот, в каквото аз искам да инвестирам.

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Единбург или Глазгоу след Лондон
    От jorkatawe във форум Всичко за Шотландия
    Отговори: 34
    Последно мнение: 31-12-2016, 01:58
  2. Отговори: 5
    Последно мнение: 26-01-2015, 14:50
  3. Отдаване на стая под наем - Въпрос
    От pavel zlatanov във форум Всичко за дома
    Отговори: 25
    Последно мнение: 24-04-2014, 20:02
  4. Единбург, Глазгоу, Бирмингам