Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси

CYPER IT SERVICES - Компютърен Специалист Софтуерни и Хардуерни Услуги в Лондон 078 2653 8174 cyper.bg www.CYPER.org

Страница 1 от 3 123 ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 25 от общо 63

Тема: Kodi

Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране kodi

нещо ме "сърбят" ръцете та мисля да си взема нещо от този род:
    http://www.ebay.co.uk/itm/MXQ-Amlogi...item43d9ded775
    не че ще гледам кой знае колко тв повече ми се "ръчка" да го кажа образно. бива ли го това дивайс? впечатления? струва ли си това дивайс парите? някой спомена преди време че гледа онлайн филми, нещо линкове?
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

2. БЛАГОДАРЯ mate thanked for this post
    The Devil Wears Prada Аватара на rumi_066
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: kodi

Да ти кажа чесно това го виждам за първи път, дори не знаех че съществува)) не знам дали си струва но аз ги свалям на флашката и през твто после
    Онлайн има филми но досега не съм глуедала нито един. А те парите му на това пари ли са че се чудиш)) 30 са само цигарите ми за 2 седмици))
    Винаги ще има хора, които ще те нараняват, но, за всеки случай, трябва да продължиш да вярваш в хората. Бъдете щастливи!!!!

Представяш ли си какъв би бил животът, ако чустваш болката, която причиняваш?
    Светът щеше да е съвсем друг. К. Азарян

Нищо на този свят, не остава неизплатено....Не искайте много - не можете да му платите цената!

Хорхе Луис Борхес: Човек помъдрява прекалено късно... Точно когато вече няма време...

4. ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
    Mr. Herbalist Аватара на steve
    Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

гледам само пиратски филми от торенти свалени от thepiratebay. сървърите( постоянно си сменяват домейна затова не уточнявам след точката )повечето са на английски има и английски субтитри което е ок (разширява кръгозора и ми ъпдейтва хаотичните познания за английски правоговор и правопис ),ама веднъж като бях гледал един филм три пъти и го свалих с индийско аудио с по-високо качество установих че е интересен и на индийски ............

6. ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от rumi_066 Виж мнението
    Да ти кажа чесно това го виждам за първи път, дори не знаех че съществува)) не знам дали си струва но аз ги свалям на флашката и през твто после
    Онлайн има филми но досега не съм глуедала нито един. А те парите му на това пари ли са че се чудиш)) 30 са само цигарите ми за 2 седмици))
    нали мързела е двигател на света та и аз така. не ми се разправя да местя лаптопа до тв-то и предпочитам нещо с един клик да плейна филма чудех се като дивайс дали го бива че май е от най евтините а знаеш евтиното често излиза по скъпо то има и други екстри гледам но те не ме касаят в момента

Post Thanks / Like

Ама защо да местиш лаптопа, купуваш си една флашка 12, 16 гб и после в твто ....
    Винаги ще има хора, които ще те нараняват, но, за всеки случай, трябва да продължиш да вярваш в хората. Бъдете щастливи!!!!

Нищо на този свят, не остава неизплатено....Не искайте много - не можете да му платите цената!

Хорхе Луис Борхес: Човек помъдрява прекалено късно... Точно когато вече няма време...

Старо куче
    Post Thanks / Like

eeee лаптоп флашка тв мина ми мерака за филм друго си е един клик и филма на тв

10. БЛАГОДАРЯ duroc2 thanked for this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от steve Виж мнението
    гледам само пиратски филми от торенти свалени от thepiratebay. сървърите( постоянно си сменяват домейна затова не уточнявам след точката )повечето са на английски има и английски субтитри което е ок (разширява кръгозора и ми ъпдейтва хаотичните познания за английски правоговор и правопис ),ама веднъж като бях гледал един филм три пъти и го свалих с индийско аудио с по-високо качество установих че е интересен и на индийски ............
    амиии и аз говоря за пиратски

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от deijei Виж мнението
    eeee лаптоп флашка тв мина ми мерака за филм друго си е един клик и филма на тв
    Хм да ти кажа силно се съмнявам че ще върви гладко...

Старо куче
    Post Thanks / Like

е що? няма причина да не върви по принцип, но все пак зависи от дивайса за kodi/xbmc изискванията са 1г рам и поне 8г флаш но да не забравяме че е китайско та за тва питам

Старо куче Аватара на rosbg
    Град
    Kent
    Post Thanks / Like

и аз станах като никанор..............от първо до последно мнение, на първа страница
    Don't dream your life, live your dreams.

По-страшен от СПИН -а, по-опасен от рака...сега за сега си остава простака!

Има ли смисъл, като няма значение....

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Не съм запозната с това устройство. Аз имам Minix Neo Z64, работи идеално, можеш да гледаш филми без проблеми и има няколко български телевизии. Засега съм открила само BTV, Nova и няколко музикални. Не ти трябва да се занимаваш със сваляне на филми и така нататакък, пускаш и гледаш. В началото само трябва да го настроиш

16. ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от kalinka2 Виж мнението
    Не съм запозната с това устройство. Аз имам Minix Neo Z64, работи идеално, можеш да гледаш филми без проблеми и има няколко български телевизии. Засега съм открила само BTV, Nova и няколко музикални. Не ти трябва да се занимаваш със сваляне на филми и така нататакък, пускаш и гледаш. В началото само трябва да го настроиш
    тази е по сериозна машинка. уиндоус или андроид е?

18. Recommend zerecool3 recommended this post
    Contrarian Аватара на mate
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

но да не забравяме че е китайско та за тва питам
    Че кое не е китайско в днешно време?

Старо куче
    Post Thanks / Like

мдааа като вица за китайските коли. технте резервни части винаги са оригинални
    а по темата, има китайско и по-китайско

миросъздавател Аватара на Staki
    Post Thanks / Like

не че ще гледам кой знае колко тв повече ми се "ръчка" да го кажа образно. бива ли го това дивайс? впечатления? струва ли си това дивайс парите? някой спомена преди време че гледа онлайн филми, нещо линкове?
    Ами то за 28 паунда какво му се чудиш...вземи го и пробвай и кажи дали ставa. Аз съм пуснал XBMC (Коди де - все не мога да му свикна) през един Acer Revo и върви перфектно. Ако ти пък е за "ръчкане" вземи един Raspberry Pi 2 B и си експериментирай. Ако ти омръзне може да го ползваш и за други проекти.
    Последно редактирано от Staki : 28-10-2015 на 22:44
    while (2+2 == 4) {
    drink(new Bourbon("Jefferson's" , 100));
    }
    gotoAndStop ("bed");

22. БЛАГОДАРЯ deijei thanked for this post
    Старо куче Аватара на Bupyc
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от kalinka2 Виж мнението
    Инсталирай си drundoo добавката. Там има много бгтв, даже и на запис.Изисква регистрация с g-мейл на сайта им, за да гледаш.

24. БЛАГОДАРЯ deijei thanked for this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

вчера пристигна и честно казано за 30 паунда бачка много добре. до сега не бях пускал коди/XBMC, интерфейса е юзер френдли закачих шернатата папка от лаптопа ми за секунди и с кеф си изгледах star wars episode 1 онлайн

26. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
    I see you... Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

вчера пристигна и честно казано за 30 паунда бачка много добре. до сега не бях пускал коди/XBMC, интерфейса е юзер френдли закачих шернатата папка от лаптопа ми за секунди и с кеф си изгледах star wars episode 1 онлайн
    Кое си купи по-точно и на какъв ТВ го гледаш?
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Кое си купи по-точно и на какъв ТВ го гледаш?
    взех това
    на всякакъв тв може да гледаш стига да има HDMI вход. от ония дни имаше в HUKD това
    http://www.amazon.co.uk/Haehne-RK318...+haehne+rk3188
    което е с по добри характеристики и за няколко паунда повече си струва. бях вече поръчал първото та си го изчааках. гледам днес има оферта и на амазон тв стик за 30 паунда на него също може да се инсталира коди.
    http://www.amazon.co.uk/dp/B00KAKUN3...f_rd_i=desktop
    та в момента има добри оферти

29. БЛАГОДАРЯ Мила thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! rumi_066 liked this post
    Recommend Мила recommended this post
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Deijei, мярнах го това наскоро в Amazon prime за 25 паунда, струва ли си? И как стои въпроса с гледането на филми/телевизия онлайн? Чудя се дали мога да гледам например спортове в HD качество в директно излъчване или за това чак не е достатъчно добро устройството.

Старо куче
    Post Thanks / Like

гледането на тв/филми онлайн никакъв проблем. почти всичко ново каквото излезе се гледа. все пак предполагам знаеш че и нета е от значение. та даже и бг пакет има та който няма възможност за антена си е добро решение. за хд спортовете не би трябвало да има проблем, не съм запален по гледането на спортове.
    ПС гледам че вече го има и The Martian HD/SD качество по твое желание
    е за толкова нов филм качеството не е добро пуснах го беше ми любопитно какво му е качеството
    Последно редактирано от deijei : 27-10-2015 на 21:18

32. БЛАГОДАРЯ mate thanked for this post
    Ж.Обрешков Аватара на KOCMOHABT
    Град
    Толбухин
    Post Thanks / Like

Вземи са apple tv
    think different

Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

гледането на тв/филми онлайн никакъв проблем. почти всичко ново каквото излезе се гледа. все пак предполагам знаеш че и нета е от значение. та даже и бг пакет има та който няма възможност за антена си е добро решение. за хд спортовете не би трябвало да има проблем, не съм запален по гледането на спортове.
    ПС гледам че вече го има и The Martian HD/SD качество по твое желание
    е за толкова нов филм качеството не е добро пуснах го беше ми любопитно какво му е качеството
    Мерси за изчерпателният отговор. Аз обаче мислех, че си купил устройството от първия пост.

А The Martian няма как, ще се ходи на кино задължително за него!

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от mate Виж мнението
    Мерси за изчерпателният отговор. Аз обаче мислех, че си купил устройството от първия пост.

А The Martian няма как, ще се ходи на кино задължително за него!
    така де това от първия пост го взех. после изкочиха други варианти но го бях поръчал вече и не ми се занимаваше повече

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от KOCMOHABT Виж мнението
    Вземи са apple tv
    с какво е по добро от коди-то? ще бъде интересно и за други да споделиш от първа ръка

37. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
Top Worktops
eXTReMe Tracker