Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 53 от 55 ПървиПърви ... 3435152535455 ПоследнаПоследна
Резултати от 1 301 до 1 325 от общо 1356
    Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Новини около Брексит

Цитирай Първоначално написано от kanarinapred Виж мнението
    Правете разлика между мигранти , които никога няма да вземат немски паспорт и британски граждани пакистанци и други ислямисти които са милиони в лондон
    Що да правим разлика? Не се сещам по какъв начин в ежедневието се различават едните от другите? Не мисля, че си проверяваш кой има паспорт от онези, дето си ги гледал в Уайтчапъл.
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: За: Новини около Брексит

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Що да правим разлика? Не се сещам по какъв начин в ежедневието се различават едните от другите? Не мисля, че си проверяваш кой има паспорт от онези, дето си ги гледал в Уайтчапъл.
    разликата е че мигрантите в германия ще бъдат върнати по домовете им . А пакистанците британски граждани стават все повече и по ислямизирани в лондон

Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: За: Новини около Брексит

разликата е че мигрантите в германия ще бъдат върнати по домовете им . А пакистанците британски граждани стават все повече и по ислямизирани в лондон
    Ти освен тиквата и Меркел ли съветваш?
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

4. ХАРЕСВАМ! jhoro liked this post
    Старо куче Аватара на cyberfan
    Град
    Walton-on -Thames
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Новини около Брексит

Той още си вярва, че Хитлер ще се надигне от гроба и ще натовари мигрантите на влака, като едно време. Само дето Меркел ги покани официално и си прави селфита с тях. И как точно мюсюлманите се ислямизират? То има ли такава дума въобще? Само една куха тиква може да роди такива бисери.

YOU'LL NEVER WALK ALONE!

Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Re: За: Новини около Брексит

разликата е че мигрантите в германия ще бъдат върнати по домовете им .
    Едва ли. Като гледам, не върнаха по домовете им милионите турски емигранти и те са сега по-германци от германците. Меркел сама покани и сирийците. Открито си казват, че им трябва приток на свежа кръв, за да има кой да работи и да ражда деца и да изкарва пенсии за германците.
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: За: Re: За: Новини около Брексит

Едва ли. Като гледам, не върнаха по домовете им милионите турски емигранти и те са сега по-германци от германците. Меркел сама покани и сирийците. Открито си казват, че им трябва приток на свежа кръв, за да има кой да работи и да ражда деца и да изкарва пенсии за германците.
    ще ги върнат ,;аз познавам немците по добре от теб . Живял съм три години в Бавария . Турците са друга бира . Имат закон избираш или немски или турски паспорт . Отделно турците са с европейски манталитет , няма как да ги сравняваш с пакистанците

Старо куче
    Post Thanks / Like

https://www.gov.uk/government/news/b...-law-in-the-uk . Според е много трудно вече да се спре излизането на УК от ЕУ без сделка . Обръщайте паундите сега в евро или долари и ги пращайте за България

Старо куче
    Post Thanks / Like

Предполагам на теб трябва да ги пратиме

Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Re: За: Новини около Брексит

Те мислиш, че по манталитет избират кой да върнат? "Ти си с европейски манталитет, като те гледаме - ще те оставим. Ти ни наприличваш на източен манталитет - марш обратно! " Ей, вярно ли си вярваш .

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Новини около Брексит

Ти правиш ли разлика м- у турски гастербайтер и сирийски имигрант. Знаеш ли кога сириеца ще е конкурентен с турчина- просто никога, става въпрос като работник. Бачкал съм турци и мога да ти кажа, че тия са работохолици, те затова тия гастербайтери имат огромни къщи , магазини и семейни хотели в Турция, това всичко е от гурбет. Как мислиш, че Меркел ще ги изгони турците, като по голяма част от тях движат икономиката.
    А Меркел покани африканците и талибаните и си вкара таралеж в гащите. Вече не е новина някой сириец да взриви магазин, просто си стана ежедневие.

Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: За: Re: За: Новини около Брексит

Те мислиш, че по манталитет избират кой да върнат? "Ти си с европейски манталитет, като те гледаме - ще те оставим. Ти ни наприличваш на източен манталитет - марш обратно! пикйл-и9 " Ей, вярно ли си вярваш .
    Ти да не си на купон някъде че не се разбира ме нещо . Аз съм на купон на бич бар Викинг Слънчев бряг . Но мисля че правилно съм написал

Contrarian Аватара на mate
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

https://www.independent.co.uk/news/u...nN9ZRa6q9hlB4Y
    UK to end freedom of movement for EU citizens on day one of Brexit, under new government plan

Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    Ти правиш ли разлика м- у турски гастербайтер и сирийски имигрант. Знаеш ли кога сириеца ще е конкурентен с турчина- просто никога, става въпрос като работник. Бачкал съм турци и мога да ти кажа, че тия са работохолици, те затова тия гастербайтери имат огромни къщи , магазини и семейни хотели в Турция, това всичко е от гурбет. Как мислиш, че Меркел ще ги изгони турците, като по голяма част от тях движат икономиката.
    А Меркел покани африканците и талибаните и си вкара таралеж в гащите. Вече не е новина някой сириец да взриви магазин, просто си стана ежедневие.
    Дими, ти имаш затруднения с четенето - никъде не съм твърдяла, че Меркел ще изгони турците. Както турците са изгодни за Германия, така и другите имигранти - и не го казвам аз, а Меркел. Оттам нататък дали на теб и на Канарите ви харесват - няма особено значение.

Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: Новини около Брексит

Дими, ти имаш затруднения с четенето - никъде не съм твърдяла, че Меркел ще изгони турците. Както турците са изгодни за Германия, така и другите имигранти - и не го казвам аз, а Меркел. Оттам нататък дали на теб и на Канарите ви харесват - няма особено значение.
    Само наивен човек може да си помисли че германците ще раздадат на сирийците германско поданство . Това е нещо в бъдещето и няма смисал да спорим за него . Фактите са че в лондон има над два милиона ислямисти с джамиите му , британски граждани и раждат по 8 деца . Лондон е обречен

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от mate Виж мнението
    Май на 31.10.2019 шоуто започва . 100 км опашки по митниците . Полупразните щандове в Азда . Паунд 1.85 . Дискриминация на еу ситизенс . Великобритания много ще съжалява какво причини на британци и европейци с тази глупост референдума . Господ да помага да не се стига до война
    Последно редактирано от kanarinapred : 19-08-2019 на 00:01

Post Thanks / Like

Май на 31.10.2019 шоуто започва . 100 км опашки по митниците . Полупразните щандове в Азда . Паунд 1.85 . Дискриминация на еу ситизенс . Великобритания много ще съжалява какво причини на британци и европейци с тази глупост референдума . Господ да помага да не се стига до война
    Крайно време беше всичко да приключи, само ми надуваха главата с тоя брекзит, поне има стъпка напред, ама на някои хора нещо много им е криво.

Старо куче
    Град
    Chester
    Post Thanks / Like

Инвестициите в автомобилната индустрия са намалели от 2.5 милиарда през 2015-ъа до 600 мил през миналата година. Хонда съкращава 3500 работници и се махат изцяло. Форд 350 и още 900 до 2021-ва. Нисан са съкратили и те хора. Ем, кво да правиш... Някакъв брекситарски милиардер може да справи луксозни джипове в Уелс, ама най-вероятно ще да е в Португалия. Нещо като оня другия брекзитар дето си мести бизнеса в Сингапур. Забавно.

Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Re: Новини около Брексит

Само наивен човек може да си помисли че германците ще раздадат на сирийците германско поданство . Това е нещо в бъдещето и няма смисал да спорим за него .
    Наистина няма смисъл да спорим за това, защото няма никакво значение дали някой от имигрантите ще получи германско поданство или ще живее в страната, ще работи и ще подпомага така икономиката без гражданство.

Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: За: Re: Новини около Брексит

Наистина няма смисъл да спорим за това, защото няма никакво значение дали някой от имигрантите ще получи германско поданство или ще живее в страната, ще работи и ще подпомага така икономиката без гражданство.
    Мигрантите нямат арбаиtерлаубнис . Нямат право на работа . Държат ги далеч от обществото в общежития и ги хранят . Доказват пред света че не са нацисти

Старо куче Аватара на cyberfan
    Град
    Walton-on -Thames
    Post Thanks / Like

А ония де насилваха жени покрай Кьолнската гара какви бяха? Дай да не си затваряме очите а?

Germany shocked by Cologne New Year gang assaults on women

The scale of the attacks on women at the city's central railway station has shocked Germany. About 1,000 drunk and aggressive young men were involved.

City police chief Wolfgang Albers called it "a completely new dimension of crime". The men were of Arab or North African appearance, he said.

Около 1000 пияни мъже от арабски и северно африкански произход. Германия си заминава бавничко.

YOU'LL NEVER WALK ALONE!

Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Re: За: Re: Новини около Брексит

Мигрантите нямат арбаиtерлаубнис . Нямат право на работа . Държат ги далеч от обществото в общежития и ги хранят . Доказват пред света че не са нацисти
    Нямат - определено време, докато им се изясни статута. Нали не мислиш, че ще ги хранят така доживот, че и пенсии след това ще им дадат? Който го приемат да остане - ще работи и ще ражда деца.

Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: За: Re: За: Re: Новини около Брексит

Нямат - определено време, докато им се изясни статута. Нали не мислиш, че ще ги хранят така доживот, че и пенсии след това ще им дадат? Който го приемат да остане - ще работи и ще ражда деца.
    ще ги държат така в общежитията , ще ги хранят и след години ще си ги върнат обратно по домовете . Германия не е УК . Не познаваш германците .

Post Thanks / Like

Чакай ти да работят. Тия държави от където идват тия, преди всичките войни са били богати държави с много петрол, злато и диаманти и народа е живял доста добре, даже и ние сме изпращали работници за Сирия и Ирак, по времето на соца.Та мислиш ли, че някой може да го накара тия талибани да ходят да работи за жълти стотинки.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    Чакай ти да работят. Тия държави от където идват тия, преди всичките войни са били богати държави с много петрол, злато и диаманти и народа е живял доста добре, даже и ние сме изпращали работници за Сирия и Ирак, по времето на соца.Та мислиш ли, че някой може да го накара тия талибани да ходят да работи за жълти стотинки.
    ще работят и дори вече работят

26. ХАРЕСВАМ! kanarinapred liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от deijei Виж мнението
    ще работят и дори вече работят
    1 % от всичките . Дори по малко . ЕС ще е по-добре вез англичаните. Те винаги са били против консолидацията на Европа
    Последно редактирано от kanarinapred : 20-08-2019 на 07:29

Страница 53 от 55 ПървиПърви ... 3435152535455 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Пак сме в английските новини
    От Aira25 във форум Общ форум
    Отговори: 8
    Последно мнение: 30-09-2013, 22:52
  2. Готини новини
    От martini във форум Общ форум
    Отговори: 1
    Последно мнение: 06-07-2008, 09:00
  3. Последни новини около натурализацията.
    От Zara във форум Британско поданство
    Отговори: 3
    Последно мнение: 27-03-2007, 17:23

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
Top Worktops
eXTReMe Tracker