Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 10 от 10 ПървиПърви ... 8910
Резултати от 226 до 236 от общо 236
    Старо куче
    Град
    LLandysilio,LLanymynech,Wales
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Новини около Брексит

На мен пък един ми каза,че ЮК излиза от ЕС,защото на хората им писнало да "ни" слушат полския и полския ни акцент...явно България е нек'ва полска провинция...ти да видиш.Това им е най-големия проблем на британците

2. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
    Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Carlsberg Виж мнението
    На мен пък един ми каза,че ЮК излиза от ЕС,защото на хората им писнало да "ни" слушат полския и полския ни акцент...явно България е нек'ва полска провинция...ти да видиш.Това им е най-големия проблем на британците
    еми писнало им е, ти в собствената си страна да работиш само с чужденци, няма ли да откачиш. Аз откачам тук с тия англета, представям си в България ако трябва да работя само с чужденци

Старо куче
    Град
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    еми писнало им е, ти в собствената си страна да работиш само с чужденци, няма ли да откачиш. Аз откачам тук с тия англета, представям си в България ако трябва да работя само с чужденци
    Където аз работя има 4-5 поляка,един паки и моя милост...всичко на всичко сме над 100 човека с началниците На мен бритишите не ми пречат.Има един който не говори с чужденци и открито ни мрази,но само той.На мен не ми пречи

I see you... Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Ами не, далеч не всички хора откачат, като чуват чужди езици, има мултинационален бизнес, има туризъм и много други отрасли, в които човек работи с чужденци и си общува на различни езици и това изобщо не е повод за стрес. Аз например, обичам да се срещам с чужденци и да си говорим за техните страни, научават се много интересни неща така, ако човек е с отворен ум.

6. ХАРЕСВАМ! beni7574, dimitriana, zhb, krasi_sot, itso and 1 others liked this post
    Старо куче Аватара на rosbg
    Град
    Kent
    Post Thanks / Like

Като влезеш в стаята за почивка и от дясно двама, трима дуднят на влашки а от ляво пет, шест на полски а англетата си траят, понеже не разбират нито един от двата езика, друга песен ще запееш за чужденците....
    Don't dream your life, live your dreams.

По-страшен от СПИН -а, по-опасен от рака...сега за сега си остава простака!

Има ли смисъл, като няма значение....

Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Едва ли.

Напреднал
    Град
    Оxford
    Post Thanks / Like

https://www.google.co.uk/amp/s/www.e...ghts-talks/amp

Румънците си защитават гражданите.
    Браво на тях, за разлика от нашите дупедавци.

10. ХАРЕСВАМ! deijei, zhb liked this post
    Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Едва ли.
    Мила един въпрос, не го приемай като заяждане. Ако хванеш нощният влак София- Бургас и вътре в твоето купе има роми, които говорят цигански, приятно ли ще ти бъде и ще си говориш ли така както например си говориш с някой в Шотландия от Нагорни Карабах

Старо куче
    Град
    Post Thanks / Like

Мила един въпрос, не го приемай като заяждане. Ако хванеш нощният влак София- Бургас и вътре в твоето купе има шведи, които говорят шведски, приятно ли ще ти бъде и ще си говориш ли така както например си говориш с някой в Шотландия от Нагорни Карабах
    Fixed. Айде да не говорим за цигани,а? Те и на български да говорят пак няма да ми е приятно.А надали и на нея.

13. ХАРЕСВАМ! deijei, geleto liked this post
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Мила един въпрос, не го приемай като заяждане. Ако хванеш нощният влак София- Бургас и вътре в твоето купе има роми, които говорят цигански, приятно ли ще ти бъде и ще си говориш ли така както например си говориш с някой в Шотландия от Нагорни Карабах
    Сигурно ти се вижда странно, но говоря с роми без проблем и те обикновено в мое присъствие говорят на български. Преди време дори бяха по-голяма групичка и двама започнаха да си говорят на техния език, едната от жените веднага ги скастри и им каза да говорят на български, защото има хора, които не ги разбират и оттам нататък нямаше проблеми. Но не виждам какво общо има между нощния влак София-Бургас и животът на българите или другите чужденци в Кралството. Между другото, случи ми се веднъж да пътувам точно в този влак през нощта преди години и бях в подобна ситуация. Без да има роми, говорещи други езици, се почувствах обезпокоена и споделих това с кондуктора, човекът ме сложи в служебното купе, до което нямат достъп други, освен служителите, за да пътувам спокойно и да не ми досаждат подпийнали граждани от какъвто и да е етнос.

Напреднал Аватара на itso
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Oxford University may break with 700 years of tradition and open a foreign campus

http://www.telegraph.co.uk/education...radition-open/

16. БЛАГОДАРЯ lordm thanked for this post
Страница 10 от 10 ПървиПърви ... 8910

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Пак сме в английските новини
    От Aira25 във форум Общ форум
    Отговори: 8
    Последно мнение: 30-09-2013, 22:52
  2. Готини новини
    От martini във форум Общ форум
    Отговори: 1
    Последно мнение: 06-07-2008, 09:00
  3. Последни новини около натурализацията.
    От Zara във форум Британско поданство
    Отговори: 3
    Последно мнение: 27-03-2007, 17:23

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
Top Worktops
eXTReMe Tracker