Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 21 от 56 ПървиПърви ... 11192021222331 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 501 до 525 от общо 1387
    Старо куче Аватара на merry
    Град
    Bristol
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Новини около Брексит

Колорадо наистина е скъпо, Австрия и Франция са на значително по-прилични цени. Банско не бих го коментирала в случая. На мен ми е тръпка, защото съм българка и имам много спомени от там, но лично аз избирам и препоръчвам Алпите.

2. ХАРЕСВАМ! dimitriana liked this post
    Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от merry Виж мнението
    Колорадо наистина е скъпо, Австрия и Франция са на значително по-прилични цени. Банско не бих го коментирала в случая. На мен ми е тръпка, защото съм българка и имам много спомени от там, но лично аз избирам и препоръчвам Алпите.
    но си струва да се види Колорадо. Аз имах късмет да работя и живея там, точно в зимните курорти, то и за това не ми харесва​ uk. Ходил съм и на други места в сащ , но Колорадо си супер

4. ХАРЕСВАМ! merry liked this post
    Напреднал
    Град
    Sunderland
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от DONALD TRUMP Виж мнението
    dimi_m в америка обслужването в курортите е еталон, ама представи си "тънканата" в Банско и че ефтиния алкохол най- вероятно е фалшив ..... къде ти ще предпочетеш да си изкараш 28-те свободни дни в годината???
    Не се безпокой, след брекзит свободните дни в годината няма да са 28 вече...хахаха

Старо куче
    Post Thanks / Like

Става интересно
    Spain drops plan to impose veto if Scotland tries to join EU
    https://www.theguardian.com/politics...ies-to-join-eu
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

7. БЛАГОДАРЯ jhoro thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! itso, zhb liked this post
    Нов потребител
    Град
    St. Albans
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от joro-joro Виж мнението
    https://www.facebook.com/MyBrexit/?fref=ts

За тези, който говорят английски език. Влезте и се запознайте със тази Фацебоок страница и си направете сметката какво бъдеще имате във Великобритания.
    Моля обърнете внимание и на коментарите от участниците.
    Жоро, от 17 400 000 гласували за Брексит,едва ли мнението на 0.7% от тях е представителна извадка (толкова са членовете на групата).Като попрегледа човек и коментарите,става ясно,колко навътре са в материята,относно Брексит. Особено множеството коментари от сорта на "ние освободихме Европа от Хитлер" и т.н. Аз работя в изцяло английска фирма и съм единственият чужденец,но не съм усетил нищо негативно от страна на колегите.Със сигурност съществуват отрицателни настроения срещу чужденците сред някой от Бритишите,но повярвай ми - в по-голямата си същност,те са насочени към един по-друг от Европейците тип След като Брексит е прецедент,едва ли има смисъл да си чешем клавиатурите и да паникьосваме излишно хората с малко по-лабилна психика.Успокойте се,изчакайте,пък каквото дойде...светът няма да свърши с Брексит А относно бъдещето във Великобритания - според мен всеки сам решава,какво да е то и как да работи за постигането му,ако ме разбираш правилно

9. БЛАГОДАРЯ jhoro, RNOH thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! deijei, Sarah, jhoro, zhb, zmei4o_pk and 2 others liked this post
    Напреднал
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Dimako Виж мнението
    Жоро, от 17 400 000 гласували за Брексит,едва ли мнението на 0.7% от тях е представителна извадка (толкова са членовете на групата).Като попрегледа човек и коментарите,става ясно,колко навътре са в материята,относно Брексит. Особено множеството коментари от сорта на "ние освободихме Европа от Хитлер" и т.н. Аз работя в изцяло английска фирма и съм единственият чужденец,но не съм усетил нищо негативно от страна на колегите.Със сигурност съществуват отрицателни настроения срещу чужденците сред някой от Бритишите,но повярвай ми - в по-голямата си същност,те са насочени към един по-друг от Европейците тип След като Брексит е прецедент,едва ли има смисъл да си чешем клавиатурите и да паникьосваме излишно хората с малко по-лабилна психика.Успокойте се,изчакайте,пък каквото дойде...светът няма да свърши с Брексит А относно бъдещето във Великобритания - според мен всеки сам решава,какво да е то и как да работи за постигането му,ако ме разбираш правилно
    не се труди да пишеш очевидни неща !
    влакове си има за всички пътници
    Последно редактирано от Deer Street : 02-04-2017 на 14:03

11. БЛАГОДАРЯ Dimako, jhoro thanked for this post
    Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Deer Street Виж мнението
    не се труди да пишеш очевидни неща !
    влакове си има за всички пътници
    ... стига да имат билети (пътниците де).
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

Старо куче
    Град
    Chester
    Post Thanks / Like

Мъка!

"Despite a difficult trading year in 2016,where our sales did not reach budgeted levels,the exchange rate impact on the cost of raw materials due to the brexit decision increased our costs significantly and inflation remained at an extremely low level.
    However,I am pleased to inform you that after review and approval with the group,your salary will increase by 2% from the 1st april 2017"

И при нас криза.2% си е направо смях в залата,хех.

Старо куче
    Post Thanks / Like

радвай се че има нещо макар и малко други няма да го получат и това

Старо куче Аватара на Ego sum
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dobri39 Виж мнението
    Не се безпокой, след брекзит свободните дни в годината няма да са 28 вече...хахаха
    Колко ще са?

16. ХАРЕСВАМ! jhoro liked this post
    Contrarian Аватара на mate
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от deijei Виж мнението
    Става интересно
    Spain drops plan to impose veto if Scotland tries to join EU
    https://www.theguardian.com/politics...ies-to-join-eu
    Какво му е интересното?

Ако Тереза разпореди бойкот на всички испански стоки и почивки, Испания ще стане по-бедна от Македония. При едни по-сериозни преговори, бързо ще дадат заден и ще станат отново против Шотландия в ЕС. Разберете, че Шотландия е в патова позиция:
    1) Няма изобщо да стане независима и референдумът отново ще претърпи провал
    2) Ако стане независима, няма да е член на ЕС
    3) ЕС ще се разпадне сам до края на предприсъединителния процес на Шотландия

Просто е.

Никой няма да иска да си развали отношенията с Уестминстър.

Испания никога няма да признае Косово, нито да допусне присъединяване на региони като самостоятелни държави в ЕС. Днес Шотландия и Северна Ирландия, утре може да е Каталуния.

18. ХАРЕСВАМ! Motovilkov, Stanley9 liked this post
    Старо куче
    Град
    Chester
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от mate Виж мнението
    Какво му е интересното?

Ако Тереза разпореди бойкот на всички испански стоки и почивки, Испания ще стане по-бедна от Македония. При едни по-сериозни преговори, бързо ще дадат заден и ще станат отново против Шотландия в ЕС. Разберете, че Шотландия е в патова позиция:
    1) Няма изобщо да стане независима и референдумът отново ще претърпи провал
    2) Ако стане независима, няма да е член на ЕС
    3) ЕС ще се разпадне сам до края на предприсъединителния процес на Шотландия

Просто е.

Никой няма да иска да си развали отношенията с Уестминстър.

Испания никога няма да признае Косово, нито да допусне присъединяване на региони като самостоятелни държави в ЕС. Днес Шотландия и Северна Ирландия, утре може да е Каталуния.
    Ама ти си много страннен да знаеш. Почти всички зеленчуци и плодове са от Испания(а и не само),и като обявят бойкот от къде ще ги внасят? Калифорния? Чети малко колко им излезе през носа на големите вериги таз годишната зеленчукова криза заради бурите в Испания.
    Ти представяш ли си какъв хаос ще настане ако Испания върне пенсионерите,които:
    1. Със стейт пенсия ще им трябва кансъл къща.
    2. Ще им трябва повече медицинска грижа.

Отделно почти всичко с приличен доход има къща/ходи на почивка там.Бритишите ще ореват света.

Следващото което е.Аз лично не знам как ги изчислиха,че има само 1 мил бритиши в Европа,при положение,че само в Франция и Испания има толкова,ако не и повече...Плюс Испания на тема туризъм е много напред,и малко като бритишите да им пръднат на ... нали.

20. ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
    Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Какво да спорим, той го е казал човека, ама трябва да се чете...

Alfonso Dastis, the Spanish foreign minister, made it clear that the government would not block an independent Scotland’s EU hopes, although he stressed that Madrid would not welcome the disintegration of the UK.
    Madrid is keen not to fuel Catalonia’s desire for independence. “We don’t want it [Scottish independence] to happen,” he said. “But if it happens legally and constitutionally, we would not block it. We don’t encourage the breakup of any member states, because we think the future goes in a different direction.”
    От същата статия, която deijei е пуснал по-горе.
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

22. БЛАГОДАРЯ jhoro, deijei thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! jhoro, itso liked this post
    Recommend jhoro recommended this post
    Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Carlsberg Виж мнението
    Ама ти си много страннен да знаеш. Почти всички зеленчуци и плодове са от Испания(а и не само),и като обявят бойкот от къде ще ги внасят? Калифорния? Чети малко колко им излезе през носа на големите вериги таз годишната зеленчукова криза заради бурите в Испания.
    Бла, бла, блааааа....

...Плюс Испания на тема туризъм е много напред,и малко като бритишите да им пръднат на ... нали.
    А пък вие господине не мислите по- далеч от носа си ....Аз лично не се притеснявам за британските вериги а за испанските фермери блъскащи си в главите продукцията.....

Старо куче
    Post Thanks / Like

Отделно почти всичко с приличен доход има къща/ходи на почивка там.Бритишите ще ореват света.

Следващото което е.Аз лично не знам как ги изчислиха,че има само 1 мил бритиши в Европа,при положение,че само в Франция и Испания има толкова,ако не и повече...Плюс Испания на тема туризъм е много напред,и малко като бритишите да им пръднат на ... нали.
    той mate явно чете само бюлетина на тереза кво да го правя негово си мнение. да не говориме за бритишите които са в испания. испания не позволява двойно гражданство как ли се чувстват в момента бритишите, доста прецакани явно ама да се надяваме че ук и ес ще се договорят по този проблем. в момента на дневен ред е гибралтар , че като я гледам тереза ква е надменна туку виж ук излезъл от ес без никаква сделка. кво пък тогава ще им се сбъднат мечтите на брекситарите за отрицателна емиграция
    по въпроса за шотландия и сев. ирландия няма да се учудя ако ес ги приеме по бързата процедура, но все още е рано да се говори по този въпрос
    Последно редактирано от deijei : 04-04-2017 на 22:23

25. ХАРЕСВАМ! itso liked this post
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

27. ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Старо куче
    Post Thanks / Like

аз лично не бих задържал някой против волята му максимално бързо бих го освободил от "оковите му". ако съм на мястото на управляващите в ес бих предложил създаване на европейски щати сега е точния момент, който иска се присъединява който не иска прав му път. по добре ес щати от 5 държави отколкото ес от 30 и всеки е недоволен

30. ХАРЕСВАМ! itso liked this post
    Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от deijei Виж мнението
    аз лично не бих задържал някой против волята му максимално бързо бих го освободил от "оковите му". ако съм на мястото на управляващите в ес бих предложил създаване на европейски щати сега е точния момент, който иска се присъединява който не иска прав му път. по добре ес щати от 5 държави отколкото ес от 30 и всеки е недоволен
    Жалко, Много жалко че ти не си на мястото на мега фашиста Юнкер ...... но опасявам се че дори и 5 от 30 ще ги гледаш през крив макарон
    Последно редактирано от DONALD TRUMP : 05-04-2017 на 00:14

Старо куче
    Post Thanks / Like

не знам дали е 100% истина но е хубаво да прочетеш някоя и друга положителна новина особено след помията която се изля по адрес на ес
    http://www.dw.com/bg/%D0%B8-%D0%B5%D...%B8/a-38254700

Старо куче Аватара на RNOH
    Град
    London - Cologne
    Post Thanks / Like

Доста манипулативни данни
    Нещо като Меркел, която в отчаянието си да остане канцлер сега тръгнала да разправя как идващите към Германия трябвало да се съобразяват с местните норми - смях в залата и евтин предизборен цирк.

Европа все още има най-добрата социална система - истина е, но при огромното натоварване заради милионите пришълци, това до няколко години тотално ще трябва да се промени - то просто няма отде да идват парите ако се продължава по същия начин.

Относно Испания - а те пък кви ще ги....ако резнат англичаните, които са им дългосрочна и финансово мега изгодна консуматорска клиентела?

Защо продължавате само едностранно да разглеждате нещата?
    А испанците цето бачкат в юк ако ги натоварят обратно-испания как ще се справят с толкоз безработни ?

Процеса е двустранен и испанците имат доста да губят ако резнат англичаните, които така или иначе внасят храна от целия свят.
    Дали ще ядат испански или руски домати, май няма особено значение.
    Да , ако ги рязнат от испанските холидеи ке им стане кофти, но испанците, дето от туристическия сезон се изхранват ще си докарат сериозни финансови проблеми, така че ще е самопреебавка.
    Winners Are Driven Роденият да пълзи няма как да полети!

The Pope might be french, but God is english...

Точно това имах предвид, че ако акъла е колкото на крава не може да се пият 700 таблетки!!!!

34. ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP liked this post
    Recommend mate recommended this post
    Старо куче Аватара на RNOH
    Град
    London - Cologne
    Post Thanks / Like

Доста манипулативни данни
    Нещо като Меркел, която в отчаянието си да остане канцлер сега тръгнала да разправя как идващите към Германия трябвало да се съобразяват с местните норми - смях в залата и евтин предизборен цирк.

Европа все още има най-добрата социална система - истина е, но при огромното натоварване заради милионите пришълци, това до няколко години тотално ще трябва да се промени - то просто няма отде да идват парите ако се продължава по същия начин.

Относно Испания - а те пък кви ще ги....ако резнат англичаните, които са им дългосрочна и финансово мега изгодна консуматорска клиентела?

Защо продължавате само едностранно да разглеждате нещата?
    А испанците цето бачкат в юк ако ги натоварят обратно-испания как ще се справят с толкоз безработни ?

Процеса е двустранен и испанците имат доста да губят ако резнат англичаните, които така или иначе внасят храна от целия свят.
    Дали ще ядат испански или руски домати, май няма особено значение.
    Да , ако ги рязнат от испанските холидеи ке им стане кофти, но испанците, дето от туристическия сезон се изхранват ще си докарат сериозни финансови проблеми, така че ще е самопреебавка.
    Winners Are Driven Роденият да пълзи няма как да полети!

The Pope might be french, but God is english...

Точно това имах предвид, че ако акъла е колкото на крава не може да се пият 700 таблетки!!!!

Старо куче
    Post Thanks / Like

едностранчиво гледат брекситарите, разбираш ли без ук ес и в частност испания ще загинат. истината е че и двете страни ще загубят много , в продължение на дессетилетия изграждане на търговски отношения и хоп сега брексит и всичко трябва да се предоговори. както испания/ес/ ще загубят така и ук ще загуби истинския въпрос е кой е в по неизгодна позиция и кой повече ще загуби. за сега новините които се публикуват са по кофти за ук, а и не мисля че тереза има капацитета да се справи сравнително добре в преговорите - мое мнение- виж ако беше камерън не бих бил така категоричен
    ПС
    RNOH как е в австралия? жега?

37. ХАРЕСВАМ! itso liked this post
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

А ти хич не си странен.
    Чудя се как са живели британците, преди Испания да стане членка на ЕС, което става чак през 1983г. Сигурно не са яли зеленчуци до тогава.

От Испания не се сещам за нито един плод или зеленчук, който аз купувам. Но виж, на прима виста мога да ти кажа за Чили (сливи, нектарини), Южна Африка (ябълки, каисии, грозде), Колумбия, Доминиканска Република, Гвинея-Бисау (банани), Сенегал (царевица), череши (Турция) и т.н.

По твоята логика, в UK тези продукти като по чудо не са спрели още, все пак въпросните страни не са и никога не са били членки на ЕС.
    Не знам кой ви проми мозъците, че това какво се предлага на един пазар, зависи от ЕС. Обаче аз още лятото казах, че вие и на магаре ще повярвате, стига да ви го облекат в костюм и да ви го пуснат по BBC или Дойче Веле.

39. ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP liked this post
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Не знам дали ще им пръднат на... ама испанците много бързо ще научат къде акат гладните, ако британските туристи изчезнат.

41. ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP liked this post
Страница 21 от 56 ПървиПърви ... 11192021222331 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 2 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 2 гости)

Подобни теми

1. Пак сме в английските новини
    От Aira25 във форум Общ форум
    Отговори: 8
    Последно мнение: 30-09-2013, 22:52
  2. Готини новини
    От martini във форум Общ форум
    Отговори: 1
    Последно мнение: 06-07-2008, 09:00
  3. Последни новини около натурализацията.
    От Zara във форум Британско поданство
    Отговори: 3
    Последно мнение: 27-03-2007, 17:23

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
Top Worktops
eXTReMe Tracker