Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 43 от 45 ПървиПърви ... 334142434445 ПоследнаПоследна
Резултати от 1 051 до 1 075 от общо 1110
    На почивка
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Новини около Брексит

Разликата дали след Брексит има сделка ЕС -UK или няма сделка UK -ES e ogromna за Кралството (UK) . Огромна

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от kanarinapred Виж мнението
    Разликата дали след Брексит има сделка ЕС -UK или няма сделка UK -ES e ogromna за Кралството (UK) . Огромна
    ей ше знаеш ще отворя специална тема и ще ти копирам мненията да видиш че 10 думи ги въртиш постоянно
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

На почивка
    Post Thanks / Like

Нарочно съм подбирал новините , но от сериозни издания като гардюн investor и тн за да се види дизастура към които отива UK воден от торите . За да могат хората да се стреснат . Да се борят против това . За англичаните това работи и се видя промяната на мнението на хората . За българина не работи . Той му е кеф да се изхвърлят източно европейците . Дори се кефят това да стане без да осъзнават че те са първите които биха се опарили здраво от тази политика . Най маккото безработицата кой би засегнала първо . Естествено хората с руски имена като българските . Да не говорим за орязване на социалки и за навиране в гадни канселски имоти . А ако UK навлезе в по дълбока криза при hard брексит .

I see you... Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    Имаш право друг път, имаш право като турист до 6 месеца да посещаваш тия страни, които британският ти паспорт позволява да посещаваш безвизово, но пак не е гаранция, че ще те пуснат имиграционните власти на летището, даже и обяснение не са длъжни да ти дават.
    Това може да важи за теб, но за моят статут е по-различен от твоя.
    Пълният наръчник за емигранта във Великобритания
    Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането

Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

На почивка
    Post Thanks / Like

Ако или UK или България приемат закон да останат с едно поданство . Тогава трябва да избирате английско или българско . Ако останете само с английско и при твърд брексит . Тогава англичаните биха се редили за визи за ES ili nai малко на големите опашки като хора от трета страна

По подразбиране Re: За: Новини около Брексит

Ако или UK или България приемат закон да останат с едно поданство . Тогава трябва да избирате английско или българско . Ако останете само с английско и при твърд брексит . Тогава англичаните биха се редили за визи за ES ili nai малко на големите опашки като хора от трета страна
    Такова развитие на нещата изобщо не е коментирано никъде и няма индикации да се предвижда. Това е Ваша измислица и опит от Ваша страна да насаждате страх и да дразните българите в Кралството, потребители на форума. Имате 7 дни да си починете от участие във форума и да помислите дали и как да продължите нататък. В този форум не са добре дошли потребители, чието участие се изразява основно в trolling, flaming и нарушаване на авторските права.

7. БЛАГОДАРЯ Timeto, DONALD TRUMP thanked for this post
    Старо куче
    Град
    LLandysilio,LLanymynech,Wales
    Post Thanks / Like

@Мила бас ловя,че модераторите могат да проследят логовете на дадени потребители,и че тоз и жоро капитана са едно и също лице.Ако имаш време провери,ако обичаш.Благодаря предварително.

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Това може да важи за теб, но за моят статут е по-различен от твоя.
    Какъв ти е статута, би ли ми обяснил.

Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Какъв ти е статута, би ли ми обяснил.
    Моят статут и права да живея в UK са по имиграционните правила и затова няма нищо общо с ЕС. И с британското си гражданство, и с българското си, пак имам право да живея и в двете страни.
    Гугъл търсачка на форума

Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Мила пак изместваш въпроса. Първо тия права където ги имаш ти, всеки може да ги получи , когато си изпълни изискванията, а те не са кой знае какви и въобще не са специални, някой пак те е излъгал Въпроса ми беше друг, ти казваш, че можеш да живееш където си поискаш, кажи ми например,как например ще живееш с САЩ с твоят британски паспорт, като ти нямаш право да работиш

Старо куче
    Post Thanks / Like

че някой има ли желаещ да живее в сащ?

13. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
    Recommend Мила recommended this post
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Мила пак изместваш въпроса. Първо тия права където ги имаш ти, всеки може да ги получи , когато си изпълни изискванията, а те не са кой знае какви и въобще не са специални, някой пак те е излъгал Въпроса ми беше друг, ти казваш, че можеш да живееш където си поискаш, кажи ми например,как например ще живееш с САЩ с твоят британски паспорт, като ти нямаш право да работиш
    Като не следиш диалога, се намесваш в края му с твоите предположения, които нямат нищо общо... Говорехме за новите сини британски паспорти, а аз отговорих на Канарите на тази негова реплика:
    Мила да ви са честити новите паспорти . Моли се само след Брексит UK да не отменят правото на двойно поданство . Тези нови паспорти само доказват тезата ми : А имено няма да има сделка ЕС - UK след 29.03.2019
    Оттам нататък диалогът е какво биха правили българите с двойно гражданство, ако се наложи да избират между едното от двете. Аз обясних, че съм придобила права да живея в Кралството преди България да влезе в ЕС, затова моя статут в ЮК не зависи от ЕС и мога да живея в която и да е страна от двете, чието гражданство имам - защото говорим за двойното гражданство. Не виждам нито една причина да разсъждавам за трета страна.
    Гугъл търсачка на форума

На почивка
    Post Thanks / Like

Тереза Меи отново обеща сполучлив брексит и по силна икономика ,дали и вярват бритaнците . Много ми е интересно

Старо куче
    Post Thanks / Like

The Independent: Brexit: Nigel Farage says 'maybe' there should be a second referendum on EU membership. http://google.com/newsstand/s/CBIw6u_0sjc
    Ти да видиш

17. ХАРЕСВАМ! Мила, zhb liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Brexit: Leave campaign chief backs second EU referendum, saying it is 'the only option'
    http://www.independent.co.uk/news/uk...53636.html?amp
    Ето го крайъгълният камък
    Последно редактирано от deijei : 11-01-2018 на 16:38

Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от deijei Виж мнението
    The Independent: Brexit: Nigel Farage says 'maybe' there should be a second referendum on EU membership. http://google.com/newsstand/s/CBIw6u_0sjc
    Ти да видиш
    Повдига ми се от такива хорица... ще яхне каквато и да е идея, само и само да доведе до увеличаване на популярността му, дори и да е абсолютно противоположна на това, което винаги е твърдял. Аз смятам него за един от главните отговорни за цялата бъркотия, брексита и всички негативни последици... Каквото и да каже оттук нататък, няма да си променя мнението. Обаче, за жалост, гласоподавателят усреднено е едно странно нещо.

Има и някои фактори, които не бива да се пренебрегват. Научните изследвания показват, че когато избираме между А и Б, ако изберем А, след това Б остава в ума ни с много понижена стойност. Например, ако решаваме да си купим нов телефон и се спрем на два и впоследствие купуваме един от двата. Само защото не сме предпочели другия телефон, той ни се струва с много понижена стойност и качества. При тези изследвания, ако на хората после се даде задача да избират между Б и В, те в голям процент избират В, защото вече са "понижили" стойността на Б при първия избор - в ума си...
    Гугъл търсачка на форума

20. ХАРЕСВАМ! jhoro, deijei, zhb, itso liked this post
    Старо куче Аватара на Ego sum
    Post Thanks / Like

Повдига ми се от такива хорица... ще яхне каквато и да е идея, само и само да доведе до увеличаване на популярността му, дори и да е абсолютно противоположна на това, което винаги е твърдял. Аз смятам него за един от главните отговорни за цялата бъркотия и всички негативни последици...
    Позволих си да извадя най-важното,обаче съм абсолютно съгласен,много точно казано,като че ли аз съм го писал!

Старо куче
    Post Thanks / Like

Повдига ми се от такива хорица... ще яхне каквато и да е идея, само и само да доведе до увеличаване на популярността му, дори и да е абсолютно противоположна на това, което винаги е твърдял. Аз смятам него за един от главните отговорни за цялата бъркотия, брексита и всички негативни последици... Каквото и да каже оттук нататък, няма да си променя мнението. Обаче, за жалост, гласоподавателят усреднено е едно странно нещо.

............
    фураж е една кукла на конци, каквото му спуснат това говори това изобщо не е негова идея, има дарбата да да говори добре то и за това му плащат
    а кой задава насоката - виж втория линк

23. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

фураж е една кукла на конци, каквото му спуснат това говори това изобщо не е негова идея, има дарбата да да говори добре то и за това му плащат
    а кой задава насоката - виж втория линк
    В линка му дават кредит за идеята, един вид, Банкс подкрепил Фураж-ното предложение Обаче познай защо:
    “If we do not act radically now, we will sleepwalk into a faux Brexit, in name only. True Brexiteers have been backed into a corner and the only option now is to go back to the polls and let the people shout from the rooftops their support of a true Brexit.

“Let the people denounce plans for greater European integration, the European Army and porous borders which facilitates the free movement of jihadis.”
    Демек - народът да викне колко много не иска брексит... не знам дават ли си сметка, че няма как да са сигурни как точно ще гласува народът. Вече два пъти всички бяха изненадани...
    Гугъл търсачка на форума

25. ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

В линка му дават кредит за идеята, един вид, Банкс подкрепил Фураж-ното предложение Обаче познай защо:

Демек - народът да викне колко много не иска брексит... не знам дават ли си сметка, че няма как да са сигурни как точно ще гласува народът. Вече два пъти всички бяха изненадани...
    да де те така го представят в медиите, разбираш ли фараж имал идея, истината е че който плаща той поръчва музиката. още преди споменах за тези които си купиха брексит целта на тези хора е да направят много пари покрай брексит , правят изкуствена криза/брексит/ правят кинтите след това обръщат курса както е идеята за втори референдум и всички доволни. аз мисля че много добре си дават сметка какво правят, доказаха че не особено трудно могат да манипулират народа. само не съм сигурен дали са си направили сметката с ес че там може и да ги порежат сериозно
    Последно редактирано от deijei : 11-01-2018 на 23:24

27. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
    администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Новини около Брексит

Народа ще гласува против брексит.

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

да де те така го представят в медиите, разбираш ли фараж имал идея, истината е че който плаща той поръчва музиката. още преди споменах за тези които си купиха брексит целта на тези хора е да направят много пари покрай брексит , правят изкуствена криза/брексит/ правят кинтите след това обръщат курса както е идеята за втори референдум и всички доволни. аз мисля че много добре си дават сметка какво правят, доказаха че не особено трудно могат да манипулират народа. само не съм сигурен дали са си направили сметката с ес че там може и да ги порежат сериозно
    Много логично звучи това, за "купуването" на брексит. Ако разсъждаваме в този план, не съм сигурна, че тези, които купуват брексита, са точно главните играчи на политическата сцена в момента, по-скоро на тия на сцената други им дърпат конците и там са парите. Затова си мисля, че може би на политическите актьори е платено добре, така че да им е изгодно, дори и да си направят политическо харакири с този брексит...

Цитирай Първоначално написано от lordm Виж мнението
    Народа ще гласува против брексит.
    След референдума за брексит и след избирането на Тръмп - изобщо не съм убедена, че знам как ще гласува народът. Т.е. моето разбиране за разумност в два важни случая не се покри с резултатите от гласуването, затова се зарекох да не правя повече прогнози.
    Гугъл търсачка на форума

30. ХАРЕСВАМ! lordm, deijei, treven liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Много логично звучи това, за "купуването" на брексит. Ако разсъждаваме в този план, не съм сигурна, че тези, които купуват брексита, са точно главните играчи на политическата сцена в момента, по-скоро на тия на сцената други им дърпат конците и там са парите. Затова си мисля, че може би на политическите актьори е платено добре, така че да им е изгодно, дори и да си направят политическо харакири с този брексит...

След референдума за брексит и след избирането на Тръмп - изобщо не съм убедена, че знам как ще гласува народът. Т.е. моето разбиране за разумност в два важни случая не се покри с резултатите от гласуването, затова се зарекох да не правя повече прогнози.
    мойта теза е че на политическите актьори им е платено добре от тези които си напазаруваха брексита и не мисля че ще има политическо харакири
    с избирането на тръмп и референдума някои хора доказаха че с комбинация от пари, действия + AI могат да печелят загубени каузи

32. ХАРЕСВАМ! Мила, lordm liked this post
    Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

Буахахахахахахаааа..... в последните 10 поста си правите взаимно онаниране и се кефите криво.....
    2- ри референдум ще го сънувате през крив макарон......
    апропо дори и да приемем фантастичния сценарии че има 2-ри референдум и ЮК пак избере брексит......ще искате 3-ти референдум......гледайте най -добрия политик ......есенцията е м/у 17:38- 19:00...
    https://youtu.be/nwYsVxEj_kE
    "Some ideas are so stupid that only intellectuals believe them"
    -George Orwell

deijei Norway is Not in EU!!!!!!

34. Dislikes lordm disliked this post
    Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

Шефе, благодаря че ми (disliked this post) това значи че правя нещо правилно.
    https://youtu.be/nwYsVxEj_kE
    "Some ideas are so stupid that only intellectuals believe them"
    -George Orwell

deijei Norway is Not in EU!!!!!!

Страница 43 от 45 ПървиПърви ... 334142434445 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Пак сме в английските новини
    От Aira25 във форум Общ форум
    Отговори: 8
    Последно мнение: 30-09-2013, 22:52
  2. Готини новини
    От martini във форум Общ форум
    Отговори: 1
    Последно мнение: 06-07-2008, 09:00
  3. Последни новини около натурализацията.
    От Zara във форум Британско поданство
    Отговори: 3
    Последно мнение: 27-03-2007, 17:23

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
Top Worktops
eXTReMe Tracker