Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 19 от 56 ПървиПърви ... 9171819202129 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 451 до 475 от общо 1393
    Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Новини около Брексит

Цитирай Първоначално написано от RNOH Виж мнението
    Камара глупости си написал този път.
    И защо по-точно трябва да сидя да се мъча да те убеждавам в каквото и да било?
    Не му се седяло и чакало 10 години... еми той самия брексит само 2 ще трае, през което време много неща ще се променят. Ходи ритни един шут на Териза и й кажи ако може малко по-бързичко да приключи всичко, щото не можеш да чакаш повече.

Никъде никого не съм нападнала, теб те гони яка несигурност, позицията ти е тотално едностранчива и като цяло негативна. чакаш някой да те убедив обратното, но в същото време неприемаш никакви други аргументи, щото не били доказуеми или нямало да се случат утре, с което практически за себе си потвърждаваш че негативността ти е повече от оправдана т.е. си прав, което дава измамно чувстмо за сигурност.
    Каквато по принцип няма как да имаш (освен ако вече не си с бритиш паспорт или шортидж професия)
    не за друго, ами щото нещата тепърва ще се случват и променят до дупка и до минимум 2019-та.

Реших че няма смисъл да коментирам повече за брексит, просто защото дори ти започна за ми извърташ и манипулираш думите.

оставям ви да си скубете косите и мрънкате на воля
    Cheers
    Док, приятно изкарване на холидея , стига сме си чешали клавиатурите че тука тотално се разминахме в писаниците опитваш се да ме вкараш в обяснителен режим ама малко трудно ще успееш айде със здраве и не го мисли толкова нито ти нито аз или който и да е от този форум може да направи каквото и да е по въпроса
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

Старо куче
    Град
    Manchester
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от itso Виж мнението
    Не очаквайте някакви особени движения на паунда днес. Официалния старт на brexit е отдавна очакван и калкулиран в курса.
    По големи движения ще има по нататък като почнат да излизат новини за развитието на преговорите.
    Точно казано.
    Движенията в куграса няма да са голями, но движение в пазара и работните места ще започнат да се усещат съвсем скоро.
    Последно редактирано от geleto : 29-03-2017 на 13:43
    Английски(Италиански) форум: питаш нещо и ти отговарят;
    Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
    Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп!

Старо куче
    Post Thanks / Like

Кога ще задействат Арт 50,Стана ли вече ясно?
    По света има толкова красиви острови......Вие БАШ на този UK остров ли намерихте да емигрирате

Старо куче
    Post Thanks / Like

Днес в 12:30 писмото написано от Мей е предадено на Туск. Цял ден повтарят едно и също по радиото. Мей каза, че вече връщане назад няма... ще крачат с големи стъпки напред и нагоре. По две стъпала щели да вземат наведнъж по стълбите в мола.
    Само не мога да разбера Мей ли прилича на Арсен Венгер или той на нея. И с тая верига на врата, която носи в парламента, направо ми става едно странно тая за тинейджър ли се мисли за кво...? Мани мани

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sarah
    Guest

Искала първо Европа да гарантира правата на ЮК гражданите в Европа и тогава те щели да преговарят. Все си мисля, че ЕС са били много по отворени относно статута на чужди граждани отклкото тука. Нещо ми се губи някаква нишка, нещо ми се плъзга като змия, блъфира или се опитва да прави другите на глупаци. И какво дойде тука видя се със Сърджън за да й каже, не е време за това защото трябвало сега ЮК да са единни ...бля, бля...тате ще ми купи колело, ама друг път.

6. ХАРЕСВАМ! deijei, dobri39, itso, zhb liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Аз мисля, че няма място за притеснение. Не се тревожете за каквото и да било. Последно задействаха ли Арт 50 или не...?
    По света има толкова красиви острови......Вие БАШ на този UK остров ли намерихте да емигрирате

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Sarah Виж мнението
    Искала първо Европа да гарантира правата на ЮК гражданите в Европа и тогава те щели да преговарят. Все си мисля, че ЕС са били много по отворени относно статута на чужди граждани отклкото тука. Нещо ми се губи някаква нишка, нещо ми се плъзга като змия, блъфира или се опитва да прави другите на глупаци. И какво дойде тука видя се със Сърджън за да й каже, не е време за това защото трябвало сега ЮК да са единни ...бля, бля...тате ще ми купи колело, ама друг път.

иска да ги изнудва , ще размени правата на ес гражданите срещу по малка сметка която трябва да платят или сингъл маркета. леко е тръгнала в погрешна посока ама да видим
    само колко е приповдигнато настроението ... де да видим след половин година как ще е

9. ХАРЕСВАМ! няма, itso liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Брекзит: "Въпросът е кой ще загуби по-малко"
    Настъпи денят хикс: Лондон официално подава молба за излизане от ЕС. Какво ще последва оттук нататък? И кой ще загуби повече - ЕС или британците? На тези въпроси отговаря д-р Стивън Улкок от "London School of Economics":
    http://www.dw.com/bg/%D0%B1%D1%80%D0...%BE/a-38184819

Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

ЕС е потъващ кораб и британците се качиха на спасителна лодка ..... а между другото капитана на ПОТЪВАЩИЯ кораб продължава да убеждава прескъпо плащащите пътници че кораба е непотопяем!!!
    Последно редактирано от DONALD TRUMP : 29-03-2017 на 23:52

12. ХАРЕСВАМ! RNOH, musi liked this post
    Dislikes LexAlex disliked this post
    Motovilkov
    Guest

Вие как отпразнувахте подписването на брекзит?

Manchester United Fan Аватара на Zara
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от redhotman Виж мнението
    Днес в 12:30 писмото написано от Мей е предадено на Туск. Цял ден повтарят едно и също по радиото. Мей каза, че вече връщане назад няма... ще крачат с големи стъпки напред и нагоре. По две стъпала щели да вземат наведнъж по стълбите в мола.
    Само не мога да разбера Мей ли прилича на Арсен Венгер или той на нея. И с тая верига на врата, която носи в парламента, направо ми става едно странно тая за тинейджър ли се мисли за кво...? Мани мани

що бе? Какво и е на веригата, аз имам същата..

15. ХАРЕСВАМ! RNOH liked this post
    Motovilkov
    Guest

ЕС току що се лишиха от вторият по големина спонсор, а имат цяла опашка от гладни държави: Албания, Сърбия, Украйна, Грузия, Турция...
    Надявам се Германия да може да им пусне достатъчно бюджет, че сега и на НАТО имат борчове да плащат вече...

17. ХАРЕСВАМ! RNOH liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Зара, тази верига е липса на вкус. Малките гъзета в Бг носят такива.
    Дано да не приличаш и ти на Арсен Венгер.

Напреднал Аватара на itso
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от DONALD TRUMP Виж мнението
    ЕС е потъващ кораб и британците се качиха на спасителна лодка ..... а между другото капитана на ПОТЪВАЩИЯ кораб продължава да убеждава прескъпо плащащите пътници че кораба е непотопяем!!!
    Кой ще потъне накрая предстои да видим. При бурно море май голям кораб има по добри шансове отколкото малка лодка управлявана от служебен капитан, плаваща в неизвестна посока.

И по малко Sun и Daily Express. Отразява се негативно на мозъчната дейност.
    Последно редактирано от itso : 30-03-2017 на 10:26

20. ХАРЕСВАМ! zhb liked this post
    Sarah
    Guest

Цитирай Първоначално написано от Motovilkov Виж мнението
    ЕС току що се лишиха от вторият по големина спонсор, а имат цяла опашка от гладни държави: Албания, Сърбия, Украйна, Грузия, Турция...
    Надявам се Германия да може да им пусне достатъчно бюджет, че сега и на НАТО имат борчове да плащат вече...
    Ами да ти кажа и аз си мислех, че е така, ама не е. Германия, Франция и tn. са по-големи контрибутори и като съотношение давам-взимам.
    https://inews.co.uk/explainers/chart...much-get-back/

22. ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
    Sarah
    Guest

А за финансовия сектор на ЮК в уйкипедията пишат интересни неща, да не очакваш.
    The combination of lax regulation and London’s financial institutions providing sophisticated methods to launder proceeds from criminal activity around the world, including those from drug trade, makes the City a global hub for illicit finance and London a safe haven for the world′s malfeasants, according to research papers and reports published in the mid-2010s.[54][55][56][57][58]

Та ако това е верно, очаквам нов финансов център на Европа.

Ясно показаха курс към САЩ, Тръмп също показва симпатиите си, но като го гледам каква фурнаджийска лопата е, само гледа от къде ще има келипир.

24. ХАРЕСВАМ! deijei, zhb liked this post
    Не модерирам този форум Аватара на Мила
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от joro-joro Виж мнението
    Аз мисля, че няма място за притеснение. Не се тревожете за каквото и да било. Последно задействаха ли Арт 50 или не...?
    Е как да не са - разбира се. Ето има и видео от събитието.

Консултации с Help4Bg Услуги за българи в UK от Help4Bg
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Гугъл търсачка на форума

26. ХАРЕСВАМ! zhb liked this post
    Manchester United Fan Аватара на Zara
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от redhotman Виж мнението
    Зара, тази верига е липса на вкус. Малките гъзета в Бг носят такива.
    Дано да не приличаш и ти на Арсен Венгер.

Ами това е твое мнение, няма значение какво се носи в БГ. Вземи да четеш модни списания, интересувай се от седмиците на модата в модните столици и т.н...

28. ХАРЕСВАМ! RNOH, merry liked this post
    Motovilkov
    Guest

А за финансовия сектор на ЮК в уйкипедията пишат интересни неща, да не очакваш.
    The combination of lax regulation and London’s financial institutions providing sophisticated methods to launder proceeds from criminal activity around the world, including those from drug trade, makes the City a global hub for illicit finance and London a safe haven for the world′s malfeasants, according to research papers and reports published in the mid-2010s.[54][55][56][57][58]

Та ако това е верно, очаквам нов финансов център на Европа.

Ясно показаха курс към САЩ, Тръмп също показва симпатиите си, но като го гледам каква фурнаджийска лопата е, само гледа от къде ще има келипир.
    Вярно е към някои банки - най-вече HSBC перат парите на колумбийските нарко барони, както и на руските олигарси.
    А пък Barclays - мамят с Libor.

Не можах да ти схвана мислълта за центъра на Европа, но едно е пределно ясно - капиталите както се перат тук така и за в бъдеще ще се перат, никоя друга европейска борса няма възможността да се конкурира с лондонската. Тази тема сме я дъвкали преди половин година тук.

30. БЛАГОДАРЯ RNOH thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! RNOH liked this post
    Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от itso Виж мнението
    Кой ще потъне накрая предстои да видим. При бурно море май голям кораб има по добри шансове отколкото малка лодка управлявана от служебен капитан, плаваща в неизвестна посока.

И по малко Sun и Daily Express. Отразява се негативно на мозъчната дейност.
    Къде видя туй бурно море бе? Може би в средствата за масова дезинформация. Т. нар. Fake News (Washington Compost, New York Slimes, SNN, BBC ets. ets.) Когато кораб има сериозна пробоина в корпуса той потъва и в огледална водна повърхност. Бритиш вече се качиха и плават към най близкия бряг .... ЕС имат мизерните 17% от световния ГДП, Ами те само с УСА да направят диил ще са много по- добре отколкото в ЕС, а кво остава като направят диил с Китаи, Индия, Бразилия, Русия и т.н.
    И пич докосвам се до вестник (които и да е) само ако трябва да увия нещо

32. ХАРЕСВАМ! RNOH liked this post
    Dislikes LexAlex disliked this post
    Sarah
    Guest

Цитирай Първоначално написано от Motovilkov Виж мнението
    Вярно е към някои банки - най-вече HSBC перат парите на колумбийските нарко барони, както и на руските олигарси.
    А пък Barclays - мамят с Libor.

Не можах да ти схвана мислълта за центъра на Европа, но едно е пределно ясно - капиталите както се перат тук така и за в бъдеще ще се перат, никоя друга европейска борса няма възможността да се конкурира с лондонската. Тази тема сме я дъвкали преди половин година тук.
    Аз съм много далече от тия среди, и банките и мафията, така, че само си чета и гледам и слушам. Но в общи линии си задавам няколко въпроса, ако падне до нивото на еврото и се задържи какво ще стане с някои банки или по точо с основните капитали дето са в банките или по-точно с притежателите на тези капитали. От друга страна борсата не е производство и може много лесно да се премести на всякъде. А и друго си мисля, незнам за праните но много от тези капитали са от Европа. Абе незнам, незнам...според мен нещата в таз сфера са доста непредвидими, а пък и особено след като изгледах филма The Wolf of Wall Street...) съм на менние, че тая финансовата сфера в голямата си част е спекулация, а сега ми е като на филм малко. Сигурно сте го дискутирали, аз съм пропуснала

Sarah
    Guest

Къде видя туй бурно море бе? Може би в средствата за масова дезинформация. Т. нар. Fake News (Washington Compost, New York Slimes, SNN, BBC ets. ets.) Когато кораб има сериозна пробоина в корпуса той потъва и в огледална водна повърхност. Бритиш вече се качиха и плават към най близкия бряг .... ЕС имат мизерните 17% от световния ГДП, Ами те само с УСА да направят диил ще са много по- добре отколкото в ЕС, а кво остава като направят диил с Китаи, Индия, Бразилия, Русия и т.н.
    https://en.wikipedia.org/wiki/List_o..._GDP_(nominal)

Старо куче
    Post Thanks / Like

..............
    не е лъжа

Sarah
    Guest

Цитирай Първоначално написано от deijei Виж мнението
    не е лъжа
    Шпеков салам

37. ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от deijei Виж мнението
    не е лъжа
    Шпеков салам
    има и такива хора които не ги интересуват новините

39. ХАРЕСВАМ! няма liked this post
Страница 19 от 56 ПървиПърви ... 9171819202129 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Пак сме в английските новини
    От Aira25 във форум Общ форум
    Отговори: 8
    Последно мнение: 30-09-2013, 22:52
  2. Готини новини
    От martini във форум Общ форум
    Отговори: 1
    Последно мнение: 06-07-2008, 09:00
  3. Последни новини около натурализацията.
    От Zara във форум Британско поданство
    Отговори: 3
    Последно мнение: 27-03-2007, 17:23

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
Top Worktops
eXTReMe Tracker