Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 52 от 55 ПървиПърви ... 2425051525354 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 1 276 до 1 300 от общо 1356
    Contrarian Аватара на mate
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Новини около Брексит

Цитирай Първоначално написано от kanarinapred Виж мнението
    Нали си за силен ЕУ , нали си против Брексит и разпада на ЕУ . ГЕРБ е част от ЕНП най голямата дясна европейска партия . В ЕУ трябва по голяма централизация и интеграция . Трябва да приемем еврото и да влезем в шенген . Най добрия вариант е Съединени европейски щати . Не такива като цацаров да са прoкuрори , а да зависим от ЕУ прокурори . ЕУ да гарантира върховенството на закона . Тогава няма да има кражби от еврофондове . Няма да има самозабравили се мутри работодатели , които да карат хората да работят по 60 часа на седмица . Няма да има български шофиори на тирове ,които да спят в тировете . В неделя моловете ще са затворени и всички хора ще почиват , както е в Германия . Когато работодател фалира , парите ще ти бъдат изплатени за 24 часа както е в Германия . ще има минимална европейска заплата за целите Съединени европейски щати . За това аз мисля че УК само пречи на европейската интеграция и е по добре на хелоин да си заминава без сделка . В основата си ЕУ трябва да бъде Германофранкски съюз . Съединените американски щати и съединените европейски щати трябва да са приятели . И когато Тръмп загуби изборите ноември 2020 това ще е факт . Хората няма вечно да вярват на лъжци и популисти като Борис и Доналд
    По-скоро хората няма вечно да търпят импотентни алкохолици и крадци начело на загниващия ЕврАБСКИ съюз и ще хванат сопите. И тогава тежко и горко на такива като Юнкер и обратния Макрон.

Германофилите донесоха на България две национални катастрофи. Никога повече.
    Сега не инвестират в европейска и демократична България, а в азиатската диктатура Турция. Те винаги са играли против България и българския интерес. Това го знае всяко хлапе.
    Затова ще останат завинаги импотентни палячояци и арабите ще ги тъпчат в собствената им държава тези шушумиги Ханс, Клаус и Ото. Разбра ли или да повторя?

2. БЛАГОДАРЯ DONALD TRUMP thanked for this post
    Recommend DONALD TRUMP recommended this post
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Няма да се изсипят татамбуки ,;защото при шенген по лесно ще се изнасят на запад . Като няма граници . А еврото е повече интеграция към ЕУ . По ниски лихви . . Повече контрол от ЕЦБ . Повече законност . Случай като банка КТБ ще бъдат невъзможни . Българския данакоплатец плати 4 милиарда за тази КТБ . Като дойде един руснак с български туроператор в България с БГ виза е по малко конкуретноспособен от колкото един руснак да иде в испания с шенгенска виза . Защото руснака с испанска шенгенска виза може да отиде до френската ривиера или австрийските алпи . А с БГ визата си стоиш в БГ
    Глупости на търкалета
    Като е с БГ виза поне знаем, че е в БГ и си харчи парите у нас.
    Тоест парите остават в България, не ги делкаме с Гърция и Румъния.
    Шенген има смисъл за страни като Австрия и Испания, които граничат изцяло с държави от ЕС. За България няма смисъл, защото на запад е Сърбия, на Изток Турция. А през гърция не могат да хванат за никъде, ако искат да отскочат и до Централна Европа.
    Същевременно Шенген ще ни докара страшно много главоболия с тарамбуките.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от mate Виж мнението
    По-скоро хората няма вечно да търпят импотентни алкохолици и крадци начело на загниващия ЕврАБСКИ съюз и ще хванат сопите. И тогава тежко и горко на такива като Юнкер и обратния Макрон.

Германофилите донесоха на България две национални катастрофи. Никога повече.
    Сега не инвестират в европейска и демократична България, а в азиатската диктатура Турция. Те винаги са играли против България и българския интерес. Това го знае всяко хлапе.
    Затова ще останат завинаги импотентни палячояци и арабите ще ги тъпчат в собствената им държава тези шушумиги Ханс, Клаус и Ото. Разбра ли или да повторя?
    Никога България отново няма да бъде руска . Умряхте от яд като влезнахме в НАТО и ЕУ . Даже говорите по между си че Първанов и Станишев са предатели . Марш на Бузлуджа да катериш върха . Разбра ли или да ти повторя

Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Премиерът Бойко Борисов: Българският народ обича Русия

https://trud.bg/article-5038866/

Старо куче
    Post Thanks / Like

Премиерът Бойко Борисов: Българският народ обича Русия

https://trud.bg/article-5038866/
    За това Германците са с 1600 евро минимална заплата , а руснаците с169 долара минимална заплата . Не искам България да е руски колхоз , а Борисов ви работи вече три мандата . Герб гласуваха за новия предsедател германка на ЕК

Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    Хайде ти малко по леко с Шенген и еврото, че като наемът от 500лв ти стане на 250 евро и хляба едно евро, ще запееш друга песен. А относно шенген, мен не ми се иска някой ден детето ми в България да дели един чин с някое дете от Зимбабве, кокто тук на острова най често,това ще ни докара Шенген. Ще се изсипят тука всички тарамбуки и после ще се чудим как да ги интегрираме, не стига, че и циганите са ни в много.
    За наема - много по-вероятно е от 500 лева да стане 500 евро, отколкото 250 евро! Справка - цените в Германия, когато от марки преминаха на евро!
    Колкото до детето от Зимбабве, Малайзия или където и да е - расизма освен вреден е и много ограничен!
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от jhoro Виж мнението
    За наема - много по-вероятно е от 500 лева да стане 500 евро, отколкото 250 евро! Справка - цените в Германия, когато от марки преминаха на евро!
    Колкото до детето от Зимбабве, Малайзия или където и да е - расизма освен вреден е и много ограничен!
    Каква е тази елементарна проруска пропаганда . Наемите от 500 лева ще станат 500 евро ,ако заплатите от 560 лева станат 560 евро.

Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Тарамбуките ще разкажат играта на Германия

Германия до 15 години максимум немците стават малцинство. Те и сега са малцинство в доста градове и села, но ги спасява това, че турците не са се радикализирали. Обаче като дойдат ония с брадите, до няколко дестилетия стават халифат, България трябва да бяга далече от съюз с тези.

10. БЛАГОДАРЯ DONALD TRUMP thanked for this post
    Recommend DONALD TRUMP recommended this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Тарамбуките ще разкажат играта на Германия

Германия до 15 години максимум немците стават малцинство. Те и сега са малцинство в доста градове и села, но ги спасява това, че турците не са се радикализирали. Обаче като дойдат ония с брадите, до няколко дестилетия стават халифат, България трябва да бяга далече от съюз с тези.
    Лондон е вече превзет от тарамбуките , Германия не е мисли те са по добре организирани от УК . Нощта на кристалните ножове е близо . Германия могат да депортират и перманент резиденти , доказали са го в историята си . УК раздаде бритиш ситизен на много пакистанци индийци нигерийци и тн . До като в Германия германско поданство се взима много трудно . мигрантите няма да вземат
    Последно редактирано от kanarinapred : 17-08-2019 на 18:48

Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Индийците и нигерийците не са опасни, няма радикали сред тях. Обаче тарамбуките с брадите дето ги пускате в Дойчланд ще ви оправят. И без немско поданство ви действат и си правят каквото искат

Питай Докторката за Дойчлнанд, тя работи там от години, ти си бил 2 пъти за по 3 дена.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Индийците и нигерийците не са опасни, няма радикали сред тях. Обаче тарамбуките с брадите дето ги пускате в Дойчланд ще ви оправят. И без немско поданство ви действат и си правят каквото искат

Питай Докторката за Дойчлнанд, тя работи там от години, ти си бил 2 пъти за по 3 дена.
    https://youtu.be/UC2VQjSgpso

Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Докторката питай, тя разказваше от първа ръка каква сган върлува в Кьолн и околията. Ако си млада жена или имаш дъщеря там, свят ще ти се завие.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Докторката питай, тя разказваше от първа ръка каква сган върлува в Кьолн и околията. Ако си млада жена или имаш дъщеря там, свят ще ти се завие.
    Мате , 2018 лятото живях пет седмици в Берлин . По цял ден съм патuвал с метрото . Всеки ден . В Берлин не видях нито един мигрант в метрото . Докато примерно ако се качим с теб на 108 от стратфорд до лиуишам само аз и ти ще сме бели . Лондон се е превърнал в Ислямабад . В лондон има британски граждани от пакистански произход трето поколение радикални ислямисти . В уаитчапел се намира най голямата джамия в Европа . Уаитчапел е само на метри от банкерското сити ,,ливърпул стреет . в самия център на Лондон . Минавал ли си от там . Аз съм 190 105 кг и ме е страх да минавам през уаитчапел вечер след 10 . Обаче на англичаните им пречат белите християни . Примерно поляци католици . Обаче видите ли след брексит без сделка , видите ли , ние сме много благородни и ще им позволим да останат . . Колко са великодушни само . Предлагам да сме им много благодарни . Аз даже ще ги благословя за великодушието
    Последно редактирано от kanarinapred : 17-08-2019 на 22:53

Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

Мате , 2018 лятото живях пет седмици в Берлин . По цял ден съм патuвал с метрото . Всеки ден . В Берлин не видях нито един мигрант в метрото . Докато примерно ако се качим с теб на 108 от стратфорд до лиуишам само аз и ти ще сме бели . Лондон се е превърнал в Ислямабад . В лондон има британски граждани от пакистански произход трето поколение радикални ислямисти . В уаитчапел се намира най голямата джамия в Европа . Уаитчапел е само на метри от банкерското сити ,,ливърпул стреет . в самия център на Лондон . Минавал ли си от там . Аз съм 190 105 кг и ме е страх да минавам през уаитчапел вечер след 10 . Обаче на англичаните им пречат белите християни . Примерно поляци католици . Обаче видите ли след брексит без сделка , видите ли , ние сме много благородни и ще им позволим да останат . . Колко са великодушни само . Предлагам да сме им много благодарни . Аз даже ще ги благословя за великодушието
    Егати пауъра!!!!!!!
    EC=WC
    "If Trump is not your president, then you are an illegal resident!!!!!"
    "Some ideas are so stupid that only intellectuals believe them"
    -George Orwell
    www.whatreallyhappened.com

17. БЛАГОДАРЯ mate thanked for this post
    Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Новини около Брексит

Цитирай Първоначално написано от jhoro Виж мнението
    Нали знаеш, че цените се определят от търсенето. Ако една бабичка дава стая на морето за 30лв на вечер, а това са 15 евро, не много добре обзаведена, без климатик, мислиш ли, че някой ще и даде 30евро на вечер, след като въведем еврото ? като за 30 евро , този може да е почивал в Гърция, в по добра стая, с климатик и плазма. Бабичката, като не може да предложи същите условия, като в Гърция, ще се наложи да свали цените, за да не губи. Как се казва, по добре малко, от нищо.

Старо куче Аватара на cyberfan
    Град
    Walton-on -Thames
    Post Thanks / Like

А циганите в берлинското метро видя ли ги? Или те са ти братя и няма проблеми с тях.
    https://youtu.be/Gom1dQpjRJA

YOU'LL NEVER WALK ALONE!

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от cyberfan Виж мнението
    А циганите в берлинското метро видя ли ги? Или те са ти братя и няма проблеми с тях.
    https://youtu.be/Gom1dQpjRJA

YOU'LL NEVER WALK ALONE!
    С лични обиди няма да постигнеш нищо само показваш безпомощност . Бях 5 седмици в Берлин нито един мигрант не видях в метрото . https://youtu.be/rcsG-u2GtZE
    Последно редактирано от kanarinapred : 18-08-2019 на 10:12

Старо куче Аватара на Ego sum
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от DONALD TRUMP Виж мнението
    Егати пауъра!!!!!!!
    Едното за сметка на другото.

Старо куче Аватара на Ego sum
    Post Thanks / Like

С лични обиди няма да постигнеш нищо само показваш безпомощност . Бях 5 седмици в Берлин нито един мигрант не видях в метрото . https://youtu.be/rcsG-u2GtZE
    Досега разбрахме какво не си видял,сега кажи какво видя!

Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Новини около Брексит

Мате , 2018 лятото живях пет седмици в Берлин . По цял ден съм патuвал с метрото . Всеки ден . В Берлин не видях нито един мигрант в метрото .
    Е защо точно да се търсят в метрото? Има ги доста.
    https://www.google.com/search?q=berl...w=1396&bih=657
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Старо куче Аватара на cyberfan
    Град
    Walton-on -Thames
    Post Thanks / Like

Berlin is heading back to the Middle Ages after surge of migrants

Берлин върви обратно към Средновековието

YOU'LL NEVER WALK ALONE!

Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: За: Новини около Брексит

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Е защо точно да се търсят в метрото? Има ги доста.
    https://www.google.com/search?q=berl...w=1396&bih=657
    Не, тук действително не лъже и не си измисля. И аз бях в Берлин за няколко дни лятото на 2018 и наистина в метрото им е доста "спокойно" в сравнение с Лондонското например. И повечето си бяха местни или туристи от други европейски държави.
    Повечето хора говореха доста добър английски и те отзоваваха при нужда.

Само че, аз му говоря за Кьолн, където ситуацията е съвсем друга.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Покрай брексит разбрах една истина . Идваш от нищото и отиваш в нищото . Какво имаш да губиш - нищо

Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Re: За: Новини около Брексит

Не, тук действително не лъже и не си измисля. И аз бях в Берлин за няколко дни лятото на 2018 и наистина в метрото им е доста "спокойно" в сравнение с Лондонското например. И повечето си бяха местни или туристи от други европейски държави.
    Повечето хора говореха доста добър английски и те отзоваваха при нужда.

Само че, аз му говоря за Кьолн, където ситуацията е съвсем друга.
    Аз не оспорвам, че в метрото може би е така. Ще проверя лично съвсем скоро. Казвам само, че има имигранти, които не са в метрото. Т.е. липсата им в метрото не означава, че няма имигранти.
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Правете разлика между мигранти , които никога няма да вземат немски паспорт и британски граждани пакистанци и други ислямисти които са милиони в лондон

Страница 52 от 55 ПървиПърви ... 2425051525354 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Пак сме в английските новини
    От Aira25 във форум Общ форум
    Отговори: 8
    Последно мнение: 30-09-2013, 22:52
  2. Готини новини
    От martini във форум Общ форум
    Отговори: 1
    Последно мнение: 06-07-2008, 09:00
  3. Последни новини около натурализацията.
    От Zara във форум Британско поданство
    Отговори: 3
    Последно мнение: 27-03-2007, 17:23

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
Top Worktops
eXTReMe Tracker