Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 45 от 45 ПървиПърви ... 35434445
Резултати от 1 101 до 1 110 от общо 1110
    Старо куче Аватара на Ego sum
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Новини около Брексит

Цитирай Първоначално написано от deijei Виж мнението
    по втория абзац съм съгласен на 100% с теб, но пък първия.... да те питам къв й е пробелма на тереза да каже на ес я си е..ете майката ??? никакъв проблем няма с това има проблем с икономиката на ук, ама явно лийвърите не го схващате. и що толкова ви е страх от втори референфум??? това обяснява много неща. и за твое успокоение ще ти кажа че втори референдум няма да е ок за ук, един път счупени нещата, трудно се оправят винаги ще има съжаление за евентуалния друг избор. според мен най добрия вариант подчертавам за ук е да остане в сингъл маркета. разбира се това е мое мнение. жалкото е че ситито го хвърляте на боклука при всички случаи, не виждам вариант ситито да остане със сегашния статут
    Напротив,първият е верен,успеха на един политик не се измерва от степента на харесване на когото и да било.
    Виж по втория си заслужава да се помисли,разрови се из роднините си,колко фуражки,учители,адвокати,доктори имаш.Те добри професионалисти ли са,добри хора ли са,ако не са ти роднини пак така ли щеше да мислиш?Можеш и сам да си зададеш останалите стотина въпроса.

2. ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP liked this post
    I see you... Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Аз пък мисля, че изборите са точно това - измерва се колко процента от гласоподавателите харесват дадения политик - нищо друго.
    Пълният наръчник за емигранта във Великобритания
    Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането

Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Ego sum Виж мнението
    Напротив,първият е верен,успеха на един политик не се измерва от степента на харесване на когото и да било.
    Виж по втория си заслужава да се помисли,разрови се из роднините си,колко фуражки,учители,адвокати,доктори имаш.Те добри професионалисти ли са,добри хора ли са,ако не са ти роднини пак така ли щеше да мислиш?Можеш и сам да си зададеш останалите стотина въпроса.

успеха на един политик е правилния баланс между харесване и това което трябва да се направи, 95% от тях искат да бъдат преди всичко харесвани
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

Старо куче Аватара на Ego sum
    Post Thanks / Like

успеха на един политик е правилния баланс между харесване и това което трябва да се направи, 95% от тях искат да бъдат преди всичко харесвани
    Къде точно е клоуна,който дефакто управлява Кралството сега?

6. ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Ситито нищо му няма. Банките дори ще намажат яко от това, че ще са по-независими.

Не се ли усещате, че всякакви измислени икономически-политически организации са пред разпад. WTO от организация, в която с много усилия се стремяха всички да влязат, сега същите смятат да излезат.
    Същото е за ЕС - изкуствена политически мотивирана организация без собствена армия дори.
    Пък и забравяте, че Великобриания си има Commonwealth

8. БЛАГОДАРЯ DONALD TRUMP thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Ego sum Виж мнението
    Къде точно е клоуна,който дефакто управлява Кралството сега?
    Който иска да го види, го вижда
    Цитирай Първоначално написано от Motovilkov Виж мнението
    Ситито нищо му няма. Банките дори ще намажат яко от това, че ще са по-независими.

Не се ли усещате, че всякакви измислени икономически-политически организации са пред разпад. WTO от организация, в която с много усилия се стремяха всички да влязат, сега същите смятат да излезат.
    Същото е за ЕС - изкуствена политически мотивирана организация без собствена армия дори.
    Пък и забравяте, че Великобриания си има Commonwealth
    Изгледите хич не са розови. Адски много усилия трябва да положи Тереза за да спаси поне част от ситито, интересно ми е от къде го имаш този оптимизъм
    Both the Bank of England and consultant EY have predicted around 10,000 City jobs could go on day one of Brexit if no deal is agreed.
    New York, not EU, will win if London loses financial crown, says PM
    http://www.telegraph.co.uk/business/...crown-says-pm/
    Последно редактирано от deijei : 17-01-2018 на 03:04

Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Motovilkov Виж мнението

Ми явно НЕ. ЕУ контролира Само 18% от световната икономика.....и цвилят като магарета че ако ЮК напусне ще стане библейски катаклизъм!!!!!! Това се нарича БРЕЙНУОШИНГ.
    https://youtu.be/nwYsVxEj_kE
    "Some ideas are so stupid that only intellectuals believe them"
    -George Orwell

deijei Norway is Not in EU!!!!!!

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от DONALD TRUMP Виж мнението
    Ми явно НЕ. ЕУ контролира Само 18% от световната икономика.....и цвилят като магарета че ако ЮК напусне ще стане библейски катаклизъм!!!!!! Това се нарича БРЕЙНУОШИНГ.
    Твойта работа малко като крадеца вика дръжте крадеца. Престани да цвилиш и кажи кое според теб се оказа истина от всички постулати с които лийв кампанията облъчваше ?

Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

Твойта работа малко като крадеца вика дръжте крадеца. Престани да цвилиш и кажи кое според теб се оказа истина от всички постулати с които лийв кампанията облъчваше ?
    Остави сложните думи и ПОСТУЛаТИТЕ и се радвай не тена който получи в дъждовна англия......и се радвай че още не съм те запукал за Норвегия!!!!
    https://youtu.be/nwYsVxEj_kE
    "Some ideas are so stupid that only intellectuals believe them"
    -George Orwell

deijei Norway is Not in EU!!!!!!

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от DONALD TRUMP Виж мнението
    Остави сложните думи и ПОСТУЛаТИТЕ и се радвай не тена който получи в дъждовна англия......и се радвай че още не съм те запукал за Норвегия!!!!
    с това ти признаваш че дори ти не вярваш на лийвърите .
    Брат, благодаря за вниманието даже в подписа си ме добавил и все пак Норвегия е в Европа

Страница 45 от 45 ПървиПърви ... 35434445

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Пак сме в английските новини
    От Aira25 във форум Общ форум
    Отговори: 8
    Последно мнение: 30-09-2013, 22:52
  2. Готини новини
    От martini във форум Общ форум
    Отговори: 1
    Последно мнение: 06-07-2008, 09:00
  3. Последни новини около натурализацията.
    От Zara във форум Британско поданство
    Отговори: 3
    Последно мнение: 27-03-2007, 17:23

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
Top Worktops
eXTReMe Tracker