Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 2 от общо 2
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Въпрос за работа и живот в Саутхемптън

Здравейте,
    от 5-6 месеца съм в Англия живея и работя в района на Ситтингбърн преди 2 седмици напуснах работа за да пробвам друга, която не се получи и сега ще се връщам на старата. Но като цяло този район не ми харесва.
    Искам да ви попитам ако знаете агенции за работа в Саутхемптън незнам защо но ми се ще да замина за там или за Портсмут които освен за работа да осигуряват и някакво настаняване или да помагат за намирането му. Става въпрос за не квалифицирана работа иначе в България доста съм се занимавал с металообработващи маишини, но тука си мисля че няма да успея да се реализирам в тази област поне не скоро. Иска ми се след 2-3 месеца да замина за там.
    Или е по добре да си търся квартира и когато доида там да тръгна по агенции.
    Ще съм благодарен на всякаква информация за агенции, за работа и за квартири в този район.

Напреднал
    Град
    Stafford
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Въпрос за работа и живот в Саутхемптън

Цитирай Първоначално написано от jokoto Виж мнението
    Здравейте,
    от 5-6 месеца съм в Англия живея и работя в района на Ситтингбърн преди 2 седмици напуснах работа за да пробвам друга, която не се получи и сега ще се връщам на старата. Но като цяло този район не ми харесва.
    Искам да ви попитам ако знаете агенции за работа в Саутхемптън незнам защо но ми се ще да замина за там или за Портсмут които освен за работа да осигуряват и някакво настаняване или да помагат за намирането му. Става въпрос за не квалифицирана работа иначе в България доста съм се занимавал с металообработващи маишини, но тука си мисля че няма да успея да се реализирам в тази област поне не скоро. Иска ми се след 2-3 месеца да замина за там.
    Или е по добре да си търся квартира и когато доида там да тръгна по агенции.
    Ще съм благодарен на всякаква информация за агенции, за работа и за квартири в този район.
    Ако искаш да се занимаваш с металорежещи машини правилното място не е там, а Мидлант като цяло.В района на Бирмингам, Ковънтри, Лестър,Дарби и Нотингам има хиляди фирми в сектора и като цяло има търсене на кадри особено с CNC ако имаш опит.
    I just wouldn’t give in, no way. Soichiro Honda
    Мисленето е най-тежката работа и това вероятно е причината толкова малко хора да я вършат.

3. БЛАГОДАРЯ jokoto thanked for this post

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Работа и живот извън Лондон
    От unknown90 във форум Работа и бизнес в UK
    Отговори: 19
    Последно мнение: 13-09-2015, 22:35
  2. Живот и работа в Англия
    От FantasyBoy във форум Статут в UK, постоянно жителство, британско гражданство
    Отговори: 14
    Последно мнение: 18-03-2013, 21:17
  3. Британската монархия – работа за цял живот
    От Мила във форум Новини от и за UK
    Отговори: 2
    Последно мнение: 06-02-2012, 21:01
  4. Въпрос за разходите за живот.
    От selfexcuse във форум Образование в UK
    Отговори: 1
    Последно мнение: 10-06-2011, 21:34
  5. Работа в Англия за по-добър живот
    От elena_krasimirowa във форум Британско поданство