Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 5 от общо 5
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Неплатени такси (4г.)

Здравейте.
    От известно време съм потребител в този форум, но до сега не бях прочел такива неща които ще ви помоля да ми отговорите. Та значи преди седмица дойде едно момче при нас за работа, и от понеделник ще започне. Момчето изглежда свестен, знае език и т. н, но все още се чудя как не си е оправил документите. Значи има си НИН, но от преди 2г ( адреса е пък в Cardiff). В Англия е от 4 години, работил и до преди седмица две е бил в България. Не е платил никакви такси, няма банкова сметка ( то за банковата бях прочел че някои банки не изискват адрес на регистрация, но не мога да намеря темата) . Сега момчето иска да си оправи всичките документи ( след 4г...... ) и след година две да кандидатства за резиденсе, или поне за EEA сертификат . Но проблема е там че не знам как да му помогна , все пак той си бачка от 4г. насам, но не е доказал никакви доходи, такси ала бала. Просто съм учуден. И
    Ако някой може да даде съвет ще съм му благодарен.

ГРОБАРИ+ПЗ Аватара на captain caveman
    Град
    harrow on the hill,след моста първата у десно
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Неплатени такси (4г.)

моят съвет е да не си мушиш носа навсякъде.сметай до къде ти е стигнало нахалството,щом за една седмица си се добрал до такъва информация и чул недочул я разпространяваш наляво и надясно
    ГРОБАРИ+ПЗ
    БРАТ ДО БРАТА
    ПАЗАРДЖИК-СЛАВА,СЛАВА,СЛАВА!

3. ХАРЕСВАМ! Мила, няма, Stanley9 liked this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от captain caveman Виж мнението
    моят съвет е да не си мушиш носа навсякъде.сметай до къде ти е стигнало нахалството,щом за една седмица си се добрал до такъва информация и чул недочул я разпространяваш наляво и надясно
    Благодаря за съвета. Не съм отворил темата за да ме критикуват, а за да получим информация. Както и да е, моя съвет към теб е да си стоиш в пещерата и да не си "мушиш" носа където не трябва, ако няма да си полезен.
    Все пак поста ти не отговаря нито на един от въпросите :
    1. Дали ще има проблеми момчето за тези 4г дет не е показал доходи.
    2. Инфо за банка който не иска адрес на регистрация при отваряне на банкова сметка.

и бивш platini i kanaritenapred
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от deqssl Виж мнението
    Здравейте.
    От известно време съм потребител в този форум, но до сега не бях прочел такива неща които ще ви помоля да ми отговорите. Та значи преди седмица дойде едно момче при нас за работа, и от понеделник ще започне. Момчето изглежда свестен, знае език и т. н, но все още се чудя как не си е оправил документите. Значи има си НИН, но от преди 2г ( адреса е пък в Cardiff). В Англия е от 4 години, работил и до преди седмица две е бил в България. Не е платил никакви такси, няма банкова сметка ( то за банковата бях прочел че някои банки не изискват адрес на регистрация, но не мога да намеря темата) . Сега момчето иска да си оправи всичките документи ( след 4г...... ) и след година две да кандидатства за резиденсе, или поне за EEA сертификат . Но проблема е там че не знам как да му помогна , все пак той си бачка от 4г. насам, но не е доказал никакви доходи, такси ала бала. Просто съм учуден. И
    Ако някой може да даде съвет ще съм му благодарен.
    Не разбрах много от обяснението ти , объркано е . Но все пак , ако е бил две години в УК и после две години в България не може да вземе перманент резидент . Второ , ако се е регистрирал за селфемплоемент преди 4 години , но преди да тръгне за България не се е обадил на данъ4ните , то трябва да намери по наи бързия на4ин с4етоводител и то добър , за да му обжалва глобите , които със сигурност има , и да му вкара документацията в пътя

6. БЛАГОДАРЯ няма thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! няма liked this post
    Recommend няма recommended this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от platini Виж мнението
    Не разбрах много от обяснението ти , объркано е . Но все пак , ако е бил две години в УК и после две години в България не може да вземе перманент резидент . Второ , ако се е регистрирал за селфемплоемент преди 4 години , но преди да тръгне за България не се е обадил на данъ4ните , то трябва да намери по наи бързия на4ин с4етоводител и то добър , за да му обжалва глобите , които със сигурност има , и да му вкара документацията в пътя
    Благодаря за отговора. Да малко е объркано е, момчето е от 4г. тука смисъл в Англия, в България е отивал само за 2-3 седмици. Иначе предимно си е бачкал. То за PR има време, първо гледа да оправи тия глоби етц.

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Въпрос относно неплатени данъци?
    От ivan359 във форум Пари, Финанси, Счетоводство, Mortgages, Застраховки
    Отговори: 26
    Последно мнение: 26-05-2014, 09:18
  2. Българите в Топ 10 по неплатени глоби в Лондон
    От lordm във форум Авто-мото, транспортни, пътуване
    Отговори: 2
    Последно мнение: 01-10-2013, 18:23
  3. Неплатени такси и insurance number???
    От bg359 във форум Пари, Финанси, Счетоводство, Mortgages, Застраховки
    Отговори: 0
    Последно мнение: 09-11-2011, 21:51
  4. Вземат паспорт за неплатени данъци
    От Suzanne във форум Новини от и за България
    Отговори: 3
    Последно мнение: 06-04-2010, 22:31
  5. Глобяват ни за неплатени здравни вноски догодина
    От Suzanne във форум Новини от и за България
    Отговори: 7
    Последно мнение: 30-10-2009, 13:38

Отметки